Opinie o Grupa Profika w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Profika. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Profika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Profika w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 22 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Grupa Profika. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Asystent/-ka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

ig Nowy wpis

Firma płaci za każdą przepracowaną godzinę. Nie zdarzyło się żebym dostał mniej niż mi się należało. To jaka będzie umowa jest do ustalenia w czasie rozmowy - wiele zależy od tego co się robi oraz czy w biurze czy zdalnie. Generalnie są dosyć elastyczni i dotrzymują ustaleń, a dodatkowo u nas w dziale mamy naprawdę zgrany zespół i fajną atmosferę pracy.

Didi Nowy wpis

@Profika mogę prosić o info czy są lub będą niedługo rekrutacje?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: zarzad@profika.pl

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

Zespół Profika
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Profika. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Beata

Zdecydowanie polecam. Profika to dobry pracodawca.

Sylwia
@Beata

Super, że polecasz Profika i dobrze Ci się tam pracuje. A mogłabyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? W jakich godzinach pracujecie?

nn
@Sylwia

to zależy od indywidualnych ustaleń, bo można się różnie dogadać.

Czarek

Forum z taką ciszą pozwala sądzić, że dobrze się pracuje i nie ma chętnych żeby zostawiać tu wpisy.

Hanna

@Ana a z czego byłaś najbardziej zadowolona?

tryno

oo to bardzo ciekawa informacja, zwłaszcza, że u nich handlowcy mają się naprawdę dobrze i można liczyć na wysokie premie

Ana

Ja też mogę polecić tego pracodawcę. Zespół jest w porządku, duża samodzielność w pracy. Jeśli chodzi o obecną rekrutację to słyszałam, że szukają handlowców póki co.

hips

mega, nie spodziewałem się aż tak pozytywnych opinii tu na forum i jestem mile rozczarowany. zastanawiam się, czy szukają pracowników na ten moment. :)

rocky

Rzetelny broker. Polecam.

bart

wzorowa współpraca, zdecydowanie polecam tą firmę

karo

do tej pory wszystko ok, mogę polecić tego pracodawcę.

bb

Mieli w tamtym była spora rotacja, ale teraz zespół się ustalibizował i od roku nie było większych zmian. Praca stabilna, chociaż czasem trzeba zostać po godzinach, gdy są pilne kwestia do załatwienia dla Klietów.

ana

Atmosfera w pracy i warunki zatrudnienia w porządku (wynagrodzenie i warunki zależą od rodzaju umowy). Widziałam, że szukają ludzi do działu likwidacji szkód i działu assistance.

o86

polecam, jasny podział zadań i zgrany zespół.

hahsks;

nie polecam, duza rotacja, ciezka wspolpraca

bb
@hahsks;

już dawno to co piszesz jest nieaktualne ... zespól przestał rotować w drugiej połowie 2014 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Profika - Warszawa

Grupa Profika
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Grupa Profika