Opinie o Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Karol Nowy wpis

A to czemu tak dużo się zwalnia osób ?

tedeo Nowy wpis

a taki dobry przewoźnik i mówicie , że słabo płaci @grupa warszawska

grupa warszawska Nowy wpis

jak czytam te głupty to mnie skręca ,prawda jest taka że przy 220 godzinach zarobi się 2600 pracowałem tam prawie 2 lata.A teraz zwalniają na potege

zenek Nowy wpis

Firma chyli się ku upadkowi wiec omijać z daleka ludzie uciekają bo tylko dokładają obowiązków a pensja stoi na tym samym poziomie jedyny plus że jest umowa o pracę. Kierowców wykorzystują pracują po 200 h ale liczą im tylko jezdne i płaca podstawę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Rafał

Mam pytanie do ogółu... czy Polski Bus Zatrudnia kierowców także na umowę zlecenie (jako tzw. zasiłków)?

Mario62

Nie do wiary nikt jeszcze nie zamiescil opinii o tej fimie. Mysle, ze powinien nie trzeba bac sie kIEROWNIKA J.O

Zostaw merytoryczną opinię o Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o. - Warszawa

Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Polskibus.Com Holdings Sp. z o.o.