Opinie o Albi Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Albi Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albi Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albi Polska Sp. z o.o. w Kraków

Diana Nowy wpis

Problemy z rotacją pracowników już się skończyły? Sprawdzam teraz okoliczne firmy pod kątem pracy dla redaktorów, a u nich dawno nie było ofert. Ogólnie to nie wiem czy mam wystarczające doświadczenie, bo w archiwalnym ogłoszeniu pisali tylko tyle, że ma jakieś być. Bardziej "świeże" osoby w zawodzie też mają szansę?

Zołza Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna przyjazna i merytoryczna. Stawiane wymagania wysokie, praca trudna - (usunięte przez administratora), jazdy dużo co za tym idzie czas pracy ponad zwyczajowe 8 godzin a kasa nie rekompensuje zaangażowania, poświęconego czasu. Narzędzia pracy nie zachęcają a relacje międzyludzkie nie do zaakceptowania

Jaki jest powód, że wątek firmy przygasł? Wypowiadano się przed laty, że plusem byli zatrudnieni tu ludzie, a co do minusów, to ponoć praca za samą tylko podstawę. I właśnie, co do podstawy, to jeden z kandydatów na handlowca napisał dwa lata temu że podał swoje oczekiwania finansowe, otrzymując w zamian kontrpropozycję niższą o 1000 zł, czyli 2800. Napisze ktoś, ile jako przedstawiciel handlowy bym tu teraz zarobił? W oparciu o co negocjuje się podstawę, i jaka jest możliwość uzyskania premii?

Kandydat Nowy wpis

Dwie Panie bardzo miłe, jednak (usunięte przez administratora) W pierwszym etapie pytają o postawę ile oczekujemy, po czym na koniec oferują zatrudnienie i przeszło tysiąc złotych mniej zapewniając, ze resztę uzupełni premia ( podstawa 2.800 ),heh. Znalazły głupiego co się zgodził, jednak na rejonie Warszawy to poniżająca podstawa.

Rozmowę kwalifikacyjną w Albi Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy / Regionalna przedstawicielka handlowa?
logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Magda

To dużo pracowników już odeszło?

Zołza

Potwierdzam opinię kilku poprzednich osób - widać, że na przestrzeni lat nic się nie zmieniło na plus w podejściu do pracowników/ludzi. Tyrać za samą podstawę. Atmosfera nie jest tu przyjazna dla pracowników. Odradzam

bluszcz

mała firemka w naszym kraju (centrala w Pradze) ale atmosfera wcale nie jest rodzinna - trzymajcie się z daleka.....szefowa mówi "super" a myśli co innego - premia sporadycznie a z samą podstawą ciężko myśleć o rozwoju

Sylwia

Czy obecnie Albi Polska prowadzi jakąś rekrutację? Może ktoś z Was pracował lub pracuje w tej firmie i mógłby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat warunków pracy w tej organizacji? Podzielcie się nimi, a wielu z użytkowników tego forum z pewnością ta wiedza się przyda.

wite

chyba są do nich numery konktakowe normalnie podane na stronie.

norton

Szefowa daje się manipulować jednemu z przedstawicieli a resztę nas ma za nic. Plany i zadania ustalane są aby jedna tylko osoba mogła zarabiać. Lip Lipa,

rumcajs

Strasznie dziwna firma, podejścia do biznesu brak.... Szefowa nie liczy się z kierownikami, nie kontroluje finansów, nie liczy się również z zespołem pracowników, nie wypłac kasy...nie polecam współpracy...

dodek

Mały oddział czeskiej firmy, zatrudniający w naszym kraju niespełna 10 osób - brak możliwości rozwoju ale i perspektyw przez niemożność podejmowanie decyzji lokalnie.....wszystko ustalane jest w centrali. Normą jest praca ponad normę - ale rozumiem, że przy pracy w terenie to najbardziej efektywne podejście. Szkoda tylko, że pieniądze nie rekompensują tego nakładu czasu i zaangażowania. Wynagrodzenia słabe a system premiowy praktycznie nie istnieje.

@dodek

Witam, poszukuje namiarów na przedstawiciela firmy Albi Polska na Wielkopolskę z okresu grudzień 2011 początek 2012. Obsługiwał ona mój sklep i chciałbym się z nim skontaktować w sprawie zawodowej. mój mail kontaktowy: andrzejn879@gmail.com

mała

Praca po 12-14 godzin na dzień z koniecznością jazdy po kilku województwach - oczywiście godzin nadliczbowych nie uznają....więc odrobinę wyższa podstawa od najniższej krajowej nie rozwiązuje problemu. Duża rotacja pracowników - mało kto wytrzymuje dłużej niż 1 rok. ODRADZAM

@mała

Witam, czy posiada może Pani namiary na przedstawiciela firmy Albi Polska na Wielkopolskę z okresu grudzień 2011 początek 2012. Obsługiwał ona mój sklep i chciałbym się z nim skontaktować w sprawie zawodowej. mój mail kontaktowy: andrzejn879@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Albi Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Albi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042