brak logo

NTT System S.A.

Warszawa

Opinie o NTT System S.A.

jakokto 2009-09-29 23:21
dobra firma dla dobrych handlowców
anonim 2010-04-29 22:55
Na produkcji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich maÅ�o.W wyniku redukcji etatów zostaÅ�o w tej chwili 6 montażystów komputerów i 6 kierowników hehe.Każdy montażysta ma goryla.
pytanie 2010-08-30 17:30
Ja mam pytanie :)). Jak dlugo to sie jeszcze bedzie kulac? :))
jakokto 2010-09-21 22:23
Drogi Byly Pracowniku
Chyba troszkę za dużo sobie wyimaginowałeś. Jeżeli nie potrafiłeś wyrobic premii uważam, że jesteś marnym handlowcem. Po co w ogóle zaczynałeś pracę za 1500 zł jeśli cenisz się na więcej ??Zgodzę się z z Tobą, że nie ma możliwości rozwoju, ale tylko wtedy, jeżeli sam tego nie chcesz albo po prostu jesteś za leniwy, żeby się rozwinąc.
Dobra firma dla dobrych handlowców!
były (całe szczęście) pracownik 2010-10-23 18:50
jakokto - 2010-09-21 22:23:09

Drogi Byly Pracowniku
Chyba troszkę za dużo sobie wyimaginowałeś. Jeżeli nie potrafiłeś wyrobic premii uważam, że jesteś marnym handlowcem. Po co w ogóle zaczynałeś pracę za 1500 zł jeśli cenisz się na więcej ??Zgodzę się z z Tobą, że nie ma możliwości rozwoju, ale tylko wtedy, jeżeli sam tego nie chcesz albo po prostu jesteś za leniwy, żeby się rozwinąc.
Dobra firma dla dobrych handlowców!

Drogi "jakokto", gdzie pisze, że ja pracowałem jako handlowiec, gdzie pisze, że ja zarabiałem 1500??? Umiejętność czytania ze zrozumieniem się przyda, to nic złego, naprawdę . Swoją drogą napisałem to, co często się wysluchuje - narzekania innych, min HANDLOWCÓW, którzy się porównują do handlowców z innych dużych firm, że tam mają łatwiej, mają wsparcia itp, nawet jak był pseudokryzys to mniejsze targety im zakładano. Chyba, że to co mówili to stek bzdur i kłamstw? Pracowałem na większa kwotę niż 1500zł - ale sporo osób z mojego otoczenia miał niestety tej wysokości wypłatę, nawet przejmując obowiązki od odchodzących kolegów i koleżanek. Więcej na głowie, niż było ustalane na rozmowie wstępnej o pracę - to chyba nie jest OK ?? I tu nie ma co pisać, że się było marnym czy to handlowcem czy to magazynierem czy managerem. Marnie to się dzieje jak się złote góry obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej, ochy achy i w ogóle. A co do czego przyjdzie..... czas pokaże później..... Chyba nie chodzi o to, że sie ktoś będzie zarzynać, żeby otrzymac obiecaną premie?
1
dnooo 2011-06-03 01:08
NIE!NIE!NIE! nie warto tam pracować!
anonim 2011-09-24 15:57
jakokto - 2010-09-21 22:23:09

Drogi Byly Pracowniku
Chyba troszkę za dużo sobie wyimaginowałeś. Jeżeli nie potrafiłeś wyrobic premii uważam, że jesteś marnym handlowcem. Po co w ogóle zaczynałeś pracę za 1500 zł jeśli cenisz się na więcej ??Zgodzę się z z Tobą, że nie ma możliwości rozwoju, ale tylko wtedy, jeżeli sam tego nie chcesz albo po prostu jesteś za leniwy, żeby się rozwinąc.
Dobra firma dla dobrych handlowców!

mam pytaniejak wyglaad obecnie sytuacja w ntt? ile mozna zarobic? prosze powiedziec szczerze.pozdrawiam
adam34 2012-01-01 10:42
czyli jest zle w NTT system czy dobrze bo sam juz nie wiem ?
obiektywnie 2012-01-17 23:33
kilka faktów o ntt:
- w przeciągu 2 lat z ponad 350 pracowników w firmie zostało ok 170;
- cyklicznie szefowie działów dostają za zadanie wytypowanie 1 kandydata do zwolnienia i oczywiście mają go zwolnić;
- premią teraz jest to, co kiedyś zawierało się w podstawie;
- \"zastój na rynku\" to wszechobecny argument w rozmowach na jakiekolwiek tematy, czy to propozycja zmian, jakiegoś ukierunkowanego działania czy choćby wynagrodzenia przy przyjmowaniu obowiązków z innego etatu kiedy ktoś został zwolniony (w wielu przypadkach jedna osoba pracuje za 3 etaty otrzymując dotychczasowe wynagrodzenie),
- pracownicy pokornie przyjmują na siebie dodatkowe obowiązki byleby nie stracić pracy
- \"potknięcie\" jest szybko zauważane, ale sukces już nie, niestety trzeba się samemu motywować;
przykrość 2012-03-29 12:13
Jeżeli chodzi o zarobki to niestety szału nie ma już od dawna.
Zyskałem wiele doświadczenia, myślę o zmianie pracy!

Pozdrawiam
zapychacz 2013-03-28 18:05
spędziłem prawie 3 lata w tej firmie. Praca zalezy od działu gdzie sie znajdujesz , targety to jakas abstrakcja wymyślona przez pana viceprezesa :). O premii zapomnij, siedzisz na śmiesznej podstawie i nic dodatkowego nie masz. Nie ważne za ile sprzedasz i tak firma cie wydyma zeby ci nie zpłacić dodatkowej kasy - chodzi o dział handlowy. Generalnie jak chcesz zapychać od rana klientów, wstąpić do KMT, robić stówkę dziennie, i co najwazniejsze zostać adorowanym zapraszam do tej firmy
jotes 2013-05-03 22:26
Panie i panowie ciekawi mmie jak jest w tym ntt w środku. Czy firma zmienila się w ostatnim roku na lepsze. To co tu napisano wcześniej nie napawa optymizmem. Pozdrawiam
2
gawi 2014-04-28 14:57
w jaki sposób aplikowaliście do NTT System? czekaliście na oferty na portalach pracy? czy może w inny sposób?
mikoo 2014-12-05 12:15
też jestem ciekawy bardzo jak to wygląda wszystko... bo ja sądzę, że aplikować można po prostu w nich przez formularz na stronie albo w ogłoszeniu jak jest podany adres mailowy na który macie napisać i to wszystko.. nie wiem czy mają u innym miejscu ogłoszenia niż na portalach pracy, bo w gazetach na pewno nie.
Jaszka 2015-02-11 00:58
NTT System jest znany jako producent komputerów oraz dystrybutor podzespołów i peryferii komputerowych. Na dobrą sprawę konkurencja na rynku warszawskim (szczególnie) jest bardzo duża, uważam jednak, że NTT jest jedną z tych firm, które coś stanowią w tym morzu firm. Zastanawiam się tylko co o tym sądzą sami pracownicy.
amser 2015-02-26 14:03
Czym zajmuje się NTT System to chyba każdy wie, skoro odnalazł to forum. Ja poszukuję pracy i zastanawiałem się nad tą firma, może ktoś wie, czy w ogóle sa szanse na znalezienie tutaj pracy? Czy to raczej mała firma ze stałym presonelem i nie myslą o zwiększeniu liczby stanowisk, czy zatrudnieniu nowych osób?
mikoo 2015-03-12 18:13
też mi się wydaje, że nei do końca jest tak jak mówisz @amser, ktoś mógł tu wejśc przez przypadek, haha. Ale tak na powaznie to zastnawiam się czy ma to jakiś większy sens? takie filozoficzne rozważania, bo czy jestem w stanie zarobić tutaj chociaż 1600 zł czy nie za bardzo? takie minimum chociaz bym chciał.
JaSam 2016-04-20 17:15
Spędziłem w tej firmie ponad trzy lata w dziale handlowym, konkretnie sieci handlowe. Jak się przyjmowałem to było naprawdę extra, pieniadze tyłka nie urywały ale po pewnym czasie i podwyżka się znalazła i premie zacząłem zgarniać. Kasa była naprawdę niezła. W momencie jak nadszedł kryzys to wszystko się zaczęło sypać, z kilkunastu oddziałów w Polsce praktycznie nic nie zostało, wszystkich wywalili lub ludzie się sami pozwalniali bo zmniejszyli pensje. Potem zaczęło się sypać w dziale handlowym odpowiedzialnym za sieci handlowe. Nierealne plany, braki towaru a plany wcale nie zmienione. Firma zatrudniała ponad 400 osób jak się przyjmowałem, na chwilę obecną jest dobrze poniżej 200. Jesli chodzi o pracę na produkcji i magazynie to rotacja bardzo duża więc pewnie niewiele płacą, sporo osób pracowało sezonowo. Kilka fanych osób jeszcze tam zostało ale mnóstwo odeszło do konkurencji. Było modne takie powiedzenie u nas "Jak dasz sobie radę w NTT to dasz wszędzie" i to prawda. Firma dawała niezłą szkołę życia jeśli chodzi o kombinowanie, czy to aby towar sobie zaklepać czy w innych aspektach.
Zakładam że obecnie jest w NTT więcej dyrektorów i kierowników niż szeregowych pracowników.
Pozdrawiam dział HALE, dalej szefostwo romansuje ? Słyszałem że wrocławianka awansowała, chyba klientami biznesowymi ma się zajmować.
1
ertg 2016-05-14 22:22
hej hej no zawsze przeciez sa wzloty i upadki @14 ale trzeba glownie patrzec na te pozytywne aspekty raczej tak uwazam :) a widze ze tutaj ludzie chwala sobie prace u nich w firmie..ciekawe czy jest szansa na jakies nowe - ciekawe oferty pracy do nich
Agnieszka 2017-04-13 15:13
Zastanawiacie się nad pracą w NTT System S.A.? Koniecznie zapoznajcie się z aktualnymi ofertami pracy! Sprawdźcie, kogo obecnie poszukuje firma: http://www.ntt.pl/index.php?c=1120&l=pl&
anna 2017-07-05 08:05
Firma ma problemy z zarządzaniem ludźmi, kierownictwo od lat niektórzy " zasiedzeni " plus powiązania kolesiowsko -rodzinne u niektórych , plus małe płace . Podstawa to dobre kierownictwo na każdym szczeblu , prezesi chyba nie do końca kontrolują sytuację z kadrą kierowniczą a od tego jak się ludzi traktuje i nimi zarządza wiele zależy , nawet jak przychodzi dobry pracownik to się go po czasie popsuje. O ile w czasach dużego bezrobocia można sobie pracownikami "żąglować "o tyle w obecnych czasach dostaje się potem takich ludzi których może rynek nie chce albo nic nie potrafią
Agnieszka 2017-08-04 11:00
@anna rzeczywiście dobre kierownictwo jest istotną częścią każdej firmy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jakie są mocne i słabsze strony tego pracodawcy? Takie konkretne informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do NTT System S.A.
Zostaw swoją opinię o NTT System S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NTT System S.A.