Opinie o Północ Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław Balicka 35

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Północ Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Północ Nieruchomości Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Północ Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław Balicka 35

Czy często w firmie Północ Nieruchomości Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak

Milka Nowy wpis

Co to znaczy "rekrutacja wewnętrzna"? Tzn. szukanie pracowników do awansu z pośród swoich obecnych ? Bo nie bardzo rozumiem ten termin.

@Milka

Tak. Jeśli zwalnia się stanowisko pracy w pierwszej kolejności rozpatrujemy kandydatury obecnych pracowników.

jak

@dol skoro szukają aż do 6u miast jednocześnie, to wychodzi na to, że mają albo duże zainteresowanie, albo zwiększają liczbę stanowisk. Nie sądzę, by tu się mało zarabiało :)

@jak

Tak, mamy duże zainteresowanie pracą w naszej sieci. Również systematycznie nasza sieć powiększa ilość biur w Polsce a co za tym idzie szukamy nowych pracowników.

Benek

Firma zasłużyła sobie na opinię dobrego pracodawcy. Jest świetna atmosfera obyśmy przetrwali w miarę dobrze tego wirusa to będzie super.

Jak szefostwo w Północ Nieruchomości Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Iwona

Też bardzo serdecznie pozdrawiamy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Północ Nieruchomości Sp. z o.o. na stanowisko Doradca ds. nieruchomości? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Aneta

Widać, że na forum nie było dawno żadnych wpisów o PÓŁNOC Nieruchomości. Zatem może ktoś podzieli się informacjami jak obecnie wygląda sytuacja firmy? Czy są rekrutacje na jakieś stanowiska oraz na jakie? Ja wygląda rekrutacja oraz z ilu etapów się składa? Możecie również dzielić się opiniami na temat tego jak pracuje się w firmie jaka jest atmosfera. Wszelkie merytoryczne wpisy będą bardzo pomocne.

Zostaw merytoryczną opinię o Północ Nieruchomości Sp. z o.o. - Wrocław

Północ Nieruchomości Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Północ Nieruchomości Sp. z o.o.