Opinie o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUD S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FUD S.A o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

PRL

Ukrainiec 25zł netto Polak 25 brutto tak polak robi w we własnym kraju za miskę i ryżu

@Pracownik FUD

Co lepsi hindusi i Ukraińcy już uciekli z Fudu zostali tylko statyści a na lepszych niemają co liczyć

Dziadostwo

Dziwię się ludziom że za te marne grosze chcą tam pracować tam niema nic co może człowieka zachęcić do zatrudnienia się.

Wioleta

czy sugerujesz przy tym teraz, że oferowany sprzęt wcale nie wpływa na wyniki z pracy tutaj? Nie ulepsza jej? Znacie aktualne taregty handlowców? Jakich wyników finansowych można się przy nich spodziewać?

Anonimowy

Firma Krzak. Pensja najniższa w górę a tu pensje stoją w miejscu od lat a na dodatek nie płacone na czas. Niech Szanowny prezes utrzyma się za 3 tys zł i powie bankom żeby ratę kredytu też przesunęli o 2 tyg.

@Hehe

Podnieśli ale to dalej bez premi i nadgodzin jest zapomoga

Zhali

Składam petycję do zażądu, jeśli to dzisiejsze dziewcze z recepcji zostanie tam na stałe to ja moge robić nadgodziny nawet i za darmo

Popieram
@Zhali

To może zarząd doceni kompetencje tej pani i podniesienie wynagrodzenie skoro ma taki wpływ na wydajność pracy w FUD S.A

***** *** Nowy wpis

Zebranie było demotywujące jak ktoś nie wie co to znaczy niech sobie sprawdzi w słowniku

Ewka Nowy wpis

Dzień dobry. jak teraz wygląda u Państwa kwestia nadgodzin? Partner może będzie aplikował na montera konstrukcji stalowych. trzeba przyznać, że ogłoszenie nie jest zbyt długie ale w wymogach pojawiła się dyspozycyjność. Czy chodzi o te godziny dodatkowe?

Czemu miałyby występować jakieś problemy z płynnością o której ktoś wcześniej wspomniał, skoro normalnie maja ogłoszenia powystawiane na stronie i tutaj ktoś już nawet o podwyżki jakiś czas temu pytał? Liczba zatrudnionych osób jest stała?

......

Zostają ci co mają blisko do emerytury, reszta ucieka

@......

Blisko do emerytury? Jaki okres czasu macie na myśli, czy dużo jest starszych pracowników? Zastanawiam się czy maja dzięki temu jakieś pomniejsze przywileje lub cokolwiek w ramach docenienia?

***** *** Nowy wpis

Właśnie zabrali ostatni przywilej jubileusz i to jest to zachęcanie do zatrudnienia i zostania w fudzie

Zhali

Popieram
@Zhali

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FUD S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Pytanko

Czy w firmie dostaliście podwyżki inflacyjne?

Co z tą sprzedażą kapitału? Czy możecie wyjaśnić aktualna sytuacje finansowa firmy? nie mam pewności czy w poprzednim wątku ludzie żartowali czy jednak faktycznie jest cos na rzeczy? Bywały z płynnością kiedykolwiek jakieś problemy?

Dziadostwo

Marcela
@Dziadostwo

Ja w ofercie dla handlowca na stronie widziałam wzmiankę przyjaznej atmosferze oraz szkoleniach. Nie jest tak? i tak z ciekawości jakiego konkretnie laptopa czy tez telefon się dostaje teraz? Co jaki czas zmieniają na nowy?

Wioleta

Anonimowy

*****
@Anonimowy

Zamiast kasować posty to przelejcie wypłaty bo 10.07 był juz dawno a pieniędzy jak nie było tak nie ma.

Hańba
@Anonimowy

Pracownicy produkcji są tanią siłą roboczą i dopóki nie zmienią pracy to na lepsze wynagradzania nie mają co liczyć

Nela
@Hańba

Skąd pewność, że tylko zmiana pracy może przynieść lepsze zarobki? Co słyszycie, kiedy ubiegacie się o podwyżkę? Każdy pracownik produkcji ma taką samą stawkę?

@Nela

Na zebraniach zarząd sam mówi, że jak sie nie podoba wynagrodzenie można odejść, dyskusje są bezskutecznie wręcz upokarzające, od momentu jak wróciły osoby szkodliwe to razem z nimi wróciły nawyki opóźnień wypłat i cięć wynagrodzeń.Prezez ma mentalność typowo destruktywną dla zakładu, sprzedać co sie da i zamknąć na klucz.To jedyny zakład który nie ma ogrzewania. Zimno jak w psiarni, z sufitu spada tynk, podczas deszczu leje się woda jak z wodospadu.Az zal patrzeć jak można położyć firmę z tradycjami i doświadczeniem.

Słabo
@Nela

Bo tu raczej nic się nie zmieni był (usunięte przez administratora)i będzie raczej się zwalniają niż przyjmują już są brygady dwu i trzy osobowe a będzie jeszcze mniej bo odejdą emeryci i raczej garstka pracowników na cały zakład nie zarobi

Skoro piszesz już ze trzeba jednak umieć to jak w końcu macie ze szkoleniami? Gdzieś mignęła mi o nich wzmianka ale to było pytanie o handlowca, zresztą i tak nikt na nie nie odpowiedział. Jakie minimalne doświadczenie jest tak w ogóle wymagane?

Biurowy

Dla kierownictwa pieniądze na podwyżki się znalazły

Bieda fud
@Biurowy

Jak dostali podwyżki to sami niedługo zawiną rękawy i będą zasuwać bo cierpliwość ludzi się kończy

Słabo
@Hańba

Właśnie dostaliśmy podwyżki ale o parę lat za późno i nieadekwatne do zawodów klasyfikowanych jako wykonywanywane w warunkach szkodliwych

@Słabo

Nie umknęło mi to gdzieś? Mam na myśli te podwyżki, od paru komentarzy ta fraza pada. Czyli ile konkretnie udało się jej uzyskać? jak zostało to postanowienie skomentowane? I jakichś jeszcze zmian możecie się przy tym spodziewać?

Hehe
@Słabo

Podnieśli tym co muszą już siedzieć do emerytury, a młodzi odeszli, biurowi mądrale fachowca na hali nie zastąpią, zewnętrzne firmy tez nie pomogą za darmo.Zarząd najgorszy od 20lat

@Hehe

Podnieśli ale to dalej bez premi i nadgodzin jest zapomoga

Czy macie w firmie spotkania świąteczne i premie roczne?

@Kandydat

Mamy owocowe czwartki i warzywne tygodnie

@PRL

Są jeszcze Ukraińcy co mają po 30 zł netto.

Pracownik FUD
@PRL

Polski pracownik w Fudzie zarabia mniej od Ukraińca a nawet od Hindusa. Jesteśmy najtańszą siłą roboczą w swoim kraju.

@Pracownik FUD

Pytanie mam. Czemu oni mają te 30? a raczej mieli, bo ktoś rok temu tak pisał... dziś to jak jest?

@Helena

Mają dalej 30 i więcej do tego ze 25 pośrednik razem 55 przy 160 godz to jest 8800 polak jakieś 25 brutto 18 netto 2880 plus 450 premi policzone na szybko. Dlaczego tak jest tego nie wie nikt.

Premie
@***** ***

Wróciły wam już premie?

@Premie

Tylko na paskach, przelewów brak... przeleją jak będą mieli ochotę

Lipa
@***** ***

Wrzucają to w koszta

Tak 170 zł

Robol

Ciekawe pod jakim względem?

@Robol

Jak kwestia premii ostatecznie się rozstrzyga pod względem terminów? Piszesz, że przelew może być teoretycznie w dowolnym momencie. Do którego jednak dnia max? W ostatnim czasie kiedy zostały przelane?

@Helena

Ostatnie odbyły sie prawidłowo razem z wypłatą, oby tak dalej

@Pracownik FUD

Pojawiła się oferta pracy w FUD na stanowisku Project Manager. Zakres obowiązków wskazuje że Project Manager zastępuje w obowiązkach całe kierownictwo zakładu. Więc jaki udział w realizacji pozyskanych projektów ma dyrektor produkcji, operacyjno-finansowy, kierownictwo produkcji i logistyki? Czym się zajmuje na przykład dyrektor produkcji, kierownik produkcji? Jakie są moce wytwórcze i kadrowe? Czy warto się zastanawiać nad rozważeniem wysłania aplikacji na powyższe stanowisko? Proszę o podpowiedź!

MBO = wuj
@były pracownik

"Jakie są moce wytwórcze i kadrowe?" - Dopóki nie wyłączają prądu to całkiem spore...

@MBO = wuj

Z tym całym prądem to chyba niepotrzebna panika tutaj? Ten temat oficjalnie był w ogóle poruszany?

@były pracownik

Dyrektory i kierowniki zajmują się zupełnie niczym

PRL

Kierownik to tylko potrafi 25zł zabrać za pójście do szatni za 5 min przed fajrantem taki ma biznes plan na finanse zakładu

Premie
@PRL

Który kierownik?? Chyba nie ma prawa tak robić

SSP
@Premie

A ilu masz kierowników produkcji

@SSP

jakie są wobec tego warunki zatrudnienia na jakiejś umowie chociażby? i kto tak po za tym weryfikuje potem wyniki z pracy na tym stanowisku? za co konkretnie się odpowiada?

@MBO = wuj

Moce wytwórcze są coraz mniejsze a niedługa zerowe

Czy istnieje możliwość rozwoju w FUD S.A?

foreman

28 04 członek zarządu podarował pracownikom z działu utrzymania ruchu i inwestycji prezent .Bez uprzedzeń i wyjaśnień wszyscy dostali rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem bez propozycji zmiany stanowiska,potraktowano Nas jak skrzynkę jabłek.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem .PRAWDZIWY CZŁONEK TAK DZIAŁA!!

@foreman

Pan Es został sprowadzony chyba tylko po to żeby doprowadzić do upadku firmy... nie ma pojęcia o branży, nie ma pojęcia co robić i swoimi decyzjami tylko pogarsza sytuacje firmy. Jeżeli szuka oszczędności dla firmy to powinien sam sobie wręczyć wypowiedzenie.

Siwa głowa
@foreman

On liczy na to, że pozwalnia wszystkich i zatrudni na śmieciówki, tylko że to tak nie zadziała

Nie polecam
@foreman

Nie narzekaj tylko w chorej (usunięte przez administratora) firmie zwalniają z odprawą a później tych samych przyjmóją na leprzych warunkach.

Dziady

Szanowne ,,prezesy i dyrekrektory", wypadałoby przelać pieniążki za sierpień a nie udawać (usunięte przez administratora), jak nie ma kasy to znaczy ze czas oddać władze komuś kto potrafi zarządzać i nie robić chlewu z zakładu. Może taki język dotrze, dialog na wyższym poziomie jest tutaj nie wskazany.

@Dziady

Tak w sumie to macie te wypłaty do 10tego, że 11tego o tym pisałeś? Do kiedy udało się to ostatecznie wyrównać? I co było powodem? Dodatkowo jak obecnie sytuacja wygląda już są przelewy czy do jutra jeszcze trzeba czekać? Jak ma się konto w innym banku to tez ma na to wpływ?

Pytanie jeszcze z kim o tym rozmawiano? Jakie macie opcje do zgłaszania jakichś ewentualnych problemów? Przy innych jaka reakcja występuje i po jakim czasie? Były jeszcze jakieś problemy niedawno zgłaszane?

Ruda

No i co dalej z takim podawanym wyjaśnieniem? Co z tego, że podobno kasy nie ma? czy do dziś wystąpiła w ogóle jakaś reakcja w tym zakresie? Wprowadzono jakiekolwiek zmiany? Lub były redukcje? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Widziałam w maju wzmianki o UR

*****

Widocznie nic nie robiący łazik jest wiecej wart dla zakładu niż dobry fachowiec bo przecież można zlecić robotę zewnętrznej firmie.

Czy w FUD S.A występują paczki/bony świąteczne?

ANDRIEJ

Ostatnio występują bony, ale na razie nie wystąpiła jeszcze wypłata za lipiec. Tylko po co płacić skoro stado i tak przychodzi i zapierdziela?

Kama
@ANDRIEJ

Do dziś lipiec nie został rozliczony? Ktoś miesiąc temu o tym pisał ale po takim czasie jeśli faktycznie jeszcze to występuje to w jaki sposób jest wyjaśniane? Co jest generalnie powodem? I co na to pracownicy? Normalnie każdy dalej pracuje?

ANDRIEJ
@Kama

Lipiec do dziś nie został rozliczony. Miesiąc temu to raczej ktoś pisał o czerwcu, bo też było opóźnienie. Wyjaśniane jest w taki sposób że nie ma pieniędzy.

Robotnik

Każdy pracownik może rozwiązać umowę zgodnie z tym paragrafem w przypadku ciężkiego naruszenia praw wobec pracownika, a nieterminowe wypłacanie wynagrodzenia niewątpliwie nim jest. Z tym, że ci co już są na wypowiedzeniu rzeczywiście są bardziej zdeterminowani żeby to zrobić i przypomnijmy, że pracodawca w takim wypadku i tak musi wypłacić wynagrodzenie za okres wypowiedzenia. Przypomnijmy sobie również o tym, że za opóźnienie w wypłacie pensji każdy pracownik ma prawo domagać się odsetek za każdy dzień opóźnienia. Normalne firmy w przypadku opóźnień same wypłacają odsetki razem z pensją, ale pracujemy w FUDzie więc może warto złożyć pisemko do zarządu(który po ostatnim spotkaniu na hali wiadomo gdzie ma pracowników) i powalczyć o te pare złotych.

Czy warto podjąć pracę w Fud S.A.?Czy moge liczyć na średnią krajową? Jakie są warunki pracy i atmosfera?

@Kandydat

Nie. Liczyć możesz ale nie dostaniesz. Warunki pracy są średnie za to atmosfera też średnia (chyba że malują na hali to wtedy taka atmosfera że wychodzisz na haju)

@Kandydat

Nie zawracaj sobie głowy tym (usunięte przez administratora) najniższa krajowa bez premi z dodatków to hałas, brud i brak ogrzewania zimą chyba że do biura ale tam też szału niema

@borsuk Przemowa była imponująca, klarowna i motywująca do współpracy, Pan prezes to jednak fachowiec niekwestionowany.Pieniądze to nie wszystko aby robota była.

Zostaw merytoryczną opinię o FUD S.A - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w FUD S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FUD S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUD S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FUD S.A