logo Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Ideo Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 20:25
Wiesz czy przyjmują do firmy Ideo Sp. z o.o. młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!
323 2016-05-16 16:08
Specjalista ds. Google Adwords jes t teraz poszukiwany @karola, ja będę jak najbardziej aplikowała na to stanowisko bo nie znam norweskiego. rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych jak widzę oferują więc mnie ostatecznie przekonali i ślę cv
Tomek 2017-03-28 14:44
Nie polecam
Antek 2017-03-28 14:45
Rozbudowany pakiet dofinansowan i benefitow? Rozumiem że masz na myśli darmowa wodę, kawę jabłka i parę groszy do multisporta prawda?
Nic po za tym. Atmosfera miła. Ale duży przemiał. Połowa ludzi poszła do g2a albo agencji w innych miastach bo lepsze pieniądze. Ze specjalistów to masz może z 2 osoby na dział. reszta nie zdąży być specjalistami bo odejdą raz dwa gdzieś do innej agencji czy g2a. Elastyczne godziny pracy też nie istnieją. W domu mogą pracować tylko wyrobniki, jak ktoś jest bardziej ogarnięty to może spodziewać się miliona forwardnietych e-maili od kierowników i ciągłego zawracania głowy, ponieważe nie mają zielonego pojęcia o niczym i skupiają się na forwardowaniu e-maili co ciekawe zazwyczaj zarabiają lepiej lub podobnie jak owi specjaliści
Programista 2017-05-14 20:47
A ja pracuję jako programista (nie w dziale pozycjonerów którego dotyczą inne opinie) i polecam.
Być może dla niektórych dobrze wyposażona kuchnia (owoce, kawa, itp) drużyny sportowe, kilka imprez w roku, czy dofinansowany multisport oraz dodatkowe ubezpieczanie to za mało ale dla mnie to jest w pełni wystarczające.
O wiele bardziej wolę normalną atmosferę i standardową prace po 8h dziennie niż tak zachwalane wyżej g2a (co z tego że mają masażystkę jak dostęp do niej jest ograniczony, pracują po 10h dziennie, na zmiany itp.).
Jako programista mam dostęp do nowych technologii, ciekawych projektów oraz ludzi z którymi chce się współpracować i którzy wiedzą co robią.
Zdarzają się też projekty mniej ciekawe ale na szczęście nie jest ich dużo.
Zarobki są OK, może nie najwyższe w Rzeszowie ale powyżej lokalnego standardu.
Jako programista nie muszę też być od wszystkiego i zastępować PM (jak w niektórych innych firmach w Rzeszowie) tylko mogę się specjalizować w swojej działce.
Zostaw swoją opinię o Ideo Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideo Sp. z o.o.