Opinie o Wyser w Łódź Sobieskiego 11

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wyser. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wyser o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyser w Łódź Sobieskiego 11

Paulo Nowy wpis

Miałem rekrutację pod koniec ubiegłego roku w woj pomorskim. Pani z firmy Wyser często dzwoniła i była zainteresowana po koażdej rozmowie i spotkaniu ale po trzecim etapie jakim była rozmowa z dyrektorem zakładu rozmowa się ucieła. Brak możliwości kontaktu na tel i e-mail. Tak naprawdę zero informacji zwrotnej. Przykro mi bo poświęciłem na to trochę energii i czasu.

Dawid Nowy wpis

Macie szkolenia zewnętrzne ?

Administrator Nowy wpis

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Wyser? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Agnieszka B. Nowy wpis

W ostatnim czasie byłam w procesie rekrutacji na stanowisko Dyrektorskie przez Wyser. Praca w województwie pomorskim. Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka z informacja, ze niestety nie dostałam tej pracy. Podała wszystkie informacje odnoście powodów odrzucenia mojej kandydatury. Może zabrzmi to dziwnie, ale to pierwszy raz kiedy tak dobrze przyjęłam „nie”. Jestem ciagle w dużym szoku po tej niespotykanej na polskim rynku dawce profesjonalizmu. Sam fakt, ze chciało jej się się wziąć telefon w rękę i przedstawić szczegóły, wysłuchać moich argumentów uważam za niesamowity. Proces składał się z 3 etapów: spotkanie z Wyser i dwa spotkania z pracodawca + badanie referencji. Dziękuje, że pozwoliliście mi na nowo uwierzyć w sens działaności Agencji, których unikałam jak ognia. Przynajmniej mogłam się czegoś nauczyć... Dla mnie kawał dobrej roboty. Mam nadzieje, ze zostaniemy w kontakcie.

Janusz

czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Tak dobrze pracuje się?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wyser? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
nie polecam

kilkakrotnie prosiłem o odpowiedź zwrotną i każdy olewa. Szkoda czasu na rozmowę z nimi

Ktoś z Was w ostatnim czasie znalazł pracę właśnie dzięki Wyser? Jak oceniacie kontakt z firmą i przebieg współpracy? Obecnie firma poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko m.in Specjalisty ze znajomością języka niemieckiego/francuskiego/hiszpańskiego, Konstruktora, czy też Specjalisty BHP. Bierzecie udział w rekrutacji? Co możecie powiedzieć o jej przebiegu? Jak oceniacie jej profesjonalizm?

smurka

bozik, ale znajomość języka obcego daje większe zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Wyser - Łódź

• Jak się pracuje w Wyser?

Zobacz opinie na temat firmy Wyser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyser
4.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Wyser