Z.M.P Kryzbyt

Bieruń

Opinie o Z.M.P Kryzbyt

Wujek Od 2017-08-18 09:59
A ode mnie nie mieli nic i nie będą mieli nic...mogą pomarzyć ...
Artek 2017-08-18 11:35
Praca w tej branży jest specyficzna. Ja akurat pracowałem tam koło roku i było ok. Sprzęt jest dobry, nie mogę się przyczepić.
Kazik 2017-08-18 14:00
dobrze jest, zależy od dnia czy jest pełno zleceń czy niezbyt wiele, kasa dobra, atmosfera lepsza niż 5 miesięcy temu kiedy zaczynałem pracę, bo wtedy trochę sztywno było.
Michał 2017-08-18 14:21
Czemu uważasz, że specyficzna? Jak masz fach w ręku to raczej nie powinieneś mieć problemu. W Kryzbycie nie pracowałem długo, ale myślę, że czas kiedy tam pracowałem nie był zmarnowany.
Artur 2017-08-18 15:38
Może i tak, ale ilu jest gości którzy się na tym znają i robią to dokładnie? Jak tam robiłem to w Kryzbycie było z tym ok, bez problemów. Ludzie byli ogarnięci w kwestii umiejętności. Teraz pracuję na Pomorzu i jest problem znaleźć w firmie kilku i ogarniętych ludzi...
Lukas 2017-08-21 09:13
Pracowałem tam niecały rok i muszę przyznać, że było dobrze. Traktowałem to jako zapoznanie się z zawodem, bo w szkole za dużo szansy na szlifowanie swoich umiejętności nie ma. Robisz non stop praktycznie te same rzeczy, nic nowego. Płacili na czas, ale to dla mnie była drugorzędna kwestia, bo bardziej zależało mi na tej praktyce w zawodzie.
K.Kowalczyk 2017-08-21 10:03
Miałem podobnie, może pracowałem trochę krócej, ale też po szkole tam ruszyłem. Ja polecam Kryzbyt jak najbardziej na start.
Stevie 2017-08-21 11:23
Tylko najpierw trzeba to wiedziec, a nie zawsze tak jest. Mi odpowiadalo i bylo ok.
Adrian 2017-08-21 12:09
Każda firma ma swoją politykę i trzeba się do niej dostosować. Takie są realia i trzeba się z tym liczyć. Ja przychodząc do firmy wiedziałem, że pracy będzie sporo. Mi to jednak odpowiadało. Płacą na czas, warunki pracy są dobre.
MN 2017-08-21 13:49
Ja pracowałem tam i nie odczuwałem, żeby było źle. Wydaje mi się, że nie chodzi tutaj o samą wysokość wypłaty, ale to, że jest ona wypłacana na czas. Pracowałem wcześniej w innym zakładzie i był z tym duży problem.
Paweł 2017-08-21 15:21
Pracowałem i nie miałem zastrzeżeń. Warunki pracy dobre, zasady BHP zachowane. Kasa klasyczna jak w tego typu zakładach.
MrBlack 2017-08-21 15:56
Żeby każdy to pojął, że to jest praca a nie wypoczynek to by było inaczej i jakieś durne wpisy by się nie pojawiały :) Ja pracowałem tam prawie rok i tak, wyjechałem za granicę bo po prostu otrzymałem lepszą ofertę pracy. Wiem, że sporo chłopaków tak robiło, bo w tym zawodzie lepsze pieniądze można zarobić za granicą, pracy jest dużo więcej, ale kontrakty zagraniczne to nie zawsze dobry pomysł i prędzej czy później większość wraca do Polski. Kiedyś pewnie i mnie to czeka. Gdybym nadal mieszkał w Polsce na pewno bym ponownie pracował w Kryzbycie, bo jak na warunki polskie płacili dobrze.
MrBlack 2017-08-22 10:19
Nie znasz mojej sytuacji więc nie oceniaj tego co robię... Choroba w rodzinie spowodowała, że trzeba było wyjechać, zostawić wszystko i zarobić pieniądze. Czy to moja wina? Nie mogę wrócić, bo co?

Kryzbyt dawał mi stabilizację finansową i nie mam do nich żadnych pretensji. Naprawdę byłem zadowolony, ale są pewne sytuacje w których nie masz wyjścia.
Krystian 2017-08-22 12:31
Firma jest w porządku, polecam. Jak na lokalny rynek pracy więcej plusów niż minusów. Napracować się trzeba żeby zarobić ale wypłaty są nawet ok
K. Zamielski 2017-08-22 14:45
Ja akurat zajmowałem się obróbką skrawaniem i spawaniem. Byłem po kilku kursach spawania i po szkole zawodowej na kierunku operator obrabiarek. W praktyce w pracy nauczyłem się dużo, bo nigdy nie spawałem aluminium, a tam miałem szanse. Pieniądze jak na ten zawód przyzwoite.
Nec 2017-08-22 23:38
Gadać potrafi każdy, a robi nie ma komu. Weźcie się do roboty. To nie jest praca dla każdego, bo taki profil działalności wymaga dużych umiejętności. Ja tam pracowałem prawie rok i było ok. Wg mnie jak masz fach w ręku to dasz radę. Pieniądze za prace dostaniesz, sprzęt ogarnięty więc nie zostaniesz sam z problemem, atomosferę tworzą ludzie, więc zależy od tego jacy będą inni i jak się z nimi dogadasz. Wszyscy mają wymagania i chcieliby nie wiadomo czego, a trzeba po prostu zakasać rękawy i wziąć się do działania.
dev 2017-08-23 09:12
Nie ma tragedii. Powiem więcej - jest ok. Wiadomo stres jakiś jest, że musisz wszystko na czas i sprawdzić czy odpowiednio jest wykończone, ale to tak jak w każdej innej firmie, więc nie odbiega to od normy. Nie masz jednak nad sobą jakiegoś kapo który stoi nad Tobą i patrzy na ręce, możesz robić swoje spokojnie. Masz pewność że wynagrodzenie wypłacą Ci na czas o wysokości określonej w umowie.
woah 2017-08-23 11:32
Robota jak robota może być. Jest tu nawet spokojnie robię tu niedługo, ale podoba mi się. Na tokarce wydaje się w teorii, że prosta robota, ale trzeba paru lat, żeby coś umieć.
tuk 2017-08-23 13:25
Praca jest naprawdę ciekawa. Bez doświadczenia trudno się dostać, bo praktycznie od razu bierzesz się za zlecenia. Jedne trudniejsze z krótkim czasem realizacji, a inne łatwiejsze.
patryk 2017-08-24 14:58
eee tam przesadzacie , praca jak praca - pracujesz to zarobisz, jak jesteś leniem to zwalniają, ale to chyba normanle, są dni lepsze i gorsze - jak w każdej firmie, ja tam nie mam zastrzeżen do pracodawcy
Andrzej 2017-08-25 10:00
jak dla mnie firma ok, wiadomo czasem są jakieś spiny, ale to tak jak w każdej firmie, wiec wg mnie to jest normalne, płacą przyzwoicie jak w pracy w tym rejonie
wiktor 2017-08-25 12:29
Kiedyś było dobrze jak pracowałem - stawka za godzinę była naprawdę dobra, sprzęt jak na standardy firm w Polsce dobry. Jak jest teraz - ciężko mi powiedzieć.
Dee 2017-08-27 23:17
Wg mnie w Krzybycie było ok. Wypłacalni i to co pisze w umowie się potwierdza.
maniek 2017-08-28 08:26
zalezy co komu odpowiada, jak dla mnie firma w porządku
ak47 2017-08-28 13:12
W internecie każdy mądry, a jak przychodzili do Kryzbytu to się dziwi, że nie potrafi zrobić podstawowych czynności. Przerabialiśmy to z chłopakami na warsztacie już wiele razy. Ja w Kryzbycie jestem od września zeszłego roku i wiem, że trzeba pracować. Doświadczenie akurat mam spore, więc wiem, że to potrafię zrobić. Polecam firmę każdemu kto ma pojęcie o tej robocie i nie będzie marudził, że trzeba ciężko pracować.
easy 2017-08-28 16:31
moze i nie bylo idealnie, ale takiej roboty najzwyczajniej w swiecie nie ma, ogolnie było w porządku, bo kasa na czas
Knight 2017-08-29 07:59
Robiłem tam prawie dwa lata. Praca jest ok, jak wywiązuje się ze swoich zadań. Jak zrobisz co masz zrobić to jest dobrze. Sam nie traktowalem tego jako stałego miejsca zatrudnienia, bo przy takiej robocie lepsze pieniądze zarobisz za granicą. Mimo wszystko wypłata bez opóźnień. Ogólnie firma na plus
Adam 2017-08-29 11:56
Jak tak czasem czytam te wpisy to kawa jest zbędna - ciśnienie idzie w górę. Nawet dobre firmy nie unikną hejtu... Jak jeszcze mieszkałem w Tychach to pracowałem w Kryzbycie i przyznam, że robota specyficzna, ale jest ok. Firma wypłacalna, bo nie było obsuw w wynagrodzeniach. Sprzęt był sprawny, w razie kłopotów jeśli nie nadawały się do naprawy to był zastępowany nowymi urządzeniami. Firma godna polecenia.
Krzysiek 2017-08-29 15:25
Nikt nie płaci za lenistwo. Widzę co czasem się w Kryzbycie dzieje. Ludzie myślą, że trafili na wakacje i nie muszą nic robić, a potem wielkie zdziwienie jak się ich zwolni. Nie tędy droga. Praca jest ciężka, ale jak ktoś idzie w ten zawód to wie na co się pisze. Pieniądze jak na ten rejon i tą robotę są dobre, nie ma co narzekać
dab 2017-08-30 16:23
Jak dla mnie praca była ok, może nie była to jakaś moja wymarzona praca, ale wypłata na czas i nie martwiłem się czy będę miał za co zapłacić rachunki, zrezygnowałem kiedy sam założyłem działalność gospodarczą. Ogólnie polecam
Bogdan Smoleń 2017-08-31 09:30
Zenku zapomniałeś dodać, że szefostwo wszystkich traktuje jak rodzinę. Co roku organizują huczne festyny rodzinne organizowane na łonie natury. W przepięknym miejscu niedaleko od Tworek. Panuje wspaniała rodzinna atmosfera. Oferują pełny pakiet zabaw, konkursów i mnóstwo nagród. Jak w bajce. Gorąco polecam .
Darek 2017-08-31 11:02
Mi odpowiadało, że nikt nie wtrącał się w moją robotę, robiłem swoje i tyle. Praca dosyć ciężka, to fakt, ale da się przeżyć.

P.S. Nie wierzcie w te bzdury zdesperowanych byłych pracowników. Byłem i widziałem jak wyglądała praca niektórych - przyjść, najlepiej nic nie zrobić i żeby kaska była. Nagle zwolnienie i się obudzili, że to nie hotel. Jak pracujesz, robisz swoje i wywiązujesz się ze swoich obowiązków to będzie ok.
Lewy 2017-08-31 15:49
Jak w każdej pracy, masz obowiązki, jak je dobrze ogarniasz to na pewno będzie dobrze. Podobnie jest w Kryzbycie. Wielu leserów było, ale na szczęście już ich nie ma. Praca jest ok, jak masz dobre nastawienie. Atmosferę tworzą ludzie i narzekanie tutaj nic nie pomaga.
Bartek 2017-09-01 10:12
Kumpel pracował tam przy produkcji kluczy nasadowych i z tego co opowiadał to był zadowolony.

btw. wie ktoś czy firma zajmuje się naprawami wiertarek do szyn, bo kumpel nie był do końca pewny czy tak?
Escobar 2017-09-01 13:36
Możesz podbijać, dla mnie robili akumulatorówkę i jest teraz sprawna.
Zniesmaczony 2017-09-01 15:43
A ja zleciłem zakrętarka Robbel i spieprzyli robote az miło. Nigdy więcej KRYZBYTU i tej bezwiedzy
Euzebio 2017-09-01 16:56
Firma nie produkuje kluczy nasadowych.Hehe
Radoslaw majda 2017-09-01 17:00
Firma nie robi akumolatorówek.Heeheh...
Zenobiusz 2017-09-01 21:46
Kryzbyt = Bezbadzieja, porażka, biedota, brak socjalu, brak bonów świątecznych, brak atmosfery, brak możliwości rozwoju, brak czego kolwiek ...
Goliard 2017-09-03 22:12
Żałosna firma z żałosnym kierownictwem, to wszystko w temacie
WDZIĘCZNI BYLI PRACOWNICY 2017-09-04 17:21
Ktoś kiedyś tu napisał, że ci państwo (właściciele), BOGA w sercu nie mają, a ja uważam, że mają i bardzo w NIEGO wierzą, zrobią dla NIEGO wszystko i przed niczym się nie cofną. Są gorliwi w swej wierze, jak mało kto. A BÓG ich ma na imię PIENIĄDZ! Pamiętajcie, przyszłe ofiary podłości tych kreatur: w KRYZBYCIE PIENIĄDZ JEST BOGIEM - CZŁOWIEK ZAŚ GÓWNEM.
Chizni 2017-09-04 22:21
Racja w 100%
Paulek 2017-09-06 14:18
KryzByt nie daje Byt-u lecz kryz-ys :-) szczególnie moralny i finansowy
dawny pracownik 2017-09-07 11:54
Jak pracujesz jak ostatni fajtłapa to się dziwisz? Pracowałem tam parę lat temu, ale tacy leserzy, co chcą tylko kasę i najlepiej jakby wgl nie musieli pracować, zawsze wkur...
Paulek 2017-09-07 14:45
Twoja wypowiedź zakrawa na kpinę a Ty może się przemęczałeś w robocie ? taki z Ciebie cudowny pracownik, dawałeś całego siebie firmie a i tak Cię wyruchali - bo jesteś "dawny pracownik" :-) Każdy chce kasę bo pracuje się po to, żeby zarabiać !!! patafianie jeden
Matka Teresa 2017-09-07 19:26
"Regulują faktury na czas" LITOŚCI ciekawe komu??????????Biorą towar dopóki się da a później zmieniają dostawcę. Za niedługo towar bendą musieli zamawiać z zagranicy. Mojej firmie nie płacą już od paru miesięcy. Taka solidna firma. Masakra!!!!!!!!!!!!!!!
Mój kumpel tam popracował chwilkę, nie posiadał się ze śmiechu. Ktoś pisał, że praca spoko i nikt Ci nie stoi nad głową. A OKO SAURONA czai się w każdym koncie. Gepart Czester patrzy na swój telewizorek i notuje ile razy podrapałeś się po nosie lub innych częściach ciała, ile razy puściłeś bąka i po w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poznaje co jadłeś. Takie ma hobby.
Firemka w porywach zatrudnia od 6 do 8 osób a wpisów zadowolonych zwolnionych jest przeszło setka. Z powyższego wynika, że co najmniej 20 razy zmienili wszystkich pracowników w Firemce i jeszcze wszyscy są bardzo zadowoleni, że tam kiedyś pracowali. LITOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!. Ale tak to jest jak się ma narcystyczną naturę. Starzy biedni nie kochani przez nikogo ludzie.Żałosne. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim brakiem kultury, niekompetencji, i.t.p.
Ojciec Mateusz 2017-09-08 09:25
Trafiłaś Matko w samo serce chorego zakladziku !!! Lepiej nie mogłas tego opisać . Brawo
Widlak 2017-09-08 13:13
Fakt potwierdzam Prezesunio ma na biurku monitorek, na halach są kamerki i łypie swoim bystrym oczkiem co kto robi i jak robi. Ja twierdzę, że to jawna inwigilacja takie podglądanie. Ludzie opamiętajcie się, zwolnijcie się z tego syfu, znajdziecie pracę w innych , normalnych firmach a Jego puśćcie w skarpetach, niech sobie filmuje tą zielona budę !
Śliwka 2017-09-11 08:03
Kryzbyt to dno dna, tego nie można nazwać nawet firemką, bo nie ma to nic wspólnego z pracą, inwestowanie w pracownika, obrotem firmy itp. Liczy sie tylko 3 miesięczne wydojenie pracownika i kopa w tyłek i następny zaciąg. Praktyka NAGANNA , PARSZYWA i gorsza jak w SUPERMARKETACH
Milenium 2017-09-19 09:51
100 wpis to musi być odświętnie :-) KRYZBYT - to ... i tu każdy sobie dopowie co myśli o Prezesie, firmie i całej tej "wspaniałej" zielonej rzeczywistości.
Zostaw swoją opinię o Z.M.P Kryzbyt - Bieruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.M.P Kryzbyt