Opinie o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Nie polecam nikomu tej firmy!!!!zero premii dla fizycznych pracowników,obiecują tylko w ogloszeniach o pracę,same zakazy,przywileji żadnych,pracować trzeba pod presją na 4 brygady,weekendy i święta,za marne pieniądze!!

@Wiesiu

A kiedy ta impreza zawsze jest? Ci pracownicy, którzy ze względu na zmianę nie mogą wziąć udział w imprezie, mają jakoś to wynagrodzone, jakaś premia czy coś? W miesiącu pracuje się na każdej zmianie? Ile wcześnie jest układany grafik na następny miesiąc?

Łukasz Siwiński

Pracowałem na strzępiarce. Pracowałem bo nie przedluzyli mi umowy. Czemu? Bo nie dałem się wręcz faszystowskiemu atakowi na mnie przez mistrza "wielkiego katolika" JK. Wpadł w furie i białą gorączkę. Mistrz ten stwierdził że jeżeli nie głosuje na (usunięte przez administratora) to jestem upośledzony umysłowo oraz niedorozwiniete dziecko. Zrobił to w obecności kolegów i koleżanek ośmieszając mnie i ponizajac przy nich. Później "docierał" mnie w różnoraki sposób: np wszyscy szli na kawę a mistrz twierdził że ja nie muszę. Bądź kazał mi pierwszemu opuszczać pomieszczenie jadalne gdy wszyscy jeszcze jedliśmy. Te ciągłe nękania przez mistrza odbiły się na moim zdrowiu psychicznym. Wpadłem w depresję, miałem próbę samobójcza oraz wylądowałem na 17 dni w Szpitalu Psychiatrycznym w Dąbrowie Górniczej na Oddziale Zamkniętym. Do teraz jem tabletki antydepresyjne oraz przeciwlękowe i nasenne.Dziekuje Ci Januszu K. Sprawa trafiła do kierownika i jego zastępcy. Zastępca zrobił tyle ile ma wzrostu czyli bardzo niewiele. Jedyne co robił to wyprowadzał mnie z równowagi i chwytał za słówka. Natomiast kierownik powiedział, że to bardzo poważna sprawa. I to był koniec jego działań. Dostał ode mnie pismo które mam jeszcze w dwóch egzemplarzach chętnych zapraszam do zapoznania się z lekturą. Opisałem w tym piśmie całe zajście, wyjaśniłem, że są swiadkowie tego zdarzenia, poprosiłem o konfrontacje z mistrzem w obecności świadków i kierownika oraz zaznaczyłem w piśmie, że proszę o odpowiedź.. i co? Wielkie G. Nie dostałem odpowiedzi na pismo, nikt nie został przesłuchany, sprawa została całkowicie zamieciona pod dywan przez kierownika, który jakby nie było również dołożył cegiełkę do mojej choroby! Oby pańskie dzieci były zawsze zdrowe i nikt im podobnej krzywdy nie zrobił. Z tego co wiem moi rodzice już będą wytaczali mistrzowi sprawę o mój uszczerbek na zdrowiu oraz nękanie co pchnelo mnie w efekcie do próby samobójczej i Dowiedziałem się, że pismo nie trafiło do Pentagonu, więc panie Marku gdzie ono do jasnej ciasnej jest? Ty było oficjalne pismo z moimi danymi personalnymi i chciałbym wiedzieć gdzie one się znajdują i jeżeli nie zrobił pan nic z tą sprawą, bo po prostu zdrowie pańskich pracowników to dla pana głupota, to proszę mi oddać moje dane personalne. Pracy już nie odzyskam, ale proszę związki zawodowe bądź kogoś z biurowca, żeby ktoś te dane odzyskal i mi je oddał. Proszę.

Tata
@Maniek

Jak to jest ze przyjmują na wydziały ludzi gdzie przełożonym jest teść czy wujek. Inni muszą robić a oni są nietykalni. Nie dali ludziom z jednej rodziny pracować na jednej brygadzie by mogli razem dojeżdżać tylko teraz każdy osobno ale pod wujkiem czy teściem nie ma problemu.

mieszkaniec

mam pytanie ile wieś-niaków pracuje po znajomościach na hucie a ile os z Zawiercia ?

Mar

Bardzo ciekawa odpowiedź. Jakoś mi nic nikt nie dał a dom buduje....co dziwniejsze zatrudniając się nie znałem nikogo. Nawet nie było się kogo zapytać jakie stawki są na wydziałach żeby wiedzieć co powiedzieć na rozmowie o pracę przy magicznym pytaniu o oczekiwania finansowe.

Praca

Jak sytuacja wygląda w tej firmie na chwilę obecną są przyjęcia do pracy?Na fizyczne stanowiska?

Praca

No więc właśnie od kilku osób słyszałem,że jak się znajomości nie ma to lepiej się zastanowić dobrze przed podjęciem pracy.

Rekrutacja kpina.
@Praca

Gdyby na rozmowie zapytali z tabliczki mnożenia lub dodawania i odejmowania do 100 to część osób by poległa na tym. Takie osobniki przychodzą. W Mittal-u na dzień dobry psychotest był i nie zaliczyłeś to żegnamy i nawet z tobą nie zaczynamy rozmowy. Ludzie po Technikum CV złożyli i zero odzewu a "geniusze" są przyjmowani. Tutaj są specyficzne warunki rekrutacji.

@Dend dsns

Dlaczego są takie duże różnice w stawkach za pracę na tym samym.stanowisku. Mam na myśli pracowników z kilkuletnim stażem i tych z np. 20 letnim. Za taką samą pracę wykonywaną tak samo i w pełni samodzielnie różnica jest dobre kilkaset złotych na rękę. Nie ma w hucie dodatku stażowego a za tą samą pracę należy się taka sama zapłata. Nie mam na myśli świeżaków tylko ludzi już dobrze obeznanych w robocie. A z Dinozaurami to święta prawda. Młody niech zapyla a oni najlepiej posiedzieć bo majster czy brygadzista to często kumpel od lat i kogo wyśle do roboty jak ma wybór ?

Drago

Dlaczego się sypie chyba zwolnień nie ma ?

Dwarf

Bzdura kompletna. Pracowałem w tym zakładzie ponad 10 lat, i trochę wyżej niż szeregowy pracownik, więc miałem kontakt z nowoprzyjętymi pracownikami. Jakim cudem oni przechodzili psychotesty to pojęcia nie mam, bo poprawnie dwóch zdań nie potrafili sklecić, a o jakimkolwiek pomyślunku to już zapomnij. Najlepsze co zrobiłem, to w końcu rzuciłem papiery i przeszedłem do CMC, przyjanjmniej jest normalnie.

Ali
@Dwarf

Też tak uważam CMC to super firma. Nie ma na co narzekać. Dobra kasa i praca spokojna

Dawid
@Ali

Jak ktoś świata poza hutą nie widzi to tak będzie gadał. Weź się zorientuj trochę jak wygląda sytuacja w okolicy.

Fory
@Dawid

Około 5500-6000 zł to zarobisz na budowie jak umiesz coś więcej niż podpieranie łopaty. I masz weekendy i święta wolne. Te niektóre dinozaury jak ktoś napisał to nic innego nie potrafią i muszą w tej hucie dociągnąć do emerytury bo u prywaciarza by nie przerobili nawet miesiąca bo za samą obecność nikt tam nie płaci. Tutaj młodymi orać a starsi są nietykalni i nic nowego w obowiązkach się od nich nie wymaga bo niereformowalni niby są mówią. Jakieś szkolenia robią o etyce , konflikcie interesów itp. a jak ktoś robi przełożonemu coś w domu jak np. prace remontowo-budowlane to potem jego goni do roboty czy kogoś innego ? Wujek bezpośredni przełożony to też jest w porządku ? Lepiej będzie traktowany swój czy obcy ? Tego nie widzą bo nie chcą widzieć. Nie brakuje tutaj ciekawych przypadków i widać jak kto jest traktowany.

Ali Nowy wpis
@Dawid

Jak by mi się nie podobała praca to bym zmienił. Najlepsze zarobki w Zawierciu i pracujesz w swoim tempie. Idź gdzieś na taśmę to zobaczysz prace.

Kazik

Mają świeżą ofertę na operatora urządzeń energetycznych. Z tego co widzę praca na zmiany. W czterobrygadówce da radę chociaż wykroić jeden wolny weekend na odpoczynek? Nie pracowałem wcześniej w takim systemie i przydałaby mi się informacje. Praca bardzo ciężka fizycznie?

@Kazik

Wbrew pozorom wolny weekend czy niedziela nie jest rzadkością w tym systemie. Pozatym masz ok 22 dni dodatkowego urlopu więc zawsze możesz go wykorzystać na weekend.

Romek
@Mar

(usunięte przez administratora)nie ma żadnego dodatkowego urlopu

@Romek

a ludzie pracujący na brygady ? wn -ki to niby nie dodatkowy urlop?

Romek
@pracownik

WN jak sam skrót mówi to jest wolne nie płatne. Pracownik pracujący na brygady jeśli nie miałby WN to pracowałby o wiele więcej niż pracownik pracujący tylko na rano

Mar Nowy wpis
@Romek

Co nie zmienia faktu że te ani są do odbioru więc jak wypadnie miesiąc bez wolnego weekendu to można bez problemu sobie taki zrobić. Mnie przy budowie domu praca na brygadach pasuje idealnie

Romek Nowy wpis
@Mar

Możesz wziąć jak Ci majster da bo nie zawsze jest możliwość chyba że Ty jesteś z tych co zawsze dostają i oczywiście wiadomo jak się odpłacasz majstrowi.

Mar Nowy wpis
@Romek

Jeśli pytasz czy mam znajomości to muszę Cię rozczarować. Rekrutując się tu do pracy nawet nie było znajomego żeby zapytać o widełki płacowe. Ale to zależy od majstra. U nas na wydziale nie ma problemu. WN mamy wybierać. Z urlopem czasem był problem

@BHP

Co za geniusz wymyślił zakaz przejścia od strony COS-1 do szatni elektro ? Ludzie chodzą tam kilkadziesiąt lat i nic nikomu się tam nie stało. Przejście estakadą i przez COS-1 do schodów w klapkach to już jest OK ? Zajmijcie się bezpieczeństwem na produkcji tym co ludzi dotyczy i tam się wykazywać młodzież z BHP bo ci starsi mieli pojęcie a nie stwarzaniem kolejnych absurdów jak z rowerami przy głównej bramie. To jest tak jak się nie ma kompletnie zielonego pojęcia o robocie fizycznej tylko ogląda się wszystko z pozycji biurka i komputera. Wszystko jest tutaj ostatnio robione na przekór ludziom. Komu to przeszkadzało ? Coraz ciekawiej wygląda tutaj praca.

Zastanawiający
@@BHP

Zastanawia mnie fakt pisania o takich rzeczach tutaj na tym serwisie. Czy nie można o tym porozmawiać z przełożonym lub zadzwonić do tego BHP zapytać o co chodzi co się stało, skąd takie decyzje? Ten serwis to nie jest dział zażaleń....

@Zastanawiający

Mylisz się. Dzięki temu że ludzie żalą się na brak premi, na przełożonego, atmosferę czy absurdalne przepisy potencjalny pracownik będzie wiedział czego może się spodziewać przychodząc tu do pracy. Na rozmowie nikt Ci nie powie że "w ofercie dajemy premię ale w rzeczywistości nie licz na nią" albo " dajemy Cię na ten czy tamten wydział ale będziesz miał przełożonego (usunięte przez administratora)

Wiadomo coś o premii na dzień hutnika?

Maly

Podobno zapisana w regulaminie i muszą wypłacić, podejrzewam że z chęcią też by zabrali ostatnią należytą premie.

Aplikowałeś do firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Gfhftf

Zaraz ma wejść unijne prawo o ujawnieniu zarobków na tym samym stanowisku. Jakoś tak: ta sama płaca za tą samą pracę. Zobaczymy może wtedy jak to jest w rzeczywistości.

I co to da?
@Gfhftf

I co to da? Każdy będzie wiedział ile drugi zarabia i będzie jak zwykle Nagonka za placami (w koncie) albo tutaj bo każdy mocny w internecie :D A mało który pójdzie i powie do szefa czemu jest tak czy tak :D Każdy trzęsie portkami jakby nie wiem, była tutaj praca jak w Sejmie że faktycznie strach fotel stracić Ogólnie będzie tak samo tylko ze ludzie na chwilę się (usunięte przez administratora) a ci co dobrze zarabiają będą dalej dobrze zarabiać(usunięte przez administratora)

Normy emisji niestraszne bo niska z produkcji ale prąd zdrożeje od lipca. Kto taką drogą stal kupi. Jak Ukrainiec z indyjczykiem za półdarmo sprzeda

Gh
@Michał

Jak nie straszne. Prąd idzie do góry bo elektrownie muszą płacić coraz więcej za emisję. W czerwcu prąd idzie w górę bo rząd wycofuje dopłaty. A od września kolejne nowe normy z UE.

Adrianoo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy w Zawierciu wiadomo coś o kupnie huty w Ostrowcu z grupy Celsa? U nas takie słuchy chodzą o CMC jako jednym z poważniejszych kandydatów do kupna, czy u was tez coś słyszeliście na ten temat?

Zainteresowałem się pracą elektryka, ale kilka osób pisało, że nie warto tu podjąć zatrudnienie, szczególnie bez znajomości. Czy dotyczy to również stanowiska elektryka? Praca jest od zaraz, więc ewentualnie od kiedy mógłbym mieć swój pierwszy dzień pracy? Nie wiem czy to prawda, ale niby pisaliście tutaj, że zarabia się o 2k więcej od najniższej.

Kolego dużo zależy na jaki wydział, bo na każdym wydziale jest inaczej na jednym będzie okej a na drugim praca będzie męczarnią i nie wartą niczego stracisz zdrowie i tylko tyle.

Jic

Zależy jakie masz uprawnienia ale za elektryka to nawet więcej

Pracuję kilka lat na brygady i mam trochę ponad 7700 Brutto z dodatkiem brygadowym. Policz sobie ile to Netto i ile zarobisz bez tego dodatku -1000 zł Brutto. Gdyby nie WN-ki to nigdy bym tutaj nie pracował świątek-piątek za takie pieniądze. Przyjdą z rannej zmiany na nadrobek i mają ten cały dodatek w 2-3 dni i wszystkie weekendy, święta wolne a teraz jeszcze mieli wolne do odebrania za 6 stycznia. Po kilku latach pracy masz z 300 zł brutto więcej od nowo przyjętych co mają zero pojęcia o robocie a masz wciąż sporo mniej od tych co pracują dłużej a niekoniecznie robią czy umieją coś więcej od ciebie a dość często nawet mniej. Praca nie jest taka zła ale to nie to co było także finansowo. Idzie już zarobić podobnie a nawet więcej jak coś umiesz gdzie indziej bez problemu.

Witam, chciałbym poruszyć dosyć ważny temat jakim jest sytuacja w firmie. No powiedzmy sobie szczerze jest tragedia, firma znana z dobrych zarobków juz nie jest w top 1 Zawiercia obiecują premię dodatki dofinansowania możliwość rozwoju ale tak naprawdę to nic z tego nie ma. Premię półroczną która była pewna związki zawodowe które są zależne od pracodawcy sprzedały a osoby które są w zarządzie zgarnęły za to niezła sumkę do własnej kieszeni. Pracownicy przyjęci rok temu pewnie nie wiedzą o czym mowa bo obiecali im premie i na tym się skończyło . Zarząd CMC przyzwyczaił się do rekordów które były bite po pandemii i chca to utrzymywać cały czas ale po każdym piku jest powrót do normy i powinni też to uwzględniać i zostawić pracownika premie półroczna i dawać też kwartalna albo podwyżkę ale faktycznie podwyżkę około 3 tyś brutto w ramach rekompensaty za te premie. Huta doprowadzi do tego że nie będzie kim pracować bo osoby które mają rodzinę dzieci kredyt pojadą tam gdzie będzie można więcej zarobić( tak chodzi o Elemental Strategic Metals.). Zacznijcie myśleć o pracownikach a nie o swoim pseudo zarządzie z którego może 1 na 10 osób wie jak kręcić śrubkę albo jak wygląda piec hutniczy lub nitka walcownicza bo dobre czasy wrócą a sami sobie teraz rzuciacie kłody pod nogi. Dodam też że praca ta nie jest bezpieczna i tak naprawdę nikt nie wie czy wróci do domu w jednym kawałku a za niewiele mniej mozna pracować w sklepie agd itp Pozdrawiam

Xxx

Ile płacą w Elemental Strategic Metals?

No może jeszcze być gorzej jak w innych zakładach już redukcja etatów.

Pracownik .

Już zrobili od ponad roku premii nie ma wcale.

Xyz

Gwiazda to jest ale filmów porno dla niewidomych i gra tego co wychodzi z domu

Hutnik.

Premie, premiami ale dochodzi kwestia obniżki wynagrodzenia o 10% które jest planowane, aby ulżyć firmie w tych ciężkich czasach....

Yyyy

jakie stanowiska?

robi

Słyszałem ,że są tak bezczelni i pojechali do firmy Elemental z pretensjami ,że ci dają większe stawki !!! Masakra

@robi

Myśleli że są tutaj pępkiem świata w Zawierciu i okolicach a schodzą na psy z zarobkami i kto zwęszy coś lepszego to podziękuję im prędzej czy później. Zarabia się ok.2000 zł więcej od najniższej krajowej - przemysł ciężki.

Ksenia

Pierwszy raz spotykam się z takim benefitem jak karta przedpłacona, wytłumaczy ktoś o co chodzi? Mąż znalazł ten termin w ofercie (usunięte przez administratora) dla szefa utrzymania ruchu. Ze względu na swoje doświadczenie chciałby spróbować dostać pracę, ale mąż nie może się stresować, a to jest niby praca stresująca i pod presją czasu. Może niech Nam ktoś napisze co jest najbardziej stresującego.

Asdik
@Ksenia

Karta przedpłacona to zwykła karta na której masz np. 300zł i możesz nią płacić w wybranych miejscach. Nie znam pracy w której się człowiek nie stresuje, na pewno nie na hucie.

rafal
@Asdik

w cmc jest jakaś karta przedpłacona? jeśli tak to na jaką kwotę?

Asdik
@rafal

Jest karta Sodexo dla dzieci doładowywana na Dzień Dziecka i Boże Narodzenie i jest karta Edenred dla pracowników doładowywana na inne okazje.

Wytapiacz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jesteście zadowoleni z premii za Luty?

P52

To prawda że w tym roku nie będzie nagrody na dzień hutnika?

Zxy

coś 700 brutto? a na święta bożonarodzeniowe/wielkanocne są jakieś nagrody?

Bo
@P52

Coś kolo 1000 zł

Rowerzysta

Nie wspomnę już o tym, że podniesiona została prędkość dla osobówek do 50km/h... Co do rowerów jeździć nie można pod pierwszym wiaduktem, ale skutery, hulajnogi i inne motocykle zakazu nie mają. Motory jeżdżą jak chcą i zagrożenia nie stwarzają, ale człowiek na rowerze już tak.. Brakuje by wprowadzili nakaz przechodzenia w kasku pod tymi wiaduktami ????

Śmieszne
@Rowerzysta

Co to ma na celu z tymi rowerami ? Motorem może jechać że aż silnik z ramy wyskakuje a rowerem zakaz. Za dużo jest osobówek na hucie. Wjazd powinni mieć od mistrza w górę bynajmniej główną bramą. Teraz jadą wszyscy a nawet jest tak że wjedzie główną i musi wyjechać środkową portiernią na parking od strony Wart bo pod wydziałem nie może stać. Pracownicy firm zewnętrznych też nie mogą przejść się kawałek tylko mają wjazd pod samą szatnię. Dawno temu nie było wjazdu samochodami tylko rowerami i był spokój.

Hutnik
@Śmieszne

Co ty za brednie pleciesz chłopie, nie wszyscy mają wjazd na hutę tak jak piszesz. A co było dawniej to było, czasy się zmieniają. Najlepszym rozwiązaniem jest ścieżka rowerowa bo miejsce jest na nią.

Ciekawy

Witam, jak wygląda praca na strzępiarce? Na jakie zarobki można liczyć mniej więcej? Czy jest ciężko?

@Ciekawy

Chyba na początek coś około 6700 brutto. Praca jaka jest to poczytaj m.in.tutaj.

Obzniki

Jeżeli pracodawca chce obniżyć pracownikom pensje to na początku wypadałoby żeby wszystkie bliznacze stanowiska miały taki sam angaż tzn jeden na danym stanowisku zarobi 8k a drugi na bliźniaczym inny wydział 7100 brutto a robotę wykonują taka sama albo nawet ci co mniej zarabiają to gorsza kolejny temat do poruszenia

Majster
@Obzniki

Chłopie jak ci firma nie pasuje to się zwolnij. Nie podpisałeś cyrografu że do końca życia musisz w CMC pracować. A co do stawek to widzę jak jest u mnie robią po dwa lata (usunięte przez administratora) umią a stawkę by chcieli jak doświadczony pracownik. A jak przyjdzie ci zrobić samemu to już błagalne spojrzenie na starego pracownika

@Majster

Człowieku robie wystarczjaco długo żeby być samodzielnym a ludzie którzy się udzielają na strone huty to mają swoje za uszami i nie jednemu kierownikowi w (usunięte przez administratora) wchodzili. Każdy będzie robił tak żeby było mu dobrze i jeżeli będzie trzeba to POWIEMY o wszystkich układach i układzikach . Uderz w stół...

Serio
@Obzniki

Na prawdę chcą nam obniżyć pensje ? Zarabiamy dużo, ale nie za darmo

Mar

Wczoraj dowiedziałem się że nic takiego nie ma miejsca. Nie będzie obniżek wynagrodzeń. Owszem rynek stali stoji ale po wizytacji są zadowoleni z wyników dotyczasowych dzięki czemu pomogą przeczekać ten czas bez obniżek

Bok

Nie wyglada to dobrze, myślę że jest duży kryzys i nie mamy na to wpływu. Zobaczymy jak to się rozwinie. Żeby się tylko firma utrzymała.

I jak tam.

A czy ktoś może już potwierdzić że w tym Elemental-u to takie kokosy ta praca ? Bo słyszałem że nie tak do końca jednak.

Xyz
@I jak tam.

7000\8000 brutto na początek. Ale co po okresie próbnym i jak dalej z podwyżkami to niewiem

zyX
@Xyz

na jakich stanowiskach?

To są jakieś jaja

No teraz to CMC pojechało po bandzie z tym hutnikiem.Jaka ta huta biedna z listu Więcławika wynika że huta dopłaca do stali normalnie fundacja sprzedają ze stratą???????? Tyle kasy co ludziom ukradli i jeszcze im mało.To po co zmienialiście te durne logo ile kasy na to poszło? Rozbudowa pentagonu bo pociotki się nie mieszczą.Wymiana floty na to kasa jest!! A i jeszcze hit zabawka Windysa czerwona pokraka za duże miliony tylko po co?A i logo trzeba zmienić na czerwonej pokrace bo nieaktualne jest.Na to wszystko jest tylko dla ludzi nie ma.Proponuje założyć zrzutkę na CMC w necie będziemy wpłacać

Walcownik
@To są jakieś jaja

Teraz tylko czekać jak walcownię przejdą na 3 zmiany, wtedy będą musieli zwolnić/nie przedłużyć umowę pracownikom, żeby szukać oszczędności

A.A
@To są jakieś jaja

Bo to wszystko porobiło się przez te odznaczenia które dostaliśmy na x lecie firmy..pan prezes o tym nie wspomniał ale tyle ich trzeba było wytopić że trzeba było dołożyć do interesu i teraz jest problem. Trzeba teraz postawić pojemnik i ładnie zwrócić żebyśmy wyszli na prostą

marr

Tak, przenoszą do Siemianowic Śląskich gdzie ma powstać jedna z najnowocześniejszych w Europie. Swoja drogą szkoda że nie w Zawierciu bo wcześniej były podobno i takie plany

Świetne godziny pracy dla elektroników podano w ogłoszeniu o pracę 6-14. Zastanawiają mnie te wasze obniżki wynagrodzeń w związku z małym zbytem stali, faktycznie mieliście te obniżki? Powiedzcie ile taki elektronik teraz u was zarabia, najbardziej interesuje mnie podstawa.

Alpi

Firma która niegdyś była jedna z najlepszych dzisiaj niestety to przeszłość.Zero szacunku do pracownika stawki po 2 podwyżkach w roku 2023 niższe niż w roku 2022. Tak nas ładnie (usunięte przez administratora) zero premi.Kiedys na hucie praca to było coś ale jak tak dalej pójdzie to piker na magazynie w żabce będzie miał stawkę taka jak hutnik na odlewni.....

Kkk

Liczą się znajomości -Niech obniżą najpierw sobie i swoim rodzinom. Wyrównają wszystkim stawki i dopiero obniżą , a te pseudo związki za to co nam zrobili to powinni ludzie się zebrać i do szanownego pana pod drzwi wszyscy zapukać...śmiech na sali, dobrze że tej firmie rośnie na Zawierciu konkurencja bo praca tutaj już dawno przestała być czymś wielkim... zastanawiam się co jeszcze mogą nam zabrać ..?? Jak myślicie??

Polaczek
@Kkk

Nie polecam nikomu tej firmy zarobki na pograniczu 5tys za zmianowość w systemie 4 brygadowym . Pracownicy odbioru pracują za walcownikow bo wiecznie się do niczego nie nadają, każde przebudowy trzeba robić bo łaskwe (usunięte przez administratora)siedzą na mostkach szkola Majstra . Idzie się zrobić robotę za nich a później wraca dalej robić swoje za takie marne pieniądze. Premii brak a planują obniżać stawki o 10% a Dyrektora płacą normalnie zyski , kupują skody , remonty budynków na to ich stać a na ludzie nie . Szeroko omijać tą firmę

Kkk

Teraz sobie pomyśl że zabiorą 10% przy pracy na 4 brygady wtedy trzeba będzie się zastanowić czy chcesz w tym (usunięte przez administratora) robić i wdychać te pyły i obskakiwać kilka stanowisk (odbiór i za walcowników) czy lepiej na 3 zmiany za podobną kasę i z rodziną w weekend w domu...

Plotki
@Polaczek

Pytam. Podajcie wiarygodne źródło gdzie jest mowa o obniżkach wynagrodzeń ? Chyba na tym odbiorze macie na postoju tyle roboty że tworzycie niczym nie potwierdzone przez nikogo plotki o tych 10%. Tyle tygodni postoju na różnych walcowniach a są tacy co mają jeszcze stary urlop i WN-ki a potem jak ruszy walcowanie to nie będzie ludzi do roboty bo sobie wykorzystają a teraz zbijają bąki i pełna obsada. Z nudów wymyślają plotki

Walcownik
@Plotki

Nie będzie obniżki wynagrodzenia, obniżkę wynagrodzenia proponowały związki zawodowe Pana K. Leczy ten pomysł nie przeszedł. Pan K. Jest takim dobrym związkowcem że dla niego liczy się interes firmy a nie pracowników.

ta firma nie daje i oferuję nic prócz ciężkiej pracy, zakazów, nie ma premii, żadnych benefitów trzeba (usunięte przez administratora) na prezesów, dyrektorów premię, by się bawili! praca na brygady, nie polecam pracy w tej firmie!

Jeżeli dojdzie do obniżek to wypynie tutaj dużo brudów na kierownik i nie tylko. O różnych sytuacjach czy budowach domu relacjach z firmami zewnętrznymi i tp

Arczi

Witam mam pytanie co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko operator kabiny sterowniczej i operator urządzeń energetycznych jaki jest tego powód czy to kwestia ilości obowiązków czy wynagrodzenia

Hutnik elektor
@Arczi

Ludzie odchodzą na emerytury to i wakaty się zwalniają

@Hutnik elektor

Czy wszyscy zatrudnieni operatorzy zostają w hucie do emerytury? Nie ma poza tym rotacji na tych stanowiskach? To chyba i średnia wieku musi być spora?

Zostaw merytoryczną opinię o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu - Zawiercie

• Jak się pracuje w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Zobacz opinie na temat firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 8 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu
2.3/5 Na podstawie 47 ocen.

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu