Opinie o Smart Solutions Usługi Doradcze w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Smart Solutions Usługi Doradcze. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smart Solutions Usługi Doradcze na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Solutions Usługi Doradcze w Warszawa

Na jakie wsparcie w Smart Solutions Usługi Doradcze mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Niezadowolona Nowy wpis

Nie polecam, lepiej iść na kasę w biedronce.

Sonia Nowy wpis

Co słychać w firmie? Dlugo bez komentarzy - prosze o pomoc jak sytuacja na dziś?

Agnieszka

@Gwiazda, a co podobało Ci się w pracy w tym miejscu?

Gwiazda Nowy wpis
@Agnieszka

Zupełnie nic, dlatego byłam tam tylko miesiąc, ale i tak uważam,że za długo...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Smart Solutions Usługi Doradcze? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mądrala

Najłatwiej jest oskarżać, pozostaje pytanie czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można oczekiwać od firmy?

Agnieszka

@Były pracownik zawsze jest prawdopodobieństwo, że coś mogło się zmienić np. na lepsze za sprawą pracowników lub zmian jakie mogły zajść w strukturach organizacyjnych. Stąd pytanie. Rozumiem, że jesteś/ byłeś związany z Smart Solutions Usługi Doradcze, stąd Twój komentarz. Zatem zachęcam Cię do pozostawienia na forum swojej opinii, rozbudowanej o informacje na temat, jakim pracodawcą jest Smart Solutions Usługi Doradcze.

Agnieszka

@anonymous od wyrażonych niżej opinii upłynęło już dużo czasu, dlatego istnieje prawdopodobieństwo, że coś się zmieniło w Smart Solutions Usługi Doradcze. Stąd pytanie, jak to wygląda w tej chwili? Czy warto aplikować do tej firmy i pracować w niej? Obecni pracownicy mają najlepszy ogląd sytuacji i ich opinie są najcenniejsze. Jednak zdanie byłych pracowników, również jest istotne dla całościowego oglądu atmosfery i warunków pracy.

@Agnieszka

Agnieszka, negatywne opinie od 2014 a ostatnia negatywna z 2018, serio myslisz, że jest takie prawdopodobieństwo, że coś się zmieniło?

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Smart Solutions Usługi Doradcze? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Poniższe opinie są opiniami pracowników, byłych już zresztą. Wydaje mi si, że potencjalni aplikujący będą mieli odpowiedni obraz firmy po zapoznaniu się z nimi.

Ciekawski

Ulala, a jaki rodzaj umowy proponują? Co to znaczy, że wypłata według uznania? Poproszę o odpowiedzi, bo zastanawiam się czy aplikować - chociaż opinie mnie odstraszają.

Ulala
@Ciekawski

Umowa o pracę. Jednak kiedy po rozmowie wlascicielka zaproponowała mi 1800 netto (mimo że sama powiedziałam o 2800 netto) a resztę wynagrodzenia według uznania to podziekowalam. Możesz iść na rozmowę w ramach rozrywki, jak zobaczysz warunki i zakres obowiązków to sama zrezygnujesz.

Gwiazda

Potwierdzam powyższe opinie. Pracowałam tam miesiąc i o miesiąc za długo. Szkoda czasu i nerwów. Włłaścicielka - z całym szacunkiem, to osoba o przerośniętych ambicjach. Począwszy od estetyki biura po aspekty merytoryczne dotyczące kwestii zawodowych - przerost formy nad treścią. Do tego warunki finansowe, które proponuje lub te na które godzi sie bezdyskusyjnie z przyszłym pracownikiem nie mają nic wspólnego z realnie wypłacanym wynagrodzeniem. I to jest chyba największy minus. Ja miałam dostawać wynagrodzenie w wysokości 3000 zł netto. Po pierwszym i ostatnim miesiącu to co dostałam to 1500 zł! Owszem popełniałam błędy w pracy, ale był to przecież okres próbny, w którym - moim zdaniem, należy liczyć się z ewentualnymi błędami nowego pracownika lub jeżeli nie spełnia on oczekiwań zwolnić po prostu, a nie miesiąc liczyć na tanią siłę roboczą. Moim zdaniem nie warto nawet marnować czasu na wysłanie cv.

di

Już po wstępnej rozmowie na Asystentkę wyczułam w tej Pani - właścicielce bardzo wysokie mniemanie o sobie i odpychający ton. Czytając te komentarze tylko utwierdziłam się w przekonaniu, żeby nie iść tam na rozmowę szkoda nerwów. Nie dziwie się, że ogłoszenie na to stanowisko pojawia się co 2 miesiące.

Zuza

@kolekcja13 a na jakim stanowisku pracujesz skoro tak to wyglada? Tu akurat widzę szukają asystentki zarządu wiec na takim stanowisku to chyba w miarę normalne

Renzi

Widzę, że od wielu lat nic się tam nie zmieniło! Koszmar!!!

OLKA

widzialam ich ogłoszenie i zastanawiam sie czy warto wyslac CV ????

OLKA

a ile osób w ogóle pracuje w tej firmie?

Generalnie to szukają przedstawicieli handlowych ;-)

marek

Ha,ha! Ściemiacze to są! Jak ktoś chce bawić się w sprzedaż przez telefon-proszę bardzo! Ale sprzedaje kota w worku a samemu dostanie się tylko "doradztwo" i (usunięte przez administratora) warte " szkolenie"!

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Solutions Usługi Doradcze - Warszawa

• Jak się pracuje w Smart Solutions Usługi Doradcze?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Solutions Usługi Doradcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smart Solutions Usługi Doradcze
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Odłogi 12
    03-037 Warszawa
  • NIP: 7582086114 REGON: 141494139

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042