Opinie o PMT MEDICAL w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PMT MEDICAL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PMT MEDICAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT MEDICAL w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PMT MEDICAL?

Msa Nowy wpis

Kilka tygodni temu kupiłem od tej firemki nebulizator ( inhalator) po tygodniu odmówił posługi. Odesłałem urządzenie wraz z dokumentem zakupu oraz gwarancjąd o firmy w ramach grarancji. Po kilku dniach oddzwonił przedstawiciel firmy i oznajmił mi ,iż urządzenie nie działa z mojej winy a ponadto w opakowaniu nie było karty gwarancyjnej ani dowodu zakupu (usunięte przez administratora)

Marzena Nowy wpis

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie rozpoczął pracę w PMT MEDICAL? Jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Wszelkie opinie będą mile widziane.

Notes Nowy wpis
@Marzena

Podsumowując to jest jedna duża żenada... Rozmowa ? Jaka rozmowa ? Kto ? Gdzie i z kim ?

Lolek

Czy możecie podpowiedzieć jak się aktualnie pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PMT MEDICAL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Haliina

dostałam nowy glucometr VivaChek plus 10 pasków gratis i CO dalej pasków nigdzie nie mozna kupic bo ponoć trzeba zamawiać ale zadna hurtownia tego nie posiada .O CO TU CHODZI TO TAK JAK KUPIĆ DZIECKU WÓZEK BEZ JEDNEGO KÓŁKA. FAJNE NIE MA CO ???

Info
@Haliina

Nie lepiej zadzwonić na ich infolinię i się wszystkiego dowiedzieć ? Czy lepiej pisać na forach i tracić czas bez sensu ? A najlepiej to sobie wymień na taki jaki Ci pasuje i po problemie :)

SOS

ponoć niedawno do firmy przyszło wsparcie w postaci p. Bartosza z GSK. Ciekawa jestem co wniesie nowego do firmy w której pracuje kilka już lat, trzymamy kciuki za siebie, albo za p. Bartosza, bo może się okazać, że jesteśmy to zbędni...... sieci, sieci i hurt - czy to właściwa droga?

Przebiśnieg
@SOS

Jak pracujesz kilka lat to zdajesz sobie pewnie sprawę , że bez dystrybucji czyli hurtu nie istniejesz w OTC . Rynek się bardzo szybko "usieciawia" i pojedyncze apteki przechodzą pod tzw. franczyzę albo się sprzedają . Nie dotyczy to tylko tej firmy ale wszystkich działających w tej branży . Wszystko się zmienia i nic na to nie poradzimy . Bartka i jest ok .

Praca

Jak wygląda i na czym polega praca przedstawiciela handlowego? Tematyka: przedstawiciel handlowy przedstawiciel-handlowy Przedstawiciel handlowy to nie akwizytor Zawód przedstawiciela handlowego w powszechnej opinii bardzo często mylony jest z akwizytorem. Warto więc podkreślić, że akwizytor to ktoś, kto zajmuje się sprzedażą bezpośrednią a więc oferuje produkty przypadkowym odbiorcom, na przykład mieszkańcom danej kamiennicy. Z kolei przedstawiciel handlowy to osoba, która działa w sposób o wiele bardziej przemyślany. Przede wszystkim przedstawiciel handlowy jest pracownikiem jednej konkretnej firmy i odpowiada na promocję jej produktów. Formy związania z pracodawcą są bardzo różne. Niekiedy jest to umowa o pracę a innym razem umowy cywilnoprawne. Obecnie bardzo wielu przedstawicieli handlowych posiada zarejestrowaną działalność gospodarczą co jest z reguły rozwiązaniem korzystnym dla obydwu stron. Bez względu na formę zatrudnienia handlowiec podlega zarządom firm, których produkty promuje. Zdecydowana większość handlowców nie posiada swojego stacjonarnego miejsca w biurze firmy. Praca mobilna Ich praca ma charakter mobilny a największa jej część powinna polegać na bezpośrednim kontakcie z klientami. Praca handlowca w dużej mierze jest samodzielna. To właśnie on sam wyszukuje sobie potencjalnych klientów, obmyśla strategie ich przyciągnięcia oraz sam organizuje trasy i wyznacza czas swoich wyjazdów do klientów. Każdy handlowiec może oczywiście liczyć na wsparcie merytoryczne swojej macierzystej firmy. To jego zwierzchnicy ustalają cele motywacyjne oraz decydują o niestandardowych warunkach współpracy z ważnymi klientami. Jeśli chodzi o klientów przedstawicieli handlowych to dzielą się oni na dwie grupy. Są to klienci obecni, już pozyskani oraz nowi klienci potencjalni. Jeśli chodzi o klientów już znanych to rolą handlowca jest podtrzymywanie dobrych relacji i dbanie o to aby klient był zadowolony i nie odszedł do konkurencji. Handlowiec musi także odpowiadać na wszelkie sygnały ze strony takich klientów zarówno w kwestiach technicznych jak i związanych z cenami. Pozyskiwanie nowych klientów Drugą bardzo ważną częścią pracy handlowca jest pozyskiwanie nowych klientów. Jest to bardzo ważne i jednocześnie niesamowicie trudne. Pracodawcy handlowców wyznaczają jednak specjalne plany, które mówią o tym ilu nowych klientów trzeba pozyskać. Jeśli handlowiec nie wywiązuje się z tych zadań może zostać zwolniony. Z kolei jeśli jest aktywny i radzi sobie bardzo dobrze będzie otrzymywał prowizje pieniężne. Szczególnie trudnym zadaniem jest przejęcie klienta, który od dawna jest obsługiwany przez konkurencyjną firmę. Czasami jednak takie działania się udają zwłaszcza jeśli trafi się na moment, gdy firma będzie chwilowo niezadowolona z usług dotychczasowego dostawcy. Aby być dobrym przedstawicielem handlowym trzeba wykazywać określonymi cechami i umiejętnościami. Handlowiec to ktoś, kto musi lubić się uczyć. Powinien on bardzo dobrze znać produkty, które promuje bo tylko wtedy będzie wiarygodny. Jakie cechy powinien posiadać przedstawiciel handlowy? Jest to praca, która wymaga ogromnej odporności na stres a także osobistej motywacji. Handlowiec musi także posiadać bardzo dobre umiejętności społeczne. Przydaje się tutaj wiedza z dziedziny psychologii, asertywność i umiejętność negocjowania. Wielu klientów w ogóle nie chce rozmawiać z przedstawicielami handlowymi. Trzeba być odpornym na tego typu sytuacje i próbować dalej. Są także klienci, którzy pragnąc wynegocjować lepsze warunki posuwają się do zachowań nieuprzejmych, wręcz aroganckich. Handlowiec na takie zachowania musi być również uodporniony. Wreszcie warto wspomnieć o tym, że praca handlowca odbywa się w terenie. Są to więc dziesiątki godzin spędzanych w samochodzie, w trasie wymagających koncentracji i uwagi. Handlowcy, którzy mają duże rejony zwykle przez pięć dni w tygodniu przebywają poza domem, śpią w hotelach, pracują nie tylko w dzień ale też i wieczorami miewają negocjacje z klientami. Jest to więc duże obciążenie dla życia rodzinnego. Poza tym handlowiec we własnym zakresie musi też wykonać swoją pracę biurową, opracowywać strategie, zbierać dane klientów, odsyłać raporty do centrali. Wreszcie każdy szanujący się handlowiec musi schludnie wyglądać i odpowiednio się ubierać aby wzbudzać zaufanie swoich klientów.

CV

1. Jak napisać pierwsze CV studenta? Zacznij od tego: Za chwilę pokażę Ci jak opisać każdą sekcję w Twoim CV. Na początku zwróć uwagę na układ CV, który powinieneś zastosować. Na samej górze powinno się znaleźć Twoje podsumowanie zawodowe. Najlepiej, jeśli zajmie maksymalnie 3 linijki w dokumencie. Tuż za podsumowaniem umieść sekcję „doświadczenie”. Piszesz CV bez doświadczenia? Dodamy „działalność dodatkową”, „wolontariat”, „staże i praktyki”. Następnie dodamy uzyskane referencje (za chwilę dowiesz się dlaczego). Poniżej umieść w CV swoje wykształcenie. Jeśli jesteś studentem, opisz tylko swoje studia wyższe, a pomiń liceum. Technikum możesz zostawić jedynie, jeśli szukasz możliwości rozwoju w kierunku zgodnym z profilem Twojego technikum. Jeśli nie studiujesz opisz szkołę, którą skończyłeś. Umiejętności, języki i programy to Twój główny atut! Koniecznie umieść je w widocznym miejscu. Najlepiej, jeśli znajdą się one w jednej części dokumentu, np. po prawej lub lewej stronie. Zobacz, jak to wygląda na szablonie CV Casdace poniżej, który znajdziesz w naszym kreatorze (stwórz CV tutaj). szablon cv word Szablon CV dla absolwenta Cascade - zobacz inne szablony Jeśli zaprezentujesz je w ten sposób, te 3 ważne sekcje od razu skupią uwagę pracodawcy! Wykorzystaj to, zwłaszcza jeśli jeszcze nie posiadasz bogatego doświadczenia. Pora na sekcję szkolenia i certyfikaty. Tutaj umieść tylko te pozycje, które mogą zainteresować danego pracodawcę. Nie ma sensu pisać o kursach, które nie przydadzą się na konkretnym stanowisku. Na końcu CV umieść swoje zainteresowania. Pamiętaj, że przy krótkim doświadczeniu albo jego braku, pierwsze CV napisz na 1 stronę. Duża ilość nieistotnych informacji w CV może mieć efekt odwrotny do zamierzonego. Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak napisać wyjątkowo skuteczne CV, przeczytaj ten artykuł: "Jak napisać CV, lepsze niż 95% kandydatów?" (czytaj) cv dla absolventa 2. Pierwsze CV dla studenta koniecznie zacznij od tej sekcji… Efektywne CV rozpoczyna się od krótkiego podsumowania zawodowego. Umieść tę sekcję na samej górze CV. Dlaczego? Dzięki temu to ona jako pierwsza (a nie Twój brak doświadczenia) zwróci uwagę pracodawcy. Przedstaw się za pomocą 3-4 zdań i wskaż swój cel zawodowy. Jak to zrobić? Określ: Kim jesteś? (np. „Jestem studentem V roku Marketingu i Zarządzania.”)Co do tej pory udało Ci się osiągnąć/co w Twoim życiorysie przybliża Cię do wymarzonej pracy? (np. „Zdobyłem pierwsze doświadczenia marketingowe w agencji reklamowej. ”)Gdzie chcesz pracować? Jaki jest Twój cel? (Np. „Aktualnie poszukuję stażu/pracy na stanowisku stażysty w dziale marketingu.”) Pewnie teraz się zastanawiasz… Co mogę opisać jako swoje osiągnięcie zawodowe, skoro jeszcze nie zrealizowałem żadnych praktyk? Pokaż swoją pasję, cechy i umiejętności, które mogą pomóc Ci w zdobyciu pierwszego doświadczenia zawodowego. Ostatnio o pomoc w napisaniu CV po liceum poprosił kandydat, który nie studiuje i nie odbył jeszcze żadnych praktyk ani stażu. Dzięki konsultacjom (tutaj), udało się stworzyć dla niego ciekawe podsumowanie zawodowe. Brzmiało mniej więcej tak: „Jestem absolwentem liceum, dążącym do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Sprawnie poruszam się w Internecie i znam obsługę Google AdWords i Google Analytics. Świetnie odnajduję się w świecie nowych technologii. Szukam możliwości rozwoju jako specjalista ds. pozycjonowania stron.” Skutecznie napisane cele zawodowe pokazują, że warto Ci zaufać. Potrzebujesz więcej wskazówek, jak napisać podsumowanie zawodowe, które zainteresuje pracodawcę? Przeczytaj ten artykuł: "Cele zawodowe w CV - 4 rady jak je opisać, aby dostać pracę" (czytaj) szablon cv modern Cele zawodowe zawsze umieszczaj na górze CV. Szablon CV Modern - zobacz inne szablony 3. Jak napisać pierwsze CV bez doświadczenia? Po pierwsze postaw na zdobycie doświadczenia. Od czego warto zacząć? Jeśli jeszcze studiujesz i masz możliwość zapisania się do organizacji studenckich, zrób to jak najszybciej. Dlaczego warto? Otrzymujesz dostęp do bezpłatnych szkoleń, możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz znajomości (często międzynarodowych). Taki punkt w CV studenta lub absolwenta jest bezcenny! Poza tym, większe organizacje studenckie często mają budżet na działalność i prowadzą ciekawe projekty. W dużej firmie czasami trzeba kilka lat pracy, aby otrzymać samodzielny projekt. Tutaj jest to znaczni

Qwerty

Czy ktoś słyszał żeby osoba która nie pracuje , nie daje rady i nie ma wyników nie była bardziej kontrolowana , naciskana . Tak to funkcjonuje : jak Masz wyniki to wszyscy siedzą cicho i jest spokój a jak nie Masz wyników ro zaczyna się przyglądanie . Tylko w każdej firmie odbywa się to inaczej - poczytajcie opinie o Krka , Adamed a najciekawsze PMT marketing ;) . Takie tam domino , Przedstawiciel nie robi planu obrywa się Kierownikowi , Kierownik nie robi planu obrywa się Dyrektorowi , Dyrektor nie robi planu zostaje zwolniony ;) . Jak by nie patrzeć w każdej konfiguracji trzeba pracować bo inaczej będzie źle , okropinie i Firma jest beznadziejna a przełożony/a to tępy potwór , tyran itp. bo zamiast spać , wypoczywać to trzeba pracować .

Robotny

Ja to już zjadłem zęby w tej korporacji ;) bo pracuje z 8 lat i powiem wam że generalnie nie jest lekko ale jak komuś się chce się poświęcić pierwszy rok , no może półtora na ciężką orkę od rana do wieczora i ma się dryg sprzedażowy to można spokojnie pracować i zarabiać dobrze przez pozostałe lata bazując na relacjach , kontaktach itp. Jestem tu pierwszy raz i jak czytam te wszystkie posty to piszą osoby które albo zostały zwolnione bo im się nie chciało albo biuro którym się nie chce ;). Osoby rozgoryczone i pretensjonalne bo nie dały rady :) . Rzeczywiście podstawa nie jest duża ale marchewką można podgonić .

Fakir

Co tu się zrobił pudelek.pl czy napisz do Kasi czy plotka.pl co to kogo interesuje . Nie chcesz pracować to sobie odpuść i tyle chcesz zostać to zajmij się pracą i wszystko .

Lelek

Witam . Pracuje w Firmie konkurencyjnej i znam parę osób które pracują albo pracowały w tej Firmie i wiem że to czysta dystrybucja więc czego ludzie oczekują kokosów . W mojej Firmie pracuje 35 przedstawicieli i na palcach jednej ręki policzyłbym zadowolonych ludzi . Taka Polska mentalność żeby zarobić ale się nie orobić . Każdy pisze o podstawie a jest jakaś prowizja ? Dodatkowe profity ?

Optymista

Najlepiej narzekać , plotkować i wymagać tylko od wszystkich do okoła a nie od siebie . Wszędzie trzeba pracować i jak powiedział Paderewski 1% szczęścia , 9% talentu , 90% praca . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i jeśli komuś nie odpowiada do szuka innego zajęcia a nie otwarcie krytykuje na forum bo tak najłatwiej . W polsce jest małe bezrobocie a Firm nie brakuje więc można sobie poprzebierać i powybierać dowolnie nawet w innej branży .

Klientka

Problemem PMT są ludzie którzy tam pracują zarówno w biurze jak i w terenie . Nic im się nie chce tylko plotkować , palić fajki i szukać sensacji - zero kreatywności . Każdy tylko czeka jak wybije 16:00 i do domku . W terenie pracują śmierdzące lenie które sprzedają co chcą , robią co chcą i nikt nad tym nie panuje . Jak przychodzi nowa osoba która jest zmotywowana to zostaje zarażona nieróbstwem , arogancją przez pozostałych . Prezes tylko patrzy i wzrusza ramionami a drugi zrobiłby porządek ale odpuścił i zajmuje się drugą spółką . Szkoda patrzeć bo firma istnieje już prawie 15 lat i raczej się zwija a nie rozwija .

Marek's

Ludzie co Wy tacy narzekający ? jak wam coś nie pasuje to znajdzcie sobie lepszą Firmę mniejszą , większą i będzie lepiej . Nikt nikogo do niczego nie zmusza i pracujecie , robicie to co uważacie za stosowne i dobre według was . Jeśli jest tak zle i nie wygodnie to polecam pracuj.pl gdzie w 100% znajdziecie swoją wymarzoną , cudowną Firmę która zaoferuje pracę z bajki :-) .

Marek's

Dyzma

Zmiany , zamiany , przemiany i jeszcze jakiś korpoludek wskoczył na Kierownika i myśli że błyszczy . Ogólnie to trzeba szukać czegoś z lepszą perspektywą bo w PMT nie da się już nic zrobić (funkcjonujący trup) .

Rojek

Firma może nie jest najwspanialszą na świecie ale przynajmniej daje możliwość w miarę dobrych warunków pracy - rynek się szybko zmienia i cały czas słychać o restrukturyzacjach nawet w tych największych korporacjach . Jeśli ktoś ma energię i chęć zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy to polecam .

Zdziwiony

Jakich opinii szukacie? Że będzie lekutka praca, bez kontroli za dużą kasę. Cienkie bolki, trzeba było się uczyć a najlepiej sami załóżcie firmę i zobaczycie jakie to proste użerać się z nierobami którym wszystko przeszkadza. A najgorsza to jest konkurencja i zbyt wysokie ceny... Żenada.

arturo

Zgadzam sie z przedmowcami, placa na reke to jakies 2000zl i co najlepsze pracujesz na 3 wojewodztwach!!!!! O premii mozna pomarzyc bo trzeba sprzedac z reki za 65 tysiecy a premii z tego masz marne 4%!!!!! Zatrudniaja ludzi na umowe o prace (okres probny 3mc)a w tym samym czasie jak juz dany delikwent pracuje rzucaja odloszenie na pracuj.pl ze szukaja ludzi.Brak szacunku do ludzi ktorzy za marne pieniadze jezdza robia km a Oni juz kogos na jego miejsce szukaja. Co do produktow to racja psujace sie gowna ktore trzeba odbierac i wysylac dhl-em. Podsumowujac praca dla mlodych ludzi ktorzy chca przez 3 miechy powozic sie kia ceed kombi rocznik 2014 i dostawac na lape 2tysie.Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o PMT MEDICAL - Kraków

PMT MEDICAL
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Tetmajera 79
    31-352 Kraków