Opinie o Pap-Trans Piotr Brożek w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pap-Trans Piotr Brożek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pap-Trans Piotr Brożek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pap-Trans Piotr Brożek w Wałbrzych

Maciej

jestem zażenowany firmą warsztatu i wulkanizacją pracownicy o pospolite prostactwo. Dziwię się, kto ich zatrudnił (albo dlaczego tam jeszcze pracują). Pan od obsługi niejaki Wojciech poniżej krytyki - jakby łaskę robił, że musi obsłużyć. Zanim tam pojechałem przestrzegano mnie zarówno przed warsztatem jak i wulkanizacją Niestety nie posłuchałem i mam za swoje. Teraz cierpię. Mogę jedynie wszystkich przestrzec przed tym warsztatem gdziekolwiek byle nie tam od pracowników czuć won alkoholu i bezczelnie rozmawiając z klientem pali papierosy i chucha dymem w twarz klienta . W zakładzie panują wyzwiska i jak mechanicy do siebie wołają to woła o pomstę do nieba. nie wystawiają żadnego paragonu ani faktury o która prosiłem pod pretekstem że kasa fiskalna jest zepsuta !!!

Bo tam łamane jest prawo na każdy możliwy sposób

Kierowca

O co chodzi z tymi naganami dla wszystkich kierowców? Co do za przekręt że dają do podpisania po kilka nagan? A może chodzi tutaj o zwolnienia dyscyplinarne w razie likwidacji firmy? :(

Praktycznie na wszystkich, reszta w kopercie

Natan Nowy wpis

Mając kartę kierowcy i aktualny kurs na przewóz rzeczy, czyli to, co trzeba mieć według propozycji pracy dla kierowcy kat. C, jakie otrzymałbym wynagrodzenie? Cieszę się, że ma być ono wypłacane terminowo, ale kwota też ma znaczenie.

Zimna B Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Pytanie do pani kadrowej; Czy diety kierowców rozliczane są zgodnie z pakietem mobilności?

JB Nowy wpis

O co chodzi ze zwolnieniami dyscyplinarnymi pracowników? Jaki był powód zwolnienia? Dlaczego w ostatnim okresie zwolniło się tak dużo pracowników?

@JB

O, a to były tu jakieś dyscyplinarki ostatnio? Ja nie wiedziałam, a myślę o wysłania tutaj cv. Może ktoś coś o tym opowie? Za co to poszło i czy jak zwolnili tych ludzi, to otworzyli nowe rekrutacje? Szukają nowych ludzi, czy te posady pozostają wolne?

Popiel

Mam pytania: Czy pensje wypłacane są na czas? Czy wynagrodzenie pracowników jest zgodne się z umową i uczciwie rozliczone? Czy od całości wynagrodzenia odprowadzany jest ZUS? Czy pracodawca płaci dodatki za godziny nocne, nadgodziny? Czy otrzymujecie środki czystości, ubrania robocze, a może pracownik otrzymuje ekwiwalent na takowe? Czy otrzymujecie premie, jakieś dodatki np. Bony na święta, a może paczki (jakiej wartości)?

Jedno wielkie nie, czy jednak są premie, ciuchy robocze i kasa na czas? Nie chcesz, to nie pisz, ale dobrze wiedzieć, ile wynosi stawka w tym zakładzie, jakie są korzyści pracy, a jakie problemy. Może wejdzie ktoś z pracowników w szczegóły pracy tutaj?

Dozorca

dowolny

sss

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Cóż to za manifest listopadowy, czemu go zawdzięczać? Serio ludzie w firmie tacy rozplotkowani, że nie mają czasu pracować? Przełożeni nie mają nic przeciwko?

AAA
@Kierowca

Powiesz coś więcej o tych naganach? Tak bez powodu by takie dali, czy jednak coś sie stało? Za co w ogóle można taki papier dostać, są jakieś wytyczne odnośnie tego?

@AAA

Nagany były za drobne przekroczenia np. czasu jazdy o 1 min :( Każdy kierowca dostał w jeden dzień po kilka z różnych miesięcy.

@AAA

Za drobne przewinienia np. przekroczenie 1min jazdy :( wszyscy kierowcy w jeden dzień dostali po kilka nagan z różnych miesięcy

@Kierowca

No i jakie są potem konsekwencje tych nagan? Jakas kara finansowa, mniejsza premia czy obcięcie benefitów? Z czym taka nagana się wiąże?

JB

Nagana x3 wiąże się z tym że pracodawca ma dokument do ; -zwolnienia dyscyplinarnego w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia -potrącenia wynagrodzenia z powodów zdarzeń na drodze, naruszeń, uszkodzeń -opiniowania negatywnie pracownika

Bałdyga
@JB

Wiadomo kiedy właściciel będzie zamykał firme? Wszystko zamyka razem ze śmieciarnią? Plac będzie może do kupienia?

Amelia
@JB

No a czy względem kogoś rzeczywiście jakieś konsekwencje zostały wyciągnięte czy skończyło się tylko na podpisaniu tych papierów? Ta wzmianka tutaj o zamknięciu firmy jest prawdziwa?

@
@Amelia

Informacje o zamknięciu firmy są nieprawdziwe. A nagany można dostać za przewinienia z tachografu i mówi o tym artykuł 108-113 Kodeksu pracy. Pracodawca za naruszenia kierowców również dostaje mandaty, nie tylko kierowca. Zatem jeśli kierowca popełnia naruszenia które mogą skutkować mandatem dla przedsiębiorcy, pracodawca ma prawo wykorzystać takie przepisy kodeksu pracy.

@
@Kierowca

A może trzeba zobaczyć na siebie nie na pracodawcę? Pracodawca nie popełnia naruszeń dotyczących tachografu tylko kierowca, pracodawca tylko za to płaci. Gdyby wszystko było ok i kierowcy nie robiliby tylu naruszeń pracodawca nie wystawiałby nagan, proste. A jak się ma całą litanie naruszeń to do kogo potem pretensje ?

@Bałdyga

Z tego co wiem firma nie będzie zamykana.

Kaśka
@JB

O ile było potrącane z pensji? Jakie to stawki lub jaki rząd wielkości? To potrącanie to było od stałej pensji czy też z premii i np. ktoś wcale nie dostawał premii w wyniku takich kar?

@Kaśka

Potrącenia to ten cały dz.ad robi kiedy tylko chce przy wypłacie diet. Z diet odtrąca sobie wszystkie dodatki które występują przy podstawie (czyli kwoty minimalnej). Praktycznie każda wypłata się nie zgadza, diety wypłacana w kopercie (nie obudowane zgodnie z zasadami i prawem). Kierowcy na emeryturze będą chodzili po śmietnikach bo ich pracodawca płaci podatki i ZUS tylko od minimalnej.

Bałdyga
@Maciej

Firme ma wykupić podobno Słowak czy nawet już wykupił! Firma dalej będzie działać jako JDG czy wstąpi w spółke kapitałową prawa handlowego? Mogę natychmiast kupić tą firmę z całym jej majdanem łącznie z BESTDRIVEM tylko bez pracowników. Wszyscy do zwolnienia od razu!!! Czy właściciel tej firmy posiada również ziemie na sprzedaż? Również jestem zainteresowany wykupem. Mam informacje że firma padnie więc właściciel nie jest zbyt bystry skoro tak długo prowadzi sprzedaż majątku i nie potrafi firmy z CEIDG wyrejestrować. Mogę mu pomóc zamknąć firme i ją przejąć od razu z jej całym majątkiem. Zasoby gotówkowe nie grają roli. PROSZĘ O INFORMACJE bo jestem zainteresowany wykupem tej firmy!!!!

@Bałdyga

Nie mam pojęcia skąd masz takie, ale to są jakieś bzdety wyssane z palca. Właściciel firmy cały czas chodzi i narzeka bo to odstraszacz dla tych co chcą podwyżki. Ona ma się dobrze dalej inwestuje a naiwni nawet się nad nim litują i w dalszym ciągu dają się wykorzystywać.

@JB

To ostatnie zdanie o naiwnych, litujących się, to o pracownikach? Ktoś napisał, że podstawa, to minimalną krajowa, prawda to? I na jakich stanowiskach się tu tyle zarabia?

Praktycznie na wszystkich, reszta w kopercie

Bo tam łamane jest prawo na każdy możliwy sposób

Coś wiecie o widełkach na posadzie Mechanik samochodów ciężarowych? Pytam, bo jest w sieci ogłoszenie z widełkami 3000 - 5000 zł miesięcznie i czy wciąż tyle płacą, a może już więcej? Jest to nadal pensja zasadnicza teraz??

Ile jest zmian w Pap-Trans Piotr Brożek?

Justyna

Same opinie klientów tutaj, a ja chciałabym się dowiedzieć czy przyjmują uczniów na praktyki. Syn się uczy w zawodzie mechanika i chętnie przyjąłby się na takie praktyki na wakacje. Czy ktoś z pracowników może dać znać jaka jest atmosfera?

Krzysztof

Najgorszy warsztat we Wałbrzuchu. Nie dość, że obsługa z łaski, to w życiu nie widziałem, żeby ktoś tak fizycznie, chamsko, obchodził się z oponami przy wymianie. Wyginane na wszystkie strony, ściskane - dwa razy w roku zmieniam opony i nikt mi tak nigdy ich nie zmaltretował jak ten mechanik. Na wrzucenie do auta, do worków nawet, czy jakąkolwiek pomoc, nie liczyć, więc proponuję ubrać się jak do pracy w warsztacie. A teraz najlepsze - jedna z opon została założona odwrotnie do kierunku jazdy. Wymiana opon, podstawowa sprawa, aż takie trudne? Boję się pomyśleć, jak wykonują inne usługi... Omijać baaaardzo szerokim łukiem.

Grzegorz

Nie polecam, w moim odczuciu najgorszy zakład napraw samochodów w okolicy . Długi czas oczekiwania na naprawę, lawirowanie i wymyślanie dziwnych powodów możliwości naprawy. Komunikacja, a właściwie jej brak - jak chcesz się coś dowiedzieć to sam musisz jechać i szukać osób z którymi możesz porozmawiać. Straszna sprawa. Nie chcesz mieś problemu, szukaj innego zakładu. Jednym słowem koszmar !

Rafał

W ciągu ostatnich lat kilka razy miałem okazję korzystać z tego miejsca i za każdym razem czułem się (usunięte przez administratora) Całe miejsce śmierdzi przekrętem zaczynając od kierownika gbura, przez mechaników, którzy wiedzą, że robią masówkę, a wszytkie reklamacje i tak będą odrzucone. Jedynym plusem tego miejsca są krótkie terminy, jak potrzeba zrobić coś na już, w założeniu że i tak później trzeba będzie to poprawić. Bo z góry należy założyć że zostanie to zrobione źle. ODRADZAM TEN ZAKŁAD I WULKANIZACJĘ

@Rafał

Tak zwany warsztat BestDrive?

Arek

Partactwo, naciągactwo, (usunięte przez administratora) Trzymali auto dwa tygodnie i oddali nie naprawione. Nawet nie próbowali sprawdzić wszystkich możliwości bo nie ma śladów odkręcania, a twierdzą że sprawdzali. Zeszli na psy. Zwyczajne (usunięte przez administratora).

Zdecydowanie odradzam! Chyba najgorszy warsztat w mieście! Potrafią spartolić nawet wymianę oleju w silniku źle dokręcając korek spustowy. Jedynie dzięki mojej spostrzegawczości nie doszło do zatarcia jednostki napędowej - po zgłoszeniu reklamacji i zaprezentowaniu dokumentacji zdjęciowej właściciel orzekł oczywiście, że 'to niemożliwe' - na pewno w nocy specjalnie sam poluzowałem korek oleju i ruszyłem w trasę! Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam, nie wspominając już o rekompensacie za powtórną wymianę oleju podczas podróży, mycie podwozia, 2l dolanego oleju oraz stracony czas i nerwy. Nie dość, że partacz to jeszcze cham i (usunięte przez administratora) Warsztat wulkanizacyjny zaś to dopiero kosmiczna żenada: nie ma chyba w całej Europie 'lepszych' wulkanizatorów ! Felgi całe ubrudzone w smarach śruby pod mienili na gorszy stan a lepsze zabrali na każdy oponie olej samochodowy , a później udają że wszystko w porządku - to najpewniej ich motto! Myślę, że nie jeden wulkanizator by zrobił to lepiej niż 'fachowcy' z pap-trans. Jeśli nie cierpisz swojego samochodu i pragniesz zgotować mu najgorszy z możliwych los: polecam właśnie tę firmę - nikt nie zrobi tego lepiej

PAP TRANS MEFEDRONIARZE

Nie pozdrawiam knura , wieprza , opasa Śmierdzisz i te twoje buty umyj się wreście i wypież ciuchy bo śmierdzą niczym zapachy o poranku na strudze czyli gówne* wyglądasz z tym wąsem jak prawiczek i ten zjeban* uśmieszek z świńskiej mordy tu podajesz komuś rękę a za chwilę go sprzedajesz perfidnie szefowi i grubej która jak ty wygląda ledwo się toczy . Powinni ci zrobić windę bo masz problem wejścia po schodach tylko byś w koparce siedział i bąki zbijał . Jeszcze trochę i dostaniesz zawał jak biegasz i sprzedajesz kolegów

STACHU ZE WSI

Darek gruby bębnie nie biegaj w swoich cicho biegach do szefa sprzedawać każdego bo nie wyrobisz na zakręcie i puszcza ci szelki i padniesz na plecy i koparką będzie trzeba cię podnosić ZA DUPSK* masz brzuch wielki i jesteś pusty to więc jesteś BĘBEN gnij jak gnijesz w tej koparce. POZDRAWIAM TOMKA , STACHA EROTOMANA , ROMKA , TADKA LEMURA . RAFAŁA , SZOPENA ( KUSTOSZA ) PRAWICZKA . RESZTY NIE POZDRAWIAM BO TO SA CI**Y I MEFEDRONIARZE . JEBA* KNURA NA LEMURA KIJ MU W (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) MU W OKO !!

KONUS

Wiadomość do właściciela PAP-TRANS!!! Panie Piotrze proszę porządki zrobić w swojej firmie zaczynając od ochrony, którzy Pana (usunięte przez administratora) proszę się przyjrzeć co panowie z ochrony wynoszą w swoich torbach. Chyba, że (usunięte przez administratora) u Pana w firmie to norma, wtedy nie było tematu, ale jak właściciel daje się okradać to może te wszystkie komentarze powyżej to prawda!!! Pozdrawiam

Ixo
@KONUS

Jak Pan nie wierzy w komentarze byłych i aktualnie pracujących pracowników to zapraszam się tu zatrudnić w charakterze kierowcy/spedytora i wtedy przekona się Pan osobiście ale odradzam bo szkoda pańskiego cennego zdrowia i nerwów bo człowiek o słabych nerwach może wylądować na SORze z atakiem serca. Pozdrawiam.

Iza
@Ixo

A niby dlaczego tak tam nerwowo? Zacząłeś temat, to byś powiedział coś więcej, z czym jest tak źle według Ciebie. Zero konkretów póki co.

Zuzanna

Wpadłam w necie ogłoszenie że szukali Pracownika ds rozliczeń i koordynacji. Szukam info dla taty. Czy dają umowę o prace od początku? I jeszcze jaka jest pensja na start jeśli nie ma się doświadczenia w branży?

Ktoś aplikuje do firmy Pap-Trans Piotr Brożek w mieście Wałbrzych? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Nowo przyjęty

Mało pieniędzy (kasa pod stołem), dużo godzin,brak szacunku dla kierowcy i agresja spedcji do kierowcy. Kierowca ma myśleć za spedycje i odpowiadać za ich błędy.

Agnieszka
@Nowo przyjęty

To ile dokładniej tych godzin, że mówisz ze dużo? Jakoś na zarobki się ta ilośc godzin nie przekłada?

Sell
@Agnieszka

Kto w cyrku pracuje ten się nie śmieje;)

Barbara
@Sell

Mnie bardziej to określenie stosunku spedycji co do kierowców zaczęło zastanawiać. w każdym przypadku tak jest czy to zależy? i jak to konkretnie miałoby wyglądać?

Zostaw merytoryczną opinię o Pap-Trans Piotr Brożek - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Pap-Trans Piotr Brożek?

Zobacz opinie na temat firmy Pap-Trans Piotr Brożek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pap-Trans Piotr Brożek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pap-Trans Piotr Brożek?

Kandydaci do pracy w Pap-Trans Piotr Brożek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pap-Trans Piotr Brożek
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jurija Gagarina 20
    58-306 Wałbrzych