Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

Aktualność
Wszystkie opiekunki zatrudnione w Professional Care 24 mogą darmowo korzystać z dodatkowego telefonicznego wsparcia ze strony fachowców z branży opieki.
Szukasz sprawdzonej firmy, która rzeczowo wspiera swoje opiekunki na zleceniach, daje możliwość rozwoju zawodowego i poczucie bezpieczeństwa zadzwoń do naszego działu rekrutacji - tel. 534 934 134!

@witam

Informacje na temat testów można znaleźć na naszej stronie (https://professionalcare24.pl/dok/aktualne-informacje-dotyczace-pracy-jako-opiekun-w-niemczech). Oczywiście opłacamy i organizujemy badanie w najbliższym dla opiekunki laboratorium. Podobnie z busem, nie ma potrzeby wykładania pieniążków. My opłacamy transport do klienta i powrót do domu. Premia świąteczna w tym roku może wynieść nawet 435 EUR netto, informacje na ten temat można znaleźć w zakładce - https://professionalcare24.pl/dok/premia-zimowa Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji, chętnie wytłumaczymy wszystkie szczegóły tel. 534 934 134

Katarzyna Szymańska

Pracuję w tej firmie od sześciu lat i nie mam zastrzeżeń. ZUS, pensja wypłacana jest na czas. Jeśli pojawi się problem zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów. Starają się go rozwiązać mając na względzie dobro opiekunki. Transport zapewniony z domu do domu. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę

@Katarzyna Szymańska

Pani się zorientuje ile ma Pani składek odprowadzanych. Czy średnia czy najniższa. Taka dobra rada.

Alicja

Od ponad dwóch lat współpracuje z Professional Care 24 z Torunia i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogę liczyć na pomoc i zrozumienie. Jeszcze nigdy jak dotąd nie zawiodłam się . Pracowałam w innych firmach,ale z tą układa mi się super. Dokumenty czytelne i na czas,osoby chętne do pomocy i zawsze odpowiadające. Mam nadzieję, że jeszcze długo będę współpracować z tą firmą. Z całego serca polecam.

Agnieszka Żukowska

Firma godna polecenia w 100%, pracuję już kilka lat w tej firmie i daje poczucie bezpieczeństwa.Wynagrodzenie na czas, formalności załatwiane bardzo sprawnie, organizacja wyjazdu ok.Warto pracować w Professional Care 24-Toruń

Mariak

Polecam. Jeżdżę z nimi od roku. Firmę polecała mi koleżanka i się nie zawiodłam. Wszystko czytelne i bezpieczne. Wcześniej jeździłam prywatnie, ale nie polecam za dużo stresu...

Ela Sz.

Pracuję w tej firmie już kilka lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam :)

Mazutek Nowy wpis
@Ela Sz.

A jak ze składkami?

Ciekawa

Czy jeśli mam dobry niemiecki i angielski to mogę liczyć na wyższe stawki ? Ukończyłam także pielęgniarstwo wiec mam doświadczenie (mogę także pobierać krew) zastanawiam się czy to wpływa na zatrudnienie ?

@Ciekawa

Zarówno dobra znajomość języka niemieckiego jak i wykształcenie zawodowe ułatwiają zdobycie pracy. Zapraszam do kontaktu tel. 534 934 134 (pon-pt; 8-16:00) lub e-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl chętnie wyjaśnimy wszystkie szczegóły.

@Professional Care 24

Oczywiście, a jeszcze mam pytanie czy chętnie są także brani mężczyźni czy to raczej praca tylko dla kobiet ?

Nowy wpis

Faktycznie klienci zazwyczaj wolą opiekunki, ale zdarzają się pojedyncze zlecenia dostępne również dla opiekunów.

Co wchodzi w socjal Professional Care 24?

Henryka

Współpracuję z firmą Professional Care 24 dopiero od kilku miesiecy. Dotychczas nasza współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Panie koordynatorki często kontaktują się z opiekunką, pytają o ewentualne problemy i o przebieg pracy. Wynagrodzenie zgodne z zawartą umową, wypłacane terminowo. Polecam

Teresa
@Henryka

Super, że jesteś zadowolona. :) Oby tak dalej. Nie chciałabyś chociaż tak mniej więcej napisać, w jakiej wysokości jest Twoje wynagrodzenie? :) Sama myślę nad pracą w tym miejscu, tylko fajnie byłoby wiedzieć, za ile się tutaj pracuje. :)

zadowolona
@Teresa

najlepiej sama się zgłoś do firmy to się dowiesz ile możesz zarobić , ponieważ zarobki są uzależnione od znajomości języka, doświadczenia i od konkretnej oferty .Masz numer czy ci podać ?

@zadowolona

A to język trzeba znać na minimalnie jakim stopniu, aby dostać tę pracę? I jeśli chodzi o doświadczenie, to jest ono konieczne?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
mała55

Ja chwale sobie firmę, ktoś kto szuka ideałów - nie znajdzie .zawsze może być coś nie tak ale ja pracuje już 4 lata w tej firmie i nie mam nic do zarzucenia im. Płaca na czas ( zarobki ok ) , pracownicy pomocni w razie problemów, ZUS od średniej krajowej .mam wszystko na czym mi zależało.

Hakata56
@mała55

Ale ponoć ZUS płacony co dwa miesiące , a nie po każdym m-cu , czy to prawda?

ciekawa
@mała55

witam pania jak i pozostalych uczestnikow forum! czy firma PC24 posiada w swojej ofercie zlecenia o roznym stopniu trudnosci?

@Hakata56

Tak.

Luns
@Hakata56

1 składka za cały okres trwania kontraktu. Mnie interesował 2 miesięczny.... Tak mnie poinformowano w biurze.

@Luns

To niezbyt dobre dla pracownika jak składka odprowadzana za miesiąc pracy a w rzeczywistości pracuje się dwa. W razie co można samemu za siebie zapłacić czy nie ma takiej opcji? Każdego pracownika tak traktują z tym ZUS-em?

Beti

Jak często szukają specjalistów ds. obsługi klienta niemieckiego? Dużo tu można poczytać na temat stanowiska opiekunek, a jak wygląda praca w obsłudze klienta? Jak warunki, stawka, atmosfera w biurze? To praca stacjonarna, czy można również pracować hybrydowo?

Dora

Dużo ofert pracy miłe i konkretne koordynatorki i wypłata nawet przed czasem.Polecam.

Jak w Professional Care 24 wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Genowefa F

Współpracuję od roku z firmą. Do tej pory jest wszystko w porządku, najważniejsze jest to, że kontakt z firmą w razie problemów zachowany, koordynatorzy dzwonią z zapytaniem o warunki pracy. Wypłata również jest na czas. Zanim wyjedzie się, proponują różne miejsca pracy, można wybrać. Oby tak dalej!

Roman
@Genowefa F

Powiesz na jakim poziomie trzeba znać język? Wystarczy tak żeby się dogadać? Wychodzi na to że jak chcesz dalej pracować to nie trzeba wracać bo firma załatwia następne zlecenie. A jak z urlopem? Masz płatny żeby odpocząć i wrócić na chwile do domu?

Maria

Wlaśnie zakończyłam kolejne zlecenie. Jak do tej pory, nie mam nic do zarzucenia tejże firmie. Zlecenia zgodne z opisem. Wyplaty na czas.Kontakt w razie potrzeby bez zarzutu.

Opiekunka
@Maria

Mam pytanie, ZUS co miesiąc tak czy nie i od jakiej kwoty?. No i czy są godne wynagrodzenia?

Grzegorz
@Maria

A jak z zakwaterowaniem? Mieszkałaś z podopiecznym w osobnym pokoju czy kwaterę miałaś w zupełnie w innym miejscu? Jak to załatwia firma?

zadowolona
@Opiekunka

ZUS od średniej krajowej , raz na wyjazd czy 2 m-ce czy 6 tyg. Oczywiście są godne wynagrodzenia , jestem zadowolona z pensji.

Ala
@zadowolona

No a ile te godne wynagrodzenia wynoszą obecnie? Czy za zakwaterowanie potrącają coś z pensji? I po zakończonym zleceniu jest od razu możliwość podjęcia się kolejnego, tak żeby była ciągłość? Bo widziałam, że wiele ofert jest na parę tygodni, 2 miesiące itp.

Ligia

Chce wyjechac z tej firmy czy polecanie?

Beata
@Ligia

Czytając opinie, które już pojawiły się na temat firmy Professional Care 24 Sp. z o.o. można mieć mieszane uczucia. Czasem warto wyrobić sobie własne zdanie na temat danego pracodawcy. Aktualnie na stornie można znaleźć wiele ofert pracy: https://professionalcare24.pl/oferty-pracy?gclid=Cj0KCQjw_absBRD1ARIsAO4_D3ufr0Qkna7tmhfgxs7vzv9HYgtEJ-MEIrJy9bvXDoWpD2eYu8cG18kaAhdnEALw_wcB Masz już doświadczenie w podobnej pracy?

zołza.
@Beata

Wyrobiłam sobie zdanie o tej firmie aż nadto. Proszę przeczytać uważnie zapisy umowy podsuwanej do podpisania. (usunięte przez administratora) . Mają dużo ofert pracy bo opiekunki od nich uciekają jak ja .,.. Zachęcam , proszę się przekonać :).

Grzegorz
@zołza.

Piszesz o średnim czasie pracy. Czy w związku z tym jest on elastyczny i bywają dni, że pracuje się kilkanaście godzin jak piszesz, a innego bardzo krótko?

Ewa Nazaru
@Ligia

Tak polecam, pracuje rok w tej firmie i jestem zadowolona, place są w terminie i ZUS tak jak na umowie ,pozdrawiam

Opiekunka
@Ewa Nazaru

ZUS tak jak na umowie ! to znaczy?. Czy jest odprowadzany co miesiąc i od jakiej podstawy?. To jest ważne oraz godna wypłata, nie oszukujemy się. Każdy chce wiedzieć dokładnie i jeszcze raz dokładnie i uczciwie.....

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Professional Care 24?

Hanna

Rzetelna firma, dobra komunikacja pracodawcy z pracownikiem. W razie trudnych sytuacji można liczyć na wsparcie ze strony psychologa.

Ewa Kuran

Witam.Jestem opiekunką już ponad 15 lat w tym w professionalcare24 z Torunia około 9 lat. Firma zawsze na wysokim poziomie pod względem wypłat płac oraz przekazywania oferty pracy. Można zawsze liczyć na rzetelne informacje. A także na opiekę psychologa a także na zainteresowanie ze strony Biura w trakcie wykonywania zlecenia. Osobiście jestem zadowolona ze współpracy o czym świadczy mój staż w firmie. Polecam firmę i warto z nią współpracować.

Barbara Ch

Firma ma duzo dobrych, ciekawych ofert. A co najwazniejsze skladki odprowadzane są od sredniej krajowej. Wynagrodzenie zawsze o czasie. Polecam ta firme.Opis zlecenia jest zawsze zgodny z rzeczywistoscia.

Katarzyna Szymańska

@Katarzyna Szymańska

JOANNA WISNIEWSKA TORUN

Moja Ciocia Malgorzata podobno pracowala dla tej Firmy Professional Care 24 skladki emerytalne na Polske SPOKO podobno dobre solidne traktowanie zarowno pracownika jak i podopiecznego dlatego Ja Joanna tyez szukam kontaktu wspolpracy z Professional Care 24 zycze wszystkim milego dnia Joanna Wisniewska jowis2076@wp.pl +48)579910156

Jakub

Współpracuje z firmą Professional Care 24 już od około 7 lat i jestem zadowolony. Dobry kontakt, wypłaty zawsze na czas. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Bożena

Chciałabym podzielić się opinią o Firmie Professional Care 24 z Torunia z którą współpracuję od 5 lat. Pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Muszę przyznać że firma interesuje się pracownikiem poprzez częsty kontakt telefoniczny. Wypłaty są regularnie wypłacane jak również składki ubezpieczeniowe płacone . Przewozy do pracy i z pracy organizowane jak najdogodniej dla pracownika. Polecam serdecznie tę firmę wszystkim poszukującym zatrudnienia w tej branży.

Krystyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Wynagrodzenie zawsze jest w terminie, osoby, z którymi się kontaktuję są zawsze bardzo pomocne, życzliwe, jestem zainteresowana dalszą współpracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24