NTT System S.A.

Opinie o NTT System S.A.

jakokto 2009-09-29 23:21:21
dobra firma dla dobrych handlowców
anonim 2010-04-29 22:55:53
Na produkcji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich maÅ�o.W wyniku redukcji etatów zostaÅ�o w tej chwili 6 montażystów komputerów i 6 kierowników hehe.Każdy montażysta ma goryla.
pytanie 2010-08-30 17:30:22
Ja mam pytanie :)). Jak dlugo to sie jeszcze bedzie kulac? :))
jakokto 2010-09-21 22:23:09
Drogi Byly Pracowniku
Chyba troszkę za dużo sobie wyimaginowałeś. Jeżeli nie potrafiłeś wyrobic premii uważam, że jesteś marnym handlowcem. Po co w ogóle zaczynałeś pracę za 1500 zł jeśli cenisz się na więcej ??Zgodzę się z z Tobą, że nie ma możliwości rozwoju, ale tylko wtedy, jeżeli sam tego nie chcesz albo po prostu jesteś za leniwy, żeby się rozwinąc.
były (całe szczęście) pracownik 2010-10-23 18:50:48
jakokto - 2010-09-21 22:23:09

Dobra firma dla dobrych handlowców!

Drogi "jakokto", gdzie pisze, że ja pracowałem jako handlowiec, gdzie pisze, że ja zarabiałem 1500??? Umiejętność czytania ze zrozumieniem się przyda, to nic złego, naprawdę . Swoją drogą napisałem to, co często się wysluchuje - narzekania innych, min HANDLOWCÓW, którzy się porównują do handlowców z innych dużych firm, że tam mają łatwiej, mają wsparcia itp, nawet jak był pseudokryzys to mniejsze targety im zakładano. Chyba, że to co mówili to stek bzdur i kłamstw? Pracowałem na większa kwotę niż 1500zł - ale sporo osób z mojego otoczenia miał niestety tej wysokości wypłatę, nawet przejmując obowiązki od odchodzących kolegów i koleżanek. Więcej na głowie, niż było ustalane na rozmowie wstępnej o pracę - to chyba nie jest OK ?? I tu nie ma co pisać, że się było marnym czy to handlowcem czy to magazynierem czy managerem. Marnie to się dzieje jak się złote góry obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej, ochy achy i w ogóle. A co do czego przyjdzie..... czas pokaże później..... Chyba nie chodzi o to, że sie ktoś będzie zarzynać, żeby otrzymac obiecaną premie?
dnooo 2011-06-03 01:08:30
NIE!NIE!NIE! nie warto tam pracować!
anonim 2011-09-24 15:57:36
jakokto - 2010-09-21 22:23:09

Dobra firma dla dobrych handlowców!

mam pytaniejak wyglaad obecnie sytuacja w ntt? ile mozna zarobic? prosze powiedziec szczerze.pozdrawiam
adam34 2012-01-01 10:42:06
czyli jest zle w NTT system czy dobrze bo sam juz nie wiem ?
obiektywnie 2012-01-17 23:33:25
kilka faktów o ntt:
- w przeciągu 2 lat z ponad 350 pracowników w firmie zostało ok 170;
- cyklicznie szefowie działów dostają za zadanie wytypowanie 1 kandydata do zwolnienia i oczywiście mają go zwolnić;
- premią teraz jest to, co kiedyś zawierało się w podstawie;
- "zastój na rynku" to wszechobecny argument w rozmowach na jakiekolwiek tematy, czy to propozycja zmian, jakiegoś ukierunkowanego działania czy choćby wynagrodzenia przy przyjmowaniu obowiązków z innego etatu kiedy ktoś został zwolniony (w wielu przypadkach jedna osoba pracuje za 3 etaty otrzymując dotychczasowe wynagrodzenie),
- pracownicy pokornie przyjmują na siebie dodatkowe obowiązki byleby nie stracić pracy
- "potknięcie" jest szybko zauważane, ale sukces już nie, niestety trzeba się samemu motywować;
przykrość 2012-03-29 12:13:03
Jeżeli chodzi o zarobki to niestety szału nie ma już od dawna.
Zyskałem wiele doświadczenia, myślę o zmianie pracy!

Pozdrawiam
zapychacz 2013-03-28 18:05:32
spędziłem prawie 3 lata w tej firmie. Praca zalezy od działu gdzie sie znajdujesz , targety to jakas abstrakcja wymyślona przez pana viceprezesa :). O premii zapomnij, siedzisz na śmiesznej podstawie i nic dodatkowego nie masz. Nie ważne za ile sprzedasz i tak firma cie wydyma zeby ci nie zpłacić dodatkowej kasy - chodzi o dział handlowy. Generalnie jak chcesz zapychać od rana klientów, wstąpić do KMT, robić stówkę dziennie, i co najwazniejsze zostać adorowanym zapraszam do tej firmy
jotes 2013-05-03 22:26:18
Panie i panowie ciekawi mmie jak jest w tym ntt w środku. Czy firma zmienila się w ostatnim roku na lepsze. To co tu napisano wcześniej nie napawa optymizmem. Pozdrawiam
gawi 2014-04-28 14:57:18
w jaki sposób aplikowaliście do NTT System? czekaliście na oferty na portalach pracy? czy może w inny sposób?
mikoo 2014-12-05 12:15:45
też jestem ciekawy bardzo jak to wygląda wszystko... bo ja sądzę, że aplikować można po prostu w nich przez formularz na stronie albo w ogłoszeniu jak jest podany adres mailowy na który macie napisać i to wszystko.. nie wiem czy mają u innym miejscu ogłoszenia niż na portalach pracy, bo w gazetach na pewno nie.
Jaszka 2015-02-11 00:58:52
NTT System jest znany jako producent komputerów oraz dystrybutor podzespołów i peryferii komputerowych. Na dobrą sprawę konkurencja na rynku warszawskim (szczególnie) jest bardzo duża, uważam jednak, że NTT jest jedną z tych firm, które coś stanowią w tym morzu firm. Zastanawiam się tylko co o tym sądzą sami pracownicy.
amser 2015-02-26 14:03:03
Czym zajmuje się NTT System to chyba każdy wie, skoro odnalazł to forum. Ja poszukuję pracy i zastanawiałem się nad tą firma, może ktoś wie, czy w ogóle sa szanse na znalezienie tutaj pracy? Czy to raczej mała firma ze stałym presonelem i nie myslą o zwiększeniu liczby stanowisk, czy zatrudnieniu nowych osób?
mikoo 2015-03-12 18:13:20
też mi się wydaje, że nei do końca jest tak jak mówisz @amser, ktoś mógł tu wejśc przez przypadek, haha. Ale tak na powaznie to zastnawiam się czy ma to jakiś większy sens? takie filozoficzne rozważania, bo czy jestem w stanie zarobić tutaj chociaż 1600 zł czy nie za bardzo? takie minimum chociaz bym chciał.
JaSam 2016-04-20 17:15:20
Spędziłem w tej firmie ponad trzy lata w dziale handlowym, konkretnie sieci handlowe. Jak się przyjmowałem to było naprawdę extra, pieniadze tyłka nie urywały ale po pewnym czasie i podwyżka się znalazła i premie zacząłem zgarniać. Kasa była naprawdę niezła. W momencie jak nadszedł kryzys to wszystko się zaczęło sypać, z kilkunastu oddziałów w Polsce praktycznie nic nie zostało, wszystkich wywalili lub ludzie się sami pozwalniali bo zmniejszyli pensje. Potem zaczęło się sypać w dziale handlowym odpowiedzialnym za sieci handlowe. Nierealne plany, braki towaru a plany wcale nie zmienione. Firma zatrudniała ponad 400 osób jak się przyjmowałem, na chwilę obecną jest dobrze poniżej 200. Jesli chodzi o pracę na produkcji i magazynie to rotacja bardzo duża więc pewnie niewiele płacą, sporo osób pracowało sezonowo. Kilka fanych osób jeszcze tam zostało ale mnóstwo odeszło do konkurencji. Było modne takie powiedzenie u nas "Jak dasz sobie radę w NTT to dasz wszędzie" i to prawda. Firma dawała niezłą szkołę życia jeśli chodzi o kombinowanie, czy to aby towar sobie zaklepać czy w innych aspektach.
Zakładam że obecnie jest w NTT więcej dyrektorów i kierowników niż szeregowych pracowników.
Pozdrawiam dział HALE, dalej szefostwo romansuje ? Słyszałem że wrocławianka awansowała, chyba klientami biznesowymi ma się zajmować.
ertg 2016-05-14 22:22:23
hej hej no zawsze przeciez sa wzloty i upadki @14 ale trzeba glownie patrzec na te pozytywne aspekty raczej tak uwazam :) a widze ze tutaj ludzie chwala sobie prace u nich w firmie..ciekawe czy jest szansa na jakies nowe - ciekawe oferty pracy do nich
Zostaw swoją opinię o NTT System S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NTT System S.A.