Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok

Pracowałeś w firmie URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
marta - 2015-12-01 01:11:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Biuro ma ciekawe projekty, terminy względne, byłam na praktykach studenckich, wówczas pracowałam w zespole z 5 architektami nad nowym osiedlem w Warszawie.
Jak dla mnie wszystko na tym samym poziomie co w innych biurach. Generalnie polecam.
zdjecie uzytkownika
ola - 2015-12-01 01:14:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Architektura wyczesana, praca wyczerpujaca lecz najwiecej sie nauczyla wlasnie na praktykach w Urbi Projekt Ryszard Mendrok Tychy. To byl ciekawy czas. Dzis te doswiadczenia przydaj mi sie w pracy w Krakowie bo tu sie przeprowadzilam. pzdr
zdjecie uzytkownika
Ekol - 2015-12-14 23:20:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak widać, warto czasami udać się na staż do może mało znanej, ale porządnej firmy. Fajnie, że oferują w ogóle taką możliwość, można się wiele nauczyć.
zdjecie uzytkownika
hgf - 2016-04-26 19:47:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no ale ja uwazam ze jednak warto taki staz odbyc chociazby po to zeby zdobyc jakies tam dposwiadczenie potrzebe do dalszej rpacy a kto wie moze i tam ja dostac

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie URBI-PROJEKT Ryszard Mendrok

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: