Opinie o Minco w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Minco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Minco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minco w Tarnowskie Góry

Nieee

Nie polecam tego zakładu.. kierownik daje za dużą swobodę brygadzistom, którzy to mają sobie sami wybrać pracownika, który im pasuje. Przez to w tyłkach się rządzącym babom poprzewracało i pomiatają nowymi jak tylko się da i nikt niestety świeżakom nie pomoże. Praca jak praca da się ogarnąć ale z tymi babami nie idzie wytrzymać

Olka
@Mark;)

A ja myślałam,że już dawno spakowała tą swoją kolorową walizeczkę o której tyle opowiada i wyjechala

Nieee

Tak
@Nieee

To się zgadza. Niestety za dużo sobie pozwalają babeczki. Kierownik dobry chłop, pomoże, posprząta, pozamiata.

@Nieee

Gorące pozdrowienia dla pani marszczacej nosek;)

Olka Nowy wpis

Nowy-Nowa

Małe sprostowanie, kierownik powiedział że to Właściciel chce zwolnić od zaraz 20 osób, dlatego szczere podziękowania dla Pana kierownika że kilkanaście umów które dzisiaj się skończyły zostało przedłużonych mimo nieciekawej sytuacji w gospodarce. Jestem stosunkowo nowym pracownikiem i odnośnie nadgodzin nie zauważyłem żeby był problem, wydaje mi się że jak na początku prezentujesz dobry poziom w swojej pracy to nie ma z tym problemu. Obgadywanie donoszenie było jest i będzie wszędzie

Ktoś:-P
@Nowy-Nowa

Brawo Nowy-Nowa!!! Żale to w konfesjonale niech wypluwają do ucha. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma w MINKON! Teraz to umie jeden z drugim pisać!!! A może trochę odwagi!!! I porozmawiać z przełożonymi???

Haha Nowy wpis
@Ktoś:-P

Porozmawiać z przełożonymi... Brygadzistki nie lubią prawdy,jak się za dużo odzywasz to wylatujesz. Nie możesz mieć własnego zdania,musisz przytakiwac i zgadzać się z ludźmi którzy według siebie są we wszystkim NAJ. Czasami kierownik się zlituje i weźmie na swój dział.

Renata Nowy wpis

Cześć, szczęśliwie znalazłam tutaj informacje o nadgodzinach, których szukałam. Bo dla mnie odpadają niestety. A można jeszcze wiedzieć, czy jest system zmianowy?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Minco? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gość Nowy wpis

Nie ma nadgodzin

Firma Minco poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

Na jakie benefity można liczyć w Minco?

Pablo

Jak się dostanę do firmy Mońki to wypije z szefem Winko

Dlaczego uważacie ze zle traktują pracowników ?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Minco?

W firmie brak jest dobrej atmosfery, nie doceniają pracowników a swoje trzeba zrobić.(usunięte przez administratora)

5195719

Nie ma w tej firmie dobrej atmosfery. Pseudo brygadziści, co dział to lepszy. Najlepi są na magazynie. Chopy slonska... Kawę w swoim ekspresie już parzy 15 minut przed przerwą. A Tobie 1 minute wyponi. (usunięte przez administratora) konfidenci. Ale jak już przychodzi moment konfrontacji, i zwalniasz się to na drugi dzień już na l4 ucieka. Boi się żeby za brama zębów nie musiał szukać.

@5195719

Hehe czyli widz,że nic się nie zmieniło... Kwiat magazynu od lat bez zmian;)...pozdr:)

@Mark;)

Dokładnie tak, cwany na miejscu z kolegami.

Firma Minkon nie daje możliwości rozwoju dobrym pracownikom,ogromna ilość dobrych pracowników sama odeszła., hałas na hali,zapylenie.Wynagrodzenie 2000 na rękę przy pracy zmianowej.Liderki myślą że są boginiami.To stanowisko chyba to jedyna rzecz jaka im wyszła w życiu.Zarozumiałe,pyszne puste kobiety uwielbiają swoich pupili informatorów którzy kochają wazelinę z Rossmanna . Donoszą liderce nawet na swoje pseudo koleżanki by utrzymać swoją hierarchię.Sama byłam świadkiem a to bardzo przykre. Firma dla desperatów bez perspektyw , jest mała garstka ludzi,którzy są na naprawdę wysokim poziomie ,niestety takich firma tam nie docenia. Kolesiostwo,kapowanie są na porządku dzienny.Patrzą ci na rękę i obserwują wszyscy,atmosfera toksycznie chora. Żal mi tylko młodych ludzi ,którzy tam pracują na produkcji ,niektórzy mają nawet magistra,widocznie mają bardzo niską samoocenę iż pracują na zmiany za 2000 netto,no ale cóż papieru nie ma w toalecie to tym dyplomem mogą sobie .... Jestem na wypowiedzeniu ponieważ czułam się tak jak nieudacznik życiowy bez jakiejkolwiek szkoły( z całym szacunkiem dla ludzi pracujących). Umowa ma czas nieokreślony dopiero po 3 latach ,gdzie inne firmy już bezproblemowo dają po 1,5 roku. Kierownik na zebraniu ogłasza wszystkim pracownikom iż może zwolnić połowę ludzi na już ale nie musi się wysilać wszyscy jeżeli mają chodź za grosz szacunku do siebie odchodzą sami :).To może jego motywacja pracowników ,ale no niestety to nie te czasy.

Xxx
@Ania

Brawo, 100% prawda...

@Ania

100% racji i prawdy.

Ada

Pani Aniu przyznaję rację mam 10 lat pracy i nigdy nie pracowalam w tak chorej i toksycznej atmosferze dlatego bardzo szybko podeszłam.i widzę że naprawdę są inne zaklady na dobrym poziomie jak i współpracownicy a chłopa to trzeba tym donosicielom i podłej liderce wredne juz z daleka.

Ania...

(usunięte przez administratora) A tak na marginesie: ja znam firmy które zwalniają przed upływem 3 lat pracowników bo taką mają politykę. Odnośnie magistrów na produkcji To jest ich wybór chyba że magisterkę kupili za barany!!! Jak pani chce ciszy w pracy niech się pani w zakładzie pogrzebowym najmie. Na halach produkcyjnych Gdzie jest głośno należy stosować ochronniki słuchu a od zapylenia są wyciągi, tylko jest jeden mały problem że trzeba to włączać i wsadzać do uszu. No ale jak magisterka za barany... Jestem byłym pracownikiem tej firmy jak widzę tych frustratów co tu piszą te (usunięte przez administratora) to aż mi ich żal. Znajdź inną pracę zwolnij się i pracuję w innym żmijowisku z innym zarządzaniem na innych zasadach.

Aga

Witam.Po jakim czasie pracy mogę starac sie o nadgodziny i podwyzke?W tej firmie chyba brygadzista ma więcej do powiedzenia niz kierownik?

@Aga

No to chyba logiczne że brygadzista decyduje? czy kierownik pracuje z Tobą na zmianie????czy widzi co umiesz, a czego nie? na nadgodziny chodzi się po to by podgonic prace a nie kogoś jeszcze uczyć...

Mark;)

Dokładnie. I dzięki takim osobom jak Ty żaden nowy nie chodzi na nadgodziny bo jakby mógł staremu odebrać to co się mu należy czyli kasę za nadgodziny.

Ktoś:-P
@Mark;)

Z tego co mi wiadomo to nowi też chodzą na nadgodziny i nie zgodzę się z Twoją opinią że tylko starzy pracownicy mają taki przywilej.

@Ktoś:-P

Każdy widzi to co chce.

Respect

@pracownik roku. Czemu pracujesz w tej firmie? Może twój poziom jest tak samo beznadziejny jak poziom tej firmy??? No chyba że już nie pracujesz bo cię zwolnili co by oznaczało, że twój poziom można by określić słowami " no comment".

Rozczarowana
@Respect

A może zmieniłam pracę, w której nie muszę się zastanawiać czy wystarczy mi na rachunki. Najniższa krajowa za pracę w warunkach szkodliwych dla zdrowia. Nie polecam

olka

Czy w firmie nadal najnizsza krajowa. Jest mozliwosc nadgodzin a tym samym wyzszej pensji?Kobiety obsługują maszyny czy tylko wykonują prace ręczne?Praca kobiet jest bardzo skomplikowana przez co po okresie probnym sie zwalnia?W firmie oferuje sie pracownikom socjalne?tj. paczki na swieta,wczasy pod gruszą itp..

Gosc
@olka

Socjalne, paczki na święta, wczasy pod gruszą. Tak jest tego dużo. Do tego premie, dodatki benefity, karta Multi Sport i prywatna opieka medyczna. Ale nie w tej firmie. Prędzej zobaczysz żywego dinozaura na ulicy

Co jaki okres czasu w Minco można ubiegać się o podwyżkę?

Xxx

Możesz spodziewać się podwyżki jak najniższa krajowa pójdzie w górę. Nie ważne ile pracujesz, Niemiec-Polakowi nigdy nie da zarobić...

Gosc

Ubiegać możesz się i co tydzień. Nie dostaniesz nigdy. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak podwyżki

Pracownik roku

Sama praca nie jest zła, kierownictwo do wymiany włącznie z brygadzistami którzy czują się nietykalni i wszechwiedzący. Mówią jedno robią drugie i są wiecznie nadętni jakby pracowali za karę. Może to wypalenie zawodowe? Takim ludziom przydałoby się objecie niższego stanowiska aby nauczyli się szacunku do drugiego człowieka. Nie polecam

Renata
@Pracownik roku

Dzięki za wpis, rozumiem że problemem w Minco jest dla Ciebie sposób zarządzania. Napisałaś, że przełożeni co innego mówią, a co innego robią. Co masz na myśli?

@Renata

Proste, kierownictwo Cię nie lubi to masz pod górkę. Czy to urlop, czy to tzw. premia na koniec roku, czy robota jaka wykonujesz etc.etc. Wszyscy wiedzą, że niektórzy nie robią poszczególnych prac. Pozdrawiam

Cccc

Od maja bedzie dwoch kierownikow

Izydor

A przecież wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby takiego narzekania.

@Izydor

Myślę że Ty jesteś najlepszą wtyczką w tylne gniazdo kierownika. A przesył danych też na bogato...

Minco

To co sie tam dzieje to smiech na sali

Praca w warunkach szkodliwych za najnizsza krajowa.. po czasie jakies smieszne aneksy do umowy za grosze.. po zachowaniu niektorych pracownikow mozna stwierdzic ze wygrali zycie.. ogolnie ta firma to porazka.

Aaaa

Nie polecam tej firmy ludzie pracujący 12 lat teraz dostali podwyżki do najniższej krajowej 2600 i nic więcej. A premia roczna w wysokości około 200zl śmiechu warte. Ludzie sami uciekają z tej firmy a nikt Nie chce przyjść do pracy. Starzy pracownicy są tylko dlatego, ze się zasiedzieli i każdy z nich powie, ze trzeba było uciekać. Brak szacunku dla pracowników. Jedyny plus to wypłaty na czas nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Minco - Tarnowskie Góry

Minco