Opinie o eN-TRUCK w Leszno

Firma eN-TRUCK z Leszna prowadzi swoją działalność od 2002 roku. Jako pierwsza firma w Polsce została bezpośrednim dystrybutorem komputera diagnostycznego Jaltest oraz z czasem rozszerzyła swoją ofertę o doposażenia warsztatowe. Głównym produktem firmy są szkolenia techniczne prowadzone na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada około 15 tematyk szkoleniowych dzielących się na dwie części – praktyczną i teoretyczną, Szkolenia dedykowane są dla mechaników i elektromechaników pojazdów użytkowych. eN-TRUCK stawia nie tylko na rozwój firmy, ale też pracowników. Stały rozwój oraz dobry zespół to klucz do sukcesu.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eN-TRUCK w Leszno

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w eN-TRUCK?

Tak.

Lidia
@eN-TRUCK

To na jakie minimalne doświadczenie tutaj liczą, żeby w ogóle był sens kandydować?

pracownik Nowy wpis

Tak , osoby bez doświadczenia również są mile widziane ( zostaną one odpowiednio przeszkolone i jeżeli się sprawdzą , będą zaangażowane i chętne do pracy na pewno będzie im się tu dobrze pracowało)

Aktualny pracownik

Pracuję w firmie już kilka lat. Jeśli chodzi o sprawdzanie telefonów służbowych, czy prywatnych jak ktoś o tym napisał, to nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek wystąpiła taka sytuacja. Z nachodzeniem po pokojach hotelowych w czasie delegacji też się nie zgodzę. Nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły. A ogólnie co do atmosfery, to wiadomo, czasem zdarzają się nerwowe sytuacje (deadliny, itp.), ale to chyba jak wszędzie. Poza tym każdy wykonuje swoją robotę, ma swoje narzędzia pracy i nikt nikomu nie przeszkadza.

Tomek Nowy wpis
@Aktualny pracownik

To jeszcze mało widziałeś i słyszałeś

Natalia Nowy wpis
@Aktualny pracownik

Otrzymujecie telefon służbowy, auto czy inne wyposażenie służbowe? Wiesz może czy jest aktualnie prowadzona jakas rekrutacja? Nie znalazłam nowych ofert , a Twoja opinia jest zachęcająca.

Olo Nowy wpis
@Natalia

Tak otrzymać od Niemiałkowski to za dużo powiedziane.... Jednakże taki typ oferty może zaistnieć na rozmowie o pracę co dalej no cóż okazuje się w pralni zwanej En - Tank lub Truck czyli taki Vizir bez namaczania proszę się zastanowić czy warto skoro nie ma ofert to owce robią swoje jak będą to znaczy że znowu zadziałał efekt końcowy czyli furiat ze stopniem barana....

Rafi

Oferta całkiem dobra i coraz szersza, szkolenia bardzo dobre kilka razy korzystałem ja i pracownicy-przydatne. Super technicy którzy zawsze pomogą. Polecam!

@Rafi

Ten super mi pasi hehe bo reszta to gnomy

Gender
@:)

Tak to prawda ...Pan Szef Szefowa i kilku z biura plus na dole pracownicy to wszystko konfidenci potrafią telefony sprawdzać prywatne Prawda Panie Pin. Da

@Rafi

Bardzo dziękujemy za opinię.

zdziwiony

Jestem zdziwiony tymi opiniami. Pracownicy wiedzą co robią, obsługa klienta pierwsza klasa (y). Polecam współpracę z firmą

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w eN-TRUCK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jakie narzędzia pracy zapewnia eN-TRUCK? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

RTRANS

TAK

Sebastian

@Tom A jak z wypłatą? Wysłałem tam swoje CV i jestem ciekaw jaką inni mają stawkę.

Tom
@Sebastian

Wypłata kiepska na więcej nie licz niż (usunięte przez administratora)zł netto

Honcia
@Tom

Czyli nie polecasz tam pracować? Bo złożyłam CV i teraz dopiero czytam opinie. Czy jest aż tak źle?

Beata
@Tom

Cześć, nie odpisałeś na poniższe pytanie czy polecasz pracę w firmie czy nie. Może jeszcze zajrzysz tu forum albo ktoś inny się wypowie? Liczę na Wasze komentarze. Zastanawia mnie też czy od nowego wraz ze wzrostem stawki minimalnej wzrosła wartość wynagrodzenia w firmie.

Piotr Nie
@Tom

JAKO PRACODAWCZ WYJAŚNIEM. Nigdy nie pracował u nas żaden Pan Sebastian. A takiej stawki wynagrodzenia nie ma takiej w naszej firmie.

Czy eN-TANK Piotr Niemiałkowski organizuje staże dla studentów?

Piotr Nie

Organizowane są staże i prakttyki w zależnośći od potrzeb i możliwości. Osoby chętne mogą się kontaktować i złożyć swoje CV.

Rafi

En-tank a en-truck to dwie osobne firmy

ehh

@Tom naprawdę aż tak słabo płacą?

Jasiek

@olo Ideałów nie ma ale warto docenić , że jest dobrze.Ostatecznie można zmienić firmę i nie marudzić.

jonny

Witam jak najbardziej polecam ale ale ,musisz nie musisz sie znać na wielu rzeczach inwestuja W Ciebie roznego rodzaju szkoleniami ciekawa ambitna robota dla ambitnych ceniacych sobie rodzinna atmosfera i rozwój krok po kroku.Szef wymagajacy wie czego chce i tyle w temacie

admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie eN-TANK Piotr Niemiałkowski, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o eN-TRUCK - Leszno

• Jak się pracuje w eN-TRUCK?

Zobacz opinie na temat firmy eN-TRUCK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eN-TRUCK?