Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECKERT Automatyka Spawalnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Dhjk

Przy tak dużej ilości sprzedawanych maszyn przydały by się podwyżki.

Podwyżka 2021
@Dhjk

Nie patrz na ilość sprzedawanych maszyn ale na marże i zysk z maszyny , który jest obecnie bardzo niski.

Roman

Moim zdaniem ciężko będzie znaleźć gorszą firmę na Dolnym Śląsku. Szef spędził lata w Niemczech, ale był tam nikim. W Polsce miał więcej szczęścia niż rozumu, tworząc firmę. W jego gabinecie znajdziesz masę zdjęć, ale zgadnij co jest głównym motywem? Pan Eckert? Znasz ten fenomen z psychopatologii? Pani „dyrektor” to była sekretarka prezesa. Jest zazdrosna o każdą młodą kobietę w firmie, bo wie sama, jak ona osiągnęła aktualną pozycję. W tej firmie brakuje organizacji, szacunku, zrozumienia, umiejętności pod każdym względem i motywacji. Jeżeli masz to nieszczęście i już tam pracujesz: Nie wierz żadne obietnice! Żądaj zawsze potwierdzenia na piśmie!

Sneer
@Roman

Cała prawda. Pan Prezes jest niestety niereformowalny. A na temat Pani dyrektor skąd informacja? Pracowałem tam parę lat i o tym nie slyszalem.

Grunwldzka
@Sneer

Tak, prawda ta Pani dyrektor Iwona była przyjęta na stanowisko sekretarki, jecze gdy firma była na Grunwaldzkiej w Centrum Kształcenia Zawodowego...Ja miałem tą "przyjemność" pracować przed jej przyjsciem na stanowisko sekretarki... a w tej firmie zawsze taki bałagan(ogólnie) kłamstwo i obiecanki itp... był ...

Pedro

Szkoda, że nie słyszeliście o braku właśnie fachowców w wielu dziedzinach. Firmę mogę jedynie chwalić i polecać.

Ich
@Pedro

Bo fachowców jak się ma, to trzeba ich jeszcze umieć zatrzymać w firmie :)

Paul Eck

Firma z dużymi możliwościami... Ale te możliwości zostały już dawno zaprzepaszczone dzięki fatalnemu zarządzaniu firmą przez prezesa. A jego synowie prowadzą firmę jeszcze gorzej. Czy papa Tadziu to widzi?

Ich
@Paul Eck

Czy gorzej? Na pewno inaczej, są plusy i minusy. Osoba zarządzająca firmą na miejscu radzi sobie całkiem nieźle. Przede wszystkim tematy są ciągnięte do końca i nie ma tak nerwowej atmosfery na spotkaniach, jak to było za rządów pana prezesa. Natomiast jeśli chodzi o syna numer 2, to doprowadził do odejścia/degradacji fantastycznych osób...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza kandydat na stanowisko Spawacz 141 ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
manager

Mało rzetelna firma. Osobę na stanowisko najpierw inżyniera, a teraz managera produkcji szukają dobre pół roku. Widać nikt nie garnie się tam do pracy.

Wniebowzięty
@manager

Szukają kolejnego tłuka- figuranta. Nie stawiają na fachowców tylko przydupasów.

Grune Apfel
@Wniebowzięty

Widzę, że nikt już nie ma złudzeń co do tego.

@Grune Apfel

A może zechciałbyś trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl? Na forum wchodzą bowiem nowe osoby, które chcą zdobyć merytoryczne informacje o firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza. Ostatnio firma miała kilka powodów do świętowania. Zarząd firmy ECKERT wraz z Prezydentem Miasta Legnicy, dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi naszego ultranowoczesnego Centrum Technologii. Drugim powodem świętowania było wyprodukowanie i sprzedaż 1500-ej maszyny. Powiedz, czy w związku z tymi wydarzeniami planowane są jakieś ekstra dodatki do wypłaty?

Mietek
@manager

Fakt jest taki , ze zatrudnili super fachowca z Wrocka za grubą kase . Koleś wie co robi i jest dobry . W Legnicy już nie ma fachowców s kase chcą jak we wrocku

Paolo
@Mietek

A co to za fachowiec? Jakoś chyba się z nim nie spotkałem jeszcze?

B&B
@Mietek

Wyglada na to ze nawet z wrocka nie są w stanie fachowca tu ściągnąć. Po roku jego pracy fakt jest taki, ze nadal bierze gruba kase ale nic poza tym. Gosciu tylko dużo gada - a mowę ma kwiecistą a skuteczność serwisu jest na miernym poziomie. Wątpie już ze moja maszyna kiedys zostanie skutecznie naprawiona.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Malic

Przez dłuższy czas pracujesz na ciągle pożyczanych (od dobrotliwych kolegów) narzędziach.

Mis

Jak z atmosferą w pracy miedzy pracownikami?

Combo
@Mis

Na montażu trzeba uważać na kilka osób, na spawalni na jedną osobę, bo podpieprzaja wszystko i wszystkich, a nie widzą siebie. Po za tym jest ok.

Jovi
@Mis

atmosfera super , jedna z lepszych firm w Legnicy . Nie to co w strefowych korporacych...

Wypłacają dodatkowe nagrody w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Robo

A za co, jak nie ma sprzedaży.

Bernard
@Robo

Sprzedaży to nie ma w Stigalu!

@Bernard

Pewnie nie wiesz, ale już lekko z 90% kadry wysłało cichaczem CV do stigala xD

Akon

A skąd ty to wiesz? Widać, żeś szpieg ze stigala. Wy chyba naprawdę roboty nie macie, jak macie czas na siedzenie na forum Eckert i pisanie głupot.

Andrzej P
@Bernard

W Stigalu rzeczywiście jest słabo i cienko przędą, kolega stamtąd mówił.

Anonimus

Co sądzicie o wysyłaniu teraz ludzi na urlopy?

Szafir

Nie wiem jak w biurqch, ale na produkcji wszyscy narzekaja na pensje rzedu 3000 tys czy 3200. Wielu nowych jak i kilkuletnich, a nawet z kilkunastoletnim stażem rozglada sie za pracą. Robcie tak dalej, to bedą u was ukraincy praciwac, chociaz zaraz niemcy otwieraja granice i ukraincy, pojda do niemiec. Wszystko drozeje, a w eckercie pensje glodowe.

Stefan
@Szafir

Jesteś kolejną osobą, która wskazuje na problem zbyt niskich pensji za pracę w firmie ECKERT. Zastanawia mnie w ogóle, czy pracodawca wprowadził w ogóle jakiś system motywacyjny, który sprawiłby, że pracodawca mógłby pracować wydajniej? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

Prosper
@Stefan

Pracodawca musi nad sobą popracować, żeby pracować wydajniej :)

Wanda
@Prosper

Wydaję mi się, że możesz wiedzieć całkiem sporo na temat warunków pracy w ECKERT. Widziałam, iż właśnie szukają tam nowych pracowników i dlatego jestem ciekawa, jak przedstawia się tam kwestia związana z umowami. Czy od razu należy spodziewać się umowy o pracę czy dopiero po okresie próbnym?

Anonimus
@Wanda

Dopiero po okresie probnym

Kali

Lidl, czy biedronka podnoszą pensje. Na dzień dobry kasjer dostaje 2500zl. Tyle co pracownik fizyczny w eckercie. Nie wspomnę o tokarzach, frezerach czy spawaczacj którzy (usunięte przez administratora) za 2800, czy 3000tys podstawy. Dramat, hańba i wstyd dla firmy. Jakiej firmy?? Za te pieniądze, to dramat. Cóż... Mercedesy szefostwa kosztują...

kat

masakra...nie wiem kto gdzie pracował,ale ja troszkę zmieniłem pracodawców i uważam że w tej firmie za w miarę normalne jak na nasz rejon zarobki,praca od poniedziałku do piątku,jeśli chcesz możesz dorobić w nadgodzinach(nikt nie zmusza)chyba że sytuacja awaryjna.Szefu spoko,pani Dyrektor z reguły uśmiechnięta i nie widziałem,nie słyszałem by do kogoś burknęła.Ci którzy tak komentują przełożonych zapraszam na STREFĘ!!!Fakt jest bałagan i trzeba trochę czasu by to ogarnąć,w końcu firma rozwojowa... Pozdrawiam IMBUSY...

BB

Też pozdrawiam Imbusy :)

Maszt
@kat

Szefu spoko??? Pani dyrektor uśmiechnięta?! Bez ściemy proszę was, tylko bez ściemy... Ta firma to wieczne pretensje i marne zarobki.

Robson
@kat

100 procent racji !!!! Pogadajcie z ludźmi , poczytajcie goworka ... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ..... A w Eckercie jest całkiem Ok ! Atmosfera Ok i kasa każdego pierwszego roboczego dnia miesiąca o 9 rano na koncie jest !

Wanda
@Robson

@Robson Cieszę się, że w ECKERT są aspekty, które Cię zadowalają. Na jakim stanowisku tam pracujesz i jakie obowiązki wykonujesz?

Imbus
@Robson

Co z tego, że kasa jes zawsze pierwszego, jeżeli wypłaty są niższe niż na strefie, po za tym zero socjalu. 150zl na swieta, to śmiech. Inne zakłady dają nawet po 1000zl i wczasy pod grusza. Tutaj tylko raz w roku impreza zakładowa. A kasa jest, bo gdyby nie było, to by szefostwo nie rozbijali się najnowszymi mercami i nie miało willi za parę baniek.

Masz wpi...ol od mięsistego

Największe składowisko palantów. W tej firmie na jeden metr kwadratowy przypada jeden dupek. Najgorszy jest Robert vel Zgredek. Palant z małym rozumkiem i krótkim ku...em.

Depeche

Dzialy produkxyjne narzekaja na zbyt niskie wyplaty i lydzie rozgladaja sie za inna. Praca. Robcie tak dalej. Przyjmujcie do biur, a na hali sredni zarobek 3 tys. Masakra jakas.

@Depeche

Widzę, że jesteś już kolejną osobą, która tu wskazuje na zbyt niski poziom zarobków na produkcji. Co prawda kwestia wynagrodzenia jest raczej indywidualna, ale może warto byłoby spróbować porozmawiać na ten temat z pracodawcą. Może po negocjacjach zdecydowałyby się na podniesienie stawek? Jak sądzisz?

Depeche
@Marta

Chodzenie do przelozonych nic nie da. Starzy pracownicy od lat nie dostali pidwyzszki i tez dziadują za to samo co nowi.

Mietek
@Depeche

Polecam strefę z nockami za 300 zł więcej :) nikt nikogo przecież nie trzyma . Problem w tym , że automotive już powoli zdycha i zaraz ze strefy będą pewnie będą zwalniać

Wybawiony

Najgorsza firma w jakiej pracowalem - uciekac i nie patrzec do tylu. Nie tam przyszlosci. Zarobki slabe, podwzyki to obiecanki cacanki,(usunięte przez administratora)

Hmm

Zauważyliście, że Rafał ma bardzo turecką urodę?

ECKERT Automatyka Spawalnicza poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko Serwisanta mobilnego maszyn CNC. Zapewnione mają być narzędzia pracy takie, jak: telefon, laptop, samochód oraz pozapłacowe benefity, między innymi dofinansowania do karty MultiSport. Czy firma rzeczywiście zapewnia wymieniony rzeczy? Jeżeli kogoś z Was zainteresowało to ogłoszenie o pracę, to dodaję link do rekrutacji: https://www.eckert.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy/681,serwisant-mobilny-maszyn-cnc.html

Mariusz
@Marta

Fiat Doblo z GPS-em. Przypisany do serwisanta, a jeździ nim pół firmy Hehe.

Paulus

Pseudo Głównego Automatyka prosimy o spowiedź świętą i powstrzymanie się od mówienia nieprawdy. Przynajmniej w firmie.

Ryryry
@Paulus

Powiedzial pseudo elektryk, ktorego boli (usunięte przez administratora) od wyzszych zarobkow byle studenta w biurze

Lapp
@Ryryry

Tomaszu, cała firma z ciebie łacha drze, Bo jesteś kłamcą Number One w firmie XD

Ryryry
@Lapp

Ja nie Tomasz. Ideałem nie jest to fakt, ale inteligencja was wszystkich zjada. Oczywiscie was jest wiecej wiec zaraz wyskocza tu obroncy dobrego imienia brygady elektrykow xD

Eckert Chrom Best Ever Forever
@Ryryry

Nie jestem elektrykiem, ale mogę potwierdzić. Tomcio jest znany z tego, że kłamie jak najęty....

Jawor

Ile mozna wyciągnąć jako automatyk - specjalista cnc?

@Jawor

Zarobki są zależne od wielu czynników, między innymi wcześniejszego doświadczenia. Niektóre osoby są również świetnymi negocjatorami i udaje im się "ugrać" wyższą stawkę. Czy pracowałeś już na podobnym stanowisku? Od Twojego wpisu upłynęło już sporo czasu - czy ostatecznie aplikowałeś do firmy ECKERT? Chętnie poznamy wynik rekrutacji.

Konstruktor

Witam, Konstruktor z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie automatyki przemysłowej i projektowaniu konstrukcji spawanych w przemyśle ciężkim może liczyć na sensowne zarobki? tzn w granicach 4500-5000zł netto?

Były byłej której nie było
@Konstruktor

Zapomnij. Prędzej dadzą ci to w kwocie brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT Automatyka Spawalnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

ECKERT Automatyka Spawalnicza
1.4/5 Na podstawie 231 ocen.
  • Pawicka 4C
    59-220 Legnica