Opinie o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Telkom-System Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Telkom-System Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

Rozgoryczony

Firma totalny koszmar. Obiecują podwyżkę jak utrzymasz sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. Później długo czekasz na aneks. W końcu jest 200 zł brutto więcej. Ale później przychodzi premia i znowu widzisz jak totalne dno ekonomiczne i ludzkie tj Bożena D....., znowu rżnie Cię na kasę. Ta kobieta nie powinna pracować na stanowisku na którym pracuję. Ogromny brak kompetencji. Ze wszystkim wiecznie się nie wyrabia i potrafi tylko biadolić że musi rozliczyć całą firmę. Kontakt też utrudniony bo jaśnie Pani odpowiada tylko na maile a nigdzie nie ma podanego numeru telefonu. Koszmar nie polecam firmy dno dna.

Pati Nowy wpis
@Rozgoryczony

Pani jest głucha po prostu i dlatego nie nr tel

Iza Nowy wpis

@Czerwona a od jakiego czasu firma F.H.U. Telkom-System Sp.j. nie istnieje? Bo nie widzę takiego zapisku w KRS-ie. Ważne, by taką informację potwierdzić, by nikogo w błąd nie wprowadziła.

Iza

@Czerwona miło się czyta jak ktoś z sentymentem wspomina swoje pierwsze miejsce pracy. A czemu nie chcesz wrócić do pracy w F.H.U. Telkom-System Sp.j. skoro tyle zmian na plus zauważyłaś? Wiesz może gdzie szukać ofert pracy do tego miejsca? Zapewne po Twoim wpisie nie jedna osoba będzie rozważać zatrudnienie, a niestety strona internetowa jest w budowie i nie mogę tam zobaczyć ofert.

Czerwona Nowy wpis
@Iza

Firma już nie istnieje

Iza Nowy wpis

@anonymous jak mam nadzieje wiesz na forum jest regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i każdy musi go przestrzegać. Jest tam wzmianka na te temat poruszania na forum tematów konkretnych osób. Nie można tego robić. Forum jest do opisywania firmy, więc jeżeli masz z F.H.U. Telkom-System Sp.j. jakieś doświadczenia to podziel się nimi ogólnie, a nie swoją opinią o konkretnej osobie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Czerwona

Pracę wspominam z łezką w oku, wzruszenia oczywiście. Trochę popracowalam w Telkomie i widziałam parę zmian w firmie, głównie na lepsze. Zmiana systemu prowizyjnego na prosty i łatwy w bieżącym rozliczeniu, pakiet socjalny ((usunięte przez administratora)) i zmiany kadry zarządzającej. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze trafić na takie wsparcie menagerow jak w tej firmie, Iga i Dorota - tak różne a tak skuteczny duet. Będę tęsknić i opowiadać o Was z wielkim sentymentem. Za każde wsparcie dziękuję, Telkom to był mój pierwszy pracodawca (niemałe doświadczenie w zatrudnieniu już mam), któremu ufalam. Dziękuję również wszystkim w biurze, dziewczyny - kawał dobrej roboty!

Iza

@KierownikKraków dziękuję za obszerną i merytoryczną opinię o F.H.U. Telkom-System Sp.j. Z Twojej opinii wynika, że pracują tam kompetentni pracownicy, na których można liczyć. Jednak ze względu, że to są dwie bardzo odmienne opinie poprosiłabym jeszcze jakiegoś pracownika o opinię o firmie, żeby dowiedzieć jak tam naprawdę się pracuje.

KierownikKraków

Największą abstrakcją opiń na forach jest to, że wrzucają je ludzie prosto mówiąc wywaleni z pracy, którzy maja czas na to by komentować, drogi pracowniku gdybyś faktycznie przyłożył sie do pracy zarabiałbyś pieniądze, a nie marudził po fakcie tutaj, wielkie wymagania i ocenianie pracodawcy najlepiej przyjść zrobic kawę i wyjść, poopiniować przełożonych, albo jestem absolwentem to mi się należy, nic Ci sie nie należy proponowałabym nabrać więcej pokory i szanować pracę, obserwuję tą firmę od kilku miesięcy pracuję w niej obserwuję też pracowników tych nowych i tych, którzy pracują po 10 lat, dlaczego przykładowo skoro jest tak źle pracownik ma aż taki staż? skwituję krótko, jak zostaniesz kiedyś przełożonym czego szczerze Ci życzę to przestaniesz z zazdrości wypisywać na ich temat takie farmazony, mam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe z wieloma firmami i nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim wsparciem przełożonych, najlepsi ludzie z jakimi przyszło mi współpracować. Nawiązując do powyższego komentarza Pana "rozgoryczonego" Bożena (usunięte przez administratora) jest najbardziej doświadczoną osobą - kadrową jaką poznałam gdybyś bardziej interesował sie firmą to wiedziałbyś, że w żadnym mailu nie ma do niej numeru kontaktowego, ponieważ ma wadę wymowy i bardzo ciężko jest jej porozumieć się z ludźmi - w mailach jest bardzo wymowna, konkretna, gdyby była taka zła nikt by jej nie zatrudniał zgodzili się na to by kontakt z nią był tylko mailowy dlaczego, bo takie ma właśnie kompetencje, które najwyraźniej Ciebie przerastają, zaprzeczam, kontakt z nią jest płynny, nigdy nie biadoli jest bardzo sumienna i pomocna SKARB! apropo managerów powiem Wam tak: dyrektor Pani Dorota B. obecnie właściwa osoba na właściwym stanowisku zaszczytem dla mnie jest z kimś takim pracować, mało kto opowiada o swoim dyrektorze tak pozytywnie prawda, a dlaczego? bo w przeciwieństwie do Was moja współpraca z nią jest świetna wykonuje swoje obowiązki i to działa w dwie strony, robisz swoje pójdą za Tobą w ogień i tak jest w tej firmie każdemu życzę takiego dyrektora jakiego mam teraz, żebym nie musiała użyć słowa "kocham tę kobietę" za to, że jest, wymaga, potrafi pochwalić tak, że pochwale pamiętasz przy obiedzie, kolacji nieprzespanej nocy również, kolejna Pani manager Iga W. gdyby nie ona nie było by mnie w tej firmie, zawdzięczam jej zmianę obecnej pracy, wsparcie, wszystkie informacje jakie przedstawiła mi na rozmowie w maju się potwierdziły, co by sie nie działo zawsze jest pomocna, nie rozlicza ludzi pod kątem własnego tylko zysku, dba o dobro każdego kierownika oraz pracownika z którym współpracuje, tak dałabym sobie za nia rękę odciąc (drastyczniej) przestańcie wypisywać takie głupoty, biuro Telkomu zatrudnia kilka osób, które są odpowiedzialne za salony, nikt nigdy nie pozostawił mnie na pastwę przysłowiowego losu, każdy pomaga, każdy robi wszystko by było dobrze, kiedykolwiek nie zadzwonisz by o coś zapytać zawsze są pod telefonem zawsze!. Jeśli ktoś chce uzyskać więcej informacji na temat firmy proszę bardzo, zapraszam datę wpisu macie. Nadal tu pracuję. Obecny (nie były) pracownik Galeria Kazimierz Kraków Pzdr Agata

Iza

@Rozgoryczony czyli nie poleciłbyś F.H.U. Telkom-System innym użytkownikom? Czy minusem jest przełożony i pieniądze? Czy są jeszcze jakieś minusy? Rozumiem, że źle pracowało Ci się w Jarocinie? A ktoś wie jak się pracuje w innych placówkach, bo wiem, że do innych miast prowadzona jest rekrutacja i może się ta informacja przydać osobom, które będą aplikować.

Firma nie kompetentna, Pani Iga.W zwodzi na każdym kroku obiecując nie wiadomo co. Zaczęło się od zapewnienia umowy o pracę, w końcu stanęło na zleceniu i to przez jakąś agencję pracy, obiecane szkolenia rozwój. Szukali pracownika na ciężki okres. NIE POLECAM. Chociaż ludzi pracujący tam w 100% pozytywni i przyjemni.

Nie zatrudniajcie się w tej firmie, dobrze radzę.Chcecie spróbować ? Daję 2 -3 miesiące i każda inna praca będzie lepsza.

ewik

no ale przecież każdy może mieć swoje zdanie prawda? może ludzie po prostu chcą sami sprobowac i się przekonac

ktoś coś

Nic dobrego po tej firmie się nie spodziewajcie, zarobki marne, trzeba wyrobić bardzo duży target na jakąkolwiek premię, a odnośnie niepełnosprawnych to chodzi tylko i wyłącznie o ulgi we wpłatach na PFRON nie licz kolego na to, że chodzi im o ludzi :)

były pracownik t-s

wydaje ci się - u nich nie ma dobrych ofert pracy

Maż

Witam ... POszukuje namiarów na Paweł Mazur Pracujący dla TELKOM system. Jego zona mogła by byc zainteresowana tymi poszukiwaniami. Piszcie jak byscie cos wiedzieli ;) pozdrawiam MAŻ:)

samarytanin

Zgadzam się z większością opinii Pracuję obecnie, nie polecam kadra zarządzająca zero szczerości wszystko oparte na zakłamaniu i pustych obietnicach warunki z upływem czasu coraz gorsze, zakres obowiązków, wymagania, poziom stresu, zupełnie nie adekwatne do wynagrodzenia (najniższa + premia) jak się wyrobi plany i spełni całą listę warunków.

telkom

Przeciez po trzech miesiacach umowa wygasa sama z siebie, wiec te 12 miesiecy ktore podpisalas nie maja znaczenia bo nie dali Ci umowy na 12 miesiecy tylko na 3 miesiace. Umowa po trzech miesiacach wygasa sama z siebie i nikt Ci nie kaze podpisywac kolejnej

e

Jeśli masz zamiar się zwolnić to nie jedź wcale na to szkolenie. Tak nie będą mieli czym Cię obciążyć

telkom system

Mam pytanie, podpisywałam umowę na 3 miesiące z firmą w piątek jadę na szkolenie dodatkowo podpisywałam że przez 12 miesiecy sama się nie zwolnię a chcę bo mam inną pracę ile kosztuje to szkolenie i ile bede musiała oddać jeśli się zwolnię a bede na szkoleniu i czy po 3 miesiacach sama nie podpisze umowy to nie bede chyba musiała płacic?

byly

Janek zalezy jaki salon, bo sa partnerskie i sa pos

janek

W przyszłym tyg mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisku kierownika dalonu sprzedaży pośredniej. Czy byłaby taka możliwość napisania jakie jest wynagrodzenie netto na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Telkom-System Sp.j.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U. Telkom-System Sp.j.?

Kandydaci do pracy w F.H.U. Telkom-System Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U. Telkom-System Sp.j.