Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork.pl, poszukujących informacji o Marmite Sp.z.o.o.

Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie zdecydowaliśmy się baczniej obserwować to miejsce.
Ważnym jest dla nas, aby rzeczowo przedstawić Państwu charakter pracy i warunki zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi w zakładkach tematycznych, w pasku 'Poznaj pracodawcę'.
Mając na uwadze rzetelny przekaz, prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz meteoryczne komentarze zgodne z regulaminem serwisu. Treści łamiące wspomniany regulamin mogą być archiwizowane przez Administratora serwisu.
Zachęcamy do komunikowania się z nami bezpośrednio. Jesteśmy dostępni dla Was w miejscu naszej pracy w Dziale HR.

Pozdrawiamy,
Zespół HR
Didżej

Jakość jest na ostatnim miescu, najważniejsza jest glosna muzyka ito z zgodą pracodawcy na każdej chali dyskoteka która przeszkadza ,.jednocześnie stwarza zagrożeni wypadkiem ..Pracodawca tak trzymać zero odpowiedzialność za firme

qwerty Nowy wpis

Zmartwiły mnie troche wasze koemntarze bo chciałbym się przyjąć na magazyn tu do was. Myślałem ze kasa będzie ok bo mają dużo dodatków i nawet dojazdy za 1 zł. Możecie mi podpowiedzieć jakie zarobki czekają tu dla magazyniera z doświadczeniem w takim razie?

Pracownik Nowy wpis

Firma niech zacznie dbać o pracowników z kilkuletniem stażem pracy , umiejętnościami , z wiedzą , z doświadczeniem albo nie długo zostanie z nowymi bez wiedzy i bez chęci do pracy i ludźmi z ochronka bo oni już nigdzie nie pójdą .

Zawiedziony Nowy wpis

Brak organizacji pracy , wszystko robione na (Jakoś to będzie) ,wytyczne i ustalone standardy notorycznie nieprzestrzegane zaczynając od samej góry. Działanie zakładu ,jak i pseudo-przełożonych jak z czasów PRL. Brak respektu do pracowników ,szczególnie tych którzy pracują tu już dłuższy czas. Praca (nie jest łatwa ,lekka,i czystą) nie idą w parze z wynagrodzeniem . Większość trzymają tu wypłata na czas,odprowadzane składki i poprostu przyzwyczajenie .

Z. Nowy wpis
@Zawiedziony

W punkt na domiar wszystkiego nowy nic nie umiejący pracownik zarobi ok 300 -500 mniej niż stary co wszystko potrafi jeszcze młody co mu podatku nie odprowadzają to już całkiem więcej od starego ( śmiech ) nieraz lepiej 1000 mniej i lżej czyściej (bez chemii którą oczywiście zawsze w normie ???? ok przez 1h w normie ale co dzień 8h wdychać to już raczej nie norma ????)a bliżej niż co niektórzy mają po 1h drogi w jedną stronę !podwyżki śmiech dla starych super dla nowych nowi znów będą wygrani

Ona33

Chciałam zapytać czy marmite też jest Praca dla kobiet?

@Ona33

Tak są stanowiska gdzie pracują kobiety

Poop

Nie

Niezdecydowany

Dzień dobry, w mojej aktualnej pracy, przebywam z ludźmi bez żadnych marzeń - ani małych ani dużych (chyba, że za marzenie uznamy czas oczekiwania na kolejny weekend pełen alkoholu). Wszyscy dookoła słuchają tej samej, kiepskiej jakościowo, wulgarnej, prostackiej i masowo produkowanej 'muzyki' (hip hop, techno, itd.), wszyscy śmierdzą papierosami, wszyscy wlewają w siebie hektolitry energetyków, wszyscy się tatuują, wszyscy używają dwóch tych samych najpopularniejszych perfum (Calvin Klein i Sauvage), wszyscy znają tylko dwie partie polityczne. Nikt nie potrafi zbudować tu zdania złożonego. Słownictwo tych ludzi jest bardzo obleśne, a oni sami agresywni, głośni, infantylni - ubierają się i zachowują nieadekwatnie do swojego wieku. Żaden nie ma niczego wartościowego do powiedzenia na jakikolwiek temat. Rozmawiają zawsze o kilku tych samych sprawach każdego jednego dnia: por*grafia, buty (sic!), odzież z wielkimi logotypami znanych marek, zakłady bukmacherskie, marihuana, mefedron, feta, kto co pił na ostatniej imprezie, kto co będzie pił na następnej, kto co kiedyś pił, kto ma co do picia w domu, kto pił najwięcej i kto co najgłupszego zrobił, gdy bił pijany, kto ma większego kaca, kto rzygał, kto jakiej dziewczynie zniszczył nieodwracalnie szansę na udane małżeństwo, kto ma jaki telefon, a jaki chciałby mieć docelowo i kto gra w jakie gry na konsoli. Innych tematów w moim miejscu pracy nikt nigdy nie porusza. Mam wrażenie, że nieustannie przebywam w zakładzie karnym lub dla osób cierpiących psychicznie. Bardzo się się tu męczę i mimo, że sama praca mi odpowiada, to chciałbym ją jednak zmienić ze względu na atmosferę w niej panującą. I tutaj moje pytanie: jak to wygląda w Marmite? Słyszałem różne opinie, ale od mało wiarygodnych osób (ze zbyt krótkim stażem pracy). Czy zespół w Marmite jest zgrany i potrafi mimo ewentualnych antypatii normalnie współpracować i okazywać sobie szacunek? Czy atmosfera tutaj pozwala skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków i nie wchodzić z kimś w nieustanne konflikty? Czy ludzie są dla siebie zwyczajnie, po koleżeńsku życzliwi? Proszę o szczerą odpowiedź bez złośliwości, ale i cukru - zastanawiam się nad złożeniem tu CV lub wyjazdem za granicę. Nie boję się ciężkiej pracy i nowych wyzwań, ale mam dość otaczania się agresją. Z góry dziękuję za odpowiedź. Wszystkiego dobrego!

W
@Niezdecydowany

Nie jest tak źle na niektórych liniach ludzie potrafią się zgrać zależy gdzie się trafi czarne owce też się zdążają ogólnie spoko pracuje ponad 10 lat raz jest lepiej raz jest gorzej przychodzisz robisz swoje i nara spróbować zawsze warto wyjechać możesz zawsze pozdro

Czy te odbijanie kart z godnie z czasem obowiązuje wszystkich bo chyba nie. Wielu nadal po czasie rozpoczętej pracy i przed zakończeniem odbija . Albo wszystkich to obowiązuje albo tylko nie których. Jak już tak jest to wszystkich tych co nie stosują się regulaminu wyciągać wnioski.

Nie chce się wtrącać ani być wścibski, ale rozważam przyjęcie się tu do was do pracy, i w szoku trochę jestem czytając te wpisy od niektórych. Niżej ktoś czepiał się palących pracowników.. takie osoby to pojedyncze przypadki, czy w firmie w ogóle atmosfera leży?

Śmier.dziel

Czy sytuacja w marmite nadal wygląda tak, że osoby niepalące są dyskryminowane i zmusza się je do wykonywania pracy za palaczy, którzy mają dodatkowe płatne przerwy kilka razy w trakcie zmiany?

Waski#@

Ci ludzie co palą są bardziej wydajni . A co co nie palą to nie zwracają na produktywność uwagi i mają cel głębokiej d . A palacze zapalą ale wynik na koniec dnia jest.pozdro dla nie palących.

Ok 6000brutto + premia

@Marmite

To jakiś żart Ok 6000ty. Brutto A na rękę bo to ważne . Pracuje tu już kilka lat i mam 5400 brutto . Jak jest w sobotę możliwość pracy to idę żeby było więcej na konto. Premia od 8 do 10 % lal. Ok 6000 tys.maja ludzie pracujący po 15 lat a są tacy co i tyle nie mają.

To w takim razie na sam początek ile można dostać? Orientujesz się? Z 4000 zł na rękę jest szansa? Szukam pracy...

Marmite

To ile lat pracujesz? Ja pracuje 10 lat i tyle mam i uważam że to nie jest dużo za taką pracę.

To jaka masz stawkę?

To ile lat już tutaj pracujesz? Jeśli chodzi o tę pracę w sobotę, to macie ją jakoś lepiej płatną? ;)

Anon

Moglby ktos opisac benefity i jak to wyglada w rzeczywistosci? :)

Kiedy jakieś informacje na temat podwyżek. Wszystko w górę idzie . Wiele firm już z dniem 1 stycznia wdrożyły podwyżki. Najniższa krajowa w górę a my stoimy w miejscu jak co roku. Okolo maja pewnie jak zawsze ze splata .

Kolejny pracownik

To jest fakt wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale jeśli stacza Ci to co zarabiasz i jesteś zadowolony to ok. Wielu z nas liczy od wypłaty do wypłaty. Nie chcesz więcej zarabiać to ok. Większość chce i się pyta czy będą podwyżki a jak tak to kiedy. (usunięte przez administratora) nie zawracaj jak Tobie się podoba to co masz i głupot nie pisz .

Pracownik 2
@Kolejny pracownik

Dokładnie ,wszystko drożeje,a My produkujemy coraz więcej i coraz ciężej pracujemy . Najniższa krajowa wzrasta ,a My co rok się zbliżamy coraz bardziej do pułapu najniższej krajowej . Więc nie jest to zachęcające do pracy.

Lukas8

Może i Marmite nie robi najlepszej jakości brodzików, za to robi najlepsze imprezy integracyjne. Pozdrawiam!

Stary Pracownik

Czytając co ludzie tu piszą to aż ręce opadają. Praca ciężka to fakt wymagania są. Ale pensja i inne benefity wpływają na czas . Ja pracując już w Firmie lat naście nie narzekam.

@Stary Pracownik

Dlatego że pracujesz w tej firmie naście lat to nie orientujesz się w sytuacji na rynku. Tutaj jest przeciętnie za ciężką pracę.

Lubię tą pracę, da się ładnie zarobić, autobusy jeżdżą więc na paliwo też pieniędzy się nie traci . Niestety ciężko o miejsce w autobusie trasą z Grodziska i w damskiej szatni bardzo mało miejsca ale nie ma co narzekać bo to nie przebije tych wszystkich fałszywych ludzi którzy aby kopią dołki i bezczelnie się podsmiechuja ale w każdej firmie znajdą się tacy "ludzie" . Pozdrawiam

Dokładnie tak jak piszesz . Nie jest źle. W zależności na jakiej Lini robisz ale i tak jest dobrze. Ludzie narzekają i będą narzekać na to czy na to. A z miejscami w autobusie nie było by problemu gdyby z Dusznik wznowiono większy bus mniejszy autobus. I po problemie. Już tak kiedyś było. Dla mnie najgorsi są starsi pracownicy wiekowo- nygusy totalne. Najdłużej nie którzy robią bo prawie od początku a najmniej wiedzą. A tak praca Ok. Pensja na czas . I wiele inne plusy .

Firma by mogła w końcu rozwiązać problem z autobusami miało się to zmienić od nowego roku a nadal ludzie na rannej zmianie muszą stać w autobusie jak i w busie. Niektórzy ludzie są tacy (usunięte przez administratora)że mysla jak sobie włożą plecak na siedzenie to mają miejsce zajęte żeby się czasami nie zdziwili

Najleprzy pracownik.

Czy wiadomo coś kiedy majom byc podwyrzki?

Czy Marmite Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak, dla pracownika Multisport plus coś koło 35 zł.

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko pracownika produkcji. Oczekiwana jest od pracownika dyspozycyjność do pracy w 3 zmianach. W jakich godzinach się one odbywają? Czy w weekendy też się pracuje? Widzę, że w tej firmie swobodnie można rozwijać swoją wiedzę i poszerzyć swój rozwój. Jest pełno szkoleń, kursów, benefitów, które w tym pomagają. Czy dzięki temu jest szansa na awans na jakieś wyższe stanowisko? :)) Interesuje mnie ta oferta, myślę nad złożeniem CV ...

Zadowolony Pracownik

Na magazynie pracuje się nam bardzo dobrze, obiadki są bardzo dobre, ciągle wprowadzane są pozytywne zmiany które ułatwiają nam prace. Pozdrawiam Pana Kordynatora i Panią Kierownik????

@Zadowolony Pracownik

Na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując na magazynie? Bo rozumiem, że też jest dobre, skoro jesteś zadowolonym pracownikiem. :) Podaj widełki, jeśli to nie tajemnica. Jeśli chodzi o te pozytywne zmiany, które ułatwiają pracę, to czym one na przykład są? Z góry dziękuję za odpowiedź - planuję tu aplikować .

Fajnie by było jak za dawnych lat. Ostatni dzień przed przerwą świąteczna żeby kończyła ranna zmiana jak kiedyś. Sprzątanie i te sprawy. Zmiany popołudniowe i nocna już miały 22 grudnia miały wolne I spokojnie szykowały się do świąt. Z rannej zmiany zejść i ma się całe popołudnie do przygotowan a popołudnie w pracy to już się za dużo nie zrobi . Może jak kiedyś będzie. Cuda się zdarzają. Może ktoś rozwarzy ta opcje .

hmm...to teraz jak to jest z tymi zmianami? napiszesz jak wygląda system pracy? mam nadzieje, że u nich w święta nikt nie pracuje...jak to jest? skoro już jesteśmy też przy okresie świątecznym, to pracownicy dostają jakieś premie świąteczne lub paczki na święta?

System pracy w zależności jaka linia od 1 zm do 3 . W święta nie pracuje się i przerwie świątecznej. A na święta firma coś organizuje w formie pieniężnej.

Dokładnie zawsze tak było. Pracuje kilka lat to pamiętam. Rano przyszliśmy klika osób z popołudniówki kto chciał. Praca zrobiona ogarnięta. Było wesoło i na luzie. Każdy szedł zadowolony do domy. I w dobrym nastroju. Oby tak było i teraz .

Witam . Do kiedy bredford zostanie wypłacony. Tak jak w ubiegłym roku 14 go grudnia czy znowu poślizg jak w czerwcu . ??

Może w końcu p A. przekroczyła swoje umiejętności i ludzie się otworzyli. Trzymali to w sobie , gadali miedzy sobą, może sygnalizowali brygadziscie a on nie reaguje odpowiednio. Pewnie pA. posunęła się zbyt za daleko co bardziej ludzi rozloscilo. Mają możliwość wypowiedzenia anonimowo to liczą też że ich ktoś wysłucha i weżnie się za tą panią przez małe p.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.