Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECKERT Automatyka Spawalnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Ten Pan

Jeżeli masz na horyzoncie możliwość pracy w dziale marketingu w Eckert np. jako grafik czy montażysta wideo to warto, abyś zwrócił lub zwróciła uwagę na kilka ważnych kwestii, które mogą Ci pomóc podjąć świadomą decyzję. Ważny jest pełniejszy obraz sytuacji :) Jednym z kluczowych aspektów jest podejście do szeroko rozumianych projektów. Są one w większości przypadków realizowane na szybko, bez głębszej analizy czy przemyślenia. Jako osoba odpowiedzialna za wizualną stronę materiałów marketingowych, nie możesz liczyć na to, że Twoje sugestie i kreatywne pomysły będą miały jakiekolwiek znaczenie. Twoje propozycje w większości przypadków będą przechodziły obok osób decyzyjnych bez większej uwagi. Z każdym dniem będziesz utwierdzać się w przekonaniu, że kreatywność i indywidualna wartość są ignorowane i nie mają znaczenia. Wiele projektów, nad którymi będziesz pracował lub pracowała, pozostanie w zawieszeniu lub zostanie odłożona na później, pomimo nakładu godzin pracy i Twojego zaangażowania a Twoje starania nie będą przekładały się na widoczne efekty w działaniach firmy. Atmosfera w firmie również pozostawia wiele do życzenia. Jeśli lubisz aurę braku zaufania unoszącą się w powietrzu na każdym kroku to gorąco polecam. Współpraca między działami nie zawsze jest płynna i efektywna. Dość często występują trudności w komunikacji i wspólnym rozwiązywaniu problemów przez co praca staje się mniej efektywna i bardziej frustrująca. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie harmonię w zespole i dobrą atmosferę pracy, warto wziąć pod uwagę te aspekty. Podsumowując, jeśli lubisz angażować się w kreatywne projekty, cenisz sobie autonomię i możliwość wpływu na własną pracę, być może warto byłoby rozejrzeć się za innymi opcjami. Praca w tym miejscu może a raczej będzie ograniczać Twoją zdolność do wykorzystania pełnego potencjału oraz osiągania ambitnych celów. Najważniejsze o czym warto pamiętać, a o czym nikt nie mówi to fakt, że w każdej chwili możesz spodziewać się wypowiedzenia decyzją zarządu, co wprowadzi lekką nutę niepewności i zwątpienia do Twojej przyszłej pracy. I co równie ważne, na kierownika działu możesz liczyć zawsze, to człowiek bardzo niezależny - nic nie zależy od niego. Pamiętaj jednak, że to tylko moje prywatne doświadczenia i refleksje, które mogą Ci pomóc w dokonaniu świadomego wyboru dotyczącego Twojej przyszłości zawodowej. Mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję kimkolwiek jesteś.

Atmosfera Nowy wpis

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja w firmie z atmosferą i warunkami pracy? Podobno doszło od zmian włascicieli i sytuacja sie pogorszyla, to prawda?

Lara Nowy wpis
@Atmosfera

To pewne z tą zmianą właścicieli? Wiadomo w ogóle, dlaczego do tej zmiany doszło? To właśnie atmosfera i warunki się pogorszyły czy coś innego?

a co tu się sugeruje na tej całej produkcji, że ktoś stwierdził, że Kierownictwo jest na to głuche? Jest tu w ogóle jakiś planista albo dział logistyki wewnętrznej? Są powystawiane oferty ale takiej nie widzę. Jak wiec biuro się organizuje?

Czy w ECKERT Automatyka Spawalnicza wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Eckert

Firma , ktora jest tak zorganizowana, ze czesto nie ma elementow potrzebnych do pracy calymi tygodniami.( chociazby srub ). Kierownictwo produkcji pozostaje absolutnie gluche na jakiekolwiek sugestie. Praca w warunkach szkodliwych ( rakotworcze opary ).

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza kandydat na stanowisko Spawacz 141 ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

A w biurze dla porównania jak się pracuje? cos pisali tutaj o produkcji i warunkach szkodliwych, za biurka to praktycznie niemożliwe? Właśnie specjalisty ds. marketingu do siebie szukają, stąd moje zainteresowanie. myślę czy by nie aplikować, ocenicie atmosferę na dziale? i co to za dodatkowy urlop, który maja umieszczony w benefitach?

Na produkcji karygodne warunki pracy z niedziałającymi odciągami. A praca nie jest traktowana jako w szkodliwych warunkach. Beznadziejna atmosfera pracy. Nikomu nie polecam tej firmy.

Jaki jest styl zarządzania w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Mninie

Chaos, domena firmy to kontrola jakosi. "Jakoś to będzie"

@Mninie

A macie teraz jakieś przyjęcia na kontrole czy po prostu do innego stanowiska w tym momencie nawiązujesz? Chłopak jest automatykiem i jak na razie firmy okoliczne oglądam, jesteś tu najnowszym opiniodawcą. Dasz znać jakie warunki na tym stanowisku teraz występują? on by mógł się przyjąć jakoś od nowego roku, nie wiem czy wtedy tez oferty będą dostępne?

Ten Pan

Siemka, widziałem, że ze dwa lata temu niektórzy już pytali o robotę dla spawacza, a wisi tu na forum oferta na to stanowisko, gdzie w opisie zapewnia się także o zakwaterowaniu. A jaki jest jego standard? I co do kasy jeszcze niczego nie wiem a ktoś pisał, że podwyżki są podobno slabe. Aplikował ktoś teraz i zdradzi co jest oferowane? Jak rozmowa wygląda?

Dodo

Żadnej przyszłości w tej firmie nie ma,zapomnij o podwyżce 5%na rok i koniec.Stawka trochę powyżej najniższej krajowej i tyle

Hejo. Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Legnicy. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie ECKERT? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Paweł

mormong
@Paweł

Tak, jest kantyna. Eklery podają XD

Marecki
@Paweł

Warunki pracy są ogólnie rzecz ujmując dobre. Trochę zależą od działu. Jest stołówka firmowa i smaczne obiadki, dofinansowywane przez firmę w bardzo przyzwoitej cenie.

Krystyna
@Marecki

Te różnice w warunkach są jakieś bardzo widoczne? Który dział można byłoby uznać za najbardziej korzystny?

Drogho
@Krystyna

Dział pracowników na wypowiedzeniu.

Bożena
@Drogho

Hmm czyli co, lepiej odejść niż tu pracować? Czy to po prostu jakiś zart? Może jakos uargumentujesz swoje zdanie?

@Drogho

Krystyna
@:)

I to taki powód do radości? Jak do dziś sytuacja się tu ma? Jaki okres tych wypowiedzeń przysługuje i co z innymi działami? Ile osób obecnie sie zatrudnia?

Są ogłoszenia o pracę i wypisują, że są benefity. Zapomnijcie. Nie ma bonów na święta, nie ma Multisporta, nie ma opieki medycznej, nie ma podwyżek. Podobno covid 19 panuje hahahaha. Dotyka on może branże gastronomiczną, hotelarska, ale u nas maszyny jak szły tak idą. Najlepsze wytłumaczenie szefostwa COVID 19 i kryzys. Wstyd. (usunięte przez administratora)

Adolf

Co za bzdury !!! Multisport jest , jest tylko zawieszony na okres pandemii bo po co za niego firma ma płacić jak nie ma gdzie z niego korzystać ... logiczne chyba . To samo z pakietem medycznym . Bony były i będą I to wyższe znacznie niż rok temu jako ze wigilii firmowej nie będzie przez covida . Po co piszesz rzeczy o których człowieku nie masz pojęcia ??

Ich
@Adolf

Multisport był zawieszony nawet jak już otworzyli siłownie :D

Jago
@Adolf

Czyżby Pan Eckert osobiście? ????

Marecki
@Jago

Jest Multisport i Medicover. Tyle w temacie

Zawiedziony

Powtarzająca się oferta pracy na stanowisko Magazynier pomimo wysłanych aplikacji bez odzewu. Podczas spotkania na targach pracy 19.05 przy wręczeniu CV otrzymałem zapewnienie o kontakcie telefonicznym następnego dnia. Do dziś jednak nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej.

Trodlika

KR ze sprzedaży. Radziłabym Twoim przełożonym przyjrzeć się co poza (usunięte przez administratora)innych osiągnęłaś w poprzednich firmach. Toksyczna i wyjątkowo wyrachowana. Wstrętna osoba o nadmuchanym ego. Pasujesz do Eckerta. Życzę długiej "kariery" hohsztaplerko.

Zadowolony
@Trodlika

Nie zgadzam się KR to osoba kompetentna o wysokiej kulturze osobistej. Praca z nią to czysta przyjemność. Trodlika sama masz wybujałe ego. Widać, ze czytałaś coś o (usunięte przez administratora) ale widocznie bez zrozumienia. Trodlika ogarnij się i nie wyzywaj ludzi bo w sieci nie ma już anonimowych wpisów i bez karnych autorów oszczerstw!!!

Klient
@Trodlika

Absolutnie się nie zgadzam Pani KR jest świetnym kompetentnym pracownikiem bardzo polecam wszelką współprace z tą panią.

Maestro
@Klient

Samowpis autoafirmacyjny? Hahaha

PL

witam jak wygląda praca na stanowisku spawacza i zarobki warto aplikować?

Co możecie powiedzieć o dziale serwisu? Widzę że szukają już od dłuższego czasu koordynatora, kierownika i serwisanta. To znaczy że wszyscy się zwolnili, tak tam kiepsko? Na jakie zarobki można liczyć na tych stanowiskach?

Ciekawyfg

Mam pytanie odnośnie pracy spawaczy jakie są zarobki macie premie? Są jakieś stawki możliwe do współpracy z tą firmą?

X

Czy w firmie są soboty pracujące?

Pojawiło sie ogłoszenie na KIEROWNIK DZIAŁU SERWISU firma sie rozwija ? stary odszedł?

Czy można liczyć w ECKERT Automatyka Spawalnicza na prywatną opiekę medyczną?

Tak!!!

Dzwonisz do prywatnego gabinetu, po wizycie płacisz i bierzesz paragon. Paragon zabierasz do firmy i wieszasz na gwoździku w kiblu na hali. Produkcja ma dzięki tobie papier toaletowy :)

Nieprawda
@Tak!!!

Jest umowa z MCZ , przychodnia w Legnicy na okrzei , oprócz tego też w Lubinie na sklodowskiej-curie. Pakiet z podstawowymi badaniami, są też wizyty u specjalistów.

Wanda
@Nieprawda

A bardzo ciężko jest się dostać do pracy w ECKERT? Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. Sprzedaży-Exportu. Ktoś pracuje lub pracował na tej posadzie?

Eksport
@Wanda

Wakat cały czas wisi. Ekipa handlowców jest zgrana, a atmosfera pozytywna. Zarobki na początku nie są kosmiczne, ale z czasem i efektami można dojść do przyzwoitego poziomu. Rekrutacja kilkuetapowa i niezbędny angielski. Drugi język (francuski, hiszpański) będzie mile widziany. Aplikować!

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT Automatyka Spawalnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

ECKERT Automatyka Spawalnicza
1.4/5 Na podstawie 231 ocen.
  • Pawicka 4C
    59-220 Legnica