Opinie o Aquilamed w Wrocław Gdańska 4 A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aquilamed. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Aquilamed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquilamed w Wrocław Gdańska 4 A

Marakesh

Super firma. Polecam - szkoda, ze konkurencja zamiast koncentrować sie na swojej pracy próbuje torpedowane nieprawdziwymi postami. Pracuje, zarabiam i jestem zadowolona. Polecam Aquilamed Wrocław

Mati
@Marakesh

Zgadzam się. Konkurencja niiech zajmie sie sobą. W firmie quilamed mamy najlepszy system szkoleniowy. Mega zajebistego prezesa który prowadzi biznes z pasją i dla ludzi. Wypłaty są zawsze raz w tygodniu. Zdarzają się przesunięcia jednodnowe-jeśli prezsa nie ma. ALe zawsze są Można w trudnych nagłych sytuacjach brac zaliczki więc nie wiem co i kto za bzdury wypisuje.

Uważny
@Marakesh

Hejjjj Suseł ;) Ja tez jestem zadowolony i śmiać mi się chce z niektórych opinii osób które nawet nas nie znają ;) Róbmy swoje. To my mamay fajną pracę i możliwości jakich nie oferuje inna firma. Słyszałem że byłeś w brukseli na szkoleniu Europejskim. Zazdroszczę. Aż nie mogę uwierzyć, że miesiąc dopiero pracujesz a już firma docenia Twoją prace i wyróżnia. Pokażdemy każdemu, że artopracowac w Aquilamed. Reszta niech się do roboty wexmie.

Marian Nowy wpis
@Uważny

Pisanie pozytywnych opinii jednego dnia jedna po drugiej to dość żenujące okłamywanie rzeczywistości ????????

Urszula Nowy wpis

Najnowsze opinie które się tutaj pojawiały to te dotyczące niewypłacanych pieniędzy. Pierwsze co bym chciała wiedzieć czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Marek Nowy wpis

Czy były jakieś cięcia etatów ?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Aquilamed jest takim przedsiębiorstwem?

ja Nowy wpis

Wypłata ? jaka wypłata ja tam robiłam 4 miesiace i mi nic nie zapłacili (usunięte przez administratora)

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Aquilamed oszuści

Ostrzegam przed tymi oszustami, zacznę od tego że na umowie jest data wypłaty na 25 dzień następnego miesiąca (prawo pracy określa maksymalnie 10dzień następnego miesiąca)co daje możliwość totalnej manipulacji pracownikami. Oszukują pracwników, nie płacą, kilka razy w roku zawieszają działalność w celu nie wypłacania zaległych należności, liczą na ludzką naiwność, że nikomu się nie będzie chciało szukać sprawiedliwości w sądzie. Prezes Arkadiusz Sz. zadłużony w krsie na kilkanaście jak już nie kilkaset tysięcy złotych. Wszystko na pokaz, sam sprzęt wart może tysiac złotych, sprzedawany z ogromną przebitką. Odradzam wszystkim, chyba że ktoś lubi pracować 3 miesiące za darmo jak ja

Agnieszka

@jfjdjfjv i jak? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak Twoje wrażenia?

blje

Faktycznie firma typu Amway - proponuje się spotkania w mieszkaniu w gronie znajomych z prezentacją produktu celem zdobycia potencjalnych kupców oraz poszerzenia grona odbiorców. Na tym miałaby polegać praca Pracownika biurowego/Sekretarki. umawiasz spotkania, handlowiec tam jedzie, prowizja od sprzedaży. Godz pracy 11-19, wynagrodzenie proponowane również zupełnie inne niż wskazane w ogłoszeniu.

jfjdjfjv
@blje

do mnie dzwonili dzisiaj tez aplikowałam na pracownika biurowego . Jaka stawkę proponują na początek ?? nie wiem czy się fatygować ;) pozdrawiam

fi

w sumie jak nie można znaleźć od nich ogłoszeń o pracę to można zostawić cv przez formularz u nich na stronie

Manio dzięki za info

debe

Co jest grane byłem 2 dni temu na Żmigrodzkiej zapytać o pracę a tam nic może ktoś wie czy gdzie się przenieśli

manio szary
@debe

debe przenieśli się na grabiszyńską 163 pok 201

jaro

Ludzie nie dajcie nabierać się na pracę w tej firmie. Oni zawsze od kiedy pamiętam szukają pracowników a firma w porywach jest 10-cio osobowa. Szukają frajerów do wyprania im mózgu, latania po ludziach i wciskania im libijskiego -chińskiego często używanego odkurzacza jako najnowszego super urządzenia medycznego leczącego wszelakie choroby przy okazji odkurzania. Obiecują górę kasy, bonusy samochód służbowy itd... a praktyka jest taka, że lata taki frajerek jakiś czas za friko z tą obiecaną marchewka na kijku przed sobą szukając głupszych od siebie. Po jakimś czasie taki ktoś orientuje się jakie to jest wszystko wielkie g... , wtedy jest wymieniany na następnego przygłupa do obsługi reklam terenowych. Firma co kilka miesięcy zmienia siedzibę , we Wrocku w przeciągu 3 lat to z chyba 5 lokalizacji mieli. Ilu jeleni tam się u nich przez ten czas w poszukiwaniu pracy przewinęło, pewnie setki . Jak ktoś nie ma akurat z sobą co zrobić może iść ten cyrk obejrzeć , szukających poważnego zajęcia i zarobku ostrzegam. To są po prostu naciągacze!

Oszukany

Ta firma to taki Matrix. Sztuczny świat postawiony przed oczami, żebyś nie widział prawdy. Świetnie uczą prać mózgi. Można się u nich nauczyć sprzedaży i manipulacji na najwyższym światowym poziomie. Osobiście jestem zadowolony, że do nich trafiłem bo dzięki temu potrafię sprzedać wszystko i każdemu. Naprawdę warto.

Adrian

Jeżeli chcecie wyłudzać dane osobowe oraz oszukiwać klientów to jest to praca idealna dla was.

debe

Niewiem jak roki ale ja z takimi firmami nie mam ochoty się już zadawać. Chodzić komuś po chacie i wstawiać bajery kupna i zarabiać dla tych co siedzą niby w biurze

Roki

Debe byłeś na tym szkoleniu co na początku było 12 osób i kabarety puszczali ? Wystarczyło trochę poczytać o tej firmie i wyszło szydło z worka , jak zobaczyłem czym to śmierdzi to odrazu zrezygnowałem w ogłoszeniu to pięknie brzmiało praca na stanowisko kierowcy, po czym po pierwszym spotkaniu, po wzięciu materiałów szkoleniowych wyszło na to że uczą jak tu pięknie ludzią makaron na uszy nawijać do sprzedaży starych odkurzaczy. Na meetingach firmowych pokazują jak sprzedawać nowe urządzenia a we wrocku każą wciskać stare i jak napisałeś w dodatku używane urządzenia . Można sobie wyobrazić jak by wygladała u nich praca, tak jak inni pisali. Zajeżdżanie swojego auta i jak nie sprzedaż to podstawy nawet takiej nie będzie w ogłoszeniu piszą ze na początek 2300 podstawy na rękę na spotkaniu już 1800 podstawy. Podsumowując to praca jako akwizytor a nie typowo jako kierowca/dostawca towaru jak jest w ogłoszeniu

debe

Krzybar muszę przyznać ze spotkałem się z tym że chcieli wcisnąć używany sprzęt a to mi się nie spodobało To nie ferr i zrezygnowałem

krzybar

Nie wiem o którym kierowniku myślisz ale jedno się mówi a drugie robi,aby interes się kręcił

Roki

Krzybar Chciałem iść tam do pracy i dlatego pytam jak to wyglada bo z tego co opowiada ten kierownik to wyglada obiecująco

krzybar

Jak to do mnie pytanie to odpowiadam. Niewazne ile, wazne ile razy sie przekonalem o Waszej gołosłowności. Ale przeciez kazdy dba o swój interes.

Krzybar

Sprzęt może i dobry ale firma z Wroclawia to oszuści ponieważ wciskają klientom stary sprzęt. A o obiecanych niby nagrodach zapomnij.

@Krzybar

Witam chciałem cię zapytać czy długo tam pracowaleś?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquilamed - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aquilamed?

Kandydaci do pracy w Aquilamed napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aquilamed