brak logo

Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan"

Kłodzko

Opinie o Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan"

KS 2010-01-22 09:34:34
Super firma. Wiecznie cos sie dzieje. Ciagly rozwoj, nowe zadania, wyzwania. Dla ludzi ambitnych, jak ja, wrecz wymarzone miejsce. Place dobre, atmosfera tez. Nie zamienilbym jej na zadna inna
1
Muminek 2010-01-22 09:47:02
Potwierdzam opinie poprzednika. Firma, ok atmosfera tez. Place w miare jak na Klodzko. Czasami dochodza zadania specjalne, ale to jak w kazdej frmie.
1
Bonzo 2016-08-21 18:32:46
Od 8 lat żadnej podwyżki, a miała być co roku w lipcu.
Kryzys,ale tylko dla pracowników bo właściciele jakoś tego nie odczuwają.
Już niedługo sami będą pracować, bo ludzie zaczynają się zwalniać.
Pracy coraz więcej, ciągłe redukcje, coraz więcej wymagań a wypłaty stoją w miejscu.
Ciężko sobie odjąć od ryja i dać uczciwie zarobić.
5
Bonzo 2016-08-21 18:56:58
W żadne święta nawet 10 zł nie dadzą bo "kryzys" i tak jest od lat.
Jeśli chcesz pracować za najniższą krajową w weekendy, święta, sylwestra bez żadnych perspektyw płacowych ,w ciągłym strachu czy nie zostaniesz wyzwany od " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; to składaj podanie już dziś!
Generalnie firma ma potencjał, ale trzeba wykopać paru ludzi a innym przetłumaczyć co robić aby utrzymać klienta przy sobie. Ogólna spychologia sprawia ,że firma jest na równi pochyłej od wielu lat.
Niestety niektórym osobom widocznie przestało już na tym zależeć, tylko patrzeć jak ją wchłonie konkurencja, która przecież nie śpi.
4
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan" - Kłodzko
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób I MIenia "Optoscan"