MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Stanley

Pytanie do pracownikow, jak tam mistrzowie i kierownik na tapicerni, ugodowi ludzie? Prosze o obiektywna opinie .

Obecny
@Stanley

Bardzo dobrze, a jak na twoim dziale tak źle że się pytasz

Ccc
@Stanley

Kierownik w porządku, ale mistrzowie jeden (usunięte przez administratora) drugi lizus, obaj do ludzi parszywi

Cichy
@Stanley

Omijaj szerokim łukiem ten zakład. (usunięte przez administratora)

@Cichy

Administrator usunął znaczną część Twojego komentarza. Myślę, że mógł on po prostu naruszać regulamin serwisu. No i dlatego nie wiem, dlaczego właściwie nie odradzasz zatrudnienie się w firmie MTI-Furninova. Niezbyt dobrze traktują tam pracowników, czy chodzi, nie wiem, o wysokość wynagrodzenia?

Wladek
@Anna

Znowu mała wsza próbuje mieszać. Pytania zadaje i sama na nie odpowiada

qsawery

mógłbym pisać lub nie.proponuję przestudiować kodeks pracy.i to dogłębnie.żeby nic was nie zaskoczyło. bo firma ogólnie dołuje. i tylko kombinuje jak kogo zwolnić

Prawdziwy obecny

Zajmij się sobą i swoimi problemami a jeśli chcesz odwrócić uwagę tym wpisem to słabo Ci to wyszło

Wiecie czy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. szukają chętnych na staż?

Maniek

Odpuść sobie staż tutaj, po takiej przygodzie będziesz myślał, ze w każdej firmie jest tak(usunięte przez administratora)Brak szacunku do pracownika, 90% na najniższej krajowej, brak stażowego, socjal na żałosnym poziomie, rozwój i zaangażowanie się nie opłaca bo nowy pracownik od reki dostaje Twoja stawkę... nie ważne czy pracujesz rok, dziesięć czy dwadzieścia lat...sa i zalety, jest stołówka i ubikacja :)

@Maniek

Zapomniałeś jeszcze dodać o łamaniu kodeksu pracy dotyczącego min posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym. Prawda dyrektorze....Dla nas luty dla Ciebie maj....pozdrawiam

Były

Trzymaj się jak najdalej od tego syfu, dobrze Ci radzę :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Mama

Jakie wy jesteści okropne .Same pod sobą dołki kopiecie. Pozdrowienia dla zawistnych:)

Coś obiło mi się o uszy że kilku osobom cofnęli wypowiedzenia?

Thor

Nawet jeżeli cofnęli to trzeba nie mieć żadnej godności do siebie żeby zostać, skoro zwalniają to niech się tego trzymają. Nie można ludzi traktować jak rzeczy ,jak nie ma komu robić to niech pan dyrektor pokaże jak się pracuje

Farel

Witam. Chciałbym poznać Waszą opinię jak się pracuje w Mti. Warto starać się o pracę? Można liczyć na szacunek między pracownikami? Zastanawiam się czy nie złożyć do Was Cv ale obawiam się że ta zła fama która idzie na mieście po mti, kierownikach i mistrzach to prawda. Jak jest? Pozdrawiam.

@Farel

Więc? Odpowie ktoś?

Linia

Jesteś żałosna. Typ pyta się normalnie a ty że ferment sieje... Właśnie, poczytaj opinie na gowork i odpowiedź sobie sam. Pozdro.

Dariusz

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Kazio

Jak po świętach kochani? PiS dal podwyżkę na 17pln, teraz w zakładzie 3/4 będzie nareszcie zarabiało najniższą krajowa i jeszcze do tego odrabianie za 10 kwietnia w sobotę...firma normalnie rozkwita:)

Denis

Zgadzam się w pełni. Bon na pierogi... To brak szacunku ... Zastanawiam się . Dlaczego w taki podły sposób...traktujecie pracowników . Dzieki nam macie to co macie.. Karma wróci , wcześniej czy później ...

Kilogram pierogów

Dać drugiemu człowiekowi 20 zł na wigilijne pierogi zamiast zorganizować świąteczne spotkanie z ludźmi, to przede wszystkim brak szacunku do pracowników, elementarnej kultury osobistej i obycia w świecie większym od powiatu kętrzyńskiego. Tu naprawdę nie chodzi o wysokość pierogowej kwoty i nie ma większego znaczenia czy to było 20, czy 50 zł. Po prostu, pewnych rzeczy się nie robi, bo nie wypada, bo nie łamie się tradycji i utartych kanonów. Ciekawe czy pracownik, który wpadł na ten pomysł i przeforsował go u dyrektora, byłby zadowolony gdyby zamiast zaproszenia na kolację wigilijną w City dostał 50 zł na karpia?

szweden

super zakończenie roku 20 zł piróg 200 400 świąteczne nawet w kętrzynie większe zakłady dają więcej nie mówiąc o takim czymś kosmicznym jak 13! a może chociaż stażowe?ależ skąd po co skąd wzieli sie ci dwaj majstrowie mały od jajek duży ogień?

Tomi
@szweden

To idź do innego zakładu i nie stękaj jakbyś miał zatwardzenie .Nawet gdyby dawali 50 zł premii to i tak będziesz robił ,marudzicie i nic z tym nie potraficie zrobić każdy siedzi cicho ludzie to się śmieją już z was

Racja brachu
@Tomi

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Mocni na go worku ale w pracy to siedzą cichutko ???? tak jak ten niżej co kierownika kochanego bronił

Tyle co nic

Oj komuś nie poszedł transfer do Reszla. Miał być Bayern Monachium, a wyszła Granica Kętrzyn. Sciskaj poslady i do przodu. A do J... to Ci daleko bekso. Lep pierogi , albowiem czas krótkim jest. Wesołego Mikołaja

Oj
@Tyle co nic

W grudniu z premią dostaną 8 tyś. I co Ty na to ???

Potrzeba
@Oj

Kierownicy właśnie cenią takich jak ten wyżej. Nie dość że będzie zasuwał za miskę ryżu to jeszcze będzie bronił swojego kochanego kierownika. Więc takiemu nie przetłumaczysz

Godzinowy

Ktoś, coś powie na temat świątecznego może bo coś dziwna cisza na ten temat

Coś
@Godzinowy

Coś. Mandarynki I pomarańcze już są. Święta się odbędą.

Godzinowy
@Coś

O widzę, że mam do czynienia z przedstawicielem inteligencji zakładowej, wyczerpująca i błyskotliwa odpowiedz, jak w domu będziesz taki bystry to Ci pan będzie więcej karmy do miski sypał a Mikołaj da kijek do obsikania...

Don Kichot
@Godzinowy

Lepiej nie pytać i nie narzekać,bo mogą dać bon na pierogi za 20pln do zrealizowania w sklepie (usunięte przez administratora)..żeby góra mogla się za socjalne pieniążki bawić w Pięknej Gorze, pozdrawiam zarząd :)

Kowal

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich kolegów i koleżanek życzę wam podwyżek i przede wszystkim radości z wykonywanej pracy były pracownik :)

Brawo

Dokładnie, wszyscy wiemy jak było .

Dlaczego ucinane są stawki mebli akordzistom?

Bo

Żebyście zasuwali szybciej jeszcze

@Bo

W ten sposób może odpisać tylko ktoś kto pracuje w systemie godzinowym. Niestety musimy(usunięte przez administratora) bo w akordzie nie poleżysz

Wy zawsze tacy biedni ,tylko Wy pracujecie ,reszta leży

A tu co tak cicho? Ludzi zwalniają !!!!!

Jakaś taka

No tak. Zwalniają. A kogo? Możemy słuchać tłumaczeń takich jak:redukcja. Ale to przecież nie prawda. Zwalnianie są osoby te, których nie lubi "Nasza Pani Kierownik", zaras posypie się lawina obrońców. Ale taka jest prawda. Zazwyczaj jeżeli następuje redukcja w zakładzie produkcyjnym, to polega ona na zwolnieniu nowo przyjętych osób a nie pracowników z wieloletnim stażem. Inny ktoś napisze, że wchodza tu w grę zwolnienia. Ale cóż człowiek jest tylko człowiekiem i każdy choruje. Jeden częściej drugi rzadziej. Ale jak tak dalej pójdzie to niewroze nic dobrego "Naszej Firmie". Niepozdrawiam Kierowników.

Kobietka

Bo zatkało wszystkich....

Kobietka

Bo wszyscy w szoku ,kto podpadł wylatuje ...

Leszek

Podobno tylko bumelantów i pjaków.

Francio

I bardzo dobrze , słuchy chodzą że to dopiero początek . Mam nadzieję że to będzie koniec tego śmietnika, i jedynie co wam zostanie to siedzieć i płakać. Siedzicie po kilkanaście lat w tym (usunięte przez administratora) robią z wami co chcą po prostu trzeba nie mieć żadnej godności do samego siebie żeby tam robić.

Dobrych i pewnych swoich umiejętności i wiedzy pracowników to nie przeraziło. Część z nich sama szuka sobie nowego zajęcia... Skoro pracodawca zwalnia to widocznie ma powody. Ma do tego prawo. Nic nie jest wieczne. Firma jest po to żeby zarabiać.

Pracownica
@Jakaś taka

Z ust mi to wyjełaś, a z rozmowy w wieloma innymi nie tylko Ty tak uważasz...Najgorsze jest to ,że wpływ na nią mają osoby z którymi powinna zerwać kontakty poza pracą....slucha nie tych ludzi co trzeba ..

Haha
@Leszek

Z tym się nie zgodze bo jest dział w którym zostaly pijacy.????

Haha
@Leszek

Z tym sie nie zgodze bo jest dział w którym zostali pijacy

@Jakaś taka

To prawda że przydupasow nikt nie ruszy. Odnoszę się tu do mistrza z krojowni . Jego praca to kawka z majstrowa siedzenie u niej i wzajemna adoracja

Fago
@Paweł

Ha ha ha. Mówisz o pracownicach, które uważają się za lepsze, piękniejsze....... Które zawsze mają czas sprawdzić wiadomości na necie, przejrzeć Facebooka czy takie tam. Czyżby znalazły lepsze perspektywy rozwoju..... Powodzenia

Chorobowa
@Pracownica

Było pracować, a nie chodzić na "niby" chorobowe. W pierwszej kolejności poleciały te "z globusem" - regularnie nieobecne lub niewydajne. Dobrze jest brać chorobowe od pracodawcy , a robotę robi ktoś inny. Teraz lament. Pójdziecie do pracodawcy z załogą 10 osobową to pokażcie moc i siłę przez cały rok. Ogłoszeń na szybach sklepów wiele.

Pierwszy sekretarz
@Jakaś taka

Był już taki system , który nagradzał za wieloletnią pracę ku chwale. Zwalniany jest ten kto nie lubi pracować lub używa jak mantry: Reszel - tam to jest dopiero dobrze. W przeciwieństwie do nowego , któremu się chce i docenia co ma. Smigaj do Reszla - firma Ci wystawi Ci odpowiednią rekomendację. Wpadnij do kadr po odbiór.

Jakaś nijaka
@Pracownica

Ojoj Lalki, co tak żałujecie koleżanek i kolegów.Zawsze możecie stanąć w ich obronie i wziąść na siebie ich wypowiedzenia jeden do jednego.Żal ściska, że są lepsi od "starych" pracowników.Te wasze cudowne rady...Jak nie było zwolnień to MTI było do d...py, praca tutaj to masakra, odejdźmy wszyscy wtedy zobaczą... Teraz taka rozpacz.Ale Wy dziwni jesteście.W Reszlu na Was nie czekają?Na takich szpeni, ojoj

@Francio

Bla, bla, bla....

Jakaś taka
@Pierwszy sekretarz

Oj zdziwisz się kochaniutka, zdziwisz. Jak sama zza biurka swoje cztery litery ruszysz i pokażesz Swoje Umiejętności o ile takowe posiadasz. Bo większość ludzi na stołach nie potrafi prostych czynności wykonać nawet takich jak założenie nici do maszyny. Więc nie madralyj tak z tą "manta". Bo i dyrektor w końcu przejrzyj na oczy i "zredukuje" wydajnych, niewydajnych pracowników administracyjnych.

@Chorobowa

Skoro zwalniają za zwolnienia to niech to robią sprawiedliwie . Jedni mogą chorować inni nie, bo nie kolegują się z kierowniczką i majstrową z 2 ?

Zzzz
@Chorobowa

Skoro zwalniają za zwolnienia , niech to robią sprawiedliwie.Jedni mogą chorować inni nie, bo nie kolegują się z kierowniczką i majstrową z 2 ?

Filiżanka z biura
@Jakaś taka

Dyrektor powinien przejrzeć na oczy, oj powinien... Połowa tych z biura nie posiada kompetencji i nie nadaje się do pracy, którą podobno wykonują. Uważają się za bóg wie kogo, a prawda jest taka, że tylko dzięki mti robią, to co robią. Ciekawe gdzie poszliby gdyby ich zwolniono? Do philipsa? Przecież tam wyśmiano by ich i owszem zatrudniono, ale przez agencję i na produkcję. Jeżeli nie philips, to ewentualnie jakaś praca u miejscowego Janusza. Szybko spokorniałaby elita mti...

Picz
@Jakaś nijaka

Ale ty jesteś pusta, tu chodzi o to w jaki sposób potraktowali ludzi, i kogo zwolnili, ludzi pracowitych, którzy byli dyspozycyjny, a to im się zarzuca w wypowiedzeniach, zostawili osoby które chodzą na zwolnienia, lubb takie które w dzień dawania wypowiedzen przyszły pijane do pracy (Sory pijana). Mam nadzieję że chociaż podstawowke skończyłas, bo patrząc na to co napisałaś, to raczej tylko gimnazjum

@Pracownica

Hmm... niech zgadnę... pewnie powinna słuchać ciebie?

jaa
@Chorobowa

Rozejrzyj się i nie pisz głupot zostały takie które notorycznie chorują

Xxx
@jaa

Prawda są takie , które są na zwolnieniu lekarskim tydzień , popracują trochę i znowu następny tydzień .Dlaczego porównuje się takie zwolnienia z chorobami długo terminowymi gdzie niezdolność do pracy jest nie tygodniowa a kilku miesięczna .Jedni idą na zwolnienie z lenistwa ,inni są do tego zmuszeni a traktowani są jednakowo

Obiektywna
@Xxx

Masz rację, bo to zależy tylko i wyłącznie od tego kogo lubi kierownik-kierowniczka lub nie,czasami mam wrażenie, że nasz Dyrektor nie kuma co tu się dzieje...Nie wszyscy piją drinki z kierownictwem ,nie wszyscy lubią wchodzić w tyłek przełożonym, ale czasami jest tak ,że człowiek zachoruje bo nie oszukujmy się,w firmie praca jest fizycznie bardzo ciężka, zwłaszcza dla kobiet no i faktem jest też to iż nie jesteśmy nastolatkami .

Xz
@Jakaś taka

Nareszcie ktoś napisał o czym mówi większość, szkoda tylko że nie sprawdza się alkomatem mistrzyń, szkoda wielka..

@Xz

Boże widzisz i nie grzmisz... jak daleko jeszcze jesteście gotowi posunąc się w swojej niegodziwosci?

Liderka
@Xz

(usunięte przez administratora) weź się dziołcho za robotę. Wylewasz krokodyle łzy i szukasz winnego obrzucając głano dookoła wszystkich. Oj nieładnie.

Siwa
@Liderka

Zapraszam w oczy, bo anonimowo to mezesz co jedynie mnie pocałować w (usunięte przez administratora) e????????????

@Siwa

Chyba nie warto wdawac się w dyskusję, sądząc po słownictwie rynsztokowym za wiele do ciebie nie trafi

Wy
@Ona

No patrz, jakie wy mądre na tym forum jesteście, a pewnie w rzeczywistości słowa by żadna nie powiedziała. Pozdrawiam i miłego czwartku życzę

Punkcik
@Francio

Robią co chcą,wymyślają jakieś głupie punkty za jakość żeby tylko (usunięte przez administratora)tym co robią w akordzie.Niech ten co to wymyślił sam pozapiepsza 8 godzin.Jak zrobić dobrą sofe jak masz (usunięte przez administratora)

Iza
@Punkcik

@Punkcik Mógłbyś dokładniej napisać, jakie punkty otrzymuje się za jakość pracy w MTI-Furninova? Bardzo mnie to ciekawi. Są to dodatkowe pieniądze?

juma
@Iza

Dodatkowe !!, Śmiech na sali, kasę mogą zajumać za te punkty. To punkty ,,karne" Podobno jest lista usterek i baboli, które popełniają ludzie zapiewszający w akordzie.

luiza
@juma

są ludzie co i tak zarobią to co mają zarobić. Bo są chronieni przez kierownictwo i majstrow . Gadaniem nadrabiaja i wchodzeniem w dup...e. dziwne rzeczy są robione

@luiza

Jak będziesz szybciej rączkami przebierać to i ty zarobisz swoje

@Jakaś taka

Redukuje się osoby które nie przynoszą zysku firmie i nie jest istotne to czy to osoby z wieloletnim stażem czy świeżo przyjęte. Jeżeli chodzisz na notoryczne zwolnienia, nie wyrabiasz normy a pomimo tego nosisz głowę wysoko (bo przecież jesteś pracownikiem z wieloletnim stażem i nie istotne dla ciebie jest to że połowę tego okresu przebimbałeś na zwolnieniu) to jaką korzyść stanowisz dla firmy? Rozumiem Wasze rozgoryczenie ale spróbujcie chociaż raz spojrzeć na pewne sprawy obiektywnie... naprawdę nie macie sobie nic do zarzucenia?Obwiniacie wszystkich dookoła, oczerniacie, rozsiewacie plotki o swoich kolegach, koleżanka....atmosfera jaką wprowadzacie do firmy jest okropna. Ludzie opamiętajcie się i odejdzie z godnością. Pozdrawiam

jaaa
@Ona

czy ty widzisz co piszesz i widzisz kogo zwolniono a kto został pomyśl i nie pisz takich pierdół . Chyba że bronisz swoich decyzji

@jaaa

Hmmm... a cóż to za osobistość zwolniono? Sądząc po wpisie to chyba samą Panią Dyrektor ;)

Kiedy tapicerzy zrozumieją że zmierzają równią pochyłą w przepaść? I że ich ciężka praca prowadzi do samouicestwienia ? :-)

zlo

Po pierwszej wyplacie.

on

pp pierwszej wyplacie.

Ona

Ludzie trzymajcie fason,na tym zakładzie świat się nie kączy.Niestety mamy takie czasy.Że dziś pracujesz jutro nie,trzeba było mieć to na uwadze,był by mniejszy szok.Powodzenia i głowy do góry.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.