Opinie o Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jeździłem w Krakowie wszystkimi korporacjami i odkąd odkryłem Uber to nie jeżdżę już niczym innym. Auta nowe, ludzie młodzi i bardzo mili, ceny konkurencyjne, droga najkrótsza(bez oszukiwania), brak problemów z płatnością jak to w taxi(nie mam wydać bo chce napiwek) ani nikt bezczelnie nie powie, że mu się nie opłaca jechać tu czy tam. Jak ktoś chce się przekonać to podaje kod "cch9wue" z którym można się przejechać pierwszy raz Uberem za darmo.

morgolccia
@Tomek

Też jeżdzę Uberem i naprawdę polecam bardzo sympatyczni kierowcy i mili nie to co w Mega Taxi

@morgolccia

He he jeździjcie z uberem bo taniej tylko się nie zdziwcie jak będziecie mieć kiedyś pecha i ubera akurat podczas waszego przejazdu skontroluje policja albo lepiej ITD he he najlepsza opcja kara 3000 a lepsza wyrok sądowy za przestepstwo karno skarbowe bo takie jest jeśli nie reaguje się że kierowca nie daje paragonu a tym samym nie płaci w RP podatku i będzie klops-no ale w zaoszczędziłem 200-300 zł i spaprane papieru

Voyager
@morgolccia

Nie pasuje Ci MEGATAXI? Racja, bo pewnie nikt w MEGATAXI nie mówi ukrańskim językiem. Masakra!!!

Antyuber
@Tomek

Ile Ci zapłacili za tą ściemę? Wszyscy wiedzą, że osoby ,które mianują się "kierowcami TAXI " nie mają pojęcia o kulturze osobistej, kulturze jazdy,bezpieczeństwie jazdy. Jazda z uberem czy innym tego typu "piratem "jest podobna do skoku na banji z podciętą liną.Te osoby w większości nie mają pojęcia na czym polega praca Taxi ........obejrzyjcie w internecie zdjęcia wypadków spowodowanych przez tych ludzi.zgroza!!!!

Dawid Nowy wpis
@Tomek

Uber, Bolt, czy freenow to nic innego jak wyzysk człowieka. Kierowcy jeżdżą prawie za free. Jeżdżąc wspierasz bezprawie i popierasz ujmujące zarobki dla ludzi. Trzymam kciuki, ze zamkną te apki. Może i jest tańsze, ale dla kierowcy są to grosze. Jeżdżąc tym wspierasz (usunięte przez administratora)korporacje, które żerują na Polakach.

Kandydat na kierowcę Nowy wpis

Witam Panie i Panowie , chciał bym uzyskać info czy warto startować do was ? Jeździłem wcześniej w Icar i Wawelu , i chciał bym uzyskać szczerej odpowiedzi czy warto :) zaznaczę ze startuje ze Skawiny , lub czerwonych Maków i czy w tych rejonach są tam zleconka :) z góry dzięki za podpowiedzi . Pozdrowionka

Klient Nowy wpis

To jest MEGA ściema, jeden nie przyjechał w ogóle, tłumaczył, że już zabrał klient na to hasło (??), zamiast 5 min czeka się 20. Po interwencji czeka się kolejne 20 min, a kierowca beztrosko mówi ,że korek jest, nie kontaktuje się sam z klientem, aby poinformować o sytuacji ew. czasie przejazdu tylko trzeba do niego dzwonić.Także w sumie zamiast 5 min czeka się 40 min. wielka MEGA ŚCIEMA !

Kierowca

Rozmowa z największym gburem w mieście. Prostak jakich mało. Rozmowa trwała 30sek, ja czekałem na niego 2h. Hańba dla ludzkości!

Pytanie JA: Czy przyjmie mnie Pan do korporacji? Odpowiedź ON: Nie! JA: Można wiedzieć dlaczego? ON: Nie bo nie! Zamiast Dzień dobry rzucone od kolesia "A pan czego chce? :D

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs? Czy warto aplikować na ofertę pracy Kierowca Taxi?

Szewa

Poznałem p.Szewczyka bardzo porządny człowiek jakiego ze swieca szukać w czasach dorobkiewiczów i lamusów łakomych na kasę. Pozdrawiam serdecznie.

damian

taxi tej firmy nie polecam dzwonisz po taxi a odbiera ci kobita i mówi ze nie ma żadnej w okolicy a stoisz obok jednej już no polecam super, i ciekawe czy pan Lini Miłkowskiego Czyżyny był tam rano przypadkiem czy wcześniej go studenciak zawiadomił

Danuta

Czy ktoś przybliży mi jakie są warunki pracy w Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs? Od bardzo dawna nikt się na ten temat nie wypowiadał i zastanawiam się jak obecnie wygląda sytuacja. Czy coś się zmieniło przez te parę lat? Liczę na Wasze komentarze.

Johnyy27

Zawsze było ekstra, aż do wczoraj. Kierowca ok. 1:00~ wyczuł, że wracam lekko podpity z i w momencie kiedy powiedziałem, żeby zaokrąglił bodajże z 27 do 30zł kartą to spojrzał na mnie jak na idiotę i zapytał "a może do 50?". Ostatni raz zamawiam tam taryfę :)

@Johnyy27

Nie oceniaj całej korporacji i kierowców którzy są rzetelni na podstawie jednego buraka!i tacy jeżdżą w tej korporacji.jak mówię rzetelni kierowcy budują wizeronek tej firmy przez lata a burak psuje!zastanów się jeszcze raz mówię nad całościową opinii!

mege
@Megus

na kolana i lodzik

@Johnyy27

Proponuję eko, taxometr to taxometr, a nie Pany z lycencjom krakuf i żeźbienie klientów na krześle

Jojo
@eko drajwer

Nie chodzi o korpo w każdej znajdzie się jakiś co kantuje.. Są ludzie i są... Kanciarze

@Jojo

Masz rację Panie

Greg
@eko drajwer

Czemu konkurencja bez uprawnień może tutaj takie głupoty wypisywać? Jako klient taxi nie wybieram tych „eko ściem z dresami za kolkiem” oraz innych tworów bo tam to już każdy może cie zawieźć gdzie chce..... nikt nie kontroluje aut ani ludzi. Z mega jezdze od lat i uwazam, ze to co piszecie negatywnego to ściema -

Ona

Bardzo chamska obsługa. Zamówiłam taksówkę po czym po pół godziny nie przyjechania jej zadzwoniłam jeszcze raz sprawdzić na kiedy mam się jej spodziewać, po czym Pani odpowiedziała że nie została zamówiona i że może ma mi jeszcze podać kolor taksówki.

kierowca megi

Mega schodzi na psy jeszcze rok dwa lata temu szło jakoś zarobić ale teraz tylko się stoi no chyba że coś się dzieje w Krakowie typu wianki noc muzeów . Normalny tydzień to gehenna no ale co się dziwić wszystkie sieci się reklamują radio , internet a mega odkąd pamiętam nic . Uber, eko ,i car jakoś dają rade a mega . Niech tak szefostwo robi dalej to się skończy złote eldorado bo ludzie poodchodzą a ich pensja jest z kierowców a nie z klientów .

@kierowca megi

Trochę sobie jesteście winni, komentując do klientów krótkie kursy. Że Wam się nie opłaca itd. chamskie odzywki, wyłudzanie napiwków, brak uśmiechu na mordzie i pomocy często do starszych ludzi. Dziś brałem klientkę ok 90 lat. mówi, że w eko najmilsi kierowcy, uprzejmi, nie wspominając o cenie za przejazd. Pomyślcie trochę!!!

PIORT
@eko drajwer

Tak i zamówiła taxi przez aplikacje ,baju baj

@PIORT

telefonicznie zamówiła, nie każdy musi mieć apke

Rohan
@eko drajwer

A kolega to swoje komentarze to chyba może wystawiać, ale w Zielonkach...

Nie polecam pracy jako kierowca w Mega Taxi. Jest coraz gorzej, coraz mniej klientów, stawki za km śmieszne głównie w nocy. Szefostwo ma kierowców głeboko w nosie ważne abyś abonament przyniósł. Kary w postaci blokady za wszystko, weżmiesz z hotelu nie tego klienta co trzeba, bo to np włoch i słowa nie rozumie po angielku jak go pytasz o hasło, i już blokada na 24h, absurdalne dyżury, jak się nie zjawisz blokada, zgubisz podczas pracy naklejkę na magnes blokada na 2 dni, itp itd Zero reklamy na mieście, MyTaxi lata po hotelach, biurach, restauracjach zdobywając dla kierowców klientów, a szefostwo Megi siedzi w biurze 2 razy w tygodniu po 4 h i wielce zapracowani. A chyba najgorsze to że na spotkaniach w ZIKICie głownie szefowie Mega apelują aby znieść egzamin z topografi miasta, pewnie po to aby mogli zatrudnić Ukraińców, co to będą jeździć za 1,5 za km i siedzieć cicho. Taki oto mają szefowie stosunek do kierowców. Nie polecam wręcz odradzam

Pol
@Piotr

W medze nie ma dyzurow

Jojo
@Pol

Znawca tematu?

Aleksandra

@Megus, najwidoczniej jesteś w jakiś sposób związany z Mega Taxi albo jesteś byłym pracownikiem. Może mógłbyś powiedzieć jak teraz wygląda współpraca z firmą jako kierowca? Czy jeśli ktoś ma licencję i dostosowanie do terminali to czy dziś jest to opłacalna praca?

bagienny

Ha! Dzisiaj ja i jakiś inny nieszczęśnik próbowaliśmy przyjąć się do "Megi" Rozmowa z facetem (ponoć jeden z prezesów(sic!)) trwała 30 sek. Większego gbura i chama w życiu kojota nie widziałem i nie słyszałem. Korporacja dla desperatów

@bagienny

He he nie bądź człowieku śmieszny!zdałeś egzamin z topografii wyrobiles licencje i samochód pzygotowales jeśli wogole to zrobiłeś i wielki pan taxi he he he....co ty wogole piszesz?!nie masz pojęcia o zawodzie i co gość przez tel miał z tobą gadać o pogodzie!zastanów się!i nie pisz że jesteś taksowkarzem z doświadczeniem bo wybacz żaden z kolegów taxi nie dzwoni o współpracę z korporacja a nie przyjęcie bo nawet tego nie wiesz i nie rozróżniasz tylko idzie się dowiedzieć o i jak!i nie oceniaj w ten sposób kogoś a tym bardziej prezesów mega bo są to porządnie ludzie z którymi konkretnie i rzeczowo można pogadać a jak nie masz pojęcia o czym gadać to o czym mieli gadać z tobą jeszcze raz Ci pisze o pogodzie!NIE OCENIAJ W TEN SPOSOB KOGOS I NIE WYPOSUJ TAKICH OPINII BO O TOBIE ZADEN Z PREZESOW NIE OPPWOADAL DO KIEROWCOW W BIURZE I NIE MOWIL np dzwonił nieudacznik!pomyśl zanim coś napiszesz

barbuś
@Megus

kto to pisze pewnie Edziu bo on taki (usunięte przez administratora) informatyk hehee

jerry

szkoda, że panie na infolinii nie mają pojęcia o mieście w którym pracują

Lola...

Dyspozytorka z dzisiaj, z godzin nocnych, arogancka w stosunku do Kierowcy! Dziwie się, że Kierowca wykazał się aż tak anielską cierpliwością ;-) Niemiła, niekulturalna, bezczelna, chamska i wręcz pyskata ..kobieta z dyspozytorni!

Tutu

Panie tzw dyzpozytorki dramat bardziej papieski niż sam papież, kobiety frontem do klienta i tych co na was pracują. Proponuje roboty. Które były by milsze.!!!!!!!!!!!

Maciacho

Wielkie podziękowania i mega szacunek dla Pana z AUDI CZARNE KR 5754V, który po tym, jak następni klienci znaleźli i dali mu, mój zostawiony telefon, zgłosić to do do centrali i przyjechać mi go oddać. Dla klientów, też oczywiście turbo uszanowanie. Jednak dla Pana (imienia niestety nie poznałem) największy szacunek pod słońcem!

xx

Najważniejsze jest to, że każdy dba o to, żeby warunki były adekwatne do powierzanych obowiązków. To dobry znak

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs - Kraków

• Jak się pracuje w Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs?

Kandydaci do pracy w Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sebastian Szewczyk Taxi Mega Cabs