Opinie o SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Poznań

HappyCitizen Nowy wpis

Jeżeli chcesz podjąć zatrudnienie w tej firmie jako sprzedawca-magazynier to proszę, przemyśl to trzy razy. Poza dobrą atmosferą między kolegami i koleżankami z pracy i pensją "na pierwszego" nie ma tam praktycznie żadnych plusów. Warunki socjalne (szatnia, kuchnia) fatalne, płaca marna. Poza tym biegasz z towarem między odległymi od siebie magazynami na dworze w deszcz, śnieg i wiatr. Zimy TRAGICZNE - brak ogrzewania. W ciągu ostatniego pół roku odeszły 4 osoby, a nowych brak, bo każdy rezygnuje niedługo po starcie. Firma planuje przenosiny w nowe miejsce na koniec wakacji. Może tam - w Wysogotowie będzie znośniej, bo na Starołęce to istne sado-maso. Przemyśl to. Pozdrawiam.

Iwona Nowy wpis
@HappyCitizen

Ogólnie to dobrze, że ostrzegasz, zawsze warto mieć się na baczności, ale z jakiego powodu się przenoszą? I czy każdemu pracownikowi to będzie odpowiadało?

MaryG Nowy wpis
@HappyCitizen

Warunki socjalne faktycznie słabe no ale właśnie dlatego się przenoszą. lada dzień z tego co wiem. Ma być zupełnie nowy budynek specjalnie dla nich.Co do ekpiy to potwierdzam, ze atmosfera jest naprawde super. mozna miec tez karte Multisportu. w sumie to z wlasnej woli odeszly chyba tylko 2 osoby w tym roku i to przez te przeprowadzke. reszta przechodzi, wiec mysle, ze klimat w zalodze pozostanie

Czy SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracujący Nowy wpis

Z tego co wiem wszyscy mają umowę o pracę. Trzeba czytać w ogłoszeniu, jak piszą ze chca na umowę o prace to tak jest

Duo

Mam pytanie czy nadgodziny w tej firmie są obowiązkowe?

wrak

Niestety posty opisujace prawde usunieto. Zamiast tego pojawily sie opinie napisane przez samych wlascicieli i przez pracownikow w ramach "polecenia sluzbowego". Tragiczne, ze niezalezny portal robi takie rzeczy. Gowork jest niewiarygodny.

Tip Top
@wrak

Nie ma tragedii. Firmy rodzinne mają swoją specyfike i pewnych sytuacji tutaj nie przeskoczysz. Na magazynie ekipa jest ok choć ostatnio trochę starej gwardii odeszło. Jedyne co trzeba to bardzo ale to bardzo uwarzać na Panie pracujące na sklepie, Pani M. sprzedaje informacje na dwóch frontach zależnie od tego gdzie chce być klepana po ramieniu. Co do kasy to przelewy są na czas, premie tylko świąteczne.

pan
@wrak

Zgadzam się. Piszą sami właściciele. Prawda jest zupełnie inna. Mobbing na każdym kroku stosowany przez szefa, fatalne warunki pracy w zimnych magazynach i praca po 10 lub 12 godzin. Kasa mała. Odradzam pracę u tych oszustów.

Edyta
@pan

Mobbing po poważny zarzut. Kodeks Pracy definiuje to przestępstwo jako: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy byłeś świadkiem, lub masz dowody na występowanie w Swede Demuth sytuacji, które wyczerpują powyższy opis? Jeżeli tak, to możesz opisać je na forum i pozostawić swoje dane kontaktowe (jedynie do wiadomości portalu Gowork). Dzięki temu Twój wpis będzie specjalnie wyróżniony, a pozostałe osoby będą wiedziały, że jesteś w stanie udowodnić to, co napisałeś.

@Tip Top

Pani M., o której piszecie, to pracownik czy córka szefostwa?

Pan
@poznan

TPanu M. To zwykla pracownica siedzaca w biurze. Zyje tylją firmą, jest biedna niczego się nie dorobiła, a tyle lat tam pracuje.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pełnosprawny

W firmie nic się nie polepszyło, a nawet jest gorzej. Niby lewe podwyżki, ale za to szefostwo jeszcze bardziej się wścieka i czepia najmnijeszych szczegółów. Chcą zrobić drugi amazon za śmieszne pieniądze i okropne warunki socjalne. Co do Pani M. to niczego się nie nauczyła i dalej fauszywie donosi na kolegów szefostwu i na odwrót - czyli o szefostwie pracownikom, bo przecież tak trzeba....

@Pełnosprawny

Ta pani M. to córka czy jakiś pracownik firmy?

Pan
@poznan

3 corka to Pani M. To pracownica siedzi w biurze razem z córkami Szefa. Biedna stara panna, ktora nie ma swojego życia bo żyje tylko firmą.

złypracownik

Nic się nie poprawia, warunki pracy okropne. Na magazynach można zamarznąć mimo grubego ubioru za własne pieniądze. Bo na odzież roboczą nie ma co liczyć ani na pieniądze na nie.... Co do szefostwa - coreczka nadal wymyśla swoje usprawnienia, a pracownicy i tak odchodzą bo nie mogą już jej znieść... Na temat "trzeciej" coreczki się nie wypowiem ponieważ nie chce żeby szefostwo doszło do tego kto pisał tę opinię, a mógłbym napisac dużo. Ogólnie nie polecam nikomu tej firmy, sam myślę o rzuceniu wypowiedzenia....

@złypracownik

ta "trzecia" córeczka to pani M.?

Ogrodnik

To będzie dosyć długi wpis, jako że pracowałem tam prawie kilka lata podzielę się swoimi spostrzeżeniami dla osób zastanawiających się czy zatrudnić się w tej firmie. Praca sama w sobie nie jest szczególnie wymagająca, oczywiście dla osób co nie mają dwóch lewych rączek..., owszem jest czasami ciężko ale praca sama w sobie w porządku. Jakie są pozytywy tej pracy: - Najlepsza atmosfera między ludźmi z magazynu, określiłbym ich mianem drugiej rodziny, tak w porządku ludzie. - Bardzo fajna praca na tzn "przeczekanie" czyli na czas studiów, znalezienie lepszej pracy itp. - Kierownik też na duży plus, nie jest to żaden leser tylko lider, który sam się bierze za robotę i pracuje tak samo jak podwładni. - Plusem jest również to, że szefostwo jest BEZPOŚREDNIO miłe do pracowników. Nie doświadczyłem żadnego mobbingu, czy znęcania się psychicznego. Zawsze byłem dobrze traktowany, ale BEZPOŚREDNIO. Za plecami pracowników różnie bywa... Bardzo dobrze wspominam starszą córkę szefa - równa babka, jak jesteś ty w porządku do niej i jej nie podpadniesz to będziesz spoko traktowany (mimo że pod koniec zaczęła mnie lekko irytować, to i tak duży plus dla niej za ten luz który ma w sobie). Młodsza córka również mega plus za profesjonalizm, który jej towarzyszy przy każdej czynności i sprawie - BRAKUJE JEJ! Negatywy tej pracy, które głównie się przyczyniły do mojego odejścia, ba - ucieczki z tej firmy: - Pierwsze to wypłata i jej "podział" na dwie części. If you know what I mean, "pierwsza część" jest ZAWSZE na czas na konto,(usunięte przez administratora). - Kolejnym minusem to brak młodszej córki szefostwa.... Od kiedy poszła na urlop macierzyński firma zaczęła powoli się psuć, ostatnimi czasy do tego stopnia że 60% ludzi tam pracujących REALNIE szuka pracy (mimo sztucznych podwyżek, nie liczących się do emerytury, If you know what I mean). Brakuje córki szefa pod względem podejmowanych decyzji i ZARZĄDZANIA przedsiębiorstwem. Profesjonalizm odszedł wraz z nią na urlop macierzyński. (usunięte przez administratora) - Godziny pracy - żeby zarobić około trójki musisz w miesiącu przepracować ponad dwieście godzin, przy 160h miałem koło dwójki, oczywiście "całej" wypłaty, nie w banku, także stawka głodowa - po nocach musiałem pracować by przeżyć - temu się zwolniłem i zarabiam 2 razy więcej i to ustawowo! Czyli pieniążki się zgadzają z paskiem przelewowym. Jeżeli chcesz mieć emeryturę w wysokości 500 - 600 zł to śmiało, pracuj sobie tam, praca nie jest zła, ale SYSTEM płacowy jakby nadal był kryzys z 2008 roku... o(usunięte przez administratora), brak stawki adekwatnej do sytuacji na rynku pracy - już nieważne czy stawki płaconej ustawowo czy nieustawowo - obie są na żenująco niskim poziomie. Gdzie indziej zarobisz więcej Ocena 6/10

ZZainteresowanyy
@Ogrodnik

Po nocach pracowałeś w tej firmie? Jakie są stawki za nocki?

@ZZainteresowanyy

Sorry, źle to ująłem w słowa - po nocach w INNEJ firmie. Na zleceniówce pracowałem a i tak miałem 5 zł więcej na godzinę niż u nich, to o czymś świadczy...

Edyta
@Ogrodnik

Dziękuję Ci, to jest bardzo szczegółowa opinia i wiele można się z niej dowiedzieć. Zapytam wprost: czy o sztucznych podwyżkach (jak to ująłeś) informowaliście odpowiednie instytucje? A jeśli nie, to czy Twoim zdaniem da się sfinansować z nich jakiś dodatkowy filar emerytalny?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Swede Demuth sp. j?

?

Atmosfera ok, ale tylko na magazynie. (usunięte przez administratora) a szefostwo przeciwko magazynowi - taki charakter niestety. Co do warunków finansowych, każdy się na takie godził kiedy tu przychodził, nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat.

Elf

Atmosfera na magazynach i u buciarzy super biuro radzę omijać szerokim łukiem .

Czarek

Ale można sobie nieźle dorobić nadgodzinami, więc przestańcie narzekać, polecam pracę!

@Czarek

Przecież napisałem ile trzeba przepracować, aby zarobić koło trzech tysięcy, a ludzie też mają życie prywatne, a chcieliby zarabiać zgodnie z trendami na rynku pracy. Jakoś w innych firmach bez nadgodzin jesteś w stanie zarobić 3 tysiące i to wykazywane wszystko. Po za tym widzę że musisz tam pracować jeszcze skoro tak polecasz :)

Zero piątek
@Czarek

No właśnie musisz robić nadgodziny by ta "wypłata" jakoś wyglądała ale nic życia nie masz.

byłapracownica
@Czarek

Dlaczego klamiesz? Nadgodziny są liczone dopiero od 180 godzin, więc 20 nadgodzin i tak musisz przepracować, żeby zacząć zarabiać półtora stawki godzinowej...

Mądry
@Czarek

Dorobić przeciez to parę dni w roku .

Brunet

Praca w Swede długo by opisywać .Pracownicy oraz Kierownik na magazynie super ludzie , zgrani ,pracowici .Warunki socjalne tragedia .Tylko 2 biura - 1 -właściciela Swede i 2 - w ktorym siedzą Córki właściciela są miejscami cywilizowanymi .Reszta pomieszczeń , w którym siedzi paru pracowników przy komputerach to małe zimne w zimie i duszne w lecie zagracone klitki .Kuchnia to żart stare rozlatujace sie meble .Wypłaty tak jak napisali Moi poprzednicy .Resztę przemilczę .

Niski

Zostałem poproszony o opinię jako iż pracowałem w tej firmie jakiś czas temu Nie polecam kompletnie firmy bo (usunięte przez administratora)stawki śmiesznie niskie (usunięte przez administratora)okropne warunki socjalne (usunięte przez administratora)zimą można zamarznac na magazynach, brak urlopów od września do końca roku w sezonie nawet po 12 godzin i posiłki z łaską za 15 zł premie tylko świąteczne. Na plus tylko atmosfera na magazynie. To moja opinia z okresu 2018 roku, nie wiem czy cos się zmieniło

Trampilm
@Niski

Trochę więcej interpunkcji w wypowiedzi, ale dziękuję za opinię, będę omijać te firmę szerokim łukiem.

Stefan

Są tak skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić. Interesuje ,mnie praca w firmie dlatego tu zajrzałem.

Czarek

Konkurencja się rozpisała? Szkoda, że osoby zadowolone z pracy nie piszą!!

lucky

pracuję w firmie od paru lat, odszedłem na pół roku i wróciłem z powrotem dla dobrej atmosfery jaka panuje w firmie więc o czymś to świadczy, nigdy też nie doświadczyłem mobbingu

Hardy
@lucky

Ciekawe jest to co piszesz. Chyba pomyliłeś z inną firmą bo ta to tragedia

maiki maik

Stawka na rękę czy brutto - jeśli na rękę to nie tak źle; dzwonili dziś, ale odmówiłem. (usunięte przez administratora)

Jobson

Pracuję w firmie od wielu lat,po krótkiej przerwie wróciłem z powrotem więc to mówi samo za siebie.Mogę śmiało polecić pracę w tej firmie, w wielu kwestiach idzie się dogadać.Atmosfera i ludzie ok.

Ale

Odradzam tą firmę.

Pepper

Pracuję od kilkunastu lat. Wszystko w porządku. Firma się rozwija, więc praca jest, zwłaszcza w sezonie. Atmosfera ok, bez jakichś "korporacyjnych" procedur.

bulin

odradzam każdemu prace w tej firmie .Pracowałem w tej firmie i bardzo tego żałuje.Szefostwo nic nie robi sobie z pracownika, twierdzą że jak nie ty to zatrudnią kogoś innego w twoje miejsce. Ale oni nie wiedzą że nikt do nich nie przyjdzie pracować za tak niską stawkę.

Pytający

Czytałem ich ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Czy ktoś miał jakieś bliższe doświadczenia z tą firmą i może podzielić się opiniami? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Poznań

• Jak się pracuje w SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

SWEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań