Opinie o Omg Poland Sp. z o.o. w Kaniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Omg Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Omg Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omg Poland Sp. z o.o. w Kaniów

Co wchodzi w socjal Omg Poland Sp. z o.o.?

Max
@Lolek

No ale ktoś wcześniej pisał że w ramach socjalu dają zupę. To był żart czy naprawdę jest posiłek regeneracyjny finansowany przez firmę?

Mają tam tokarki? Jest zapotrzebowanie?

@Stary

Pisze jak piszę fachowców tam nie brak w utr l ebry są tez przyklad z tego tygodnia 3 zm awaria myjki wezwane utr ??? nie wiem ... Nie jestem elektrykiem... no i ,,,,, awarie usuwa po paru godzinach sam superwizor Paweł fajny gość i ma w głowie bardzo dużo może nawet nadawał by sie za chwile do zarzadzania UTR za miast obecnego szefa który jest matołem z tego co wyczytałem ale tak to własnie tu wygląda awarie i usuwanie ich przez obecne utr.

Elizka

Dopiero co wygasło ogłoszenie z pracą operatora maszyn na produkcji. Podawali tam, że zarobki to 3 600-4 360 zł brutto na umowę o pracę. Można Panów zapytać się, czy w tym są wliczone premie? Bo tam była mowa, że są premie miesięczne, świąteczne i wakacyjne bodajże:) Ja bym wolała, żeby mąż miał 4,300 podstawy tak naprawdę, a nie najniższą i premię :/

Hister Nowy wpis
@Elizka

daj sobie spokój z ta firmą nie warto na rozmowie będą ci kit pociskali że tyle zarobisz super warunki a tak naprawdę bedziesz robić w (usunięte przez administratora) (opary emulsji przy maszynach rozlane oleje na podłodze szkodliwe i żrące chłodziwo niby wszystko w normie}a płace będziesz mieć taka że na początek dadzą ci przerobić z dwa weekendy i dostaniesz w miarę wypłatę a potem bęnda chodzić wybrańcy tacy jak Gabrysia czy Kit tu jest jedna klika i układziki na każdej zmianie a guru jest kierownik produkcji który za cos daje niektórym panią zarobić w weekendy których jest mało lub ich nie ma bez nich zarobki to jałmużna .

Ktoś tam. Nowy wpis
@Elizka

Alicja, chcieć to Ty możesz.... podstawy masz najniższą krajową...cała reszta to premie

@Ktoś tam.

Dobrze, że chociaż można dostać tę premię. Są jakieś konkretne wytyczne lub może stworzono regulamin, którego trzeba się stosować, aby mieć jakiekolwiek szanse na dostanie tych dodatkowych pieniędzy? :) Daj znać.

Hister

no coś nie tak ostatnio w tej firmie mało zamówień mało pracy odsyłają ludzi do domu na urlop lub zapychają nimi dziury na Dock2 a o nadgodzinach to lepiej nie wspominać bija się o nie i Polacy i Uk jak są a coś na tym Utrzymaniu ruchu jest nie tego podobno smutny się zwolnił i nie wiem czy to prawda ale kto tu będzie teraz robił???

@Hister

A jak odsyłają do domu to wtedy ma się mniej godzin czy jak to wygląda? Jeśli wybieracie urlop to jest on płatny? Mało jest nadgodzin, że każdy ta o nie walczy?

Maximus decimus meridius
@Hister

tak to prawda zwolnił się a co miał chłop zrobić jak go wykorzystywali w tym zakładzie awarie elektryczne sa co dziennie a oni się nie znają na przykład na iveco była awaria nie działała pompa wysokiego ciśnienia no i Rafał i Bartek to robili spalili 3 silniki przyszedł Adam i to naprawił o drazu coś z zasilaniem w szafie było przykładów jest wiele co z tego jak kierownik po podstawówce Lukasz któremu śmierdzi z butów na kilometr i podczas rozmowy z tobą grzebie sobie w du...jest po stronie swych kolegów a nie jego .Nie wiem jak oni tam w tym biurze z nim robią ? Smutnego nie lubiał bo miał dużo w głowie i był dobrym fachowcem a jego to bolało jemu pasują takie osoby co się go słuchają i odwalają za niego robotę np dokumentacje mu robi kolega Bartuś a za to ma prace w weekendy z tego co gadałem z smutnym też z powodu weekendów się zwolnił bo koledzy Lukaszka robili a on nie jest tam jedna klika na tym utr Rafał kolega Lukaszka z innej firmy Bartek kolega dyrektora oni sa ok bo sie słuchają Lukasza co im powie a Smutny podobnie jak Grzesiek był dobrym pracownikiem znał się na rzeczy i umiał sie odezwać to go Lukasz zwolnił przy okazji redukcji etatów tyle że Adam sie zwolnił sam a szkoda go bo mi sie z nim robiło bardzo dobrze dziwie się ze Max go nie zatrzymał bo sie dogadywali ale to już po fakcie jest Ja sam w takim składzie bym nie robił robić za kogoś ?może w nowej firmie będzie mu lepiej a zasługa tego że go juz nie ma to robota Łukasza.

Hister Nowy wpis

a no może nie zawojował światu ale on się sam zwolnił widziałem jego wypowiedzenie jak odchodził a może mu lepiej teraz z tego co wiem to 7 koła ma bez weekendów i (usunięte przez administratora) na Omg i na Łukasza może miał ważny powód aby odejść a mi z nim sie robiło ok zawsze był i naprawił a nie jak inni z tego urt śpią przy stole na 3 zm a jak nie to jeden na drugiego(usunięte przez administratora) to juz nie to samo bez niego i każdy to teraz widzi Alicja zastanów się co tu robisz i po co komentujesz jak nie masz racji.

Mają tam tokarki? Jest zapotrzebowanie?

@Zainteresowany

Tak trzy Takisawa i dwie Bighlia włoskie lecz to stare trupy więcej stoją jak produkują zwłaszcza Takisawa się psuje często ale panowie z utr nie każdy radzi sobie z naprawą

Amelia
@Hister

Nie było żadnych próśb do szefostwa o zmianę sprzętu? Jeśli ktoś nie umie naprawić sprzętu to wtedy przyjeżdża serwis? I co stoicie z robotą czy trzeba robić coś innego?

@Amelia

Pracują lecz te tokarki są stare zarobiły na siebie kilka razy ta firma nie dba o maszyny lecz je klei oby szło następne parę godzin czy zmian a fachowców mają słabych w utr może jeden jest ok reszta się nie nadaje bo się nie znają a servisu co chwilę nie będą brać bo się nie wypłaca a fachowcy są tu tacy że nawet do podłączenia silnika wrzeciona jest ściągany servis bo nie wiedzą jak go podłączyć tak jak w tym tygodniu .

Stary
@Amelia

Maszyny są starsze i nowsze jak każdej firmie, Hister trochę bajki pisze, ale skoro mu to sprawia radość i czuje się dowartościowany to niech sobie pisze :)

@Stary

Hister

Raczej nikt bo tu jest zakład rotacji Ukraińców co tydzień inni a jak Polak się przyjmie to góra tydzień i nara do tego banda plotkarzy i rodzinka drzewko które jest mocne znajomy kolega rodzinka oni mogą nadliczbowe robić czy się (usunięte przez administratora) a ty masz za nich robić .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Omg Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Joasia

Dwa lata temu z tego co się orientuje, przedstawiciel handlowy mógł zarobić 4 000–6 500 zł brutto miesięcznie. Jakie tam teraz są widełki w firmie na tym stanowisku? Wspomnieli o elastycznym czasie pracy, czyli w jakich godzinach można pracowac? Wyjazdy międzynarodowe, tu chodzi o delegacje, tak? Często się zdarzają w firmie?

Zuzanna

Czy firma jeszcze zatrudnia? Ostatnie oferty jakie znalazłam są sprzed paru lat, gdzie szukać ogłoszeń, trzeba dowiadywać się w firmie? Wynagrodzenie to nadal najniższa krajowa tak jak w ofertach i tak jak pisaliście, może dodali chociaż jakieś premie? Jakoś reagują na kryzys na rynku pracy? :P

Józek
@Zuzanna

Premie dla wybranych i najniższe wynagrodzenie. Za to w ramach socjalu jest zupa dla pracowników i babka na święta

Małgorzata
@Józek

Czyli podstawy masz 3.490 minimalnej? No tak, ale jak teraz sprawdzam, to nie widać wcale ogłoszeń o pracę, nie tylko na magazynie, w biurze też. Czyli ktoś jednak chce pracować za te pieniądze...

Zenek
@Małgorzata

Kolega udostępnił u siebie ich ogłoszenie na magazyn i były na aplikuj. pl

@Józek

Dla wybranych czyli dla kogo? Masz na myśli, że raczej zwykły szeregowy pracownik nie dostanie i jeśli już ktoś ma dostać, to kierownicy? To może chociaż pozostali pracownicy dostają poza babką na święta jakąś premie świąteczną lub paczki ze słodyczami dla dzieci?

Witam. Czy są przyjęcia do pracy?

Co wchodzi w socjal Omg Poland Sp. z o.o.?

Buty i ubranie robocze :)

@:)

I jak się zużyją śmiało można liczyć na kolejne? Co ile przyznają?

@Irena

Teoretycznie jest przydział 1 koszulka, 1 spodnie i 1 buty na rok.. ale w praktyce to jak się zniszczy koszulka czy spodnie to wydają.

Zofia
@:)

Nic innego nie wchodzi w socjal? Nie ma żadnej opieki zdrowotnej? Jakiejś karty MultiSport?

Lolek
@Zofia

Tutaj to nawet im szkoda kasy na multisport

Max
@Lolek

Jak wygląda sprawa zarobków na magazynie i jaka panuje tam atmosfera?

Marian
@Zainteresowany

Powiem Ci,jest ciężko ale do przeżycia, jak się nie jest na zmianie z rudym chudym bo z nim nikt nie chce pracować, a będzie nowym kierownikiem taki cwaniak.

@Marian

No kazał jednemu kierowcy(usunięte przez administratora) jak poprosił go o szybszy rozładunek surowca a babki z produkcji ustawia do pionu. Innych tez bo nie raz tam wrzeszczał na ludzi. Miał być koordynator ale coś mu nie wyszło i jak co to z nim na jednej zmianie lepiej nie robić

@klien
@Marian

to jest kawał chama,(usunięte przez administratora) powinien wylecieć. wyzywa krzyczy i przeklina na pracowników. Czuje się jak we własnym (usunięte przez administratora) U

Ujek
@Marian

A od kiedy bedzie? Dlugo juz tam pracuje? Strach pomyslec co bedzie z ludzmi robil wtedy. Ilu pracuje magazynierow teraz? Szukaja jeszcze magazynierow?

Prod
@Ujek

Jeden się zwolnił, przyjęli nowego A ryży koordynatorem nie będzie, bo obowiązki po koordynatorze (który się zwolnił hehe) przejął wymieniany tu gdzieniegdzie kierownik. Oni się kolegują i potrafią wrzeszczeć na innych pracowników bo tak uznają i nikt z nimi porządku nie zrobił i nie zrobi, ale nie byłoby komu robić Poza nim praca ciężka ale tylko kasa taka sobie bo mało nadgodzin na które i tak chodzą wybrani

Jolanta
@Prod

jak można zostać tym wybranym do nadgodzin? jest wiecej chetnych niz mozliwych do wyrobienia godzin, o to chodzi ? Jak to jest dokładnie rozstrzygane ?

@Jolanta

Nie wiem, czy to ma być prowokacyjne pytanie czy co. Jest lista chętnych i wpisuje się dużo osób, a idą wybrani przez „górę”. Często te same osoby kilka razy, a inne wcale.

Kaśka
@Jolanta

Jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę to możesz przyjść, owszem są pupilki i tego nie przeskoczysz. Jak w każdej firmie. Ogólnie praca nie jest zła tylko trzeba uważać co się przy kim mówi, bo bardzo dużo donosicieli, przy Tobie narzekają a jak coś powiesz to lecą (usunięte przez administratora)

@Kaśka

To chyba muszą dobrze płacić za nadgodziny jak jest przy nich taka selekcja. Stawka jest wtedy dużo wyższa? Orientujesz się?

Elza

Firma jest dobra praca ciężka ale dużo niesprawiedliwe jedni przychodzą wcześniej do praca żeby norma zrobić a inni siedzą połowa zmiany z telefonem a kierowniczka udaje że nie widzi ????

@Elza

No to ładnie to wygląda... Czyli nie każdy może wcześniej przyjść? Ciekawe czemu miałaby to bagatelizować, ona nie jest z wyniku ostatecznego jakoś rozliczana?

Olo
@Irena

Każdy może tylko nie każdy ma ochotę przychodzić wcześniej za darmo:)

Zenek

Byłem na rozmowie w OMG i po zobaczeniu tego (usunięte przez administratora) i chaosu podziękowałem. Magazyn to jeden wielki (usunięte przez administratora) a zaproponowana pensja śmiech na sali

Hister

Firma i robota i płacą w niej jest ok polecam jedyne co to że ludzie na zmianach są różni nie brakuje plotkarzy i falszywcow pod....laczy też mobbingu nie ma ale są układziki kierownik produkcji i..... widać to od razu chodzenie nie na swoje zmiany bo mi się nie chce robić drugiej ? Brygadziści może trzech zasługuje na duży plus pozostali wiadomo ...No i to utrzymanie ruchu daje radę choć zna się tam na rzeczy może że dwóch jeden taki smutas gada nawet po Włosku słyszałem i taki mały mechanik też kapuje pozostali operatorzy większość pomocną i ok co do płacy i podwyżek są ale dla tych co robią i to widać czyste rączki raczej nie dostaną więcej kaski oczywiście decyzja o kasie tylko za poleceniem szefostwa z Włoch.

Zuzanna
@Hister

Plotkarze jak wszędzie są, a możesz powiedzieć o tej płacy, ile zarabiasz i z jakim doświadczeniem?

Iris

Zgadzam się w 100% ze wszystkim

Ivan
@Hister

Bardzo grzeczna i prawdziwa opinia z którą niestety muszę się zgodzić. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Grażyna
@Iris

A jaką umowę proponuje firma? O pracę?

Pol

Parodia firmy. Opis sytuacji: Dyrektor ogłasza oszczędności no bo kryzys ????sretete tete itd. A w miesiąc później kupują sobie auta.... Za steki tysięcy złotych. Brawo!!!! Oszczędzają na Tobie pracowniku. Bo sobie na pewno nie żałują

@Pol

Serio?xd No to jakie furki jak już weszły w środki trwałe firmy?

Firma Omg Poland nie ma nic do zaoferowania jeśli chodzi o benefity. Wypada blado na tle innych pracodawców. Ubezpieczenie z złotówkę to stanowczo za mało. Płaca na najniższym poziomie chyba że będziesz zapierdzielać każdą sobotę i niedzielę. Dyrektor zakładu nic nie może, a o wszystkim decyduje zarząd z Włoch który zawsze jest ba nie. O podwyżce zapomnij!!!

Nie polecam pracy w tej firmię.Pracownica która była rodziną kierowniczki nie musiała robić praktycznie nic a inne dwie osoby musiały dużo pracować.Rodzinę kierowniczki traktowano o wiele lepiej niż zwykłego pracownika gdy pracowałam usłyszałam słowa nie patrz na podgłogę wiem że ładna.. myślałam że mi ręce odpadną. Nie usłyszałam żadnych wskazówek jeśli coś poprawić itp a potem były pretensje od strony kierowniczki.najbarziej irytujące był fakt że rodzina kierowniczki nie dostawała ŻADNYCH uwag a pracownicy którzy ciągle coś robil dostawali.Nie polecam słaba atmosfera:)

Urszula

Zastanawiam się, czy nie dało się w żaden sposób pogadać z kierownictwem na temat podziału obowiązków. Może zwrócenie uwagi rozwiązałoby problem. Poza atmosferą warunki ok?

Praca w tym zakładzie jest bardzo ciężka, układy i różne układziki które widać na niektórych zmianach po pewnym czasie zaczynają bardzo irytować. Bo dlaczego ktoś może więcej niż inni. Cóż co do atmosfery tam panującej... można jeszcze dodać tyle że pracownik fizyczny może czasami poczuć się jako zło konieczne które niestety tam musi być czarną owcą. Praca zależy na jakiej hali kobiety na szwalni z tego co widziałem nie ma źle, 2 hala montaż praca lekka dla kobiet w sam raz, na hali głównej gdzie jest biuro ciężko. I to bardzo. Płaca jak wszędzie bez jakiś rewelacji. Niestety problem tej firmy jest w szacunku i traktowaniu pracownika fizycznego przez przełożonych. A ciężko wtedy nawiązać dialog i zawrzeć porozumienie.

Halina

To w takim razie niedobrze, że w firmie Omg pracownicy nie są traktowani w równy sposób. Zmartwiłeś mnie trochę. Wspomniałeś jednak, że kobiety, w niektórych działach, mają dobrze w tej pracy. A trzeba mieć doświadczenie, czy można się przyuczyć? Czekam na odpowiedź!

@Halina

Droga Halino, Nie wiem czy jesteś nadal zainteresowana pracą w tym zakładzie czy po prostu jesteś juz jednym z załogi. Patrząc po wpisach piszesz już tutaj od 2018 jak nie dłużej nie przeglądałem wsxystkiego. Jeżeli jesteś już pracownikiem to po co zbędne pytania? I czy Ty jako jedna/jeden z ich załogi zmienisz coś w jej złych strachach.. Wracają do pytania to nie nie trzeba mieć wszystkiego można się nauczyć grunt to mieć dobrego 'nauczyciela'.

Pracownik głównej hali

To zmień prace jak ci się nie podoba, jedna wielka ściema

Iza
@Pracownik głównej hali

Hej, widzę, że masz odmienne zdanie na temat pracy w Omg niż @Pracownik :) Może podzieliłbyś się w takim razie swoją opinią na temat zatrudnienia w firmie? Jak Ty oceniasz atmosferę pracy i relacje z przełożonymi? Zależy mi na aktualnych informacjach :)

Karina

Co to za Pan chodzący w czarnym ubraniu, wygląda jak by był wiecznie smutny, pracuje tu krótko ale jak go widzę to mam łzy w oczach o wygląda jakby pracował tu za kare ?

Robol
@Karina

On tak ma, tak naprawde jest wesoły.

Robol

Wporządku firma, polecam!!!

Ej

Jak ktoś prawdę piszę to proszę ile jadu wychodzi z starszych pracowników... To jest prawda młodym każą dźwigać tony a ci z drugiej hali to inno ploteczki kto ile miał na kwitku... Hm jak ktoś ma lewe ręce to inno plotki zostają.. Odrazu drogie Panie zaznaczę tylko bez hejtu

Halina
@Ej

Osobiście jestem akurat zainteresowana pracą jako szwaczka w Omg. Jesteś w stanie podpowiedzieć, jak wygląda ta praca? Jeśli tak, to daj znać.

Maksiu
@Halina

Nie polecam, kierowniczka ma wieczną ciotę i nawet dzien dobry nie potrafi odpowiedziec, to gdzie reszta zapału i sympatii do innych ludzi

Stara hepa

Przeciez to nienormalne, ze dziewczyny z drugiej hali nic nie robia, brygadzista tam pije, a my musimy dzwigac codziennie 3T za te same pieniadze. Druga zmiana to juz w ogole dramat, najlepiej siasc na srodku i gadac o glupotach. A Jarek udaje, ze tego nie widzi, kpina!!!!!!

....
@Stara hepa

Jak się nie podoba to się zwolnij!! A skoro tyle wiesz o dock 2 i o dyrektorze to Ty nic nie robisz, bo skad te wnioski jeśli cię tam nie ma...

Z.c
@Stara hepa

Przyjdź i pracuj na tej hale, a potem powiedz głupie rzeczy. A jeśli Ci się nie podoba, idź i szukaj nowej pracy.

Bob
@Stara hepa

Jakim trzeba byc człowiekiem zeby oczerniac współpracowników i kłamać a co do pensji to jest znacząca róznica

Stara hepa
@....

O tym wlasnie pisze. Srodek nocy, a towarzystwo na telefonach miast robić. Tak wasz obraz, uderz w stol, a nozyce sie odezwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Omg Poland Sp. z o.o. - Kaniów

• Jak się pracuje w Omg Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omg Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omg Poland Sp. z o.o.?

Omg Poland Sp. z o.o.