Opinie o Marcel w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marcel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcel w Ruda Śląska

Mariusz Nowy wpis

@jurgen skąd wiesz, jesteś ich pracownikiem ?

kamila Nowy wpis

poszukują personelu do nadmorskiej restauracji/pizzerii do Kołobrzegu @,kjnaskj orientujesz sie może ile można wyciągnąć miesięcznie??

Tutti Nowy wpis

widzę, że jeden z pracowników dostał polecenie naprawienia wizerunku firmy, na pewno jest to jedna z "dyrektorek". Chyba nie pracujemy w jednej firmie z tą osoba, która tak pozytywnie opisuje atmosferę, rozwój i zarobki

Obecny Pracownik

Pracuję już tu kilka lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że firma wręcz stawia na młodych ludzi, przy czym daje możliwość rozwoju, poznawania nowych technologii i rzeczywistego wpływu na tworzone (innowacyjne zresztą na rynku) projekty. Co do wynagrodzenia, to ciężko mi się wypowiedzieć ogólnie, bo nie znam szczegółów, wiem jednak, że najbliżsi moi współpracownicy są z niego zadowoleni .

Dawid Nowy wpis
@Obecny Pracownik

Czyli póki jesteś młody i wnosisz do projektów, to pracujesz za taką sobie gratyfikacją? Wiesz, taki co ma własną firmę to tyra, tyra, aby mieć później efekty. Nigdy nie będziesz miał siły tylko tyrać/wnosić do projektów bez zapracowania na coś. Wnioskuję, że tyrasz na czyjąś firmę, a później kopa dostajesz? Ja mam pracę co jest szeroki wachlarz wieku pracowników i każdy ma co robić, a to daje poczucie stabilności. Z własną inicjatywą można startować, ale jak masz roboty 8-10h/d, to ciężko jest. Co do wynagrodzenia też są zadowoleni, to leprze niż nic lub najniższa.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Marcel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Obecny Pracownik

Hmm, akurat atmosfera pracy jest w tej firmie bardzo dobra - przynajmniej w działach, z którymi najczęściej mam styczność. Duży nacisk kładziony jest na samodzielność pracowników i tzw. otwarty umysł. Mile widziana jest własna inicjatywa, konieczna chęć do nauki. Być może, dla kogoś kto oczekuje konkretnej instrukcji działania od A-Z, nie jest to komfortowa sytuacja.

Obecny Pracownik

Ten wpis to pomyłka, z pewnością nie dotyczy naszej firmy. Firma Marcel nigdy nie prowadziła i nie prowadzi telemarketingu. Nasi Klienci mają całkiem inny profil i nie wymagają tego typu działań. Nigdy również nie zdarzyło się aby ktoś został czasowo zatrudniony wyłącznie do obsługi tzw. "papierologii". Sugerowanie zatrudniania "sezonowego" kompletnie nie przystaje do specyfiki naszej działalności.

alden

Strata czasu .Sami nie wiedzą czego chcą.Zatrudniają na miesiąc albo dwa do papierologi i telemarketingu.(sezonowo jak mają ,,nowy produkt,,)

Bartek

na wszystko brak pomysłu, no ale kto niby ma dać pomysł? (usunięte przez administratora)

heniek

omijać szerokim łukiem. dziwna i kiepska atmosfera w pracy. brak pomysłu na wdrożenie nowych pracowników.

Obecny pracownik

Fakt atmosfera jest na niskim poziomie, dużo ludzi mających kwalifikacje już tutaj nie pracuje, ja chyba pracuję tutaj z przyzwyczajenia

blacky

To jest chyba portal dotyczący warunków pracy a nie subiektywnej oceny współpracy, poza tym nie wiem o jakim profilu działalności mówimy bo osobiście nie słyszałem, żeby w Polsce operowało kilkadziesiąt porównywalnych firm (w dodatku uczynnych) :) Zetknąłem się z tą firmą (serwis), jest trochę prawdy w tym co pisali przedmówcy ale chyba lekko przejaskrawili. Odpowiedzialność bardzo duża, pieniądze takie średnie, mając pecha można zarwać noc bez adekwatnej gratyfikacji... ale można się sporo nauczyć. Niestety trzeba też mieć dużo... dużo cierpliwości do klientów z którymi rozmowa często jest w tonie podobnym jak ten z postu, na który odpisuję.

rrrr

Pracowałem. Również nie polecam. Firma nie daję szans młodym ludziom. (usunięte przez administratora).Duże wymagania, małe pieniądze.

tech

Pracowałem. Nie polecam. To co napisali dwaj przedmówcy jest także moim doświadczeniem. Nienormowane godziny pracy, nieprecyzyjny zakres obowiązków. Nieprzewidywalni przełozeni.

Nie polecam pracy w tej firmie, wymagania nieadekwatne do zarobków, do tego kiepska atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcel - Ruda Śląska

Marcel
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • KUBINY 5D lok. 14

Marcel