Opinie o NTT System S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NTT System S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie NTT System S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTT System S.A. w Warszawa

Czy w firmie NTT SYSTEM są jakieś benefity? (Multisport, medicover) Jeśli tak to jakie?

@Stachu Jones

A na inne okazje dają jakąś dodatkową kasę? To co właściwie jest w tych paczkach, że tyle tu o nich piszecie? Dzieci pracowników dostają też upominki na święta?

Honorka

Jestem tu bo mega zainteresowała mnie ogłoszenie od nich na stanowisko Junior Android Developer. Mam pytania głównie o rekrutację. Jest info, że jest online. Ale czasowo, ile zajmuje? I czy na którymś etapie jest test lub zadanie rekrutacyjne? Wiecie czy dają też feedback zawsze, nawet negatywny?

@Anonim

Hej, jak mowa o kasie to ja chętnie dodam od siebie pytanie. Gdzieś widziałam od nich ogłoszenie dla project managera onboarding. No i co do podwyżek, to one są w tej wysokości dla pracowników z posad związanych z IT, czy też inne osoby np. z HR też takowe dostają?

Obiektywnie

Jeżeli chcesz poświęcić czas i nie wiedzieć co dalej to aplikuj. Obiecany kontakt po spotkaniu, a po co? Oferta finansowo słaba, a ogólnie biuro firmy robi wrażenie nieciekawe. System wynagrodzeń odstaje od realiów rynkowych. Oferty pracy to bumerangi aktywne cały czas.

Zyx
@Obiektywnie

Biuro wygląda tak jakby ktoś je umeblował odpadami ze starej szkoły podstawowej. Jeśli ktoś szuka pracy na "przeżycie" to firma będzie idealna. Jeżeli oczekuje się od życia czegoś więcej to niestety nie tutaj. Wynagrodzenie jest mizerne. Oczywiście kto ma mieć, ten ma ???? - Dla tych którzy wiedzą o chodzi.

Mania
@Zyx

Co masz na myśli pisząc tak o wyglądzie biura? Czy to ma jakieś znaczenie w kontekście tego, jak się pracuje w tej firmie? Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to jesteś w stanie podać widełki? Bardzo mnie to ciekawi, ile można zarobić na takim stanowisku biurowym...

Krysia Nowy wpis

Ale teraz potrzebują właśnie do biura obsługi klienta i dają 4300-4700 brutto, to chyba nie jest, aż tak źle? Gwarantują jeszcze stabilne zatrudnienie, bo firma działa 35 lat na rynku. To może wiecie po jakim czasie można dostać umowę na stałe? Złożę cv, tylko muszę znać wszystkie szczegóły.

Honorka

@Honorka

Ogłoszenie na androida nadal jest aktywne na portalach z ogłoszeniami o pracę, a mamy marzec - a czemu? Bo szukają kogoś bardzo naiwnego, a jeszcze najlepiej od razu z doświadczeniem, kto zgodzi się na zarobki grubo poniżej stawek rynkowych. Radzę omijać

Kris Nowy wpis
@Anonim

Piszą w tym ogłoszeniu, że umowę o pracę dają Junior Android Developerowi - 5 000–7 000 zł brutto / mies. I faktycznie szukają kogoś z doświadczeniem w (usunięte przez administratora) jako Android Developer. A jak długo robi się na tej stawce? Innymi słowy, kiedy byłaby podwyżka?

Anonim Nowy wpis
@Kris

Zwykle podwyżka wynosi 10-15% po ok. roku (i tak co roku). Oczywiście wcześniej obiecując złote góry. Ktokolwiek zamierza tu przyjść, radzę nie wierzyć w ich obiecanki.

@Anonim

W internecie można znaleźć ofertę pracy na stanowisko backend developer. Na początku ogłoszenia możemy przeczytać, że jest to praca hybrydowa, lecz później pojawia się informacja na temat formy zdalnej. To jak to wygląda wygląda? Ile dni pracuje się w trybie home office? Da się w 100%? Poza tym, jeśli chodzi o widełki zarobków, to co należy zrobić, aby mieć szansę zarabiać kwotę z górnej granicy? ;-)

Te ogłoszenia były na portalach z pół roku, bo nikomu wyżej postawionemu w firmie nie zależało na zatrudnieniu kogokolwiek. Na kwotę z górnej granicy nie ma co liczyć, chyba że po 2 latach :)

Słabo

Jeśli ktoś nosi okulary to może dostać dopłatę 200 zł. Poza tym, nie ma nic. O prezentach świątecznych lepiej nawet nie wspominać... Firma praktycznie nie dba o pracowników, ani w kontekście benefitów, ani płacy, która jest śmieszna jak na obecne czasy.

@Słabo

A jaka kwota jest Twoim zdaniem śmieszna, jak na obecne czasy? Może kogoś innego, by zadowoliła? I jak z ilością pracy, jest spokojnie?

Stachu Jones
@Słabo

Coś w tym jest, w tym roku do wielkiej torby prezentowej na święta trafiła świeczka i kalendarz hahahaha. Wstyd rozdawać ten (usunięte przez administratora) lepiej nie organizować takiej szopy. Kalendarz jest chyba po to żeby odliczać dni od rzucenia wypowiedzenia a świeczką można natrzeć sobie suwak w kurtce. Ktoś w biurze serio myśli, że pracownicy będą zachwyceni z takich upominków. 50 zł na konto bardziej by nas ucieszyło niż te (usunięte przez administratora) Pod kątem benefitów faktycznie NTT to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Za niedługo będą się chwalić ile zarobili przez cały rok, pytanie jakim i czyim kosztem.

@Stachu Jones

Hejka, ale taka paczka to zdarza się co roku, czy to jakaś jednorazowa sytuacja? Do tej pory, to paczki był większe, albo był premie? Wyżej była już mowa, że firma nie dba o pracowników, ale tutaj tak czytam między wierszami, jakby w zeszłych latach te świąteczne prezenty były lepsze. Jak to wyglądało?

Stachu Jones
@…

Niestety to nie jest jednorazowa sytuacja, te paczki co rok nie zachwycają. Są tylko po to żeby dać coś w rękę. Premii świątecznej nie było, nie ma i pewnie nigdy nie będzie, dopóki skład obecnego zarządu się nie zmieni. Tyle opowiadają że mają super pracowników, życzą dużo lat pracy w ntt. Jeśli są super, to można się bardziej postarać i wrzucić do torebki coś więcej np. kopertę :). Mysle że dzieci w przedszkolu dostają lepsze upominki, zapewne znajduje się tam chociaż coś słodkiego..(usunięte przez administratora)

@Stachu Jones

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NTT System S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna/-y Księgowa/-y?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w NTT System S.A.? Chętnie zatrudniają?

W ogłoszeniu o pracę dla analityka biznesowego, firma pisze na temat zarobków, że są uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji. Mam spore doświadczenie w tej branży i aktualnie rozglądam się za pracą. Na jakie zarobki mógłbym liczyć? Powyżej 6 tyś netto wychodzi? Czytałem w wątku o braku możliwości rozwoju, zasłużeni pracownicy mogą liczyć na jakieś kursy albo szkolenia? Co macie na myśli z tym brakiem?

Edyta

Ile tu Główna Księgowa może zarobić? Widziałam ogłoszenie na stronie firmy i myślę czy nie aplikować. Jest tam wzmianka o szkoleniach zawodowych - często takie macie? Bo zależy mi mocno na rozwoju w branży. Będę wdzięczna za odpowiedź

Ktoś
@Edyta

Około 25 tys. do ręki ????

Agnieszka
@Ktoś

Ty zartujesz czy nie? Naprawdę księgowe takie kwoty mogą tu zarobić? Czy może miało być 2,5 tys, a nie 25? W ogóle to są tu same podstawy czy też jakieś premie dają czasem?

@Agnieszka

Podstawa + premia kwartalna

Kacpi
@x

Kogoś na forum wyobraźnia poniosła z tą kwotą 25 k? Chcę mieć chociaż rozeznanie, czy dostępny tu zakres podstawy, wszystko jedno, czy z premią, czy bez będzie wyższy, niż u obecnego pracodawcy. Możesz pomóc i to wyjaśnić?

Sonia

Być może wyślę zgłoszenie do tej nowej oferty na samodzielną księgową, ale nie lubię aplikować w ciemno. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej pracy? To stabilne zatrudnienie, które gwarantują, to znaczy jaka umowa dokładnie? Zależałoby mi najlepiej na takiej na czas nieokreślony.

Czy firma NTT oferuje umowę o prace po okresie próbnym?

Może ktoś powiedzieć coś więcej o pracy magazynierów?

NTT System S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Project Manager w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w NTT System S.A.?

x

Tak, ale z racji kolesiostwa to ciężko dostać się gdzieś na lepiej płatne stanowiska, o ile takie są...

@x

A czemu miałoby tutaj nie być lepiej płatnych stanowisk?

@Renata

Ponieważ nie ma tu żadnych podwyżek, to z jaką podstawą zostajesz zatrudniony zostaje z Tobą już na stałę. Nie ma szansy na podwyżkę czy awans.

Renata

Aha, czyli indywidualnie nie podchodzą, rozumiem. A co w przypadku podwyżek inflacyjnych, na to chyba powinna być brana jakaś wspólna poprawka?

V
@Renata

Powinna, ale nie ma sensu wynagradzać starego pracownika, aby pracował efektywniej i był bardziej zadowolony. Można pozwolić mu odejść i przyjąć kolejną osobę, żeby zaoszczędzić 200 zł miesięcznie. To jest po prostu cyrk na kółkach. Nadmienię, iż firma się chwali zyskiem 18 mln netto za 2021 rok. Wielka szkoda, że nie potrafią się tym godnie podzielić z pracownikami. Oczywiście jak trzeba kupić komuś nowy samochód służbowy to zawsze się coś znajdzie. Zwykły, "szary" pracownik musi się zadowolić miską ryżu :)

@V

Aha? A już pomijając te samochodowe atrakcje to oni chociaż reinwestują jakoś te środki czy one tak sobie leżą?

@x

a to na te "mniej" płatne jest szansa?

@Marta

Jest, zależy tylko czego Pani oczekuje od pracy.

Kandydatka

Aplikowalam na stanowisko rekrutera. Mialam mila telefoniczna rozmowe z Pania Eva z Czech, sama mowila, ze spelniam ich oczekiwania dotyczace doswiadczenia, moje oczekiwania finansowe wedlug niej rowniez miescily sie w budzecie. Odnioslam wrazenie, ze jest zainteresowana, wspomniala ze kolejny etap prawdopodobnie odbedzie sie jeszcze w tym tygodniu. A pod koniec dnia otrzymalam automatycznego maila z podziekowaniem za moja aplikacje. Poprosilam o wiadomosc dlaczego zostalam odrzucona, mimo sprzecznych informacji w trakcie rozmowy, ale do dzis nie otrzymalam odpowiedzi. Bardzo slaby candidate experience, jesli tak traktujecie kandydatow to bardzo sie ciesze, ze nie dostalam tej pracy.

x

Atmosfera jest super, lecz tego samego niestety nie można powiedzieć o zarobkach.... Szkoda, że firma kręci kokosy kosztem pracowników i nie chce ich za to docenić. Śmietana się cieszy i chwali, a ludzie zastanawiają, jak przeżyć od pierwszego do pierwszego.

@x

Niestety tak to naprawdę wygląda. Pracownicy odwalają kawał dobrej roboty, jednak nie są za to docenieni. O podwyżkach można tylko pomarzyć, nawet przy przedłużaniu umów nie ma mowy o podwyżce. Dla nich się nie liczy kto będzie wykonywał pracę, czy długoletni pracownik czy świeżynka, praca ma być wykonana i to za jak najmniejsze pieniądze. Pomimo wszystko pracownicy są w porządku, wykonują pracę należycie i zawsze są wsparciem dla innych.

Czy NTT System S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nie

x

Nie, a jak już się pojawia o tym wzmianka to firma żałuje kilku złotych na opłacenie karnetów i proponuje pracownikom grupowy zakup, za który finalnie będą musieli zapłacić z własnej kieszeni. Żenada

Co jaki czas w NTT System S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

x

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak podwyżka ????. Jeśli ktoś chce godnie zarabiać, to na pewno nie w NTT... Chwalą się wielkimi osiągnięciami finansowymi, szkoda że nie pamiętają dzięki komu tak naprawdę je mają.

gawi

w jaki sposób aplikowaliście do NTT System? czekaliście na oferty na portalach pracy? czy może w inny sposób?

@gawi

Olx

anna

Firma ma problemy z zarządzaniem ludźmi, kierownictwo od lat niektórzy " zasiedzeni " plus powiązania kolesiowsko -rodzinne u niektórych , plus małe płace . Podstawa to dobre kierownictwo na każdym szczeblu , prezesi chyba nie do końca kontrolują sytuację z kadrą kierowniczą a od tego jak się ludzi traktuje i nimi zarządza wiele zależy , nawet jak przychodzi dobry pracownik to się go po czasie popsuje. O ile w czasach dużego bezrobocia można sobie pracownikami "żąglować "o tyle w obecnych czasach dostaje się potem takich ludzi których może rynek nie chce albo nic nie potrafią

gp
@anna

prezes ( od kilkunastu lat ) właśnie polecial...

Czy w firmie NTT System S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

gp

są, albo raczej nie są...

Mikołaj

Kiedy wrócą staże dla studentów ?

Zostaw merytoryczną opinię o NTT System S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NTT System S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NTT System S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

NTT System S.A.
2.5/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Trakt Brzeski 89
    05-077 Warszawa