Protecta Polska Sp.Z.O.O

Kalisz

Opinie o Protecta Polska Sp.Z.O.O

daro 2010-11-15 15:47:21
Firma niezbyt znana, ale dobrze rozwijająca się. Zarobki z tego co słyszałem od znajomego są na bardzo przyzwoitym poziomie. Chłopak chce się rozwijać i ma to udostępnione.
klon 2011-11-15 23:15:43
jesli komus podoba sie [usunięte przez moderatora] ludzi na pseudo najlepsze rozwiazania finansowe na rynku to moze cos zarobic. najpierw przekrecasz swoich znajomych i bierzesz kontakty do znajomych znajomych i ich tez przekrecasz wmawiajac im ze masz swietnbe rozwiazania finansowe. praca dla bardzo komunikatywnych osob i pewnych siebie. wiekszosc znajomych sie odwroci po tym jak dojdzie do tego, ze wcisneliscie im nie najlepszy produkt finansowy zastanowcie sie czy warto tracic dobrych znajomych
ZYgmunt S 2013-04-21 21:15:02
Protecta jest również we Włocławku, to zupełnie inna firma, też z branży finansowej ale o zupełnie innym profilu klienta (głównie przedsiębiorstwa i osoby ze świata sportu).
lolek 2016-04-18 21:30:17
chcę się upewnić - to jest ta firma która jest członkiem grupy kapitałowej DSA Financial Group SA.? napiszcie
Zostaw swoją opinię o Protecta Polska Sp.Z.O.O - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protecta Polska Sp.Z.O.O