Opinie o peek-cloppenburg.pl - Fashion ID GmbH & Co. KG

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Peek & Cloppenburg. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Peek & Cloppenburg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peek & Cloppenburg w Warszawa

Elva

Witam wszystkich którzy są zainteresowani pracą w P&C NIE RÓBCIE TEGO!! Ja tam przepracowalam 3 miesiące próbne ( na stanowisko kierownika działu) i to był najgorszy czas w moim życiu. Do tej pory omijam ten sklep szerokim łukiem. Dno totalane, fatalna atmosfera w pracy, nadgodziny i absoltnie nieżyczliwi współpracownicy - traktują Cię jak gówno tylko dlatego, ze dłużej pracują. No i to mówienie sobie na Pan i Pani...dno jakieś. Nie bez przyczyny firmy rekrutacyjne szukają PERMANENTNIE pracowników, bo tam się niekomu normalnemu nie da pracować. (usunięte przez administratora)

Mania
@Elva

Niektórzy mówią Pan Pani z szacunku do innych. Nie wszyscy życzą sobie walenia na Ty. Jeśli to była Pani największy problem w pracy to współczuje.

aaa 11

W Niemczech właśnie ogłosili upadlosc.Lepiej pracownicy zainteresujcie się jak swoim losem...

Wiktoria

Wiadomo co jest przyczyną tej restrukturyzacji? Co z pracownikami w takiej sytuacji? Są jakieś zwolnienia?

Ala

Znajoma mi powiedziała, że na bieżąco szukają department managerów. Ja właśnie rozglądam się za ambitniejszą pracą i pomyślałam, że spróbuję może, ale najpierw chciałam się trochę rozeznać tutaj. Ktoś pracował na tym stanowisku? Widziałam, że szkolenia trwają 4-6 miesięcy, wtedy obowiązuje normalna stawka?

@Eee

I jak, już po rozmowie? Dostałeś pracę czy jak to wyglądało? Napisz jaką kasę Ci zaproponowali. Długo czekałeś zanim się do Ciebie odezwali po wysłaniu przez Ciebie cv?

Marcin Nowy wpis

Czytam, że praca Pracownika działu sprzedaży i kas jest na umowę o pracę i na niepełny etat. I to mnie właśnie nurtuje. Jak tu jest z dostępnością pełnego etatu, a także umowy o pracę na stałe? Taka opcja bardziej by żonę urządzała.

OLA Nowy wpis

kiedy otwarcie sklepu w Kielcach?

Wika Nowy wpis
@OLA

chyba w maju bo widziałam ogłoszenie że szukają od maja zastepcy kierownika

Anka
@Ala

Cześć ja obecnie pracuję na tym stanowisku. Stanowisko jest wymagające ponieważ zawsze masz ręce pełne roboty, jesteś odpowiedzialna za zrobienie dostawy na swoim dziale, ułożenie towaru, kontakt z centralą odnośnie artykułów, które sprzedajesz a także za pracę podległego zespołu na dziale i wykonywanie planów sprzedażowych. Generalnie jeśli jesteś energiczna, masz dobre tempo pracy i nie boisz się pracy na dziale to dobra praca , ciężka ale dająca satysfakcję. Stawki są wyższe niż w innych sklepach, ale pracy jest na prawdę dużo więc coś za coś. Nie polecam jeśli wyobrażasz sobie,że kierownik siedzi za komputerem, bo w Peeku liczy się bardziej praca z towarem na sali sprzedażowej, motywowanie i coachingowanie zespołu.

Odradzam
@Ala

Cześć, Miałam przyjemność pracować w jednym ze sklepów. Bardzo krótko. Stawka, którą otrzymałam to 6900 brutto na stanowisku kierownika działu. Odradzam pracy, sprzedawcy z dłuższym stażem traktują Cię w sposób karygodny, 0 uśmiechu, pogodnosci. Jakieś dziwne zasady opuszczania sklepu przez wyjście pracownicze gdzie musisz wołać ochronę żeby Ci otworzyła. Zwracanie się do siebie po numerkach. Codzienne dostawy, rozkładanie ciuchów i klipsowanie. Praca nudna, żmudna niczym na jakiejś produkcji. Strasznie wolno czas leciał.

Eee
@Odradzam

A dawno tam pracowałaś? Jestem umówiona na rozmowę i zastanawiam się jaką stawkę zaproponować na rozmowie.

Od 9 w górę śmiało teraz

Eryk
@Ala

9 000 zł brutto można wołać na stanowisku kierownika działu? To już z premią by było, czy sama podstawa tyle może wynieść? Pisano także wyżej, że pracy sporo. Napisz proszę, czy nie odbywa się to kosztem przerwy lub nadgodzin?

@Eee

Witam. Jako, że Święta już tuż tuż, a w ofercie dla Doradcy klienta są słowa o premii indywidualnej od sprzedaży, a także świątecznej, to kto pomoże i określi, jakich kwot się spodziewać w obu przypadkach? Jest też zapis o umowie o pracę na część etatu. Ile zatem dają tu tego etatu, a co za tym idzie - podstawy?

Sprzedawca

Kiedy dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną odniosłam miłe wrażenie. Pan był bardzo uprzejmy, pytał kiedy mi pasuje i w jakich godzinach moglabym przyjsc na rozmowę, trzeba to podkreślić ponieważ wielu pracodawców z góry zakłada kiedy masz przyjść a jesli Ci nie odpowiada odrazu informują, że zadzwoniaą jesli będą mieć jezszszcze wolne wakaty. W Krakowie w Bonarce rozmowa przebiegła dosyć szybko ale się nie dziwię. Rozmawiałam z samym szefem-świnią. Już na samym początku obejrzał mnie z góry do dołu jakbym miała właściwie tylko wyglądać lub stać w witrynie. Po chwili usiedlismy i rozpoczęliśmy standardowa rozmowę kwalifikacyjną uzupełniona o dodatkowe pytania w ogóle nie związane z pracą a z prywatnym życiem. Facet gapił mi się typowo dekolt jakby zapomniał gdzie są oczy. Zachwycony był moją sukienką i moją filigramową sylwetką.. w czasie rozmowy stwierdził, że konieczne musi mnie przydzielic do działu męskiego. Dało się niestety mocno wyczuć podtekst.. Wiele pytań nie było. Odrazu stwierdził, że mnie zatrudni.

1. Co wiem na temat sklepu Peek&Cloppenburg? 2. Czy wychodze za mąż? (na widok pierścionka w ogóle nie na tym palcu który by na to wskazywał).

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Prawdziwy

Czy jest planowane otwarcie sklepu w Poznaniu?

hr
@Prawdziwy

Był sklep i został zamknięty więc chyba nie będzie

Ocena atmosfery to raczej indywidualna sprawa, przecież ludzie pracują w sklepach więc tak źle sobie tego nie wyobrażam, wystarczy odporność na stres, dodatkowo przecież to praca i trzeba robić swoje po prostu. Na firmowej stronie można aplikować na stanowisko konsultanta do spraw sprzedaży. Firma oczekuje elastyczności co do godzin pracy. Zmiany potrafią ulec zmianie, że trzeba być elastycznym? Z jakim wyprzedzeniem układany jest grafik i czy często się zmienia? Z racji tego, że mam dziecko muszę mieć wszystko zaplanowane...

AlLC222

Praca w stresującej atmosferze, ludzie którzy pracują trochę dłużej uważają ze osiągneli nie wiadomo co, pomimo tego ze jedyne co robią to układają towar na sklepie i pomiatają nowymi pracownikami

Agnieszka
@AlLC222

Ale to jakieś zachowania nieprzyjemne Cię spotkały? Zastanawiam się, co w takim przypadku można robić. Czy firma informuje, gdzie można zgłosić takie problemy ze współpracownikami? Co szefostwo na to?

Majkiel
@AlLC222

(usunięte przez administratora)! Kupią sobie jakąś szmate z logo w promocji lub na pracownicza zniżkę i myślą że sa tacy wspaniali ???? w badaniach lekarskich powinien być 3 razy psychiatra!

Kandydatka

Cześć, czytam opinie i się poważnie zastanawiam czy wysłać CV widziałam że prowadzą rekrutację w Warszawie, jestem zainteresowana pracą na sklepie, mam duże doświadczenie w sprzedaży również w odzieżowej, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiam na atmosferę pracy. A tu opinie na bardzo nieprzychylne, zdaje sobie sprawę że część to po prostu żale byłych pracowników, ale z drugiej strony zawsze jest ziarno prawdy. Więc liczę na opinie obecnych pracowników. Czy warto zatrudnić się w P&C cz jesteście zadowoleni z atmosfery i wyplaty? Dzięki za wszystkie spostrzeżenia.

Kandydatka
@Kandydatka

Ciekawe że nikt z pracowników nie chce odpisać na zadanie przeze mnie pytanie, nie macie nic pozytywnego do powiedzenia na temat atmosfery? Może jednak w negatywach jest więcej niż trochę prawdy, bo nie widzę tu życzliwości. Widać że kolesiostwo to tu powszechnie stosowana praktyka.

Julka
@Kandydatka

Nikt nam nie płaci za odpisywanie potencjalnym kandydatom, zatrudnij się to uzyskasz wszystkie odpowiedzi. Takie jest prawdziwe życie a nie pytania na chacie.

Amelia

Wypłaty są kiepskie

@Amelia

Co to znaczy konkretnie? Możesz podać kwoty czy podpisujecie jakieś umowy o tajemnicy? Oprócz podstawy można liczyć na coś jeszcze?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Peek & Cloppenburg?

Rafał

Chciałem pochwalić pracownicę tego sklepu ( Promenada) p. Marysię. Bardzo miła i pomocna. Pomogła rozwiązać problem z którym pozostali pracownicy nie mogli sobie poradzić. Pani Marysiu - SUPER!!

Zuza

Jest tu ktoś kto zgłosił się do programu Studiów Dualnych P&C i może powiedzieć na czym on polega? :)

kamil3333
@Zuza

Nie zgłaszałem się jeszcze, ale właśnie to rozważam. P&C w pełni opłaca czesne za studia 'zarządzanie przedsiębiorstwem' na niemieckiej uczelni i daje prace w jednym ze sklepów w Warszawie. Z tego co wiem to nie pracuje się w pełnym wymiarze godzin, ale wynagrodzenie dostajesz normalne. Studiuje się zdalnie, a jak jest konieczność pojawienia się na uczelni to też wszysko jest opłacone. Po skończeniu studiów można dalej pracować w Polsce albo w centrali w Wiedniu. Więcej szczegółów nie znam. Na pewno trzeba dobrze znać angielski.

P&C
@Zuza

Program Studiów Dualnych to możliwość połączenia pracy ze studiami. P&C opłaca uczestnikowi programu czesne za całe studia oraz zapewnia pracę w jednym ze sklepów w Warszawie (wraz z należytą wypłatą). Studiuje się w 100% zdalnie w trybie zaocznym na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Studia kończą się oczywiście tytułem "Licencjata". W pracy natomiast uczestnicy programu mają możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Po ukończeniu studiów firma oferuję absolwentom stanowisko Zastępcy Menadźera Działu Sprzedaży, które jest początkiem rozwoju i awansu na wyższe stanowiska w firmię. Istnieje również możliwość przeniesienia się do Wiednia i pracy w centrali P&C. Po więcej informacji zapraszam na stronę: https://kariera.peek-cloppenburg.pl/studiadualne .

Luiza
@P&C

I tylko ten kierunek studiów jest opłacany i tryb zaoczny? Jaką pensję mają studenci, zależy to od ilości godzin? No i interesuje nie ile zarabiają wtedy już po studiach, skoro miejsce pracy już czeka?

P&C
@Luiza

Tak jest to konkretnie ten kierunek w trybie zaocznym. Pracuje się 34h / tydz. Wynagrodzenie na pierwszym roku studiów to 3600zł, drugim - 3.950zł i trzecim - 4.300zł. Jeśli chodzi o zarobki po zakończeniu programu, jest to kwestia, która będzie omawiana indywidualnie z absolwentami.

Mała
@P&C

Te kwoty są brutto czy już na rękę? Rozumiem, że tryb pracy jest tak dostosowany żeby mieć weekend wolny i być na uczelni? Jest opiekun, który zajmuje się studentami?

Marysia
@P&C

Wow super z tym przeniesieniem do Wiednia. A czy w trakcie pracy w PL są oferowane kursy językowe niemieckiego? Czy pracownik sam musi o to zadabć jeśli chce mieć taki awans za granicę?

Czy w Peek & Cloppenburg jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Fi0n4

A ja jestem w szoku ile jest tu negatywnch opinii. Może to zależy od sklepu, ale żeby pomiędzy jednym a drugim była aż taka przepaść?? Ja osobiście jestem usatysfakcjonowana z pracy w P&C. Naprawdę można liczyć na fajne premie, jeżeli się przykładasz i jesteś nastawiony na wynik. Praca w sprzedaży nie jest dla każdego, ale jeśli to lubisz i jesteś "ogarnięty" to z pracy w peeku będziesz zadowolony.

@Fi0n4

Próbuję się zorientować jak tu może wyglądać pensja z jakimiś dobrymi premiami, masz możliwość podać mi jakieś widełki? W ogóle na jakich zasadach naliczają tu premie?

Elva

Alunia

Jestem tego samego zdania

Abe
@Elva

wspolczuje wam pracy w galerii, najgorsza robota po sprzataniu

Mania

aaa 11

@aaa 11

Czytaj ze zrozumieniem i wypowiadaj się znając pojęcia. Żaden sklep się nie zamyka. Firmę obejmuje restrukturyzacja. Sklepow w Polsce to nie dotyczy.

Robert

Dwa zamówienia (wszystko z mojej strony na tak ) dwa anulowane po czasie .Jedno nie widoczne na mojej stronie ani na e-mailu żadnego śladu dobrze ,że rozmowy tel. nagrałem. Zamówiłem 3 raz to samo jako gość na żywo z konsultantką i przez przypadek po tygodniu czekania na zwrot swojej kasy dowiaduję się przez przypadek ,że 3 zmówienie jako gość jest anulowane gdzie jak człowiek czekam na kurtkę a tu taka niespodzianka .Zresztą sama konsultant mówi ,że jestem klientem jak inni z miliona ,którzy czekają czylim jak dobrze rozumieć 1miloin razy 2x709 zł to wszystko jasne robimy jako bank czyli jesteśmy pożyczkobiorcami . Omijać ten sklep i to szeroko .Życzę jak najszybszej upadłości

Qwerty

Pracowałam w Galerii Mokotów, kierowniczka sklepu (usunięte przez administratora), nie docenia nikogo poza,,kolegami'' tylko oni mogą wybierać dni kiedy pracują, jak masz lekarza, albo ważna sprawa raz na kilka miesięcy to nie licz że da wolne. Wszyscy koledzy na magazynie a szczególnie (usunięte przez administratora)może sie gapić w telefon i robić nic. Inni nie mogą mieć telefonu. Swoją drogą zastanawiam się czy coś się zmieniło czy dalej tylko koleżeństwo (usunięte przez administratora)ma taryfę ulgową, czy ktoś się zabrał za towarzystwo

Niczek
@Qwerty

Katarzyna ma sie dobrze i jakos nie widac, zeby wyrozniala kogos. A przy okazji to chyba Ci sie pokrecilo bo grafiki robi kierownik dzialu a nie kierownik sklepu. A ta strona nie jest do uzalania sie nad brakiem docenienia tylko portalem o pracy :-) Moze nie bylas taka perla, skoro Cie nikt nie zauwazyl..

Ziutek
@Qwerty

Ooo.. Też jestem kolesiostwem.. I są nas miliony na każdym dziale ???? I rośniemy w siłę.. Jestem Krzysztofem każdego działu ???????? Co za bzdury znów jakiś cienias wypisuje. Zajmij się robota a nie obrażaniem innych.

Małgorzata
@Niczek

Grafik grafikiem a mnie ciekawi bardziej to czy rzeczywiście jak pilnie z jakiegoś powodu będzie potrzebne jakieś wolne to czy uda się je uzyskać? Chodzi mi o jakąś wyjątkową sytuację. Jest taka możliwość? I jak tak to czy później się ten dzień odpracowuje?

Czy w pracy wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego? Czy można w ramach firmy awansować do pracy w centrali w RFN?

@Zainteresowany

Język niemiecki wymagany jest, kiedy chcesz się rozwijać w centrali. Z tym, że grupa polska należy do centrali w Austrii.

Agnieszka

Hej, jestem po studiach przygotowujących do zarządzania, widziałam że firma na stronie przedstawia stanowisko Assistant Department Manager jako „ciekawe stanowisko menedżerskie dla osób rozpoczynających karierę zawodową”. Czy stawka pomiędzy takim asystentem a kierownikiem działu mocno się różni?

Klient

Niezle się tam u was dzieje. Zamówiłem 3pak bielizny ralpha laurena. Po tygodniu dostałem odpowiedz, ze dopiero wysyłają. Jednak dostałem zwrot pieniędzy 100%. A następnego dnia przyszło mi zamówienie. A co najlepsze? Za tydzień przyszło mi dokładnie to samo zamówienie. Czyli dostałem 300zl i 6 par bielizny za free. Ale czytając te komentarze i opinie pracowników to się nie dziwie. Dzięki XDDDD

Zostaw merytoryczną opinię o Peek & Cloppenburg - Warszawa

• Jak się pracuje w Peek & Cloppenburg?

Zobacz opinie na temat firmy Peek & Cloppenburg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peek & Cloppenburg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Peek & Cloppenburg?

Kandydaci do pracy w Peek & Cloppenburg napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Peek & Cloppenburg
2.1/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Marynarska 19A
    02-674 Warszawa