Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

JW Nowy wpis

Ktoś z kierowców może napisac jak robota wygląda z jego perspektywy i w jakim systemie pracujecie. W ofercie wszystko ładnie wygląda, ale sami wiecie jak to czasem bywa. Mam na myśli pracę na ciężarówce. Piszą o atrakcyjnych zarobkach, premiach - no to ile można netto dostać na rękę i czy trudno zdobyć premię. Flota w jakim jest stanie, reagują szybko na jakieś usterki?

Nana Nowy wpis
@JW

Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora)

SK Nowy wpis

Jakaś duża tajemnica z tymi stanowiskami i zarobkami. Poguglałem i widzę, że w 2021 roku na pół etatu na produkcji proponowali 1400 zł brutto, czyli połowę minimalnej krajowej. Jak wiemy, od wczoraj się stawki mocno zmieniły i ciekawy jestem, ile przy kurczakach zarabiacie?

HA

Ktoś pisał ze jest duża rotacja pracowników. Ale ten wpis dosyć stary. Unormowalo się to? Nie widzę ogłoszeń o pracy a chciałabym przyjąć się na produkcje. Orientuje się ktoś czy będą w najbliższym czasie przyjęcia? Zastanawiam się tez jak wyglada praca na linii produkcyjnej. Dacie znać na czym polega i co należy do obowiązków???

Alek Nowy wpis
@HA

Pracuję tutaj już kilka miesięcy i szczerze mówiąc firma jest na prawdę w porządku. Jeżeli chcesz pracować i robisz to dobrze to na pewno będziesz zadowolony. Pensja jest naprawdę dobra i konkurencyjna do innych firm w Koluszkach. Do tego sporo benefitów tj. paczka świąteczna, bony Sodexo, liczne imprezy - szefowie dbają o dobrą atmosferę wśród pracowników. Przyjęcia są cały czas bo firma się rozbudowuje, rośnie zatrudnienie. Najlepiej zaaplikować przez adres mailowy, który jest na stronie internetowej w zakładce "Kariera".

Gosz

Witam, jaka panuje atmosfera w firmie, czy zarobki sięgają więcej niż średnia krajowa ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5t; kat. C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym?
Kejpi

Czy można polecić pracę w tej firmie? Zdecydowanie nie. Książka od BHP i kodeks pracy jedynie podpiera drzwi. Atmosfera straszna brak szacunku do ludzi

Witam, z całego serca nie polecam jeżeli chcesz tam pracować zastanów się 5 razy czy warto tracić czas, kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o wypłatę za cholerę się nie doliczysz, jak na takie warunki wynagrodzenie śmiechu warte A w biurze niemiła atmosfera każdy patrzy na swój czubek nosa tylko żeby oni mieli dobrze.

Ryszard
@.

Ile w takim razie wynosi te wynagrodzenie, że jest "śmiechu warte"?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.? Na GoWork.pl jest 22 czerwca kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę do siedziby firmy.

Jaka umowa obowiązuje w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na okres próbny.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

NN

JA UMOWĘ DOSTAŁAM PIERWSZEGO DNIA

RUDA

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak organizacji. Kierownictwo nie potrafi opanować logistyki w tej firmie. Wynagrodzenie jak za tą pracę to niskie w porównaniu do innych tego typu zakładów. Premie bez kwitu. Inspekcja pracy tam powinna wkroczyć. Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że szkoda czasu na tą firmę.

Róża

Nie polecam. Obietnice wielkie nie mające żadnego odzwierciedlenia w wypłacie. Premia to jest w tej firmie (usunięte przez administratora) przyznawana według nie wiadomo jakichś zasad. Omijać szerokim łukiem ostatni raz w takim zakładzie.

ukrainiec

pewnie nie chciało ci się robić bo masz 500+ nierobie nie obrażaj Ukraińców ja tam robiłem i mam inne zdanie i tez jestem Ukraińcem praca ciężka ale zarobki odpowiednie

józef
@ukrainiec

bardzo dobra ortografia jak na ukraińca szefie

Obserwator

To prawda ,

Praca dobra na przeczekanie, nic specjalnego, zarobki przeciętne, rozbuchane ego pionu zarządzającego i brak jakiejkolwiek elastyczności nie pozwala na zbudowanie owocnej współpracy z dostawcami i klientami, z plusów to napewno pensja na czas.

Wanda
@były pracownik

Fajnie, że w tych niepewnych czasach można liczyć na wynagrodzenie wypłacane na czas. Może przybliżysz ile ono wynosi? Napisałeś, że zarobki są przeciętne ale nie mówi to za wiele.

@Wanda

Sorrry, ale nie podam swojej kwoty wynagrodzenia ponieważ nie pozwoliłoby mi na zachowanie anonimowości. Wiadoma jest nie od dziś dywersyfikacja zarobków w zależności od stanowiska. Skoro piszę, że przeciętne zarobki to znaczy, że mam wiedzę na temat zarobków pracy na różnych stanowiskach w firmie Starmeat. Przeciętne tzn., że nic specjalnego, zarobisz tam podobnie jak w innych firmach, dodatkowo obiady mogą stanowić zaletę pracy w tej firmie.

Rufi

Przede wszystkim to dobry pracodawca , dbający o pracowników a poza tym mamy fajną atmosferę więc polecam pracę.

Tito
@Rufi

Dba jak pies o piątą łapę. Nie ma jasnych wytycznych skąd się bierze wynagrodzenie, które jest obcinane każdego miesiąca. Nie widać na oczy żadnego paska po wypłacie. Ogólnie wielki kanał. Nigdy więcej u takiego pracodawcy.

Angelika
@Tito

Panie Sławku, kanał jest wtedy, kiedy pracownik z dnia na dzień rzuca pracę, nie dotrzymując warunków umowy, czyli np. okresu wypowiedzenia. Pozdrawiam

ludek

Zgadzam się z poprzednim komentarzem w 100%. (usunięte przez administratora)Dzięki takiej postawie m.in. w firmie od lat był i pewnie nadal jest przemiał pracowników, bo nikt szanujący się człowiek nie jest w stanie wytrzymać dłużej takiego traktowania

tomek

Praca w Koluszkach jest ok polecam

Krzysztof

Praca ok

MARCIN

PRACA OK

Wanda
@MARCIN

A napiszesz więcej informacji? Takich jak godziny pracy, zmiany, czy często robicie w Starmeat nadgodziny. Pozdrawiam.

Praca ok, darmowe obiady, atmosfera w porządku. Wypłata na czas. Polecam

To ktoś powie jak tam jest kobieta da radę tam pracować. Wybieram się tam do pracy tylko czy warto powiedziano mi że po 9 H dziennie chyba zapłacą I jak jest że sobotami

Praca ok

Zostaw merytoryczną opinię o Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. - Koluszki

• Jak się pracuje w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.?

Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.