Opinie o HYDRO-OK w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HYDRO-OK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HYDRO-OK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDRO-OK w Kraków

Jacek Nowy wpis

Firma z którą miałem okazję kilka razy pracować i nie skorzystam więcej z usług Pana Dudziaka ... z czystym sumieniem mogę powiedzieć o firmie że jest biedna niesolidna i przedewszystkim właściciel to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ,w Krakowie nie ma szanującej się firmy która by z tym Panem chciała współpracować wystarczy popytać nie trzeba wierzyć mojej opinii. Szczerze odradzam kontakty z tą firmą Lepiej samemu zgubić pieniądze niż z Dudziakiem zarobić.

Irena Nowy wpis
@Jacek

A można dopytać o szczegóły, bo w sumie nic konkretnego tu nie padło. Niesolidność w kontekście czego? O jaki efekt chodzi?

Fenix Nowy wpis
@Jacek

Czy mógłbyś rozszerzyć swoją opinię? Byłeś zamawiającym czy zleceniobiorcą?

Jak wygląda sprawa grafiku w HYDRO-OK. Czy pracodawca idzie na rękę?

pr Nowy wpis

Oczywiście, można się porozumieć w każdej płaszczyźnie, polecam.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w HYDRO-OK?

jj

Nagrody? Właściciel nie potrafi wypłacić należnego wynagrodzenia w terminie a gdzie tu myśleć o nagrodach... Pracownicy część wynagrodzenia mają wypłacane "pod stołem", nic w tej firmie nie jest takie, jakie powinno być. DRAMAT-nie polecam

Witold
@jj

Jak długo pracujesz już w HYDRO-OK? Od zawsze wyglądało to tak jak to opisujesz? Ile wynosi pensja w tej firmie i czy pracownicy bez doświadczenia też mogą tu liczyć na zatrudnienie? Czekam na Twój wpis.

nick
@Witold

Mówisz o oficjalnej części wynagrodzenia? Ogólnie to radzę poczytać komentarze i się zastanowić nad pracą, serio...

Romek
@jj

Z tego co wiem to każdy się może dogadać jeżeli tylko chce. Jeżeli ktoś oczekuje złotych gór za samą obecność no to chyba nie o to chodzi, prawda?

Mirek

Firma jest świetnym miejscem do pracy, można wiele się nauczyć a doświadczeni pracownicy zawsze pomagają, polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HYDRO-OK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
nick

Z tego co wiem to firma działa jako spólka od niedawna, ale za to dość solidnie

zainteresowany
@nick

Potwierdzam, spółka działa profesjonalnie,trzymając się ustalonych terminów

Olek

Nie jesteście zbyt pozytywnie nastawieni do firmy. Miałem zamiar starać się o pracę.

Wacław

Szkoda, że na forum pracowniczym nie ma zupełnie informacji o pracy!!

NICKU
@Wacław

Są. Poczytaj wcześniejsze komentarze i wyciągnij wnioski.

REGAN

Nie polecam firmy i tego Pana . Gość kupił u nas trochę towaru . Dwie pierwsze transakcje nad przedpłatę czyli super ekstra potem chciał przelew na 7 dni . Zamówił za około 10k i kasy nie ma . Sprawa w sądzie .

NICK
@REGAN

A nam się udało odzyskać - co prawda za pośrednictwem kancelarii.

NICK

czy ktoś wie gdzie i dla kogo wykonują/wykonywali jakieś prace? Chodzi mi o spółkę z o.o..

Aneta
@NICK

A czy jesteś zainteresowany karierą w firmie? Oferty pracy możesz znaleźć pod tym linkiem: http://www.hydro-ok.pl/praca.html Na stronie internetowej Hydro-ok znajdziesz też referencje i innego rodzaju informacje. Możesz powiedzieć, czy jesteś w jakiś sposób powiązany z pracodawcą? Zależy nam na poznaniu opinii osób tam pracujących.

Tonik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Tonik

Tak obecnie trwa nabór na hydraulików ,praca na terenie południowej Polski

hgm,

@M a czy oddaliście sprawę rzekomego oszustwa na droge sądową? Pytam, bo przeceiż jesli mieliscie podpisane umowhy z tym panem jak to okresliłaś to niewywiązanie sie z tego powinno skutkować sądem moim zdaniem. I warto walczyc o swoje prawa !!!!!!!

@hgm,

Jakie sprawy sądowe ,jakie oszustwa

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w HYDRO-OK? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Wspaniały warunki pracy dużo pracy,stabilne zatrudnienie.

Czy firma normalnie funkcjonuje?

M

Naszą firmę też oszukał,już półtorej roku próbujemy odzyskać nasze pieniądze.Nikomu nawet największemu wrogowi nie polecam z tym Panem współpracy.

Maro

Nie płaci, nie odbiera tel. Sprawa skierowana do sądu. Wiem, że firma ma duże problemy finansowe...oby jeszcze komornik miał z czego ściągnąć należności.

Marian

Złodziej i oszust!!!!

Maro

ODRADZAM każdemu wchodzenia w jakąkolwiek współpracę z tym człowiekiem. Nie odbiera telefonów, NIE PŁACI!!! Nie dać się nabrać na jego czcze gadanie, od razu kierować sprawę do sądu!

hihi

nie odbiera bo na nartach, na których bywa nazbyt często, źle się odbiera telefon hihi :P Potwierdzam, nie odbiera telefonów, nie płaci na czas licząc na to, że się nie upomnisz. Lista oszukanych jest już bardzo długa. Oszust i kombinator. Zdecydowanie nie polecam!

kaz.z

Nie polecam nikomu współpracy z tym Panem, nie płaci na czas, nie odbiera telefonów,jako kontrahent jest nierzetelny.

a ile brygad on dzisiaj ma?

odpowiadam pytaniem

Zostaw merytoryczną opinię o HYDRO-OK - Kraków

HYDRO-OK
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Powstańców 66
    31-670 Kraków