PEJOT s.c.

Opinie o PEJOT s.c.

Beata Olszewska

Nie rozumiem ludzi dlaczego piszą bzdury nie znając szefostwa ani firmy Widocznie mają za duże czasu bo nie chce im się pracować firma jest super atmosfera też pracuję tam już 10 lat

Beata Olszewska

Pracuję w firmie od prawie 9 lat z małą przerwą bo zachciało mi się zmiany jednak szybko doszłam do wniosku że zrobiłam źle odchodząc, ale wróciła i nie żałuję zarobki są bardzo dobre tylko trzeba chcieć pracować bo nikt nigdzie nikomu nie zapłaci za darmo, i bardzo się cieszę że zostałam przyjęta poraz drugi a wy ludzie jak piszecie opinie to miejcie odwagi trochę i się podpisuję

Ada

Pracowałam w firmie 1,5 roku. Ogólnie jeśli ktoś chce pracować to ja tę firmę polecam. Jest to praca typowo produkcyjna, gdzie liczy się ilość i jakość. Dzięki tej pracy rozwinęłam swoje zdolności manualne i bardziej zwracam uwagę na szczegóły. Pracuje się tam na 2 zmiany, jedną lub pół. Wekendy wolne, zdarzają się pracujące soboty płatne z góry 150% stawki. Bardzo łatwo pracę łączyłam ze studiami. Właściciele firmy nie utrudniali mi w żaden sposób pójścia na urlop gdy miałam taką potrzebę. Uczciwa wypłata. Pieniądze dostawałam zawsze na czas. Ogólnie firma dba o pracowników. Każda hala jest klimatyzowana, każdy pracownik posiada książeczkę sanepidowską, ubezpieczenie oraz kartę multi sport. Zdarzają się wyjazdy integracyjne na których można odpocząć trochę od pracy i poznać lepiej współpracowników. Sama praca bardzo fajna :). Lepi się jak z plasteliny, otaczają nas kolorowe kwiatki, a w powietrzu unosi się słodki zapach marcepanu :). Każda ozdoba jest wykonywana ręcznie, co sprawia, że są one unikatowe i piękne. Firma kładzie duży nacisk na jakość produktu, dzięki czemu kwiaty wyglądają tak, jak widzimy je na stronie internetowej. Standardem jest, że stoły są 3x myte przed i po przystąpieniu do produkcji (z płynem, na mokro, na sucho, w międzyczasie stół jest przecierany). Kameralna liczba osób. Każdy każdego zna. W trakcie przerw czasem zdarzało się, że witały nas ciepłe, chrupiące placki ziemniaczane zrobione własnoręcznie przez właścicielkę firmy :) (Pani P. robi pyszne placki ziemnaczane :P). Firma szybko się rozwija. Co jakiś czas wprowadzane są nowości. Chętnie sama zamówię pudełko konwalijek, które wyglądają jak prawdziwe :).

Jola
@Ada

Czyli bez arystycznych umiejętności odtworzenia kwiatka ze strony nie ma co tam szukać pracy?

Kamilla Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jeszcze przed pandemią, ale odeszłam szukając "szczęścia" gdzie indziej. Można wiele powiedzieć na temat tej firmy, ale na pewno nie można mówić samych złych rzeczy. Od tamtego czasu pracowałam w kilku miejscach, i szczerze powiem w żadnym z nich nie było takiej rzetelności pracodawcy jak w Pejocie. Zgadza się, że procodawcy są wymagający, ale odpowiednio za pracę byłam wynagradzana. Pracują tam jeszcze teraz moje koleżanki i podobno od nowego roku wzrosły zarobki, jest tylko jedna zmiana i jest nowy nabór do pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PEJOT s.c. odbywa się również w języku angielskim?

Wiecie może, czy w PEJOT s.c. szukają chętnych na staż?

Nowy wpis

W naszej firmie chętnie przyjmujemy osoby na staż przez cały rok.

kandydatka

Będą na rozmowie o pracę odniosłam wrażenie, że szefostwo to wielcy Państwo którzy szukają pracownika za małe pieniądze na umowie zlecenie tak, żeby w każdym momencie go zwolnić. Pani właścicielka w czasie rozmowy siedziała w telefonie( trochę mało profesjonalne). Nic dziwnego, że rekrutacje odbywają się cały czas

@kandydatka

Szanowna @KANDYDATKA , Cieszymy się, że zaszczyciłaś nas swoją obecnością na rozmowie kwalifikacyjnej, natomias przykro nam że na forum piszesz coś innego niż akceptowałaś podczas rozmowy jeśli chodzi o zarobki i o formę zatrudnienia. Wtedy wszystko Ci pasowało i nawet wyrażałaś zadowolenie z możliwości jakie daje pracownikom nasza firma. "Siedzenie w telefonie" jak to nazwałaś zapewne nie było w żaden sposób okazaniem braku szacunku wobec Ciebie, a najprawdopodobniej wynikało z konieczności użycia telefonu w danej chwili, tym bardziej, że Pani właścicielka nie była osobą prowadzącą rozmowę lecz była tylko przy niej obecna. Jesteśmy firmą rodzinną bez rozbudowanej struktury administracyjnej i zaplecza biurowego, które umożliwiałoby przeprowadzenie rozmowy w osobnym pomieszczeniu. Dziękujemy za zwrócenie uwagi, że poczułaś się niekomfortowo. Dołozymy wszelkich starań aby kolejne romowy kwalifikacyjne odbywały się w bardziej dogodnych warunkach. Jednocześnie zapraszamy do obserwowania naszych ogłoszeń o pracę, któe ukazują się (nie jak sugerujesz cały czas) ale co jakiś czas, i są podyktowane kompletowaniem mocnego , wykwalifikowanego i zgranego zespołu.

Witam. Jesli mialabym jeszcze raz się cofnąć i móc zatrudnić w tej firmie , nie popelnilabym tego błedu. Praca jak praca, wymaga choć minimum zdolnosci manualnych i artystycznego zmysłu aczkolwiek kazda małpa jest w stanie się nauczyć. Jesli chodzi o atmosferę ktora panuje, to jest mega (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)Warunki zatrudnienia i płaca tez daje duzo do zyczenia. Typowa Polska rzeczywistość , pracy u prywaciarza. Kazdy moze załozyc własną firme ale nie kazdy potrafi nią zarządzać. Nie polecam

Dziękuję za wystawienie swojej opinii, pomimo tego że jest ona bardzo mocno ponaciągana i obrażająca wiele osób w firmie. Jeśli tobie PRACOWNIK-u przez ostatnie 4 lata odpowiadało wszystko w tej firmie to zapraszamy Cię na spotkanie abyśmy wszystkie Twoje wątpliwości wyjaśnili. Czekam na kontakt z Twojej strony.

Jaka jest kultura pracy w PEJOT s.c.? Obowiązuje typowy dress code?

Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "kultura pracy" . Jeśli chodzi o warunki do pracy to stworzone są jak najbardziej optymalne, tak aby każdy miał ten komfort, czyli : - odpowiednia ilość miejsca dla każdego, - możliwość pracy na siędząco lub stojąco, - stała odpowiednia temperatura utrzymywana w zakładzie przez cały rok (ogrzewanie, klimatyzacja) - spełnione wszystkie wymagania sanitarne (toalety, natryski, dezynfekcja...) - szatnia, i bezpieczne pozostawienie swoich osobistych rzeczy - pokój śniadań, - kuchnia w pełni wyposażona - przerwy śniadaniowe oraz dodatkowe przerwy na tzw. "papierosa" - itp Jeśli chodzi o "dress cod" to każdy pracownik otrzymuje minimum dwa komplety odzieży firmowej. Natomiast jeśli pytasz o kulturę w sensie kultury osobistej, to jest ona taka jaką reprezentuje sobą każdy pracownik. Oczywiście nie jesteśmy obojętni na sytuacje odbiegające od normalnego kulturalnego zachowania i stanowczo reagujemy na nie, ale też nie jesteśmy od wychowania, któe wynosi się z domu.

Cukier

Witam. Czy w firmie są przyjęcia? Jak aktualnie wygląda praca ? Pracuje się w soboty ? Jak wyglądają zarobki przy pracy od poniedziałku do piątku? Atmosfera wporzadku ?

@Cukier

Witaj CUKIER, Nabór prowadzimy w trybie ciągłym, Praca u nas jest od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym. Zapraszam do złożenia swojej aplikacji.

Szuka pracy na produkcji

Czy w Państwa firmie nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę? Czy może inne formy zatrudnienia, jak np. umowa zlecenie ale z wynagrodzeniem za godzinę pracy? Czy na umowach wskazana jest minimalna stawka krajowa wynagrodzenia i + premia uznaniowa? Czy wykonują Państwo przelewy wypłat czy kwota do ręki wraz z potwierdzeniem (rachunkiem?) dla Pracownika? Proszę nie odpisywać onirycznie, że rekrutacja trwa i zapraszamy do złożenia CV i przekonania się jak faktycznie jest. Dziękuję za odpowiedź.

Tomasz

Jak w każdej firmie finanse są bardzo ważne, ale przy tym firma jest dobrym pracodawca,więc polecam.

Anka od średnich róż :)

Pracowałam u Pani Pauliny kilka lat temu. Jeszcze na Pinskiej. Pracę wspominam bardzo dobrze. Szefowa babka naprawdę w porządku a ozdoby naprawdę piękne i wyjątkowe. Gdyby mnie wtedy stres nie zezarl pewnie bym została na dłużej. Polecam i pozdrawiam Panią P. :)

@Anka od średnich róż :)

Zapraszam do ponownego kontaktu. Rekrutację prowadzimy w trybie ciągłym. Wróciły do nas osoby, które szukały lepszego miejsca pracy gdzieś indziej. A od czasów lokalizacji na ul. Pińskiej zarobki co najmniej się podwoiły.

Paulina

Polecam pracę w tej firmie. Pracuje tutaj już 3 lata i nie mam na co narzekać. Zarobki są dobre. Jest również możliwość zarobienia więcej poprzez robienie ponad norm. Co do atmosfery to ja jestem zadowolona. Szefowa jest osobą z którą da się porozumieć i dogadać. W pracy panuje wesoła atmosfera. Są tutaj osoby które pracują po 8 lub 9 lat, więc to chyba również dobrze świadczy o firmie. pozdrawiam

Paulina

Polecam pracę w tej firmie ???? pracuje tutaj już 3 lata i nie mam na co narzekać. Zarobki są dobre. Jest również możliwość zarobienia więcej poprzez robienie ponad norm. Co do atmosfery to ja jestem zadowolona. Szefowa jest osobą z którą da się porozumieć i dogadać ???? w pracy panuje wesoła atmosfera ???? są tutaj osoby które pracują po 8 lub 9 lat, więc to chyba również dobrze świadczy o firmie ???? pozdrawiam

Witam. Pracowałam w firmie zaledwie tydzień.Po tygodniu zostałam zwolniona bez konkretnego powodu.Starałam sie wykonywac swoja prace szybko i dokładnie.Tydzien to zbyt krótki okres czasu żeby wszystkiego sie nauczyc... Podejrzewam że nie spodobałam sie pewnej Pani która zachowywała sie jak księżniczka i cały cza ssie mnie czepiała. W tej firmie zeby sie utrzymac nie mozna miec własnego zdania i trzeba siedziec cicho. Osobiście nie polecam tej firmy.

Szanowna Pani B.... , Rozstając się z Panią otrzymała Pani informację o powodzie naszej decyzji o braku dalszej chęci współpracy z Panią. Jeśli te informacje, które na tamtą chwilę były dla Pani wystarczające, proszę o kontakt osobisty, wtedy będziemy mogli uszczegółowić naszą decyzję. Dla Pani dobra nie chcemy tego robić tu na forum, bo chyba nie o to nam wszystkim chodzi. Nikt nie wymagał od Pani tego, żeby w tydzień nauczyć się wszystkiego, bo wiemy że jest to nie możliwe. Ale na pewno staramy się, żeby nowo przyjęte osoby miały progres w rozwoju wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy u nas w firmie. Przykro nam, że tak negatywne są Pani odczucia względem naszej firmy, ale otrzymała Pani na początku jasną informację o warunkach akceptacji nowo przyjętych osób, którą to Pani potwierdziła że zrozumiała i zaakceptowała.,

Mała

Hejka:) Mam pytanie.Czy te ozdoby na tort wykonuje sie trudno?

@Mała

Zapraszam do wysłania swojego CV, aplikować o pracę i samemu się przekonać. Rekrutacja trwa. A to czy trudno czy nie, to już jest bardzo subiektywne odczucie. Wszak jeśli czegoś się nie potrafi, to przy dobrych chęciach można się tego nauczyć, a my chętnie w tym pomożemy.

Mała
@PEJOT s.c.

A czy są miejsca na pakowanie?

@Mała

Rekrutacja również obejmuje stanowiska nie związane z wytwarzaniem dekoracji. Dlatego chętnie również współpracujemy z osobami do pakowania, sprzątania, obsługi magazynu, itp. Więcej szczegółów można dowiedzieć się wysyłając do nas aplikację o pracę.

facet

Zatrudniają tylko kobiety? Jest umowa o pracę? W necie piszą, że zarobki 3k+. Prawda to?

Respondent
@facet

Głównie zatrudniane są kobiety, z racji charakteru pracy, ale zdarzają się też "rodzynki" (teraz podobno jeden czy dwóch jest). Co do umowy o pracę, to oczywiście że są, a zarobki są przeróżne, zależne od rodzaju wykonywanej pracy, m.in. takie o których piszesz. Tylko sprawdź czy te 3k+ to jest kwota netto czy brutto.

Cysia
@facet

Hehe dobre

Ada

@Ada

Dlaczego piszesz pod pseudonimem?.

@Ada

To dlaczego już tam nie pracujesz?

Jola

Angelina

Hejo!!!! Miałam okazję pracowaci w tej firmie i byłam zaskoczona szefową .Jest to kobieta z klasą z bardzo rozwiniętymi skrzydłami do tego z interesującą osobowością i mega stylem modowym!!! Zaś mery całkowity odlot !!!!! Krzyczała na mnie mówiła że nie wyrabiam normy..bolało to bo byłam zestresowana i później nocami długo płakałam w poduszkę gdyż jestem bardzo wrażliwa osoba....ja się starałam wyrabiać norme....no cóż....teraz jestem w innej pracy gdzie pełnię funkcję brygadzisty starszego ... powodzenia i nie poddawajcie się

@Angelina

Bardzo dziękuję za Twoją opinię wpisaną na tym forum. Szkoda tylko, że nie użyłaś swojego prawdziwego imienia. Szanuję każde zdanie na temat firmy i jej działania, ale proszę pamiętać, że to nie jest miejsce do swoich personalnych krytyk. Jesteśmy firmą produkcyjną i normy to oczywista sprawa w takiej działalności. Zapewne dostałaś informację, że nie wyrabiasz norm, ale na pewno nie w formie krzyczenia na Ciebie. Jeśli było inaczej proszę o kontakt ze mną lub spotkajmy się w celu wyjaśnienia sprawy.

Dzień dobry, czy firma poszukuje obecnie pracowników? Gdzie poza wizytą w salonie można uzyskać więcej informacji na ten temat?

@Marta

Marta, rekrutacja do pracy prowadzona jest w trybie ciągłym. Poszukuj ogłoszeń na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę i jeśli jesteś zainteresowana to odpowiedź na jedno z nich lub prześlij swoje CV na biuro@dekoracjenatort.pl

Zostaw merytoryczną opinię o PEJOT s.c. - Wrocław

• Jak się pracuje w PEJOT s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy PEJOT s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PEJOT s.c.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PEJOT s.c.?

Kandydaci do pracy w PEJOT s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PEJOT s.c.