Opinie o Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. w Warszawa

Działa na rynku motoryzacyjnym od 1984 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek Kia i Subaru, oraz autoryzowanym serwisem marek Kia, Subaru i Mitsubishi. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych samochodów nowych i używanych oraz usług serwisowych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. w Warszawa

W odniesieniu do poprzedniego wątku o publikowaniu bardziej sprawdzonych opinii czy możecie odnieść się do pracy jako specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów? Od paru dni jest widoczna oferta. z opisu wynika, że to głównie współpraca z Małymi i Średnimi Firmami. Interesuje mnie przy tym aktualny zakres szkoleń oferowany przez Pracodawcę a także średnie przedziały placowe, czy je znacie?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Mitcar (usunięte przez administratora) i P. Krasnodębski Sp. J.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4000 ?

Kijanka Nowy wpis

Myślę, że w dwa miesiące zarobisz tyle:-) polecam poszukać poważnej oferty, zmieniają tam pracowników jak rękawiczki chirurgiczne haha. Odradzam!!!

Ewa Nowy wpis
@Kijanka

no w dwa to troszkę przesada? uważasz, że w miesiąc można tu max 2 tys zgarnąć? za jaką pracę?

Adw. Katarzyna Księżopolska Nowy wpis
@Kijanka

Szanowni Państwo, pisząc negatywną opinię na temat jakiegokolwiek pracodawcy proszę mieć odwagę cywilną i pisać pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wpisywanie nieprawdziwych, szykanujących informacji publicznie jest bowiem podstawą do dochodzenia odpowiedzialności. Zrozumiałym jest, że nie każdy pracownik odchodzi z pracy zadowolony, ale publikowanie informacji nieprawdziwych służących wyłącznie temu, by naruszać wizerunek byłego pracodawcy, niesie za sobą odpowiedzialność. z uszanowaniem Katarzyna Księżopolska

Sławek

Dwa dni temu byłem w serwisie MITCAR na ul. Puławskiej w Warszawie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, elastyczności dot. płatności i dostosowania się do oczekiwań klienta, przed i w trakcie usługi przeglądu okresowego pojazdu. Bardzo polecam usługi salonu wszystkim zainteresowanym.

Ilona
@Sławek

Super, że jesteś zadowolony, to najważniejsze. O jakiej elastyczności dotyczącej płatności mowa? Wyjaśnisz?

ArturM

Zakupiłem auto używane Kia w Mitcar , Polecam usługa kompleksowa. Pani która mi prezentowała pojazd profesjonalnie przygotowana w temacje motoryzacji. Dodatkowo ubezpieczenie w dobrej cenie zakupione w salonie. Pozdrawiam

Firma Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy w Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. występują paczki/bony świąteczne?

Kaka

Oczywiście że tak

@Kaka

A jak dokładnie one wyglądają? Czy występują one raz w roku czy może święta wielkanocne także się wliczają? Co wchodzi w skład takich paczek/bonów dla pracowników w Mitcarze? :)

znam te klimaty
@Ewa

150 zł w kopercie :D serio

@znam te klimaty

Ok, a czy prócz tego w Mitcarze można spodziewać się też jakichś innych dodatków/benefitów?

@znam te klimaty

Premie świąteczna uzależnione od stażu pracy. Więc może i dostałeś 150 zł jak pracowałeś 3 miesiące. Dziwne żebyś dostał tyle samo co ludzi pracujący tam kilka lat. Więc nie wprowadzaj w błąd.

PRACOWNIK
@znam te klimaty

@znam te klimaty Premie świąteczne uzależnione są od stażu pracy. Więc może i dostałeś 150 zł jak pracowałeś 3 miesiące. Dziwne żebyś dostał tyle samo co ludzie pracujący tam kilka lat. Więc nie wprowadzaj w błąd.

PRACOWNIK
@Ewa

Opieka medyczna w Enel-med dla pracownika. Dodatkowo możesz skorzystać z ubezpieczenia od wypadku i śmierci. Jest ono dodatkowo płatne ale to nie wielka kwota, a warunki są spoko.

X-Man

Naprawdę dobra firma, zarobki rynkowe i super klimat. Pracuje od wielu lat i jest spoko :). Polecam

lilka
@X-Man

Musiałeś się naprawdę mocno w głowę puknąć. Pisząc takie brednie, polecam zrobić sobie prześwietlenie czaszki czy jeszcze coś tam można znaleźć. Super klimat hahaha masakra dawno się tak nie uśmiałem, nawet główna księgowa dała nogę bo miała dość.

Lutek
@lilka

O której księgowej mówisz o tej co w pracy jej więcej nie było niż była ? Hahahha przestań opowiadać te głupoty wyssane z palucha.

Lutek
@Lutek

Czy może o tej co jak miała coś zrobić to musiała zaczerpnąć pomocy z wujka Google ? ????

dino

Dla potencjalnych przyszłych pracowników od obecnego pracownika. Sprawa jest prosta: pracujesz - zarabiasz, obijasz się - nie zarabiasz i piszesz komentarze na gowork'u :) P. S. Mam dziwne wrażenie, że większość tych krytycznych opinii pisana jest przez jedną osobę. Widać to zwłaszcza po oryginalnej interpunkcji ??? !!! ;)

Były pracownik....
@dino

Ile teraz płacą za takie opinie....

@Były pracownik....

Dlaczego uważasz, że opinia mogła zostać opłacona? Każdy ma prawdo do swojego zdania odnośnie danej pracy w firmie i na pewno znajdą się takie osoby, które mogą być nią usatysfakcjonowane. Każdy ma swój punkt widzenia i pozwólmy innym się swoją opinią dzielić mimo, że może być inna od naszej.

@dino

(usunięte przez administratora)każdy kto tam pracował wie, że dodatki ,które się należą za sprzedaż np wynajmu w postaci bonów sodexo zabierał pan (usunięte przez administratora), pytanie brzmi dlaczego??? Nie wiesz dlaczego to ci odpowiem bo to pazerna hiena, dla którego nie liczy się dobro pracownika bo jemu ciągle jest mało. Jeśli chodzi o starych pracowników to kapusie i lessery, którzy za kablowanie siedzą na swoich starych krzesełkach z przyspawanymi du..mi. Natomiast jeśli sługusie chodzi o moją interpunkcję będę pisał jak mi się podoba!!! Zadowolony sługusie???

KlK
@koń trojański

Jeżeli chodzi o wypłaty to się nie zgodzę bo odkąd tu pracuje nie było sytuacji żeby pieniądze przyszły w późniejszym terminie niż 10-ego. Wręcz przeciwnie często są o 1-2 dni wcześniej.

Koń trojański
@KlK

Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem tzn powrót do szkoły podstawowej. Nic nie pisałem o wypłatach tylko o dodatkach, które są nagminnie zabierane. To był mój najgorszy pracodawca w życiu, na szczęście już dawno mnie tam nie ma.

KIK
@Koń trojański

To nie do Ciebie miało być tylko do Były pracownik ...

Były pracownik....

Nie zaglądałem od kilku lat w opinie o tym czymś..... Jak czytam o opinię to niewiem czy się śmiać czy płakać.... O pracownikach co długo tam pracują???? - jest taka grupa.... Rzeczywiście.... Ale to garstka..... Monitoring... Donoszą i mają dobrze... A reszta... Dla prezesów to za przeproszeniem (usunięte przez administratora).... Jak kiedyś usłyszałem rozmowę jednego z Panów prezesów... Z jednym z byłych kierowników.... Gorąco nie polecam... Wszystkie dobre opinie wpisują sami!!!!ludzie mijaj ie to z daleka... (usunięte przez administratora) Obcięte wypłaty, zabrane premie gole podstawy nawet 11 dni po terminie to standard... Jak sam prezes tłumaczył ciężka sytuacja...

Kolo

Pracując w firmie Mitcar (dłuższy czas) uważam, że jest to dobry pracodawca. Firma zapewnia dobre warunki płacowe (dodatkowo: szkolenia, angielski, telefon, laptop, samochód - jeśli wymaga tego stanowisko). Organizowane są imprezy okolicznościowe i integracyjne.

Dziewczyny jaki styl panuje w Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.?

koń trojański

Styl szybkiej ucieczki, ponoć najlepszy styl jaki się poznaje w tej firmie:-P

Wiktor

@max a masz jakieś nowe informacje ?

Max

Niedługo popiszemy sobie na temat firmy

Czy w Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dziękujemy za zapytanie. W Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. w okresie próbnym nie są zawierane umowy na zlecenie. Jeśli pojawią się inne pytania, to jesteśmy do dyspozycji. Z pozdrowieniami, Mitcar

Czy pracownicy Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Hindi

Tak, wspólne przeglądanie pracuj.pl ????

Jakie obecnie oferują Państwo stanowiska pracy?

@Adam

Zapraszamy na stronę www.pracuj.pl. Proszę wpisać Mitcar w wyszukiwarkę i zostaną wyświetlone wszystkie aktualne oferty. Pozdrawiamy Mitcar

Dlaczego tak Pani uważa? Prosimy o podanie konkretnego powodu dla którego umieściła Pani ten komentarz? W firmie Mitcar zatrudnionych jest kilkadziesiąt osób a wiele z nich pracuje tutaj kilkanaście lat. Uczciwiej byłoby podać konkretne powody a nie wpisywać komentarz, który nic nie mówi.

koń trojański
@Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.

Choćby dlatego, że pewne rzeczy, które się należą pracownikowi zabiera ktoś inny, wszyscy wiemy kto!!!

@Adam

Jakie??? Hmm znowu brakuje handlowców haha i ktoś mi powie, że nie ma rotacji!!!!

Jarek

Cześć, czy firma oferuje jakieś benefity?

@Jarek

Cześć, oczywiście. W każdym ogłoszeniu o pracę wymieniamy benefity, które są dostępne na danym stanowisku.

Koń

Nie polecam!!! Lubisz pracować za śmieszne pieniądze??? Poszukaj innego miejsca do pracy!!!

@Koń

W firmie Mitcar pracuje kilkadziesiąt osób a wiele z nich z kilkunastoletnim stażem. Rotacja pracowników nie odbiega od rotacji w innych firmach. W niektórych branżach (mechanik, sprzedawca) może ona być większa i wynika ona z pozytywnej sytuacji gospodarczej naszego kraju, gdzie liczba ofert pracy jest bardzo duża. Poziom zarobków w Mitcar jest zbliżony do poziomu podobnych firm w kategorii automotive w Warszawie. Jeśli zdecydowałeś się z powodzeniem znaleźć lepsze warunki finansowe, to gratulujemy wyboru i życzymy sukcesów !!!

Koń trojański

Nie polecam, zarobki XX wieku a mamy XXI, co chwile rotacja pracowników. Szukasz pracy??? Polecam inne miejsce!!!

@Koń trojański

Lubię atmosferę w Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. za: Prezentacja auta Subaru XV 1,6 i test drogowy zachęcił mnie do decyzji kupna auta w salonie Mitcar. I dzisiaj 19.11.2018 zamierzam dokonać zakupu.

Mariusz
@602

Dokonałeś finalnie zakupu auta za pośrednictwem firmy Mitcar D. i P. Krasnodębski? Mógłbyś napisać, gdzie dokładnie odbywała się prezentacja samochodu Subaru XV? Była ona przeprowadzana przez pracownika pracującego w tej firmie, czy może przez osobę, która z nimi współpracuje?

Dzień dobry, dziękujemy za Pana/Pani wpis. Nasza firma jest w dobrej kondycji, dlatego niepokoją nas przypuszczenia i teoria o tonącym okręcie. Niestety nie podał Pan/Pani żadnych konkretów i nie mamy możliwości odniesienia się do wpisu. W związku z tym bardzo prosimy o podanie szczegółów pod adres e-mail : info@mitcar.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.?

Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.

Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. J.