Opinie o PRiM Chemorozruch w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRiM Chemorozruch. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRiM Chemorozruch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRiM Chemorozruch w Oświęcim

Andrzej Nowy wpis

Czy w chemorozruch znajdę zatrudnienie jako spawacz tig?

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako brak. Myślicie, że firma PRiM Chemorozruch będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

NICK

Ku przestrodze Po rozmowie rekrutacyjnej zaproponowano mi konkretną posadę za konkretne pieniądze. Propozycja została przeze mnie przyjęta a u ostatniego pracodawcy złożyłem wypowiedzenie. Po przyjeździe do zakładu okazało się, że prezes zmienił zdanie i oferta nie jest już aktualna! Oferta rekompensaty w postaci gotówki "za kłopot".... żenada

P-s
@NICK

Zaproponowano Panu umowę na okres próbny 3 m-ce na stanowisku opowiadającym Pana wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu. Otrzymał Pan informację o możliwym terminie zatrudnienia oraz terminie wykonania wstępnych badań lekarskich. Co w takim razie wg Pana było niezgodne z ustaleniami ?

kuku Nowy wpis
@NICK

czy to był kisioł ?

Eryk Nowy wpis

@Kto pyta nie bładzi W 1991 roku zostało przekształcone w Jednoosobową Spółkę Skarbu Państwa, a następnie sprywatyzowane, 100% udziałów spółki znajduje się w rękach Inwestorów polskich.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Technolog przygotowanie produkcji, praca stała w Oświęcimiu. w firmie PRiM Chemorozruch? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Kris

Mam pytanie kiedy zamknięcie zakład to już się robi niebezpieczne w związku z koronawirusem są osoby które kaszlą na zmianie i nie wiadomo czy są zdrowi

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PRiM Chemorozruch?

Spawacz

Obecnie zmiana i pracujemy od 6-14 i od 14-22

@Spawacz

Dzięki, że o tym napisałeś. Interesuje mnie, czy praca odbywa się na akord lub jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy pracując po godzinach. Możesz dopowiedzieć?

Czy teraz firma rekrutuje na jakieś stanowisko?

Kamil

Szkoda, że ktoś nie potrafił uzasadnić swojej "opinii" bardzo krótkiej. Firma normalna i spokojnie można pracować.

Karol
@Kamil

Bardzo ważne jest, by rzeczowo argumentować swoje wpisy. To dzięki temu wiele osób będzie mogło dowiedzieć się wielu merytorycznych informacji na temat pracy w PRiM Chemorozruch. Czy mógłbyś podpowiedzieć, czy firma oferuje benefity pozapłacowe swoim pracownikom? Jeśli tak, to jakiego rodzaju są to benefity?

Zebikx

Witam. Poszukuje pracy jako spawacz w Oswiecimiu lub okolicy. Co polecacie ?jakie stawki proponuja pracodawcy interesuje mnie mig lub tig. Dzieki pozdrawiam

Grzegorz
@Zebikx

Zapraszam do kontaktu Szukam spawaczy grzegorzp445@gmail.com

@anonymous Mogę Cię spytać dlaczego? Nie podałeś w swojej wypowiedzi żadnych konkretów i argumentów przemawiających za tym. Dlatego właśnie chciałabym Cię prosić, abyś je napisał, a Twoja opinia na temat firmy PRiM Chemorozruch na pewno będzie bardziej wiarygodna.

nie polecam

Dfg

Lubiecie tu pracowac?

@Spawacz - monter - akrobata Dziękuję za Twoją opinię. Wspomniałeś, że - cytując - "brak porządnego socjalu". Co dokładniej przez to rozumiesz? Wszyscy wiemy, że odpowiedni pakiet socjalny to w dzisiejszych czasach ważna informacja i jeśli byłbyś w stanie napisać coś więcej na ten temat - taka informacja przyda się każdemu, kto będzie to czytać.

Kto pyta nie bładzi

kto jest właścicielem firmy chemorozruch? Prywaciarz czy skarb państwa?

ABC
@Kto pyta nie bładzi

prywaciarz, zrobiona spółka

Spawacz - monter - akrobata

Oddział (usunięte przez administratora) Obecnie dla spawacza z uprawnieniami 135 stawka około 18-20 zł brutto, zależy oczywiście od jakości próbek. Monter to 16-19 brutto, brygadzista 20+ Premia w zasadzie co miesiąc, zarobki ok. 2800 netto(NA RĘKE +/- zależy od miesiąca)przy stawce 18zł/h brutto Co do minusów: jeśli przyjdziesz w sobote, płacą +50% Twojej godzinowej za każdą godzinę pracy, i wykazują to jako prace nadgodzinową a nie jak prace w sobote która powinna być płacona +100%, brak porządnego socjalu, wczasów pod gruszą, imprez firmowych itp. Kiedy zorganizowaliśmy mecz między zmianowy to firma nawet na kiełbaski poskąpiła - na święta marne 200zł na karcie. W okresie zimowy w ramach posiłku profilaktycznego bony 12 zł za każdy przepracowany dzień. Obecnie możliwość delegacji za granice, płacą około 8euro na ręke Podkreślę że piszę o oddziale w oświęcimiu: Pracuje tu przeszło 4 lata.

Igor

Jakieś zmiany zaszły w firmie? Dlaczego nikt nie pisze?

Welderus

chodzi mi o oddział (usunięte przez administratora)

Wederus

Witam Jak aktualna sytuacja z zarobkami ? Mam okazje zaczas prace jako spawacz Mig Mag Tig

@Pekrozumiem, że już od dłuższego czasu pracujesz w PRiM Chemorozruch. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Czego mogą spodziewać się osoby, które dołączą do działu, w którym pracujesz? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy właśnie w tej firmie.

Pek

Wypłaty w miejscu stoją od kilku lat a "góra" udaje, ze wszystko jest dobrze - dla nich pewnie tak ale za rok, dwa zostaną z ręką w nocniku jak nic nie zrobią w tym kierunku

Zostaw merytoryczną opinię o PRiM Chemorozruch - Oświęcim

PRiM Chemorozruch