Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Witam.Ilu kierowników, pracowników odeszło z firmy do konkurencji???Bo jest w firmie konkurencyjnej tyle tego dzia....wa że głowa mała.

Yeti
@Zainteresowany

No paru odeszlo....wspolczuje tym z marmonina bo prawie wszyscy to dzbany taki ze szok. Szczegolnie pan rene.....wiedze ma tak obszerna ze posadzil bym jego byla firme ze podrzucila konkyrencji kukulcze jajo

Pracownik produkcji
@Yeti

Przecież on sam nie odszedł tylko go zwolnili, człowiek totalne dno tylko ry*a umiał drzeć i mobbingowac pracowników. Jak go wyrzucili to tylko radość a i tak nic nie potrafił ogarnąć tylko wysługiwał się innymi. Ci co przeszli to faktycznie dzbany, kombinatorzy.

Pracownik marmorinu
@Pracownik produkcji

Czy mowa tu o wspaniałym machcinku brodatym? Koleś porażka..więcej jak narazie nie skomentuje.

Zadowolony
@Pracownik marmorinu

Nie ma co komentować. Porządni pracownicy znajdują pracę w firmie w Buku.

Rozbawiony 4$
@Zadowolony

Dobrych nie zwalniają!!!

Praco1234

Dobrych nie zwalniają ? Zwalniają jak leci , nawet starych wyjadaczy

Elemele
@Rozbawiony 4$

Tak tak , teraz co wyleciało tyle osób to wszyscy byli źli tak ?

Paulina
@Elemele

A to są jakieś zwolnienia grupowe? Z czego one wynikają, firma ma jakieś problemy czy zmieniają politykę pracy?

Trup
@Rozbawiony 4$

Nie zwalniają wazeliniarzy i tych co włażą w ,,

@Pracownik produkcji

A no zdążyło się zauważyć że to dzbany

Don'tKnowMe!
@Trup

Nic dodać, nic odjać. A miej swoje zdanie,swoje poglądy i nie toleroj koleżeństwa, które jest stosowane przez polityke przełożonych to będziesz miał/a (usunięte przez administratora)..... albo wylecisz. Wiec albo tańczysz jak Ci zagraja albo Cb nie ma lub na każdym kroku będziesz miał podkładaną nogę i brak mozliwości rozwijania się ,bo przełożony, Ci wystawia negatywną opinie ,bo uraziłeś jego EGO. Pozdrawiam serdecznie.

ktoś
@Don'tKnowMe!

i nic się nie zmieniło tak jest nadal są kliki musisz z nimi grać bo inaczej pozbędą się ciebie musisz donosić bo szczególnie jedna pani B musi wszystko wiedzieć o tobie i o innych d0słownie wszystko gdzie mieszkasz co jesz co pijesz z kim mieszkasz dosłownie wszystko tylko nie praca interesują ją plotki i robienie wszystkim co jej nie donoszą pod górkę i nie ważne ile pracuje tak uknuje intrygę w czym jest bardzo dobra że cię już nie ma nawet wieloletni pracownicy zostali zwolnieni

Abc

Odnośnie(usunięte przez administratora) ale odmówił. Ciekawe kiedy młoda poleci bo już też podobno na nią się szykuje Nie wiem jak można wytrzymać z taką osobom Atmosfera jest super jak sie pracuje z tą panią Zero szacunku do drugiej osoby i ciągle agresja

@Abc

Jeżeli miałeś do czynienia z pania a.b. to doskonałe wiesz ze nawet odezwać się nie można albo w ogóle spojrzeć. Zamiast zajmować się pracą są ciągle obserwacje plotki i obgadywanie. Zamiast dobrej roboty , Bo wiedzy tej pani tez nie posiada woli zająć się chodzeniem po kierownikach i wymyślaniem na innych ludzi. Nie da się spokojnie pracować na tej zmianie. Kto miał przyjemność ten wie. Jak jesteś nowy i nie grasz jak ona chce to masz przegwizdane. Jeżeli nie robisz tego co karze i nie robisz tak jak ona chce chociaż to w ogóle nie ma sensu to możesz mieć pewność że Pani a.b. zrobi wszystko zebys był w oczach inny najgorszy a najlepiej wyleciał żeby jej córka mogla wrócić biedna z linii bo biedna musi w końcu tam pracować jak inni a nie siedzieć na krzesełku jak dotychczas. Jestem ciekaw kiedy załatwi młodą Klaudię żeby mogła przyjść córeczka. Jak można pozwolić na takie rzeczy

Nowa

Czy będzie autobus z Międzychodu do zakrzewia? Przyjmują jeszcze?

ktoś

Nie polecam tej firmy ciągle zwalniają i przyjmują nowych . jeżeli nie donosisz to nikt nie patrzy czy się starasz możesz mało robić ważne że donosisz na kolegów szczególnie biegła w tym jest jedna (usunięte przez administratora) ją interesuje wszystko gdzie mieszkasz z kim. nawet z kim śpisz jak nic nie wie to po tobie nie licz że ci lider albo kierownik pomoże oni zajmują się wszystkim tylko nie pracą .że się nie spóźniasz .starasz nie zajmujesz się plotkami nie donosisz jesteś koleżeński to nie są twoje atuty wręcz przeciwnie (usunięte przez administratora) jest mistrzynią w intrygach i nie ważne ile pracujesz ona tak umie uknuć intrygę na podstawie donosów żeby cię zwolnili.To nie jest firma w której chcesz szukać stabilności bo w każdej chwili możesz stracić pracę bo nie ważne są twoje umiejętności i zaangażowanie.żadnego uśmiechu zadowolenia kierownika albo lidera jedyne co możesz usłyszeć to że jesteś następny do zwolnienia.Jeżeli ktoś ma jakieś plany życiowe to niech nie idzie do tej firmy bo nigdy nie wie jak długo będzie tam pracował,Dowodem są ciągłe ogłoszenia nie jest to dowodem że firma się powiększa ale ciągłe zwolnienia.

Ktoś
@ktoś

Ktoś w końcu napisał całą prawdę o (usunięte przez administratora)a jest tego znacznie więcej...

Pravownik
@ktoś

U pani Agi liczy się tylko żeby się nie odzywać i podporządkować Nic nie można powiedzieć bo zaraz jest dramat na zmianie . Brygadzista z kierownikiem się jej boją bo od razu wielkie darcie japy. Nie można mieć swojego zdania. Jak można trzymać tyle czasu takich pracowników gdzie zwalnia się wartościowych ludzi którzy chcą zajac się pracą a nie plotkami i intrygami. Szkoda słów. Jeśli to czyta powinna się w końcu zmienić lub zająć pracą a nie lataniem do kierowników. Rządzi się jakby miała jakas władze a wszyscy tak naprawdę się z niej śmieją

Produkcja nieźle sobie tu poczyna, nawet nazwiska lecą. A kto pracuje w IT? Administrator Systemu ERP jest poszukiwany, zasadniczo chciałbym poznać widełki zarobkowe, ale klimat też, jak się pracuje w kilku projektach itp. Help!

Poop

Nie

Ja mam pytanie. Dlaczego wychodząc z szatni do domu po 22 nie pala się żadne światła jest ciemno jak..... czy komuś ma się coś stać żeby to się zmieniło. Gdzie są Państwo z BHP. Bzdurami potrafią się zajmować a takich rzeczy nie widzą, nawet nie potrafią uzupełnić apteczki.

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Temat oświetlenia został zgłoszony do odpowiedniego działu, który tak szybko jak to możliwe rozwiąże problem. Apteczki uzupełniane są minimum raz w tygodniu, a ewentualnie braki prosimy zgłaszać na bieżąco do Działu BHP. Pozdrawiamy

Już był temat (usunięte przez administratora) ta kobieta ma problemy ze sobą każdemu kopie dołki pod nogami powinna w tym wieku usiąść na (usunięte przez administratora) a nie wrogów sobie robi jeśli pani to czyta to niech pani wkoncu zmądrzeje bo taka gwiazda a nawet w języku słychać wies . Człowiek ze wsi wyjdzie ale wies z człowieka nigdy .

Cześć, widzę ze ostatnio jakieś tematy o kierowcach były poruszane, czy na temat pracy admina od ERP mógłby ktoś dla odmiany napisać parę słów? Mam zamiar aplikować na te dostępna ofertę z internetu. Doświadczenie rzecz jasna posiadam, po prostu aktualny zespół i atmosfera nie interesują. : ) omówicie je? no i czy dałoby rade jednak wskazać jakieś widełki placowe? Dzięki

Witam. Znowu chaos z autobusami. Brak miejsc siedzący Grodzisk Wlkp, Buk Marmite. Wiele osób na rannych zmianach jedzie własnym transportem mimo że są zapisani na autobus. Nikt nie chce stać. Czas aby osoba odpowiedzialna za to wziela się wręcz do myślenia. Od nowa zrobić spis ludzi chcąc korzystać z transportu firmowego .skąd będą wsiadać i na jakie zmiany chodzą. Doszły nowe osoby . A autobus się nie rozciąga i mniejsca siedzące tez .

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Sytuacja z autobusem pracowniczym na trasie z Grodziska Wielkopolskiego została zgłoszona do przewoźnika. Od następnego tygodnia na tej trasie zorganizowany zostanie większy autobus. Pozdrawiamy, Marmite

@Marmite Sp. z o.o.

Może ktoś odpowiedzialny za transport pracowników, przyjrzał by się jakiej jakości usługę świadczy przewoźnik na trasie Grodzisk - Buk? Nie działająca klimatyzacja latem i to co najmniej od 2 sezonów. Włączanie ogrzewania zimą dopiero w Buku, nie zamykające się drzwi. Notoryczne spóźniający się kierowca,stanie w Wojnowicach na deszczu to nic przyjemnego! No chyba że nie ważne za co się płaci, może wystarczyło by wozić nas świniobusem?!

No faktycznie płacisz majątek. Za tą złotówkę co płacimy to powinnes się cieszyć że masz czy dojechać do pracy. A jak się nie podoba jeździj sobie samochodem.

Pracodawca co raz bardziej jest nie dla pracowników lecz dla wyników na Lini. Mino brak sprzętu. Brak pracownika nie ma przeszkody bo inni mają więcej i ciężej pracować tym co naja pod ręką aby osiągnąć cel. Było wiele dodatkow dla ludzi typu jogurty, woda butelkowana w upały, jakieś energetyczne napoje, pizza i wiele innych fajnych spraw. Wszystko zabrane. Za starych czasów chciało się pracować mimo ciężkiej pracy. Pozdrawiam

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Prosimy zgłosić brak sprzętu do osób zarządzających konkretnym działem. Zarówno woda jaki i elektrolity oraz sezonowe owoce dostępne są praktycznie przez cały rok dla każdego pracownika. Pozdrawiamy, Marmite

@Marmite Sp. z o.o.

To jednak owoce i woda nie zostały zabrane? A inne benefity dla pracowników?Jest jeszcze coś fajnego i przydatnego? Np. pakiet prywatnej opieki lekarskiej albo bony na święta? Mógłbym się dowiedzieć?

O co chodzi z pytaniem w ankiecie? Benefit Co sądzisz o dopłacie do posiłków?? Czy firma chce wprowadzić obiady dla pracowników???

Ktos

Zapewne chodzi o te obiady co w soboty sie dostaje.

@Ktos

To tylko w sobotę jest taki dodatek? Firma nie planuje żeby dawać posiłki przez cały tydzień? A w ogóle to dużo sobót macie pracujących? Lepsza kasa wtedy jest?

Ktos

@MS 100% platne i obiad w sobote. W tygodniu nie ma obiadow jak swojego koryta nie pryniesiesz. Byly jogurty w ciagu tygodnia jeszcze w zeszlym roku przes okres zimowy, ale wycofali. Wode tez dostawalismy, ale teraz rozdali bidony i postawili wiecej automatow z woda na stolowce. Daja jakies witaminy do rozpuszczania, chyba raz ma miesisc teraz

@Ktos

Te bidony to jakaś porażka po dwóch tygodniach uzytkowanich musiałem już wrzucić bo nie dało się z tego pić (usunięte przez administratora). Nie można było można nawet umyć gorącą wodą bo się roztopił. Porażka.

Witam Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Automatyka.Jak wygląda praca na dziale UR u was w firmie.Można kawe pić w kanciapie ? Macie dużo roboty ?

Witam. Ludzi zatrudniają i w szatniach zrobilo się ciasno . Przebrać się to wyczyn. Wirus grypowy warjuje . Brawo

Wika

No dobra, a jakie są w ogóle benefity te, które mieliście oceniać w ankiecie z kodu QR? Ktoś tu wstawił kawałek ogłoszenia o pracę, mowa tam o premii, firma wyjaśniła niżej co i jak, ale o benefitach nadal ja nie wiem:)

O co chodzi w firmie. Wielu potrzebnych rzeczy czy sprzętu brak. Wchodzisz o 5.50 na hale chcesz rękawiczki a tu brak. W dur też wielu materiałów do pracy brak. Wymiana sprzętu z powodu starości brak robić nie ma czym . Za chwilę sami będziemy się martwić jak i czym pracować. Chore .

Cele normy podniesione ludzi mnie z powodu choroby. To początek zwolnin na L4 . Gdzie tu sens . Co z tego że mamy więcej robić jak nie ma komu . Brak obsady na stanowiskach jednej osoby to nie problem ale już trzech lub więcej to tak. Reszta jest goniona bo wynik się liczy . Zero myślenia

Autobusy

Witam czy ktos orientuje sie z ktorego dokladnie przystanku na lazarzu skr Hetmanskiej z głogowska odjezdzaja autobudy na zakrewo poniewaz sa tam az 3 przystanki i nie potrafie ogarnac

Pracowałem na magazynie w swadzimiu. Tragedia. Rozworzenie jakis dziwnych kast z brodzikami i umywalkami mija się z bhp. Pracuje się samemu i nosi sztuki często ponad 50kg a nawet 100. Regały zawalone po dach i napewno przeciążone. Towar i wysylki stoja wszedzie. Pseudo koordynator Sławomir G udaje że coś wie a nie wie nic. Kierowniczka arogancka chyba do końca nie wie co się dzieje na hali i dawno nie spotkała prokuratora. Brak sprzętu, pracownicy sami musza sobie radzic improwizując. Miałem wrażenie że ludzie którzy cokolwiek wiedzą o pracy i jej organizacji w tym bajzlu pracują na wysyłce ale jest tam straszny brygadzista który ciągle na kogoś krzyczy. Szkoda że pip się nie interesuje takimi magazynami bo za 5100 brutto zepsuć sobie kręgosłup i psychikę to dziękuję.

@Pracodawca

@Pracodawca. Dziękujemy za komentarz. Sprawa została już przekazana do osoby odpowiedzialnej za ten obszar. Pozdrawiamy

Dziękujemy za reakcje i miłą pomoc przy wypełnianiu ankiety

Witam ,chodzi o benefity,zamiast bawić się w pseudo tajne kody których nie wszyscy umieją obsługiwać a chcieliby się wypowiedzieć puścić ankietę bezimienną, ja rozumiem że Wy w biurze macie takie rzeczy w małych paluszkach ale starsi pracownicy nie koniecznie a nawet i młodsi nie są tak zaawansowanymi w komputerowych sprawach,pozdrawiam i mam nadzieję że każdy z pracowników będzie się mógł na ten temat wypowiedzieć bo jak narazie to nieliczni są w tym zaznajomieni

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. W dniu dzisiejszym, tj. 27.09 pracownik działu HR będzie sprawował dyżur na stołówce w budynku BA2. Każdy Pracownik mający problem z odczytaniem kodów QR może skorzystać ze wsparcia. Pozdrawiamy

Chore to zabawa w kody QR. Poprosu chodzi o to żeby mała część osób tylko się wypowiedziała na ten temat. Nie każdy może telefonem zeskanować kodu. Jestem osobą która korzysta ze starego telefonu i nie mogę tego zrobić. Brak słów na to.

Dzień dobry, dziękujemy za Twój komentarz. Celem elektronicznej ankiety dotyczącej satysfakcji z benefitów oferowanych przez pracodawcę jest zebranie jak największej ilości opinii. Taki proces ułatwia analizę nadesłanych ankiet. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zapraszamy na dyżur na stołówkę lub bezpośrednio do działu HR. Pozdrawiamy

@Marmite Sp. z o.o.

Dziękujemy za szybką reakcję. Ale pani przy komputerze powinna nas poinformować po co tam jest a nie siedziała przed laptopem i nikt nie wiedział w jakim celu ona tam jest.

@Pracodawca

Dzień Dobry. Dziękujemy za opinię. Jednocześnie informujemy, że Dział HR pełni dyżur na stołówce pracowniczej w dniu dzisiejszym do godziny 11:00 oraz w piątek 29.09. od 9:00 do 10:30. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.