Opinie o NoMachine w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NoMachine. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NoMachine o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NoMachine w Wrocław

Adrien_wro

Nie polecam. Słaba organizacja pracy, stary sprzęt, stare technologie, zero standardów, hałaśliwa atmosfera. Zarobki i warunki umowy mocno poniżej konkurencji.

@Adrien_wro

Pensja przychodziła zgodnie z tym co mówili przed podpisaniem umowy, czyli do 20 każdego miesiąca za poprzedni miesiąc, nigdy się nie spóźniła. Jeżeli lubisz mieć wszystko ułożone od do, to nie jest miejsce dla Ciebie. Na plus luźna atmosfera.

KonradW Nowy wpis

Miła atmosfera. Brak presji, ale też trochę bałaganu. Jak dla mnie więcej plusów niż minusów.

Harry Otter Nowy wpis

Firma, w której przychodzi sie z uśmiechem do pracy. Wspaniali ludzie, bardzo przyjemna rodzinna atmosfera. Wszystko tak jak było ustalane na rozmowie, można się wiele nauczyć od innych osób, które bardzo chętnie pomagają. Z całego serca polecam :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w NoMachine wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kuba Nowy wpis

Miejsce fajne dla juniora. Jak dotąd najlepsza atmosfera w firmie z jaką się spotkałem. Na minus zarobki, pewnie jakby były lepsze to zostałbym na dłużej.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NoMachine na stanowisko Junior Test Automation Engineer? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
A

Miła firma, niestety zarobki powinny wynosić tak 50-70% więcej. Na minus także duża chaotyczność w firmie

JK
@A

No właśnie czytam ogłoszenie na programistę c++ regulara z całkiem sporymi wymaganiami i w 2 miejscach w ogłoszeniu napisane wyraźnie widełki 4-8k netto + vat. Zaczynam rozumieć dlaczego tyle kiepskich opinii jak pensja jest 3-4 razy niższa niż rynkowa. Specialisty w tych widełkach nie znajdą. Na b2b to poniżej minimum krajowego wychodzi.

Czy można pracować w pełni zdalnie?

Kam

W firmie pracowałem przez kilka lat. Umowa zlecenie lub B2B. Pensja przychodziła na czas, do 20, tak jak mówili na rozmowie. Nigdy się nie spóźniła. Z moich obserwacji, przyjmowane były osoby z umiejętnościami, które nie pozwalały na zatrudnienie jako pełnoprawny tester/programista w innej firmie, raczej początkujący junior niż mid. te osoby nabierały doświadczenia i przenosiły się do innych firm. Co do warunków finansowych, to wydaje mi się, że były poniżej średniej na rynku, ale na pewno nie o połowę niższe. Każdy negocjował swoją stawkę. Podwyżki były co roku, nie wiem ile inni dostawali, u mnie było to około 5-15% z tego co wiem, to trzeba było się wykazać żeby dostać podwyżkę. Umowa na czas próbny, u mnie 3 miesiące, za mniejsze pieniądze, potem dostałem ustaloną na rozmowie kwotę. W firmie dużo chaosu, jeżeli ktoś lubi mieć wszystko poukładane, to nie jest miejsce dla niego. Z plusów - miła i luźna atmosfera. Z bonusów - wolne dni płatne, pakiet Enel-med, dopłata 50% do karty Multisport, język angielski, nie wiem jaki poziom nigdy nie skorzystałem.

@Adrien_wro

W firmie nic się nie zmieniło, a nawet jest gorzej

moric
@Anonim

Potwierdzam, jak było tak jest dalej.

Honorata
@Adrien_wro

a jaka to umowa byla? na etat czy zlecenie, jak duzo ponizej konkurencji ? przy testerach to powinno byc jakos powyzej sredniej krajowej a jak tutaj to wygladalo ? czy sa jakies plusy pracy w tej firmie, moze pensja na czas chcoiaz i w calosci ?

@Honorata

Umowa zlecenie, innej nie dawali nawet jako drugiej, na dłuższy lub nieokreślony czas. Tłumaczone jest to jakąś idiotyczną wymówką o tym że firma pochodzi z Włoch i cośtam cośtam miała jakieś złe przygody (co mnie to obchodzi, jesteśmy w Polsce). Płaca mimo że mocno poniżej konkurencji to nie była na szczęście w żaden sposób cięta. Dosyć późno przychodziła ale bez problemów.

Maja
@Adrien_wro

Nie możesz sobie przypomnieć tej wymówki jednak? Bo serio ciekawa aż jestem co to za wymysł niby. Albo może ktoś inny wie i powie? Bo jak odnośnie normalnej umowy można mieć niby problemy? Chyba, że oni sami je sobie stworzyli?

@Maja

Firma oferowała współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B. Twierdzili, że dawnej przy UoP były jakieś konflikty/oszustwa przy rozliczaniu czasu pracy, ale nikt w sumie nie zna tych szczegółów.

@Honorata

pensja zawsze przychodziła do 20 dnia każdego miesiąca w całości, ale stawka poniżej rynkowej, podwyżki były zawsze śmieszne

Krystyna
@Anonim

A kiedy Ty tam pracowałaś? Może aktualnie się coś zmieniło na lepsze...

@Krystyna

W tym roku zrezygnowałem z pracy w tej firmie. Poznałem dokładnie całą firmę i myślę, że tam za 10 lat nic się nie zmieni

Halina

Śmieszne? To jakie to byly kwoty? :D

A

Czy w firmie panuje Dress code?

Jakub

@anonim w jakim sensie gorzej? Możesz podać przykłady tego co zmieniło się na gorsze ?

@Jakub

FIRMA TO RAK! Brak kompetentnych przełożonych, ekspertów z wiedzą techniczną, podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania projektem, nowych technologii i standardów typu CI/CD, CLEAN CODE, CONFLUENCE JIRA, TDD. Firma nie oferuje umowy o pracę a płatne dni wolne to żart

Czarek

Czy firma działa? Jak się pracuje?

tomek

Hej. Od jakiegoś czasu widzę, że można aplikować na stanowisko testera oprogramowania we Wrocławiu. Ktoś już może był na rozmowie rekrutacyjnej? Trzeba dobrze znać obsługę linuxa.

Zostaw merytoryczną opinię o NoMachine - Wrocław

• Jak się pracuje w NoMachine?

Zobacz opinie na temat firmy NoMachine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NoMachine?

NoMachine
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Plac Solny 18/19
    50-063 Wrocław