MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Zatroskany

Czy nie macie wrażenia, że ta firma właśnie cofnęła się o 15 lat? Wszystkie wydane pieniądze w kadrę, poszły za skinieniem magicznej różdżki. Kierowników brak, mistrzów zdegradowali. Harmonijka udaje, że nic się nie dzieje, lata po działach i szuka ludzi do pracy w sobotę. Tylko pani HR odżyła, znów można doić z firmy. Takich doradców trzeba było usunąć póki czas, teraz tylko pozostało pracować do końca istnienia tego glinianej firmy. Z przykrością piszę ten post, łza się kręci. Co oni z tą Polską zrobili.... Ups, poniosło mnie ;)

@Zatroskany

Szkoda tylko ,że powraca dawny bałagan. Od miesiąca prosimy o lepsze oświetlenie na szwalni ,Dyrektorze-prosimy o lepsze światło ,od tego teraz boli głowa i jest nam bardzo ciężko szyć ☹

Czesc, Chciałabym zapytać o zarobki w przypadku pracowników produkcyjnych? Jak to wygląda teraz? Są jakieś premie ? Benefity? Ilu zmianowa praca? Będę wdzięczny za info

Dzień dobry. Praca dwuzmianowa w większości obszarów. System premiowy uzależniony od wydajności, jakości oraz frekwencji. Szeroki zakres benefitów pozapłacowych.

Napewno?
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Napisaliście to w taki sposób jakbyście sami w to nie wierzyli.

Zorro

Kto bierze tyle zamówień żeby było pracować w święta i prawie wszystkie soboty ludzie tyle nie wytrzymają i to jeszcze w upaly

Skaner

Proszę o usprawnienie wchodzenia i wychodzenia z pracy ze Zbożowej.Toż to masakra stać w kolejce z jedną bramką.Można przecież zamontować drugi skaner chociażby na zewnątrz.Pozdrawiam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Srick

O co chodzi z tymi miszczami? Jedni w cywilkach siedzą w biurze, a inni w roboczych ciuchach pracują na dziale. Jest podział na lepszych i gorszych? Ważniejszych i mniej ważnych?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MTI Furninova?

NICK

Witam mam pytanie czy do MTI przyjmują do pracy.

Bzik

Ktos powie co z wypracowanymi socjalnymi pieniędzmi, które powinnismy dostać jako urlopowe? Dziwna cisza w firmie na ten temat, bo jeśli nie będzie, to na zwolnienia polecam i tak 80% płatne. Pozdrawiam

@Bzik

Nie 80 a 60 % procent taki jest zapis w tarczy także nie wiem czy sie oplaca isc na l4.

@60

Pewnie, ze się opłaca zwolnienie obejmuje 7 dni w tygodniu i masz płacone za siedzenie w domu a nie 80% za prace na 120%, zachowujesz urlop, który wykorzystasz gdy będzie płatny 100%, opłaca sie? Pozdrawiam

To będzie cała prawda.
@Bzik

A co robi na nasza konfitura z administracji- jest tylko jedna - Wiecie kto to? czekam na odp. CDN.

@To będzie cała prawda.

Co ten wpis wnosi do tematu? Jesteś dumny/az tego co napisałes/łas, ale może rozwiniesz myśl i nas oswiecisz?

franz

Tego dyrektora juz dawno powinni wywalic z tej firmy. Śp Pan Balanda w grobie sie przerwaca jak widzi co ten pajac wyprawia i ma zero szacunku do pracowników produkcji.Tylko patrzy jak obciac pensje pracownikom.Ciekawe czy sobie obcial pensje? Prośba do pracowników: Nie dajcie się zastraszyć dla tego pajaca,razem wspólnie możemy więcej.

@franz

a jak on ma mieć szacunek dla ludzi.jak jedyne osiągnięcie jakie miał zanim teść go wzioł do firmy.czyli bałanda to sprzedaż proszku do prania na rynku

Maluczki
@franz

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś inteligentny i wykształcony. Może więc złóż swoje cv na stanowisko dyrektora i zarząd z chęcią Cię przyjmie po jego rozpatrzeniu. I tylko taka mała uwaga. Nie obrażaj innych osób na tym forum.

Pompa

Myślałem że te pompki to dla dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni. W firmie takie nastroje po tym co zrobili z ludzmi że pracować się już dla nich nie chce a co dopiero robić pompki. Uśmiechy tylko do kamery :-)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Niedoinformowany

To są jeszcze jacyś kierownicy?

@Niedoinformowany

Jacyś są ????

Ziom

Ostatnie wypłaty to kpina firma korzysta z tarczy a zarobki ok 1700 a nie powinna być najniższa krajowa?dyrektor tez powinien brać taką wypłatę dla przykładu i skoda fabia by mu też starczyla

Lola

Święta racja. Ludzie nie bądźcie aż tak zawistni. Stop dla hejtu. Pozdrawiam.

Pracownica

Większość wpisów nie jest hejtem tylko obiektywną oceną, są oczywiście osoby ,które mają problem z emocjami,ale admin broni tych osób (możliwa bliska znajomość to tłumaczy)jeżeli tak duża liczba osób popiera czyjś wpis to jednak coś znaczy ...

Bogusław
@Lola

Słusznie Linda ujął. Hejt to nie opinia. Ale cóż można napisać, jeśli włodarz firmy zwalnia Panie/Panów z doświadczeniem 20-25 letnim, a pozostawia osoby z półrocznym zwolnieniem na karku awansując je przy tym.

@Bogusław

Pomyśl czasami ,że półroczne zwolnienie z jakiejś "przyczyny "ktoś dostaje ,a Tobie też może się przydarzyć choroba ,której nie wyleczy się przez tydz...los jest przewrotny i nie wiesz co Ciebie może spotkać za dzień czy dwa..

@Ona

Każdego może spotkać choroba, ale nie o tym jest mowa. Pytanie jest takie, dlaczego promuje się osoby, których nie ma w pracy, bo są nieobecni z różnych powodów. Często wyimaginowanych, a karze się ludzi z wieloletnim stażem, którzy tę firmę tworzyli i ich się zwalnia. A kogoś przykładowo nie ma pół roku, a firma działa, to raczej ta osoba nie jest niezbędna i się ją awansuje.

Jesteś nowo mianowanym(ą) przełożonym jakiegoś działu? Strasznie się irytujesz gdy ludzie wyrażają swoje opinie. Musisz trochę wyluzować. Winna tej sytuacji jest dyrekcja, która przeprowadziła takie reformy z d.upy. Ludzie są skonsternowani i niedoinformowani, stąd te komentarze.

Pracownica

Na tym forum najbardziej wulgarną osobą jesteś Ty .Spójrz nie ze strony przyjaciółki od drinka ,ale na realia.5 lat raczej powinno coś pokazać...Tu mnie dziwi admin ,że pozwala na wyzwiska z Twojej strony i obrażanie ludzi Pani A.T

@Lola

Nie myl hejtu ze swobodą wypowiedzi. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Oczywiście nie popieram wyzwisk, obrażania, czy kogokolwiek lecz nie wolno nikomu sznurować ust! Stop poprawności politycznej!

@Bogusław

bo mniej kosztują.ot i odpowiedz na twoje pytanie

Voodoo
@qsawery

Mniej kosztują powiadasz ? A ile kosztowało szkolenie tych zwolnionych ludzi, ile kształcenie i wiedza i doświadczenie? Wiesz ile bierze firma zewnętrzna za szkolenia? A teraz czas na powtórkę z rozrywki, znowu wydane pieniądze. A z tego co wiem, zwolnieni ludzie już zostali powitani w Reszlu.

@Voodoo

Szkolić, a wyszkolić to są dwa bardzo odległe od siebie znaczenia.

@Wczorajszy

Chcesz przez to powiedzieć że zwolnieni zostali nic nie warci ludzie? A Ci co zostali to specjaliści tak? No to jeszcze się okaże. Życie uczy pokory. To że jeszcze pracujesz nie oznacza że będziesz pracować do emerytury. Pamiętaj dzisiaj ja jutro możesz być ty

@Ona

Chcę przez to powiedzieć, że zwolnieni zostali ludzie, którzy oprócz wysokiego mniemania o sobie niewiele wnosili w życie i rozwój firmy. Co do tych, którzy pozostali też nie mam najlepszego zdania. Poza paroma wyjątkami, dosłownie paroma. Przypuszczam, że masz w sobie dużo niezgody z moją opinią, ale tak to już jest z naszą ludzką ułomnością, która podpowiada nam, że to my jesteśmy wyjątkowi, najlepsi, niezastąpieni... Niestety, to tylko wrażenie niepoddane obiektywnemu osądowi, oporne samokrytyce i opinii otoczenia.

@Ona

Jakoś do tej pory nikt nie wnikał z jakiego powodu jest się na zwolnieniu. Nagła zmiana?

@Voodoo

Widocznie w rachunku zysków i strat wyszło, że bardziej opłacało się zwolnić starych i wyszkolić nowych, niż trwać w marazmie.

@Wczorajszy

ludzie z większym stażem mają wyższe stawki.są obciązeniem dla firmy. dlateko większość kierowników jest na wypowiedzeniu. zakład może dać im 80 procent uposażenia .ODPRAWA w razie czego mniejsza

Koper
@qsawery

A dyrektor też jest na 80 procent? I administracja? Jakoś go nie widać na produkcji , chyba się nie przepracowuje. Pewnie jak rządowe ziutki pracuje - w nocy.

Latex
@Lola

Tu nie chodzi o hejt. Jeśli nowa Pani L. podaje pracę na szwalni na zasadzie lubię- nie lubię to jest coś nie w porządku. Ktoś ma dniowke dość godną, albo jest w plecy. Ta Pani nie uznaje wcześniej ustalonych zasad.

Witam Ja mam takie pytanie bo te forum to raczej już nie jest opiniotworcze tylko łącznikiem władz firmy z pracownikami. Czy jeżeli stawka na daną pracę jest obcinana to mebel w salonie tanieje? Czy co się dzieje z tą obcięta kasą? Pozdrawiam

Wczorajszy

Po chwili zastanowienia okazuje się, że to jest trafne pytanie. Myślę, że zaoszczędzone pieniądze przeznaczane są na zasypywanie dołów finansowych wspólników, którzy nie poradzili sobie z tym, co otrzymali po dziadku. Najzwyczajniej w świecie przerosło to ich możliwości. Firma nigdy nie miała szczęścia do ludzi, którzy nią kierują. Solidni wykonawcy czyjejś woli, niestety najczęściej nieudolnych pomysłów jak utrzymać status quo. Grzech zaniechania, strachu przed zmianą, braku odwagi i próby dostrzeżenia tego, co jeszcze niewidoczne ale już czai się za rogiem. To położyło się ostrym cieniem mgły na MTI. Za to płacimy dzisiaj wszyscy, pracownicy, kooperanci, dostawcy i odbiorcy.

Pracownica 2

Ale zobacz Ewa była odpowiedzialna za wszystko musiała podejmować każdą decyzje sama nawet krojownia przychodziła do niej o pomoc wcale się też nie dziwię dawała świetnie sobie radę. . Na jedną zmianę był jeden mistrz. A teraz ludzi zwalniają żeby zaoszczędzić to po co dwóch mistrzów na jedną zmianę? Jaka to oszczędność? Chyba że nie dadzą sobie panie rady a nasze poprzednie brygadzistki musiały ze wszystkim sobie same radzic. Panie Dyrektorze przyjrzyj się bardziej całej tej sytuacji. Pozdrawiamy Pracownicy.

Taka jedna

Jak się nie ma umiejętności i kompetencji to cała sztuczka polega na tym żeby stwarzać pozory. Niestety najbliższy czas nie będzie dobry dla szwalni a w takiej atmosferze odechciewa się pracować.

Ona

Uważam że jesteście trochę niesprawiedliwe.Nie sądzę aby na to stanowisko we pchała się sama. Podejrzewam że została oddelegowana i tyle. Dajcie jej trochę czasu, nie skreślajcie człowieka . Dla Niej to tak samo trudny czas jak dla Was. Troszkę empatii ludzie.. I żeby nie było... również uważam że lepszej majstrowej niż Ewa, ta firma już nie doświadczy. Pozdrawiam

P

Tak potwierdzam tak z panie Kate było szkoda mówić

Casia
@Ona

Naiwna jesteś. Oddelegowana za co? Za wybitne osiągnięcia? Nie wydaje mi się. Tak samo druga pani. Jakoś nie błyszczały do tej pory i nagle przebudzenie mocy? Gosia i Ewa to bardzo konkretne i ogarnięte majstrowe. Paweł znowu nie nadawał się do pracy z ludźmi(wielkie ego), ale swoje zadania znał. Zdegradowani mistrzowie będą ciągnąć wszystkie działy. Inaczej to j.... e z wielkim hukiem. A nowi mistrzowie będą zbierać zasługi.

Sas

Zeby tylko na telefonie,kiedy jest late potrzebna to wiecznie jej nie ma . Wiele moza by bylo pisac.ona na tym stanowisku to poraszka.

NICK

Najśmieszniejsze jest to że żadna z tych ostatnio aktywnych osób na forum, nie ma odwagi odezwać się i powiedzieć to, o czym pisze, prosto w oczy. Bo internet wszystko przyjmuje. Najlepiej ukryć za anonimem... szczyt odwagi, raczej hejterstwa.

Seattle

Ach jaka ty ogarnięta a znasz specyfikę pracy majstra? Chyba że byłaś i wiesz jak to ugryźć, choć wątpię ????. Każdy tylko krytykuje popostaw się na Jej miejscu to wtedy pogadamy. Zobaczymy jaka bedziesz mądra chyba innaczej ????

Xz
@NICK

Nic w tym śmiesznego ,były takie co powiedziały w oczy ,a w tej chwili są na zasiłku dla bezrobotnych.Od tego jest forum ,alby pisać swoje zdanie ,a jak widać prawie wszyscy mają je podobne .

Kobietka
@NICK

Dlaczego dałaś wpis bez podpisu? Gdzie w takim razie Twoje imię i nazwisko ? Zastanów się następnym razem ,zanim coś napiszesz ;)

@Casia

Chyba cię nieźle w dekiel ktoś przywalił Czego oczekujesz od tych kobiet po ćtygodniu pracy na nowym stanowisku jakiejś rewolucji. Nie masz pojęcia o tej robocie więc zamknij buzię i milcz. Trzeba dać im trochę czasu i wtedy będziesz mogła oceniać choć twoja ocena jest zawsze negatywna. Plujesz jadem jak kobra

Seattle

Masz szczęście że administrator usunął z twego beznadziejnego zresztą wpisu nazwisko p. L . Mogłaby zrobić z tego użytek pozwać cię do sądu z powództwa cywilnego i płaciła byś krocie za obelgi którymi Ją obrzucasz. Myślisz że przy dzisiejszej technice nie można namierzyć twój telefon lub laptop???? Zdziwiła byś się jakby zapukała do ciebie policja . Więc uważaj co piszesz.(usunięte przez administratora)

@NICK

Ale wiesz, że też używasz nicku?

Obiektywna
@Seattle

Nie produkuj się Pani (usunięte przez administratora) ,każdy wie, iż z Tobą jest coś nie halo.

Nick.
@Seattle

Oj nerwy puszczają :) Problemy w pracy?

@Nick.

Żyje na pełnym luzie mam na wasze uwagi wyrąbane. Problem w pracy to chyba ty masz bo ja już jestem na wylocie "podziękowali"mi za uczciwą pracę i potraktowali jak zużyty sprzęt :) ale spoko dam sobie radę.

@Obiektywna

O jeszcze jedno zapytam?? A kto to jest każdy??? może mi pancia powie jak umie tylko krytykować???

Ona

Na tapicerni znowu sajgon ani odstepow płynów nic klejuchy już po godzinach

Klawy
@Ona

Chłopaku nie siej fermentu.Szukasz czegoś nowego przyjdź złóż podanie o rozwiązanie umowy a będziesz wolny do bólu. Czekają na ciebie wszędzie... Daj nam pracować. Nie pozdrawiam

Ogień
@Klawy

Dokładnie , nie siej fermentu. Zaraz wróci ogień do pracy i zastąpi bezrogiego. Będzie malina.

Casia

Dobra ludzie nie nakręcajcie się. To tylko praca. I tak nikt nas nie wysłucha, jak zawsze. Zobaczymy, co będzie. Decyzje są podjęte i nie mamy na to wpływu. Mnie tylko zastanawia, co skłoniło dyrekcję do takich przetasowań. Kompetencje nowo wybranych są w większości wątpliwe i dyskusyjne. Albo po prostu starzy kierownicy i mistrzowie byli do niczego? Tylko, że tak nagle i tylu? Dziwne.

szyj-mon
@Casia

To właśnie była czystka. Wyrzucono z pracy bez słowa dziękuję ludzi , którzy tworzyli tę firmę. Zastanawia mnie kiedy zniknie ostatni mohikanin Sezarre - to od niego powinny były się zacząć zwolnienia. Jego koneksje z panią hr i czystka na zasadzie zemsty są mało profesjonalne.

@szyj-mon

Zemsta? Za co? Może oświecicie Nas tych mniej wtajemniczonych za co ta zemsta?

Rudy
@szyj-mon

Przemo, już się nie pogrążaj. Każdy zapracował sobie na swoj los i obwinianie innych za swoją porażkę jest bardzo naiwne.

Ooo
@Rudy

Absolutnie się nie zgodzę!Mój los i jeszcze wielu ludzi wzięli w ręce ludzie bezwzględni,bez sumienia i orientacji w temacie np.pani hr:(((

Kolega Lasego

Zostawcie Go w spokoju, zapracował na wszystko co osiągnął. Jest to Człowiek ktory wie lepiej od niejednego kierownika co i jak, Ja uważam że jest On najlepszym wyborem ze wszystkich.

lech
@Kolega Lasego

Jest tak zapracowany jak przedstawiciel załogi, który pozostał czysty jak łza i pracuje w najlepsze. Ten to chociaż zmniejszył pobór alkożelu i jest dwa razy trzeźwiejszy niż wcześniej - zamiast 2 promili ma teraz 1. Pytanie do kolegi - a jak się przepracowuje będąc pół roku na zwolnieniu ? Podaj przepis...

Seattle

Ciekawi mnie co ci zrobiła p.L. bo pałasz do niej taką nienawiścią że szok. Skąd wiesz że nie poradzi sobie. Chyba dostałaś niezłego kopa i teraz wyzywasz się na Tej kobiecie. Jak możesz używać nazwiska P .L chyba obowiązują jakieś zasady czy jesteś święta krową i nie masz zasad. To do ciebie pasuje.

Tapicer

Witam serdecznie i odrazu mam pytanko czy dyrekcja długo bedzie trwała w farsie, ze spadła produkcja i jest zle? Czy po prostu wygodnie jest płacić ludziom 80% bo jest taka możliwość? Chyba nikt z obecnie pracujących nie powie ze jest mniej pracy...a raczej znacznie więcej bo załoga okrojona jeden zakład jedna zmiana... nawet pieniędzy więcej bo darmozjadow mniej...

Strachy

A ja uważam że to Gośka powinna zostać, nie Ewka. Jedynie co potrafi to szukać sobie kolezanek, i lizać (usunięte przez administratora) Tylko Gocha jest ogarnieta i w nic się nie miesza, i zna się na swojej robocie

ab

Po przeczytaniu twojej wypowiedzi śmiem twierdzić,że jesteś głupsza niż ustawa przewiduje Żal mi cię nieszczęśliwa istoto.

Seattle

Myślisz że nowo powołane to słodziaki nie sądzę. Wiesz że jak się nie sprawdza to dostaną kopa ? ja tak uważam. Sądzę że nie wzięły się z nikąd i ktoś nad tym myślał i obserwował ich działania. Teraz ich kolej sprawdzić się w nowej rzeczywistości. Trzeba dać im szansę a nie od razu wyzywać od ciemnogrodu i obrzucać innymi obelgami. Czas pokaże kto ma rację.

@ab

Jak się nie ma argumentów to zaczynają się insynuacje i wulgaryzmy na nic innego cię nie stać. Brak słów a inteligencją nie grzeszysz. Jad przemawia w każdym twoim słowie. Błazenada i tyle

@Seattle

Wybacz raz jeszcze,bo nie do ciebie chciałam napisać i masz rację brzydki mój wpis ale poniosło mnie po przeczytaniu obelg pod adresem Gosi.Pani STRACHY przepraszać nie będę,bo nie zasłużyła.Miłego dnia.

@Seattle

I znów pomyłka ,chyba te paskudztwa o Gosi pisała osoba o niku JA.Wybaczcie więc obie,bo nie ogarniam tego forum i kolejności wpisów Pogubiłam się ,namieszałam ,więc już się więcej nie odzywam..

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.