Opinie o Epione Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Epione Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Epione Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epione Sp. z o.o. w Katowice

Jeśli chodzi o kontakt czy relacje z biurem. Pozytywnie, kontakt był tylko elektroniczny telefon czy watsup. Wszystko było wyjaśniane czy tłumaczone treściwie i czytelnie. Minusy: byłam umówiona na inna stawkę dostałam mniejszą.... o tyle mniejszą, że aż wstyd proponować poniżej 50zł za godzinę. Brak odliczania za przejazdy chyba, że ma się przejeżdżone określony odcinek(trzeba zrobić dużo km żeby dostać dodatek do paliwa / mniej więcej dziennie 7/8 pacjentów).

@Izabela

Odpowiedz była jedna ... na pewno źle pani zrozumiała, musiało się coś pani pomylić.... za taka kwotę nigdy bym się nie zgodziła pracować jako fizjoterapeuta. Sama odpowiedzialność pracy + transport za śmieszne pieniądze

Witam. w ofercie dla specjalisty ds. programów unijnych jest napisane w wymaganiach „wykształcenie wyższe” nie ma żadnego preferowanego kierunku, każde studia zdadzą test? Myślę o aplikowaniu, tylko zastanawia mnie jeszcze to wymagane czynne prawo jazdy kat. B. czemu ma ono służyć?

Hej. :) wiem, że większość pytań raczej będzie odnośnie fizjoterapeutów, ale właśnie wypatrzyłam w sieci ofertę dla specjalisty ds. kadr i płac, a że szukam właśnie pracy w Katowicach to się jednak zaciekawiłam. możecie opisać aktualne biuro? Na jakich warunkach jest prowadzone?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Epione Sp. z o.o.?

BK Nowy wpis

Radzę omijać tego pracodawcę szerokim łukiem. Pani prezes zatrzymała się w czasach (usunięte przez administratora) Niestety czasy się zmieniły i pracowników powinno traktować się z wzajemnym szacunkiem, a nie kazać im się przed sobą płaszczyć. Tymczasem Pani prezes każe stosować do siebie listy z uzasadnieniem dlaczego warto takiemu szaremu robolowi przedłużyć umowę... Stawki w ofertach pracy są karygodnie zawyżane - nikt nie ma szans uzyskać podanego wynagrodzenia. Wszechobecny nepotyzm oraz bezpodstawne faworyzowanie niektórych pracowników, w szczególności pana z marketingu :) Szefostwo, które za jego plecami twierdzi, że ciężko się z nim współpracuje i obgaduje go na lewo i prawo, ale nic z tym faktem nie zrobi... Po prostu jeden wielki(usunięte przez administratora) Ciągłe łamanie przepisów prawa pracy. Pracownicy biurowi na okres próbny są zatrudniani na podstawie umowy zlecenia, jednocześnie zachowując wszystkie normy umowy o pracę. Żenada...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Epione Sp. z o.o. na stanowisko Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Jola

Witam. czy wciąż jest tak jak sugerowano w tych wpisach, że okolice 13 tys nie jest do zarobienia? Jakby nie patrzeć są teraz wystawione oferty i już piszą w nich o 14 tys, zastanawiam się czy zaszły jakieś zmiany w tym zakresie? stawki godzinowe są o wiele wyższe? Ile wynoszą?

olo

witam, mogę szczegóły ,? jakie poniżej 50 zł przecież proponują 77 zł brutto za godzinę ....

Kandydatka
@olo

Tez się chętnie dowiem jak jest z tym wypłacaniem. Pani z która rozmawiałam mówiła ze płaca na kontrakcie 77zl od pacjenta.

nfz

tak, tylko możesz wykazać maksymalnie 7 pacjentów dziennie, bo nfz nie pozwoli na więcej (każda wizyta domowa to wg nfz 2 godziny, więc jesteś wykazywany w nfz od godziny 7 do 21, czyli 14 godzin dziennie) co już samo w sobie jest dyskusyjne, bo nikt normalny tyle nie pracuje poza tym wyklucza to tobie jakąkolwiek pracę w innej firmie na nfz a więc (licząc, że robisz 7 pacjentów dziennie) x ok 20 dni roboczych x stawka brutto to sobie już sami obliczcie... nie takie cudo jak malują w ogłoszeniu nie wiem skąd oni biorą wyliczenia, że wychodzi im 13,5 tys brutto - nie jest to fizycznie możliwe do wykazania (może ktoś z firmy się wypowie) a jeśli jesteście gdzieś indziej zatrudnieni z umową nfz to w ogóle możecie robić góra 2-3 pacjentów, jako praca dodatkowa

Izabela

„było mówione”? czyli na papierze 0 potwierdzenia? A jakie było odniesienie potem jak zgłaszałaś niezgodności odnośnie tego, że 28 zł Ci uciekło? I jak to teraz tak w ogóle wygląda? jak teraz przymierzam się do współpracy to wszystko można mieć już normalnie na papierze?

@Izabela

Olga

Prosze o doswiadczenia osób, które pracowały tam w firmie jako fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych. Znalazłam ogloszenie do pracy i jestem szczerze zainteresowana. Tam ogólnie podali, że mile widziane jest doświadczenie minimum 3 lata, a tak to zapłacą wiecej, jak się je posiada?

Jakie warunki pracy dla opiekuna medycznego? Znalazłem ofertę na stronie firmy, ale interesuje mnie opinia kogoś z wewnątrz. Dużo godzin do przepracowania w miesiącu? I jakie stawki (zakładam, że trochę wzrosły od lipca :) )

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Epione Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 18 lipca kilka ogłoszeń.

Ala

cześć czy może podjąłęś/podjęłaś współpracę z Epion ?

Czy w Epione Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nie ma żadnych nagród ani żadnych premii, w tej firmie nie znają tego pojęcia

Olga
@pracownik

Pytanie tylko czy tego typu mobilizacja byłaby do czegokolwiek konieczna? jaka jest najczęściej wybierana forma umowy? I jakie najważniejsze postanowienia są w niej zawarte? Stawki są docelowo negocjowalne?

Ewa S

Zapisałam się w Epione na rehabilitację domową jako osoba że znacznym stopniem niepełnosprawności. Odradzam.To jest tylko gimnastyka bez zabiegów. Niepoważne traktowanie pacjenta, krótkie wizyty i częste nie przychodzenie bez zawiadomienia. Zrezygnowałam i nigdy więcej Epione.

fizol
@Ewa S

Jeżeli liczyła Pani na fizykoterapię domową - że ktoś przywiezie wrażliwy sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych (i przy okazji ciężki jak diabli) na zabieg 15 minutowy do Pani domu, albo liczyła Pani na same masaże i nie traktuje Pani ćwiczeń poważnie - to już wiem na co Pani choruje ;) Gimnastyka i masaże są najwyżej rozliczane (przez refund z NFZ), zabiegi fizyko się nawet nie zwrócą w kosztach dojazdu.

Mr

Jedna gwiazdka, bo niżej się nie da. Dramat ! Obsługa i podejście do pacjenta -klienta karygodne ! Wczoraj byłam z córka na badaniach odpłatnych - na studia (miałam tam tez coś do załatwienia wiec pojechałyśmy razem ), w poradni medycyny pracy, była umówiona na godz 8 gdyż miała mieć pobrana krew, stawiamy sie punktualnie na 8 w recepcji a Pani tam obsługująca na samo Dzień dobry z „ryjem „ - „proszę czekać na korytarzu „ wyszłyśmy, po chwili mogłyśmy juz wejść rejestruje ja owa Pani z nosem na kwintę , mówię ze córka ma badania krwi ważne czy nie można z nich skorzystać? I tu ku mojemu zdziwieniu dało sie (pomyślałam ze nie jest zle może zle ja odebrałam )zleca badanie ekg, badanie poszło szybko i sprawnie . Wracamy do ów Pani, kobieta informuje nas, ze badanie okulisty dopiero o 11,Ok córka wiedziała o tym umawiając sie tel . Wracamy na 11 znowu idziemy do szanownej Pani, dostajemy skierowanie i zostaje przeprowadzone sprawnie i szybko badanie okulistyczne . Wracamy do Pani spowrotem i dostajemy inf ze teraz tylko lekarz i ze najlepiej spokojnie przyjść na 14:00 ( dodam ze Pani cały czas była osowiała i burcząca pod nosem ). Wróciłyśmy na umówiona godz. w poczekalni Ok 15 os . Wiec wchodzę by zapytać jaka kolejka obowiązuje skoro jesteśmy od 8.00 i przyszłyśmy o ustalonej porze . Na co Pani odąsana siedzi z nogami wyciągniętymi na blacie i gada przez prywatny tel. Olała fakt ze weszłam a nawet patrzyła wzrokiem zabójcy - wyszłam usiadłam na korytarzu i zastanawiałam się co się dzieje i gdzie jestem ?! Jedna z oczekujących kobiet w czerwonej kurtce weszła do Pani która „pracuje za karę”, coś tam jej powiedziała, ale wróciła na korytarz. Nic, czekałyśmy dalej. Po kolei wchodziły osoby z poczekalni, aż w końcu pojawił się Pan z róża w ręku, czekał u Pani odąsanej. Do lekarza weszła kobieta w czerwonej kurtce która jak sie okazało, jest tam juz drugi dzień z rzędu i siedzi czeka na przyjęcie z umówionej wizyty a do domu, ma godz drogi. (Zreszta tak jak my ) zaraz za nią wszedł Pan z róża, poza kolejnością . W poczekalni dalej czekało z 5 os . Duzo mi nie trzeba było, weszłam do naburmuszonej baby i pytam kiedy zostanie przyjęta córka ? I słyszę ze Pani doktor przyjmuje według kolejności w komputerze. Wiec ja na to ze to ciekawe bo jesteśmy w przychodni od 8 czyli od otwarcia a jest juz godz 15 i dalej czekamy i ze powinnismy być już dawno przyjęte . Usłyszałam ze, ja nie jestem pacjentka tylko moja córka . Czyli co ? To znaczy ze młodych można kiwać, kazać im czekać? Ok ale ile ? 7 h ?! A poza tym jakim prawem Pan z róża został przyjety pomiędzy pacjentami ?! Usłyszałam ze Pan był z wczoraj . Wiec pytam, a Pani przed nim nie ?! Ona mogła dzis tez czekać ? Nagle ton rozmowy Pani sie zmienił . Ciekawa byłam jakie podejście do córki bedzie miała lekarka po tym wszystkim… Wizyta trwała 7,5h To jakaś szopka !

Niezadowolny

Przychodnia nieszanuje pacjenta ani jego czasu. Czas oczekiwania na umówiona wizytę do lekarza - 4h - w dobie koronawirusa, gdzie czeka ponad 10 osób do tego samego lekarza to jakaś porazka i rażące zaniedbania. Kolejność przyjmowania - trochę na chybił trafił - 1-sze dwie osoby to były ewidentnie jakieś znajome. Lekarz spóźniony, a po przyjściu zaczyna przyjmować dopiero po 30 minutach.

SuU

Nie polecam pracy w tym miejscu nikomu o zdrowych zmysłach. Zwykły wyzysk pracownika i tyle. Dyrekcja nie szanuje ludzi, którzy tam pracują, a jedyne czego można się od nich spodziewać to obelgi i wygórowane oczekiwania nieadekwatne do wypłaty. Pacjenci to horror. Mamy tak rozczeniowe społeczeństwo, które wymaga aby wchodzić im do dupy. Najlepiej będzie jak zamkną ten pierdolony przybytek, bo szkoda pracowników. Dyrekcjo WSTYDŹ SIĘ!!!

Iwa

Zaklad opieki leczniczej to jakas porażka nie dawajcie sowich bliskich do zol traktuja ludzi jak szmaty. Moj ojciec tam byl 4 dni i strach mial w oczach niechcial tam wracac po szpitalu skarżył sie na salowego i na salowa ze byli okropni moj tata tam zmarl na niewydolnosc odechowa i miażdżyce oni sa potworami a nie ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Epione Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Epione Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epione Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Epione Sp. z o.o.
  • Szopienicka 59