Opinie o European Service Exchange Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie European Service Exchange Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w European Service Exchange Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Service Exchange Sp. z o.o. w Wrocław

Marcel

Naprawdę fajna praca w miłej atmosferze. Na plus na pewno sympatyczne kierowniczki, sekretarka oraz współpracownicy skłonni do pomocy. Zadania nie są monotonne dzięki czemu czas szybko upływa. Integracje i wigilie firmowe to kolejny plus. Dodatkowo codziennie przyjeżdża catering ze smacznym jedzeniem. Jedynie zwiększyłbym liczbę dni pracy zdalnej w miesiącu (aktualnie 4). Polecam przyjść, spróbować swoich sił i samemu ocenić :)

Marcel Nowy wpis

Karolina mam na drugie ;) Nowy wpis

Mi już leci 8 rok w tej firmie a to o czymś świadczy, zaczynałam od bycia asystentem i tak jak już ktoś wspominał niżej: ,,są wzloty i upadki" ale to jak w każdej firmie- wszystko od nas zależy. Teraz już jestem na wyższym stanowisku- wystarczy że masz chęci do pracy no i motywację do działania. Poza tym atmosfera w biurze jest bardzo przyjemna (co dla mnie w pracy jest bardzo istotne- nie chciałabym chodzić do pracy widząc ciągle jakieś skwaszone miny). Od Czasu do czasu organizowane są również fajne wyjazdy integracyjne. We Wrocławiu przyjeżdża do nas catering z jedzonkiem-można sobie kupić jakiś smaczny obiadek lub kanapki :) Muszę również wspomnieć że mamy przesympatyczną sekretarkę z którą wszystko bez problemu załatwisz! Najlepiej to przyjdź na rozmowę, poznaj przemiłe kierowniczki i sam lub sama oceń! ;)

Ella Nowy wpis

to prawda, nie ma u nich pracy zdalnej poza kilkoma dniami w miesiącu. główna siedziba jest na krakowskiej, ale mają też inne lokalizacje i inne miasta. odnośnie podwyżek to da się dogadać jak masz dobre wyniki. jak ktoś pozoruje pracę to raczej szybko jest z tym konfrontowany ;)

Sroka

Pracuję w ESE od kilku lat. Uważam że firma jest uczciwa i godna polecenia. Jeśli ktoś szuka pracy to warto przyjść na rozmowę i poznać kierowniczki lub dyrektorów, porozmawiać z nimi i zobaczyć co firma ma do zaoferowania.

Justyna Nowy wpis
@Sroka

Brzmi ok a jak po kilku latach pracy wygląda tutaj system związany z podwyżkami?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży ze znajomością jęz. niemieckiego w firmie European Service Exchange Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
LL

ESE to średniej wielkości firma rodzinna. Dają możliwości rozwoju, zawsze można się z nimi dogadać. Sporo osób pracuje w tej firmie od wielu lat a to dobrze o nich świadczy.

Krystyna
@LL

A na jakim stanowisku ta możliwość rozwoju? Może chciałabym dopytać ale muszę wiedzieć - mam nadzieję ze to nie problem

Niedoszły pracownik

Generalnie nie polecam ze względu na formę rekrutacji. Przy podpisaniu umowy stawka dwukrotnie niższa od podanej na rozmowie. Nie było nawet negocjacji. Stanowisko też inne od tego na które byłem rekrutowany. Umowy nie podpisałem.

Team ESE
@Niedoszły pracownik

Cześć, niestety nie wiemy na jakie stanowisko aplikowałeś do naszej firmy, więc trudno nam się odnieść do kwestii "formy rekrutacji", a ta różni się w zależności od tego do którego zespołu i na jakie stanowisko aplikujesz. Z każdym kandydatem negocjujemy warunki umowy i wynagrodzenia indywidualnie. Wszystkie ustalenia znajdują odzwierciedlenie w podpisywanych umowach, więc nie ma możliwości że otrzymałeś umowę na stawkę 2-krotnie niższą niż negocjowaną. Nie przypominamy też sobie, aby ktokolwiek nam zgłaszał taki problem podczas podpisywania z nami dokumentów. Opisz nam tę sytuację na sekretariat@ese-service.com a zajmiemy się Twoją sprawą i spróbujemy ją wyjaśnić :) Serdecznie pozdrawiamy, Team ESE

Pracowałam tam jako asystent, ogólnie miło wspominam cały zespół sami młodzi ludzie, problemy często były obracane w żarty, zero stresu i fajne prowizje Jedyny minus to to że tylko 2 dni HO a reszta praca w biurze dlatego zmieniłam firme

Justyna
@Monika

Obracane w żarty? To raczej aż tak dużych problemów tu jednak nie było? ;p Te dwa dni wprowadzili po covidzie? I słabo troszkę, jak tłumaczą to, że nie można 100% zdalnie?

Anka

Witam. Interesuje mnie wasza oferta: Młodszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z j. niemieckim-z jakiej branży są poszukiwani (obsługiwani) klienci? Moge prosić o nr telefonu ?

Justyna
@Anka

Jak tu CI nikt nie poda to w razie czego na stronce www w zakładce z kontaktem są numery. ;) Jak się skontaktujesz daj znać, bo ciekawa jestem jak to dalej wyjdzie. ;)

Elżbieta

Firma zajmuje się pośredniczeniem w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Domeną spółki jest branża budowlana. Zostawiam link do informacji o rekrutacji. https://ese-service.com/kariera/ Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje firma?

Po odejściu nie dostałem ostatniej wypłaty i 2 ostatnich premii.

Honorata
@Marek

Rozumiem, że wcześniej nie było problemu z opóźnionymi wypłatami lub ich brakiem. Wnioskuję, że jest to jednostkowy problem. Tak? Czy upominałeś się o wynagrodzenie do pracodawcy? Zastanawiam się jak dalej potoczy się Twoja historia. Daj znać czy wszystko zostało uregulowane w późniejszym czasie. Być może to tylko nieporozumienie.

Team ESE
@Marek

Cześć Marek, dziękujemy za Twoją wiadomość. W trakcie wypowiadania Tobie umowy o pracę poinformowaliśmy Ciebie, że wynagrodzenia zostaną zrealizowane w ten sam dzień co zawsze, czyli do ostatniego roboczego dnia miesiąca (czyli do dziś). Nie ma możliwości zrealizowania wypłaty wcześniej, od razu po tym jak z kimś kończymy współpracę, ponieważ Dział Kadr musi ją najpierw naliczyć. Z tego co wiemy, to Twoje wynagrodzenie zostało wczoraj przelane, a premie wychodzą również w umownym terminie. Jako że była to Twoja pierwsza praca „biurowa”, mogłeś tego nie wiedzieć ???? Rozumiemy też, że podczas otrzymywania od nas wypowiedzenia umowy o pracę mogła Ci ta informacja umknąć. Jeśli masz dalsze wątpliwości to napisz do nas maila na sekretariat@ese-service.com a zajmiemy się Twoją sprawą bezzwłocznie. Dziękujemy za współpracę z nami i życzymy Ci sukcesów zawodowych.

@Marek

Pieniądze dostałem na konto, moja wcześniejsza opinia była bez podstawowa wynikła z mojego błędu za co przepraszam firme ese

@Honorata

Mój wpis to wynik błędu kalenarzowego i braku kontaktu za który przepraszam,

Witek

Nigdy opinia byłego pracownika nie będzie obiektywna. Mam inne zdanie, dobrze się pracuje bo firma dba o ludzi!

Leviatan

Praca jak każda, przychodzimy żeby zarobić. Atmosfera na duży plus i zarobki pozwalające cieszyć się tym co wypracujemy. Nie będę sprzedawał peanów jak miło i przyjemnie, ponieważ są wzloty i upadki. Moim zdaniem jeden z lepszych pracodawców jeśli chodzi o rynek wrocławski. Wypłata zawsze na czas, bez potrzeby przypominania się o swoje pieniądze. Coś potrzebujesz to zawsze pomogą. Zero podkładania "świń" co jest w wielu miejscach pracy dość popularne. Wspólne wyjazdy integracyjne i miła atmosfera z każdym, niezależnie jaki dział obsługuje. Rodzinnie.

Gustaw

Może podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje i warto teraz składać dokumenty?

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w European Service Exchange Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

KL

zależy na jakim stanowisku. najwięcej zarabiają handlowcy, ale na wszystkich stanowiskach dobrze płacą.

tomek

jak ktoś jest kumaty i język perfekt można zarobić naprawdę sporo, 10-15k PLN, ciśnienie jak wszędzie ale przynajmniej wiesz za co pracujesz, jedyny minus to lokalizacja, zmieniłem robotę bo zależało mi na pracy w centrum

marek

pracowałem u nich ponad rok, dają popalić ale można u nich naprawdę sporo zarobić, przełożony ostry ale zawsze fair i pomocny, ogólnie mogę polecić

odradzam

firma oszukuje własnych pracowników.

admin

Macie nowe wiadomości na temat pracy w firmie European Exchange Service Sp. z o.o? Jeśli macie doświadczenie z tą firmą, czekamy na komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o European Service Exchange Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w European Service Exchange Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy European Service Exchange Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w European Service Exchange Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

European Service Exchange Sp. z o.o.