Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan"

Kłodzko

Opinie o Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan"

KS 2010-01-22 09:34:34
Super firma. Wiecznie cos sie dzieje. Ciagly rozwoj, nowe zadania, wyzwania. Dla ludzi ambitnych, jak ja, wrecz wymarzone miejsce. Place dobre, atmosfera tez. Nie zamienilbym jej na zadna inna
Muminek 2010-01-22 09:47:02
Potwierdzam opinie poprzednika. Firma, ok atmosfera tez. Place w miare jak na Klodzko. Czasami dochodza zadania specjalne, ale to jak w kazdej frmie.
Bonzo 2016-08-21 18:32:46
Od 8 lat żadnej podwyżki, a miała być co roku w lipcu.
Kryzys,ale tylko dla pracowników bo właściciele jakoś tego nie odczuwają.
Już niedługo sami będą pracować, bo ludzie zaczynają się zwalniać.
Pracy coraz więcej, ciągłe redukcje, coraz więcej wymagań a wypłaty stoją w miejscu.
Ciężko sobie odjąć od ryja i dać uczciwie zarobić.

Bonzo 2016-08-21 18:56:58
W żadne święta nawet 10 zł nie dadzą bo "kryzys" i tak jest od lat.
Jeśli chcesz pracować za najniższą krajową w weekendy, święta, sylwestra bez żadnych perspektyw płacowych ,w ciągłym strachu czy nie zostaniesz wyzwany od " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; to składaj podanie już dziś!
Generalnie firma ma potencjał, ale trzeba wykopać paru ludzi a innym przetłumaczyć co robić aby utrzymać klienta przy sobie. Ogólna spychologia sprawia ,że firma jest na równi pochyłej od wielu lat.
Niestety niektórym osobom widocznie przestało już na tym zależeć, tylko patrzeć jak ją wchłonie konkurencja, która przecież nie śpi.
Wielki 2016-11-13 18:20:29
Ja jestem zadowolony, praca pewna, płaca pewna (fakt, że mogła by być wyższa) ale wszyscy pracownicy mają umowę o pracę, wielu pracuje w tej firmie od ponad 20 lat! Znasz drugą firmę w Kłodzku, której pracownicy mają taki staż? Owszem są pracownicy, którzy przychodzą tylko odbębnić godziny i chyba ty do nich należysz, jeżeli masz minimum socjalne. Konkurencja o której piszesz zatrudni ciebie na umowie śmieciowej tylko na czas przekazania wiedzy o ewentualnych klientach do przejęcia i później i tak ciebie zwolni... Powodzenia.
Bonzo 2016-11-19 21:20:23
Znam wiele firm w Kłodzku w której pracownicy mają taki staż, ale znam tez sporo firm w których pracownicy są doceniani przez pracodawcę. Podwyżki, premie, zwykłe dobre słowo. A w naszej firmie jest tylko niesamowita psychoza. Wszystkim kolana chodzą bo wjechał prezes na firmę. Prezes - Bóg. Znasz druga taką firmę w Kłodzku w której od ponad 20 lat panuje strach przed szefem?
Co Ci po umowie jak podwyżki od 8 lat nie było. No chyba,że lubisz pracować "ku chwale ojczyzny" albo wynalazłeś sposób i płacisz stażem a nie pieniędzmi: za mieszkanie, w sklepie itp...
Wiesz którzy pracownicy przychodzą odbębnić godziny? Ci co mają emerytury bo oni nie muszą się spinać bo i tak co miesiąc wpada kilka tyś. na konto.
A szefowi to jest na rękę,bo taki pracownik nie będzie upominał się o pieniądze,bo po co drażnić lwa. A na tym cierpią inni, którzy nie mają emerytur i żyją tylko z wypłaty z optoscanu. Przecież nikt nie pójdzie do szefa po podwyżkę bo uslyszy " jak ci sie nie podoba to wypie..... zatrudnie sobie emeryta, który nie będzie stękał".
Prawda boli????
Co roku w lipcu będzie podwyżka - święte słowa prezesa wypowiedziane na jednym z zebrań ,które pamiętają wszyscy oprócz samego prezesa.
Zebranie zrobił w styczniu a obiecał podwyżki co roku w lipcu. Wiesz czemu? Bo pomyśłał,ze ludzie do lipca zapomną o tym.
Panie prezesie ludzie nie zapominają mimo,ze minęło już chyba z 7 lat od tego zebrania.
Ciągle czekamy na tą podwyżkę w Lipcu! A tego szampana sylwestrowego za 30 zł z leclerka może pan sobie w dupę wsadzić.
Ludzie chcą godnie zarabiać, jak Pan da podwyżki to szampana sobie sami kupimy.
Może warto kupic jednego mercedesa mniej i dać pracownikom,zeby poczuli się docenieni. 4 autami na raz pan nie pojedzie....
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan" - Kłodzko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan"