SWEPRO Sp. z o.o.

Opinie o SWEPRO Sp. z o.o.

Witamy!

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że możemy w tym miejscu się komunikować, pokazywać życie Swepro - to jak funkcjonujemy na co dzień. Chcemy, by ta platforma pełniła funkcję informacyjną – aby użytkownicy Gowork mogli zobaczyć, jak się u nas pracuje, jak wygląda organizacja i kultura pracy oraz nasze relacje. Z drugiej strony – zachęcamy kandydatów do zadawania pytań, śledzenia ofert i aktualności.

Wiedzcie, że uważnie śledzimy opinie, które piszecie na naszym profilu, ponieważ są one dla nas bardzo ważne – na ich podstawie możemy wyciągać wiele wniosków i wciąż się doskonalić. Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w naszej firmie. Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu. Zależy nam na jak najlepszej atmosferze wśród pracowników i nieustannym rozwoju.

Pozdrawiamy,
Zespół Swepro

Witaj, Oczywiście, raz do roku organizowane jest szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym dla całej firmy w głównej siedzibie w Niemczech, oraz raz na kwartał organizowane są imprezy naszego oddziału w Warszawie.

Tagi

Dobre wspomnienia, fajna ekipa. Nie na do czego się przyczepić.

Witaj, Tak, w naszej firmie odbywają się szkolenia zewnętrzne. Min. raz do roku organizowane jest szkolenie w głównej siedzibie w Niemczech oraz przy okazji wprowadzania nowych urządzeń, pracownicy zawsze zostają wcześniej przeszkoleni.

Aktualność
I kwartał 2024 mamy za sobą – czas na krótkie podsumowanie tego co u nas działo się w ostatnich 3 miesiącach.
Możemy pochwalić się nową serią szlifierek 0,5 KM – moc w porównaniu do wagi i jej gabarytu potrafi naprawdę zaskoczyć! W zestawie znajdziecie zacisk 3 mm i 6 mm dzięki czemu jest to bardzo uniwersalne narzędzie i znajdzie zastosowanie w większości zakładów.
Pozyskaliśmy 117 nowych Klientów, dzięki czemu w naszym portfolio obecnie jest prawie 7300 podmiotów.
Budżet zespołu zajmującego się narzędziami został wykonany w 100 % za co należą się duże brawa dla każdego z jego członków – dobra robota!
W naszym zespole pojawiły się 4 nowe osoby – w tym kolejna koleżanka- dzięki czemu zwiększyliśmy pierwiastek kobiecy w naszym gronie :)
Braliśmy udział w spotkaniu działów elektrostatyki z całej Europy – super doświadczenie, możliwość zdobycia ogromu wiedzy w międzynarodowym środowisku poprzez wymianę doświadczeń.
Nasza skuteczność w sprzedaży w tym kwartale to ponad 30 %
Nasza praca została doceniona, dzięki czemu mieliśmy okazję ponownie gościć w Zagrywkach – rozumiecie, nie samą pracą żyje człowiek. Podsumowując nasze wyjście:
zjedliśmy dużo dobrego jedzenia,
zaliczyliśmy 180 dołków golfowych w 714 uderzeniach,
nasze krążki pokonały na torze shuffleboard’a odległość około 1,5 km dając nam przy tym masę radości – przy tym nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń – a to duży sukces :)
Nie możemy doczekać się co przyniesie nam kolejny kwartał, zatem oczekujcie nieoczekiwanego ;)

Aktualność
Pod koniec zeszłego miesiąca, w Neuss odbyły się pierwsze w tym roku dwu dniowe warsztaty elektrostatyki na których obecni byli pracownicy działów ELST z Francji, Węgier, Włoch, Holandii, Polski, Hiszpanii, Austrii oraz Niemiec.
Spotkanie to miało na celu wymianę doświadczeń, omówienie najczęściej występujących problemów i sposobów reagowania na nie. Część warsztatów poświęcona była szkoleniom sprzętowym, omówieniu nowości jakie wejdą w tym roku do sprzedaży w dziale elektrostatyki. Oczywiście nie zabrakło również części team building’owej oraz wspólnego wieczornego wyjścia – bo nie samą pracą przecież żyje człowiek.

Na jakie wsparcie w SWEPRO Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie, oczywiście prawa wynikające z Kodeksu pracy są u nas respektowane. Nie ma problemu, gdy ciężarna pracownica musi wyjść na planowe badania. Przyszła mama nie pracuje w godzinach nadliczbowych czy nocnych (oba zjawiska u nas nie występują), nie jest delegowana poza stałe miejsce zamieszkania – chyba, że wyraża na to zgodę i w porozumieniu z lekarzem prowadzącym ciąże nie ma żadnych przeciwwskazań. Poza tym gwarantujemy spokojne miejsce pracy, możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby, możliwość robienia sobie kilku krótszych przerw, w biurze mamy w pełni wyposażoną kuchnie – gdzie każdy pracownik znajdzie świeże owoce i napoje.

Arni Nowy wpis
@SWEPRO Sp. z o.o.

Dobrze wiedzieć, że tak podchodzicie do sytuacji ciężarnych pracownic. A jak z rozwiązywaniem stosunku pracy lub nieprzedłużaniem umowy z tego względu? Niestety wciąż jeszcze nie brakuje na rynku firm, dla których jest to powód do przerwania współpracy.

@Arni

Dzień dobry, W naszej firmie stosujemy się do zapisów Kodeksu pracy, nie rozwiązujemy stosunku pracy ze względu na ciążę. W kwestii przedłużania umowy o pracę zawartej na czas określony bądź na okres próbny, który przekracza 1 miesiąc, umowa, która zostałaby rozwiązana po upływie trzeciego miesiąca ciąży, zostaje ona przedłużona do dnia porodu. Ze swojego doświadczenia zdradzimy, że mieliśmy kilka sytuacji, gdzie nasze pracownice zachodziły w ciążę i sukcesami wracały do nas po urlopie macierzyńskim. Idąc dalej – pozwolę sobie też zaznaczyć- że jesteśmy firmą, która rodzinę stawia na pierwszym miejscu, większość pracowników ma co najmniej 1 dziecko i każdy z nas wie, jak rodzicielstwo bywa nieprzewidywalne i że czasem wpadnie jakieś L4, zdarza się że trzeba wyjść szybciej z pracy, czy popracować zdalnie. Wychodzimy z założenia że dajemy z siebie ile możemy, bo sukces firmy zależy od sukcesu pracownika, a pracownik może osiągnąć sukces tylko wtedy gdy czuje wsparcie ze strony pracodawcy.

MC

Jakie wynagrodzenie można oczekiwać?

@MC

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoje pytanie. W naszych ogłoszeniach zawsze podane są widełki zarobków na dane stanowisko. Oczywiście kwota ta, to jedynie pensja zasadnicza - do której każdemu pracownikowi przysługuje premia. Premia uzależniona jest od osiągniętych wyników (plan premiowy jest dostępny dla każdego z pracownika, tak samo jak wgląd do obecnych i historycznych wyników swoich współpracowników na tym samym stanowisku) i nie ma górnego limitu, wiec śmiało możesz oczekiwać wynagrodzenia proporcjonalnego do Twojego zaangażowania, pomysłów i umiejętności ;)

Account Manager

profesjonalny kontakt i rozmowa

standardowe jak na rozmowie

Kolejny rok za nami!
Wiemy, że dawno nas tu nie było, ale końcówka roku była dla nas dość pracowita. Mamy już kolejny rok, więc by tradycji stało się zadość, przychodzimy do Was z krótkim podsumowaniem minionego roku.

- w 2023 roku rozpoczęliśmy współpracę z 176 nowymi Klientami, co łącznie daje nam 7180 podmiotów w naszym portfolio.
- wysłaliśmy do Klientów ponad 2000 przesyłek z narzędziami testowymi oraz zrealizowaliśmy ponad 2500 zamówień
- w testach u firm z którymi współpracujemy krążyło po kraju w tamtym roku ponad 7000 produktów
- w pracy spędziliśmy 1984 godziny, w których to kontaktowaliśmy się z naszymi Klientami ponad 80000 razy, co daje nam ponad 300 kontaktów dziennie.
- świętowaliśmy 10 lecie naszej firmy w Polsce
- trójka z naszych pracowników świętowała swoje 5 lecie pracy w Swepro
- pracodawca zorganizował nam kilka wspólnych wyjść – dzięki czemu przepłynęliśmy kajakami około 20 kilometrowy odcinek rzeki, wystrzelaliśmy tysiące kulek w paintball’a , rozpaliliśmy wspólne ognisko i rozwiązaliśmy prawie 50 zagadek w escape roomie  i przede wszystkim zjedliśmy dużo dobrego jedzenia :)
- W ciągu 248 dni pracujących w 2023 roku wypiliśmy 3256 kaw i ponad 180 litrów mleka – herbaty miały nieco mniejsze wzięcie – bo wypiliśmy ich raptem 1000 :)
- końcem roku odwiedził nas i nasze dzieci św. Mikołaj – ale to jest pewnik, przecież jesteśmy grzeczni i zawsze pomocni

Rok 2023 nie był najłatwiejszy, ale jesteśmy pełni nadziei, że 2024 będzie nieco łaskawszy. W ten rok wchodzimy z uśmiechem, pozytywnym nastawieniem i pełni energii i gotowi do nowych wyzwań :)

Od czego uzależniona jest premia w firmie SWEPRO Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 15 maja na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Account Manager.

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie, Serdecznie zapraszamy do składania CV - na rozmowie chętnie szczegółowo omówimy system premiowy na stanowisku Account Managera. Mamy kilka progów premiowych a ich przyznanie jest zależne od stopnia realizacji nałożonych celów

Weronika
@Pracodawca

Chciałabym tylko dowiedzieć się zanim zaaplikuje jak długo trwa proces rekrutacji na to stanowisko? Z ilu etapów się składa? Czy na pierwszej rozmowie omówione zostaną warunki finansowe i wspomniany system premiowy?

@Weronika

Standardowo proces rekrutacji trwa około 2-3 tygodnie. Proces rekrutacji jest prosty, gdy po weryfikacji CV profil kandydata wpisuje się w wymogi stanowiska wakatowego, przeprowadzamy z Kandydatem krótką rozmowę telefoniczną i zapraszamy go na spotkanie u nas w biurze. Podczas rozmowy w biurze zostaną omówione warunki finansowe oraz wspomniany system premiowy. Odpowiemy również na wszelakie pytania, które Cię nurtują – jesteśmy otwarci i lubimy grać w otwarte karty, ale też lubimy zapytać o Twoje doświadczenie i dowiedzieć się jak najwięcej czy masz predyspozycje do tej pracy. Ale spokojnie, nie ma u nas podchwytliwych pytań typu -gdzie widzisz się za 5 lat albo ile piłek golfowych zmieści się w autobusie. Po rozmowie zazwyczaj potrzebujemy chwili by wrócić do wybranych Kandydatów z informacją, że jesteśmy zainteresowani ich kandydaturą. Zapraszamy do dołączenia do Naszego Zespołu

Mario
@Pracodawca

W aktualnym ogłoszeniu na Account Managera B2B zawczasu podają Państwo możliwy do negocjacji zakres wynagrodzenia. Czy słusznie rozumiem, że kwota od 6 do 7 tyś zł brutto, dotyczy samej pensji zasadniczej? W ogłoszeniu jest także wzmianka, że system premiowy powinien miesięcznie zapewniać dodatkowe kilka tysięcy złotych. Jak zatem zestawione są u Państwa cele z konkretnymi progami premiowymi? Ile czasu i uwagi poświęca się na wdrożenie i przygotowania do realizacji założonych celów?

@Mario

Dzień dobry, tak, pensja zasadnicza ustalona jest na poziomie 6-7 tyś brutto. System premiowy funkcjonuje na zasadzie progów premiowych. Za wygenerowaną wartość sprzedaży w danym miesiącu pracownik otrzymuje odpowiedni dodatek do swojego wynagrodzenia podstawowego. Szczegółowy plan premiowy pracownik poznaje podczas pierwszego dnia swojej pracy. Ma on również wgląd do obecnych i historycznych wyników swoich kolegów na tym samym stanowisku, aby mieć lepsze wyobrażenie w temacie możliwego do osiągnięcia wynagrodzenia.

Ilona
@SWEPRO Sp. z o.o.

Czy dobrze rozumiem z ogłoszenia, że tak naprawdę na to stanowisko wymagane jest w zasadzie przede wszystkim doświadczenie w sprzedaży, a reszta jest do nadrobienia? I przy okazji z ciekawości, czy można spytać czy benefit pakiet medyczny w firmie to ubezpieczenie w konkretnej sieci czy towarzystwie ubezpieczeniowym? :)

@Ilona

Tak, cenimy sobie osoby z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej. Natomiast jeżeli ktoś jest dopiero na początku swojej kariery, ale ma otwarty charakter i łatwość w rozmowach z ludźmi pomagamy mu takie doświadczenie zdobyć :) Nasi pracownicy zdecydowali się na wybranie konkretnej sieci oferującej pakiety medyczne.

qwerty
@SWEPRO Sp. z o.o.

Jak są przez Państwa przygotowywane do pracy w sprzedaży osoby, które dopiero co dołączyły? Co się dzieje w przypadku nie wyrabiania planów sprzedażowych? Poza oczywistym brakiem premii.

@qwerty

Każda z nowych osób w zespole przechodzi szkolenia sprzedażowe oraz produktowe w formie teorii i praktyki. Przez kilka pierwszych miesięcy Team Leader intensywnie wspiera i prowadzi nowego handlowca w taki sposób, aby wspomniana przez Pana/Panią sytuacja nie miała miejsca :)

Czy w mieście Warszawa da się zarobić więcej niż 26500 pracując jako Account Manager?

W naszym systemie premiowym nie ma górnej granicy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia SWEPRO Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie firmą. SWEPRO jako pracodawca zapewnia każdemu pracownikowi osobne miejsce pracy ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami biurowymi oraz sprzęt dostosowany do potrzeb zajmowanego stanowiska. Telefon służbowy służy do wykonywania powierzonej pracy a kierując się zasadą "Work Life Balance" - po pracy nie pracujemy :) Pozdrawiamy, Zespół Swepro !

Miguel

Uczciwa firma.

Jaka jest kultura pracy w SWEPRO Sp. z o.o.?

Cenimy sobie zarówno naszych Pracowników jak i Klientów. Kierujemy się zasadami szacunku względem drugiego człowieka. Ważna dla nas jest również równowaga między pracą a życiem osobistym, dlatego pracujemy w systemie 39 godzin pracy w tygodniu. W pracy cenimy sobie samodzielność działania, ale jeżeli któryś z pracowników potrzebuje wsparcia merytorycznego – śmiało może na to liczyć. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Jakie są warunki zatrudnienia w SWEPRO Sp. z o.o.?

Warunkiem zatrudnienia jest przejście przez krótki proces rekrutacyjny, który zaczyna się rozmową telefoniczną i kończy spotkaniem po którym kandydat otrzymuje decyzję w ustalonym przez obie stronie terminie. Naszej pełnej oferty, wymagań oraz możliwości proszę szukać w ogłoszeniach na portalach rekrutacyjnych.

Czy SWEPRO Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, pracujemy od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 16.00. W piątku 8.00-15.00 zaczynając weekend nieco wcześniej.

Tagi

Dobre wspomnienia, fajna ekipa. Nie na do czego się przyczepić.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w SWEPRO Sp. z o.o.?

Witaj, Podczas rozmowy w naszej firmie nie wymagamy języka angielskiego. Pozdrawiamy !

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SWEPRO Sp. z o.o.?

@SWEPRO Sp. z o.o. A czy soby dobrze spisujące się w sprzedaży mogą liczyć na jakieś premie? :)

Witaj, Oczywiście, zatrudnieni sprzedawcy pracują na podstawie oraz na systemie premiowym. Poza premiami firma organizuje zagraniczne wyjazdy dla wyróżniających się osób oraz nagradza innymi benefitami.

Jakie wartości są cenione w SWEPRO Sp. z o.o.?

Witaj, W naszej pracy cenimy osoby, które pasjonują się sprzedażą, mających doświadczenie jak również ludzi otwartych na nowe wyzwani. Cenimy sobie pozytywne nastawienie, otwarty umysł oraz zaangażowanie w pracę.

Czy w SWEPRO Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opiniami na temat SWEPRO Sp. Z o.o. Cieszymy się każda pozytywną opinią, a z negatywnych wyciągamy wnioski oraz wiemy które obszary wymagają większej uwagi. Dzięki Waszym spostrzeżeniom możemy wprowadzić wiele usprawnień tak więc zachęcamy do dzielenia się nimi. Życzymy wszystkim miłego dnia i zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą. :)

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w SWEPRO Sp. z o.o.?

Witamy, w razie zainteresowania aplikacją kandydata otrzymuje on telefon bezpośrednio od Kierownika Sprzedaży. Po kilkuminutowej rozmowie następuje zaproszenie na spotkanie w siedzibie firmy. Spotkanie trwa ok. 1h-1,5 h. Każdy kandydat, który był obecny na spotkaniu otrzymuje w uzgodnionym terminie odpowiedź zwrotną o decyzji. W razie dalszych pytań służymy pomocą.

Zostaw merytoryczną opinię o SWEPRO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SWEPRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SWEPRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWEPRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SWEPRO Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWEPRO Sp. z o.o.