BLUE TRADING B.V.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o BLUE TRADING B.V.

Aktualne oferty pracy:
- pakowanie tubek do kosmetyków (praca na 3 zmiany)
- pakowanie kwiatów na giełdzie kwiatowej Flora Holland
- praca na produkcji w drukarnii
- praca na magazynie przy zbieraniu zamówień dla sklepów ogrodniczych
- praca przy sortowaniu oraz sadzeniu cebulek kwiatowych
- praca na magazynie z tkaninami (dla mężczyzn)
- praca przy produkcji zasłon oraz firan (dla kobiet)
Nie ważne kto

Sobie sam pakuj tubki sukccess

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Karol Makałowski

Pracownik firmy - Manager Operacyjny

08.01.2024 12:01

Czym zajmuje się Państwa firma?

Karol Makałowskiikona wywiad

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług w dziedzinie elastycznego zatrudnienia. Na przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie pozycję kluczowego gracza w prowincji Noord Holland. Nasza ekspertyza obejmuje różnorodne branże, skupiając się zwłaszcza na produkcji i logistyce. Nasz zespół składa się z dynamicznych i ambitnych ludzi. Są to specjaliści z różnych dziedzin, na przykład: rekrutacji, administracji, zarządzania zasobami ludzkimi, finansów i działalności handlowej. Dzięki tak złożonemu podejściu do tematu elastycznych zatrudnień, możemy skutecznie radzić sobie z branżowymi wyzwaniami.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Karol Makałowskiikona wywiad

Firma Blue Trading Work Force BV została założona w 2008 roku w Zaandam. Pomysł na działalność w tej branży zrodził się z osobistych doświadczeń zawodowych właściciela przedsiębiorstwa. Jego celem było dążenie do poprawy warunków pracy i jakości życia pracowników na elastycznych umowach.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Karol Makałowskiikona wywiad

Branża zasobów ludzkich to dynamiczne i konkurencyjne środowisko. My jednak doceniamy wagę wzajemnego szacunku między graczami rynkowymi. Nasz sukces związany jest z utrzymywaniem solidnych relacji zarówno z klientami, jak i oddanym zespołem pracowników, co tworzy wspólną siłę napędową, pchającą nas naprzód. Jesteśmy niezmiernie dumni z relacji, które udało nam się wypracować na przestrzeni lat, uznając je za podstawę naszego trwałego rozwoju. Pozostajemy zobowiązani do dalszego wzmacniania tych więzi.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Karol Makałowskiikona wywiad

Większość naszej siły roboczej pozyskiwana jest dzięki współpracy z zewnętrznymi firmami. To właśnie nasi partnerzy są odpowiedzialni za przesiewanie kandydatów i przesyłanie nam wybranych pracowników do ostatecznego potwierdzenia. Dodatkowo utrzymujemy wewnętrzny Dział Rekrutacji, który bezpośrednio zatrudnia nowych pracowników, często na podstawie rekomendacji.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Karol Makałowskiikona wywiad

Po przyjeździe na wyznaczone miejsce (nocleg), nowe osoby przechodzą przez procedury wprowadzające, które są koordynowane przez przedstawiciela naszej firmy. Proces adaptacji ułatwiamy, udostępniając dostęp do platform internetowych, gdzie pracownicy mogą sprawdzać swoje plany pracy, podpisywać elektronicznie umowy o pracę i uzyskiwać cotygodniowe dowody wynagrodzenia. Dbamy o to, aby każdy był odpowiednio wyposażony w niezbędne obuwie i odzież. Przed rozpoczęciem pracy na przypisanym miejscu, pracownicy przechodzą kompleksowe szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowany personel.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Karol Makałowskiikona wywiad

Regularny kontakt z personelem biurowym zapewnia, że pracownicy otrzymują pomoc w codziennych sprawach, korzystając z naszej biegłości językowej i znajomości realiów Holandii. Dodatkowo oferujemy szereg szkoleń dla tych, którzy poszukują rozwoju osobistego i zawodowego.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Karol Makałowskiikona wywiad

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na budowaniu solidnych relacji z naszymi stałymi klientami, zwłaszcza w firmach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Kontynuujemy ekspansję naszej obecności w tych firmach, umacniając nasze partnerstwa. W okresie szczytowym od marca do września znacznie zwiększamy naszą siłę roboczą, dostosowując ją do sezonowych prac ogrodniczych.

Joanah

Wszystko tak jak uzgodnione przez telefon. Przyjechalismy tydzien temu w sobote, a od poniedzialku juz w pracy. Mila atmosfera i dobry kontakt z biurem. Jestesmy tu na sezon do pazdziernika na scinaniu kwiatow. Pierwszy tydzien 54 godziny, a dzisiaj chwila odpoczynku. Polecam wszystkim:)

oldworker
@Joanah

troche zawczesnie piszesz te polecenie.. 54 h i co z tego? jak zaplacone bedzie jak 35h?

nowy

Jestem od tygodnia i zlego slowa nie powiem poki co. Zobaczymy przy wyplacie czy faktycznie jakies walki, ale ludzie z domku mowia ze zawsze wyplata sie zgdaza, a jak gdzies brakuje godziny czy kilku to wszystko da sie zalatwic.

@nowy

Wyplate masz na czas ale przelicz sobie ile zarobisz za ta ich stawke. Przy 50h ludzie mowia ze maja dopiero po 250-280e wyplaty.... Bogactwo... ????????

Jacek

Pracowalem w bluetrading okolo pol roku i wyplata zawsze byla na czas

Piotrek Nowy wpis

Agencja w porządku, śmiało mogę polecić każdemu. Fajne zakwaterowanie,na godziny nie można narzekać zawsze jest te 40 tygodniowo. I co bardzo ważne moim zdaniem dobry kontakt z biurem. Pozdrawiam.

Hanka Nowy wpis
@Piotrek

Z ciekawości zapytam, w jakiej miejscowości byłeś, że tak polecasz? :) Pokoje są jednoosobowe, jak to wygląda? Zastanawia mnie jeszcze sposób transportu, czy firma to organizuje, czy ja mogę przyjechać swoim autem?

Klaudia Nowy wpis

Bardzo polecam. Praca lekka i przyjemna. Wypłaty na czas, super domek w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kontakt z koordynatorem. Polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czym w BLUE TRADING B.V. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Tomasz

Agencja spoko,ludzie fajni koordynator mega normalny i sympatyczny a co najważniejsze pomocny. Fajne domki mega zadbane pracowałem jakiś czas temu i miło wspominam można się zachaczyc na dłużej i jeśli chce się pracować to zarobić.

Bajas42

Co wy pieprzycie pracowałem w tej agencji i nie mam żadnych zastrzeżeń Zarabiałem w tedy około 450 , a 480 EU na tydzień, ale z tym że mieszkałem na swoim, uzbierałem tyle że teraz mam własną firmę w Holandii. Pozdrawiam

OQ
@Bajas42

I jaki konkretnie obejmowałeś etat? W ogóle to idzie się dogadać na wypłatę raz w miesiącu, bo piszesz tu o tygodniówkach? Jak ktoś nie mieszka na swoim to wtedy firma zapewnia zakwaterowanie?

FA
@Bajas42

Jeśli ktoś będzie korzystał z noclegu oferowanego przez agencję to trzeba samemu opłacać pokój czy odciągają za to z wypłaty? Można po dłuższym czasie pracy liczyć na podwyżki ? I powiedz mi czy agencja załatwia wszystkie papiery przed pierwszym wyjazdem?

@FA

Witam! Dziękujemy za zainteresowanie. Jeśli chodzi o koszty noclegu, informujemy, że opłata jest potrącana od wypłaty po każdym przepracowanym tygodniu. Podwyżki w naszej firmie zazwyczaj związane są z dwiema sytuacjami: pierwszą, gdy stawka minimalna jest podnoszona raz lub dwa razy w roku, oraz drugą, gdy pracownik przejmuje większą odpowiedzialność, co może skutkować otrzymaniem wyższej podwyżki. Jeśli chodzi o dokumenty, wymagane są: ważny dokument tożsamości, konto bankowe, CV oraz zaświadczenie o niekaralności. W przypadku pierwszego przyjazdu do Holandii, firma pomaga w uzyskaniu numeru BSN.

HQ
@BLUE TRADING B.V.

Pod koniec grudnia pisaliście na FB, że do pracy w Amsterdamie poszukujecie pracowników magazynu logistycznego, z uprawnieniami na wózki widłowe wysokiego składowania reachtruck. Jakiej stawki oraz tygodniowych kosztów zakwaterowania trzeba się spodziewać na ten moment? Czy oferujecie pracę stałą, czy jedynie doraźne projekty?

@HQ

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie, a jednocześnie za śledzenie naszej strony na Facebooku. W chwili obecnej stawka godzinowa dla tego stanowiska wynosi EUR 13,30, natomiast koszty zakwaterowania, jakie pracownicy muszą ponosić, wynoszą EUR 140 tygodniowo. Oferujemy zatrudnienie zarówno na stałe, jak i w ramach doraźnych projektów, w zależności od potrzeb danego okresu. Jeśli masz więcej pytań lub potrzebujesz dodatkowych informacji, proszę śmiało się kontaktować mailowo na adres karol@bluetrading.eu. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości i udzielić potrzebnych informacji.

ktos

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda rozwiązanie umowy o prace z bluetrading

@ktos

Witam! Rozwiązanie umowy o pracę w firmie BlueTrading zależy od fazy, na której znajduje się pracownik. W fazach 1-2 pracownik może wypowiedzieć umowę, dając pracodawcy 1 dzień roboczy wypowiedzenia. Natomiast na kolejnych fazach, zgodnie z zapisami umowy, okres wypowiedzenia wynosi najczęściej 2 tygodnie. W każdym przypadku zalecamy staranie się o porozumienie z pracodawcą. W przypadku konieczności rozwiązania umowy, ważne jest zachowanie profesjonalizmu i otwartej komunikacji. Prosimy również pamiętać o przestrzeganiu postanowień umownych oraz konsultacji w celu uzyskania dodatkowych informacji i wsparcia w procesie rozwiązania umowy o pracę. W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, służymy pomocą.

Mateusz

Pracowaliśmy z żoną w Blue trading na tubkach w wormer. Nie było żadnych problemów, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić pracę w bt. Kontakt z biurem też dobry, jak potrzebowaliśmy coś załatwić to Pan Karol dawał radę. Naprawdę szczerze polecamy! :)

Agnieszka Nowak

Polecam jestem tutaj Super fajna praca domek jest w porządku

@Agnieszka Nowak

Hahaha tak na pewno. Stawki jak 10lat temu i maksymalny salaris za te ich stawki to 280e z sobota! Praca ma szklarnii za 10.10 albo 10.25. super po prostu????

Roman
@Agnieszka Nowak

Hej, dzięki za komentarz. A co Ci się najbardziej podoba? Widzę że warunki mieszkaniowe na plus, a jak oceniasz stawkę?

@Roman

Zapraszam na mejla mikimikimi74@gmail.com. przedstawię wszystko co posiadam. Mieszkanie i zarobki. Nie polecam! Nie płacą dodatków zmianowych, ani za sobote czy niedziele chyba robisz na którejś szklarnii to jak przepracujesz 5dni to wtedy naleza ci sie dodatki za sobote.

@Mouse

A jakieś dobre te dodatki wtedy są :)?

@Dominika

Tak, ze zarobisz 285e z sobota, jeśli nie jestes kierowcą. I uwazaj na nacpanych ludzi, pełno u nich w biurze. Kierowca Kuba najarany jeździ i wozi ludzi. Daja innym nie lepszym, rano szlam do samochodu, bylam kierowca, podjedza inna panda, z auta smierdzi ziolem, a chlopaki nawet nie wiedzieli za bardzo gdzie byli i po kogo. Chcesz robisz za 10.10e brutto na 3 zmianach na firmie Multitubes, to mozesz tam isc. Jeśli pracujesz u nich, nie masz zadnych dodatków. Pracowałam w sobote od 14 do 22 za 100%. Agencja porazka

Boguśka

No a tak ogólnie to dobra atmosfera jest czy raczej się ogranicza do tej jednej osoby? Daj znać w ogóle, ile tam jest zespołów i gdzie najlepiej trafić. Jest jakiś wybor w tej kwestii w ogóle? Ciekawa jestem.

Mrasny 69

Nie mają dodatków xd

@Mrasny 69

A benefity?

@Dominika

Nic nie ma, nawet dodatku E.T jeśli jesteś zameldowany w pl.

@Mouse

A weekendy albo nadgodziny, czy nocne zmiany są lepiej płatne?

@Dominika

Nic nie jest płatne. Pracujesz za psi pieniądz a jeszcze ciągle jakieś minusy. Najgorsza agencja w Holandii. (usunięte przez administratora) i stado zacofanych Baranów. Odpuść bo będziesz uciekać.

@Mouse

Od 1 sierpnia 2022 Blue Trading wprowadziłao dla swoich pracowników również ET regeling:)

@Laura

Dzień dobry. Dziękujemy za wyrażoną opinie. W jakim sensie nic nie jest płatne? Jak możemy polepszyć nasze usługi?

@Dominika

Żadnych dodatków, wszystkie negatywne opinie są prawdą. PRZESTRZEGAM PRZED AGENCJĄ BT, Szkoda nawet jednego dnia, z mojej lokacji w ciągu miesiąca wszyscy wyjechali, przyjechali nowi, naiwni, ja też nie wierzyłem opiniom. Też się wprowadziłem, wszystkie agencje mają coś do ukrycia ale BT bije rekordy.

była pracownica
@BLUE TRADING B.V.

Zadałam pytania w mailu do BT minęło dwa tygodnie i nie mam odpowiedzi ,takie są Wasze usługi ,nie ma odpowiedzi nie ma pieniędzy. Kompromitujecie się ,wstyd! Traktujecie ludzi jak tanią siłę roboczą.

Ona

Człowieku wynajmij pokój. Zapłacisz 600 euro za miesiąc + 200 ubezpieczenie . Wiec jak zarobisz 1500 to Ci 900 zostanie. W domu tez chyba sprzątasz No a jak stać Cię na osobę sprzątająca to zatrudnij kogoś . Nikt Ci za darmo sprzątał Twojego (usunięte przez administratora) nie będzie

Szanowni Państwo,
Z zaniepokojeniem zauważyliśmy ostatnią falę nieprzychylnych komentarzy i opinii na naszym profilu na stronie GoWork.pl. Jako biuro pośrednictwa pracy, naszym celem zawsze było zapewnienie najlepszych możliwych usług dla naszych klientów i kandydatów.
Rozumiemy, że każda firma może spotkać się z negatywnymi opiniami, które często wynikają z różnych doświadczeń i perspektyw. Jednakże, musimy podkreślić, że niektóre z tych komentarzy są częściowo prawdziwe, a niektóre są całkowicie nieprawdziwe.
Jeżeli napotkamy na prawdziwe negatywne opinie, niezależnie od tego, czy są one publikowane na stronie GoWork.pl czy gdziekolwiek indziej, jesteśmy gotowi podjąć wszelkie kroki mające na celu rozwiązanie problemu i poprawę jakości naszych usług. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli dokładnie zrozumieć Państwa obawy i pracować nad ich rozwiązaniem.
W przypadku nieprawdziwych komentarzy, z przykrością stwierdzamy, że zdarzają się sytuacje, w których firmy są niesprawiedliwie atakowane przez osoby, które mogą mieć ukryte motywy lub chcą celowo zaszkodzić reputacji. W takich przypadkach, będziemy podejmować działania mające na celu ochronę naszej dobrej reputacji i zabezpieczenie naszej firmy przed nieuczciwymi oskarżeniami.
Jednocześnie, chcielibyśmy podziękować naszym lojalnym klientom i kandydatom, którzy przez lata wspierali naszą działalność i mieli pozytywne doświadczenia z naszym biurem. Wasze zaufanie i wsparcie są dla nas niezwykle cenne.
Jesteśmy gotowi wysłuchać i współpracować z Państwem, aby rozwiązać wszelkie problemy i kontynuować dostarczanie wysokiej jakości usług, które nas wyróżniają. Prosimy o kontakt z naszym zespołem, aby omówić Państwa obawy i znaleźć rozwiązania.
Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w BLUE TRADING B.V.?

Laura

Agencja porażka. Wszystkie negatywne komentarze zgodne z prawdą.!! Pracujesz od poniedziałku do piątku za 230€. Zero dodatków, podwyżek. Dopiero za ponad 50 godzin przekroczysz ledwo 300€. Za transport zabierają, za ciasne domy lub mieszkanie z patologią płacisz kolosalne ceny..... Brak pomocy i zrozumienia od agencji. (usunięte przez administratora) stary i aktualny ćpun robi interesy z niektórymi pracownikami agencji.... Wiadomo co kupuje. Lubi się nafurać białą substancją od Ł.M. Handel na domku dozwolony i jeszcze przywileje dostaje. Sprowadzają swoich koleżków patologów przez których są problemy ale dla nich zawsze znajdzie się miejsce i praca. Zacofana agencja gdzie rączka rączkę myje. Gdy się za dużo odzywasz to (usunięte przez administratora) zrobi wszystko żeby się ciebie pozbyć, czeka na dogodny moment żeby dopiąć swego. Wyrzucają ludzi na bruk ale gdy wspomnisz o policji to miekną. (usunięte przez administratora) i omijają podatki stąd ciągle minusy na salarisie. A jeszcze dodam jedno i niech każdy przemyśli czy to jest normalne: w ciągu ostatnich 6 miesięcy stracili 3 lokacje. Wiadomo dlaczego, (usunięte przez administratora) ćpanie, chlanie i brak interwencji od agencji gdy coś się dzieje.! Ale jeśli ty nie pojedziesz do pracy do (usunięte przez administratora) szybko się zjawia. Jeśli jest zgłoszenie o (usunięte przez administratora) na domku to (usunięte przez administratora) szybko się zjawia. PORAŻKA.! Wszyscy którzy zostali przez nich źle potraktowani lub (usunięte przez administratora) powinni zgłosić ta sprawę do odpowiedniej instytucji. Ta agencja powinna zostać rozwiązana.!!! NIE POLECAM.!!

hahaha
@Laura

Wszędzie gdzie było imię (usunięte przez administratora) Zostało usunięte przez administratora

@Laura

Dzień dobry. Sporo hejtu wylewa się z tego komentarza. Sporo wytyków osobistych. To prawda, że często pracownicy zarabiają ok 230EUR tygodniowo po opłaceniu mieszkania, ubezpieczenia oraz transportu. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest znalezienie mieszkania i opłacanie ubezpieczenia indywidualnie. Wygoda jest niestety kosztowna. Zachęcamy do wychodzenia ze strefy komfortu. Przez kilka miesięcy można mieszkać w mieszkaniu firmowym, ale warto ten czas wykorzystać do odłożenia pieniędzy i pójścia dalej. To również prawda, że straciliśmy 2 domy służbowe w mieście. Niestety zdarzają się pracownicy, którzy przyjeżdżają do Holandii na przygodę i dają o sobie znać sąsiadom, co dalej prowadzi do zgłoszeń do gminy, interwencji straży miejskiej, a w obecnej, trudnej sytuacji na rynku mieszkaniowym w Holandii, to w konsekwencji prowadzi do zakazu wynajmowania mieszkań dla pracowników tymczasowych. Na szczęście firma znalazła już kolejne mieszkania dla pracowników. Sugestie, że w naszych mieszkaniach dochodzi do handlu narkotykami bierzemy bardzo na poważnie. Prosimy przesłać na e-mail info@bluetrading.eu informację na ten temat. W przeciwnym razie prosimy przestać rozprowadzać takie informacje. Te pomówienia bardzo godzą w dobre imię firmy, a co za tym idzie niosą konsekwencje finansowe. Komentarze wydają się anonimowe. Nie są. Rozumiemy rozgoryczenie niektórych pracowników, którzy przyjechali do Holandii pełni marzeń i zderzyli sie z rzeczywistością. Równiez chcieli byśmy żeby każdy zarabiał więcej, miał większy dom i lżejszą pracę. Niestety często jest to niemozliwe. Przyjeżdżając do Blue Trading trzeba pracować na swoje pieniądze.

Obserwująca
@BLUE TRADING B.V.

"To prawda, że często pracownicy zarabiają ok 230EUR tygodniowo po opłaceniu mieszkania, ubezpieczenia oraz transportu".Proszę Państwa w 2009 roku wyjechałam zarabiać do Holandii,i wtedy wypłaty miałam o wiele większe niż to o czym piszecie.SZOK!!!! 13 LAT WYJEZDZAM,I CORAZ MNIEJSZE ZAROBKI.CZYM PANSTWO CHCECIE PRZYCIAGAC LUDZI?CHCIALAM DO WAS,ALE ...RANY BOSKIE TE WYPLATY !!!OD PANDEMI NIE SCHODZILAM Z WYPLATY PONIZEJ 340 EURO NA tydz na PRODUKCJI...A Wy piszecie o 230 euro??szok!!

Nina
@Obserwująca

Witam a czy twoja tygodniowka byla juz po opłaceniu wszystkiego ? - mieszkania, ubezpieczenia i transportu do pracy ?

@Nina

Oczywiście że dostawało się już kwotę po odciągnięciu mieszkania transportu i ubezpieczenia. Najgorsza agencja, nie pozdrawiam kajojka

@BLUE TRADING B.V.

Przyjeżdżając do Blue Trading nie odłożysz NIC. Oferujecie najmniejsze stawki że wszystkich agencji w Holandii. Wstyd!

Emilia

A potrącane jest za coś z wypłaty? Agencja zapewnia zakwaterowanie? Jakie są koszty i jakie warunki takiego mieszkania? Dużo osób mieszka? Za co jeszcze mogą pobierać?

Paulina

Nikt nie odpowiedział na pytanie o pracę wcześniejsze, ciekawe czemu. Czy naprawdę już nie będą przyjmować do tej pracy na produkcję, co kiedyś było ogłoszenie? To może jakaś podobna oferta się znajdzie, dla osób też bez doświadczenia, np. do biura do jakiejś prostej pracy? Najlepiej zdalna

Jarek
@Paulina

Odpuść sobie tą agencje, za 40h zarobisz 189 euro. Szkoda Twojego czasu

Iwona
@Jarek

A jakieś plusy są tutaj pracy w ogóle? Może chociaż można liczyć na jakąś pomoc w razie problemów? Pracownik może liczyć na wsparcie firmy czy jest zostawiany sam sobie?

@Iwona

Nie ma żadnych plusów, nie polecam nikomu

Zofia
@Marek

No ok, a co z mieszkaniami? To też na minus czy plus? Kwatery są wieloosobowe? Pojedyncze pokoje? Jak warunki sanitarne, np. łazienka jedna na ile osób?

@Jarek

Masz rację ,nigdy więcej BT ,tam wystarczy że na opłaty się zarobi i jedzenie ,oszczędności nie ma

Uwolniłem się od BT najgorsze ,że za dodatkowe godziny przepracowane w innej firmie niż w tygodniu można zarobić tyle co na skromny obiad za 12 h pracy ,jeśli nie wierzycie sami się przekonajcie o czym nie wspomną wcześniej. Z czystym sumieniem BT I Klaver najgorsza agencja w Holland . Pozdrawiam w niewiedzy naiwnych

Szkoda czasu na to biuro. Zarobki po 189e za 45 h. (usunięte przez administratora) mnie totalnie.

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem. (usunięte przez administratora) mnie na spore pieniądze. Solarisy na minusie. Dodatków za kierowcę brak. Sprawa zgłoszona do inspekcji pracy.

Iwona

A ile miały wynosić te dodatki? Coś w ogóle ci wypłacili czy nic? Próbowałeś jakoś z nimi to załatwić przed zgłoszeniem czy nie dało rady?

@Iwona

Tak, próbowałem dogadać się z nimi polubownie. Dodatki dla kierowcy miały wyglądać w ten sposób, że miałem nie płacić 25e co tydzien za dojazdy do pracy co okazało się kłamstwem. Przestrzegam przed tą agencją, mam nadzieję, że ispekcja pracy weźmie się za nich.

Paulina

Cześć. Mam spore doświadczenie na produkcji, potrzebuję tylko wiedzieć, co tutaj się mniej więcej robi i w jakim systemie? Widziałam, że oferty do tej pracy nie są już najnowsze, ale liczę, że coś się może znajdzie aktualnie, jeśli o pracę chodzi. Nie potrzebują kogoś?

Mateusz U.

Witam, zostałem ściągnięty do tego biura z ofertą pracy jako monter rusztowań. Praca miała być niemal z dnia na dzień. Po tygodniu czekania dowiedziałem się że jednak ta praca nie istnieje i mam iść nabijać daktyle serem. Pan Karol albo nie odbiera telefonów albo kłamie. Wiem że takie sytuacje zdarzały się już wcześniej. Po wszystkim biuro nie uwzględniło mojego jednego dnia pracy na tych daktylach (poniewaz po tygodniu nudów stwierdziłem że będę robił cokolwiek do momentu znalezienia innej pracy) i na sam koniec wysłali salaris w wysokości -150e. Brak ogrzewania na mieszkaniu już pomijam. Lodówka na 4 osoby również uwłacza godności człowieka. Posiadam również zdjęcia lokacji, która na dzień dobry całą sprzątałem ale to również wina mieszkańców ( nie moje to nie posprzatam) Ogółem zarobki ludzi kreca się ok. 300e tygodniowo (czyli tak jak się zarabiało może z 10 lat temu) Podwyżki są nieadekwatne do prawa obowiązującego w Holandii. Ogólnie TRAGEDIA ! ODRADZAM WSZYSTKIM !

Edyta

BT - Beznadziejna Totalna. NIE POLECAM

Emilia
@Edyta

Ale nie polecasz bo czytasz komentarze o firmie czy masz swoją historię. Możesz coś więcej powiedzieć. Z góry dziękuję bo rozważałam współpracę z nimi.

Aktualność
Dawno się nie odzywaliśmy w aktualnościach. Być może taraz jest dobry czas na kilka nowych informacji.
Właśnie podpisaliśmy umowę o wynajem kolejnego domku dla naszych pracowników. Jest to domek na 6 osób w EuroParcs De Rijp.
Ofert pracy wciąż mamy sporo, chociaż widać u niektórych klientów, że obecna sytuacja makro daje się we znaki. Czeka nas zima pełna wyzwań.
W tej chwili zatrudniamy pracowników do:
- pakowania przekąsek,
- zbierania zamówień w Centrum dystrybucji artykułów ogrodniczych,
- produkcji sałatek
- produkcj palet
- przepakowywania kwiatów na produkcji, na Giełdzie Kwiatowej Flora Holland

Pozostałe oferty są chwilowo niedostępne

Zostaw merytoryczną opinię o BLUE TRADING B.V. - Wormerveer

• Jak się pracuje w BLUE TRADING B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy BLUE TRADING B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLUE TRADING B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 12 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLUE TRADING B.V.?

Kandydaci do pracy w BLUE TRADING B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLUE TRADING B.V.