Hurtownia „GOZDAWA”

Sosnowiec

Opinie o Hurtownia „GOZDAWA”

anka1977 2015-05-26 21:47
jeśli chodzi o kierownika Agnieszkę Mrugałę to najgorsza przełożona w moim życiu oraz Anna Ból
krecik 2015-06-28 15:03
Kierownikom w tej firmie faktycznie w głowach się przewraca cisną na sprzedaż produktów z których czerpią niezłe profity. Dziwie się że właściciel firmy tego problemu nie dostrzega.
demon 2015-06-30 16:59
zgadza się, nie polecam tej firmy pracujesz od rana do wieczora za marne grosze. A koniec końców zwolnią ciebie bez skrupułów , i kierownik ciebie i tak wydyma na kasie. Odradzam...
ala 2015-07-20 17:48
To wszystko prawda nie polecam pracować w tej firmie..
bolek 2015-10-27 07:46
Mylisz się, te opinie pisze kilka osób. Tylko tyle masz na swą obronę......
Alek 2015-11-13 18:19
Witam
Czy możecie napisać tak na serio jaka jest ta hurtownia.Mam szanse tam pracować ale opinie słyszałem różne,więc proszę o szczere opinie będę wdzięczny
Andrzej 2016-01-14 17:18
Zgadzam się z przedmówcą dobra firma pełen socjal to jest ważne.Pracowałem w oddziale w Żorach fajna atmosfera, fajni ludzie ogólnie polecam mało jest takich firm , gdzie odprowadzają składki z całości....POLECAM
Andrzej 2016-01-14 17:18
ciekawy 2016-07-04 22:17
Ile ma pomocnik na godzine netto?
Pracownik.............. 2016-08-09 13:14
Panie O.. ten wywiad pana do gazety odnośnie zarobków, hmmm poszedł pan po bandzie kto zarabia w gazdowie 4 tysiaki hehheh chyba kierownik, który zwalnia ludzi na potęgę a pan płacze na forum że nie ma ludzi do pracy. Człowieku ośmieszasz się .......
2w3e4 2016-08-09 16:10
@matysek wydaje mi sie ze mozna probowac i tutaj i tutaj podjrzewam ze zawsze jest szansa ze jednak cos sie znajdzie..moze za jakis czas cos wrzuca nowego
zibi 2017-03-12 21:43
Andrzej kim tam jesteś ze tak kłamiesz skandal większych oszustów nie znam odpowiedzą za tę ich wyludzania
Sokuq 2017-04-13 11:40
Jak zarabiają kierowcy?
Wózkowy 2017-05-16 19:12
Witam .
Pracuje w tej firmie kilka latek naprawdę jest coraz gorzej trzy soboty i tydzień nocek 1960 zł i pod kierownictwem Stanisława J, i kierowniczki p. Ireny M. nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy . Firma idzie na dno juz brakuje pracowników na wózek widłowy pracownicy odchodzą a na tych co pozostali i chcą pracować wywołują presje. Monitoring zamiast ogrzewania magazynu bardzo cieszą pania Irenę .M. Zimą temperatury spadają na magazynie poniżej 0 stopni brak ciepłych posiłków . Trzeba oszczędzać na pracownikach . Myślę że wszystkich zainteresowanych tą firmą ostrzegłem ,JA SZUKAM PRACY.
Magda02 2017-06-07 15:53
Witam zastanawiam sie czy PAN prezes wie co dzieje sie u niego w firmie. W jaki sposób kierownictwo traktuje pracowników. Mam na mysli p. Stacha ktory poprostu traktuje ludzi jak smieci -kierownik od siedmiu boleści. Z tego co mi wiadomo to powinien zajac sie praca a nie zyciem prywatnym pracownikow a jak ma sie przerwe śniadaniową to nie powinien wywoływać w trakcie posiłków bo kazdemu taka taka przerwa sie nalezy nie wspominając o wyzwiskach. Przecież tak byc nie moze a PAN panie Jarku niech otworzy oczy na to co robia kierownicy z Pana pracownikami bo to jest Pana firma. W Pana obecnosci ani p Stachu ani p. Irena nie zachowuja sie tak jak na codzien kiedy pana nie ma. Nie zostawie tak tej sprawy jesli nic się z tym nie zrobi
Bili 2017-06-09 06:32
Jakaś porażka
Paulina 2017-06-09 11:53
@Bili dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Co konkretnie wzbudziło Twoją niechęć? Uargumentuj swoją wypowiedź. Jakie masz doświadczenia z Hurtownia „GOZDAWA”?
Bili 2017-06-10 10:35
Pracowalem to wiem. Zresztą nie tylko ja. Jesli zwalnia sie ludzi dlatego ze ktoś w weekendy nie pracuje no to chyba cos jest nie tak. Z tego co sie orientuje to weekendy nie są obowiązkowe. A co do reszty to kazdy wie co sie tam dzieje jak są ludzie traktowani. Tyle w tym temacie.
sitek 2017-06-13 18:52
co słychać białe murzyniątka gozdawy,będą przyjmować nowych murzynów na okres letni ?
Lolita 2017-07-25 08:24
Nie polecam tragedia
Lolita 2017-07-25 08:27
Nie polecam tej Firmy naprawdę jest masakra ktoś chce mieć wolne to odrazu źle patrzą na człowieka
Gutek 2017-07-25 15:10
Zgadzam się z tymi wszystkimi wiadomościami pracowałem tam parę lat Ludzie tam pracują jak w Oświęcimiu chcesz np wziąść wolne to patrzą na ciebie jak na zabójcę. Godzin się nie opłaca robić bo nie płacą jeszcze trzeba zostawać po godzinach pracy za Free. Krzyczą na ludzi jak są niczego winni naprawdę Kierownikowi już odbija napewno wiedzą o kogo chodzi. Może szef wreszcie otworzy oczy bo napewno nie wie co w jego firmie się dzieje.
Miki 2017-08-08 08:11
Ludzie nie polecam tej Firmy Kierownikom naprawdę si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o tyraja jak w Oświęcimiu. Dodam dodatkowo że są wozkowi a jak są dostawy trzeba robić paleciakiem a jak nie wejdziesz na auto to straszą zwolnieniami wydaje mi się żeby trza zrobić idealną kontrolę w tej firmie chodzi mi o inspekcję pracy nie dajcie się tak ponizać.
Miki 2017-08-09 09:20
A chciałem dodać jeszcze ze Pani Kierowniczka Irena Marszałek dotrzepia się do wszystkiego że za długo jemy powinna iść już na emeryturę najwyzsza pora kończyć jej kadencję
Lolita 2017-08-14 19:35
Witam robiłem tam naprawdę ciężko się robi Pan Kierownik Stanisław jemu już naprawdę w głowie się pomieszalo o byle co się drze na pracowników wiecznie coś nie pasuje mu. Następna to jest Kierownicza Pani Irena nie ma wogole szacunku do pracowników wyzywa ich brzydko przekilna na Ludzi jak Soboty nie zrobisz to straszy ludzie co tam robią niechca się odzywać bo się boją że stracą Pracę.
jeleń je 2017-08-16 09:17
Nie chciało się murzyny nosić teczki trzeba jebać za darmo beczki i skrzyneczki ha ha
Zostaw swoją opinię o Hurtownia „GOZDAWA” - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia „GOZDAWA”