Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Zniesmaczony

He he he aleś Ty głupi :))

mgr

Co masz na myśli?

WSZYSTKO WIEDZĄCY
@Zniesmaczony

Na magazynie mają czas żniw jak nigdy i to nie tylko na stali , biorą co chcą a jeszcze handlują z zakładu.

wuj
@WSZYSTKO WIEDZĄCY

No co ty opowiadasz przecież mamy ochronę. Teraz na 100% nikt nic nie wynosi. Wszyscy się boją ;);););)

@wuj

Ja mam pytanie odbiegające trochę od tego, o czym obecnie dyskutujecie. Mianowicie zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czy firma ZNTK Mińsk Mazowiecki z tej okazji organizuje może spotkanie wigilijne wszystkich zatrudnionych pracowników? Czy może każdy dział we własnym zakresie organizuje takie spotkanie? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

malarz
@Paweł

Tak wszyscy we własnym zakresie po robocie w lesie przy kładce. Ot taka tradycja ZNTK. Szybka Flacha na łeb poprawiona harnasiem i do domu. ????

arek

@jacek

Tak

leśny macho
@malarz

Ha ha ha... Ale to prawdziwe.

Ktoś z Was ma informację na temat, czy szykują się w najbliższym czasie jakieś nowe wolne stanowiska pracy w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki? W okresie jesienno-zimowym są szansę na zatrudnienie? Opiszcie, proszę, jak to wygląda.

Buba
@Paweł

Z końcem roku to raczej zwalniają

Kontroler
@Paweł

Ponoć z magazynu kilku złodzieji maja zwolnić to będą miejsca.

Dziki
@Paweł

W dziele zakupów i technologicznym ciągle szukaja kogoś, na produkcji elektryków i monterów oraz do serwisu jak byś rzeczywiście chciał sie zatrudnić to wyślij cv a nie pytasz na forum

Łysy
@Paweł

Niedlugo będą szukać inż produkcji bo ci co sa do w (usunięte przez administratora)walą

on
@Buba

W tym roku nie było. Wręcz odwrotnie.

on
@Buba

To znaczy w tamtym roku nie było tych zwolnień. Bo ten rok dopiero się zaczął. :)

one.million

edukacyjnie Panowie, a zwłaszcza Konkurencjo, w prawie polskim jest taki przepis prawny: Art. 212. KODEKSU KARNEGO § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, (...) o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. oraz mój ulubiony Art. 448. Kodeksu Cywilnego dotyczący „Odszkodowania” W internecie nie jesteście anonimowi więc, myślcie trochę zanim coś napiszecie.

hihihi
@one.million

super , zezwalam Ci teraz abyś zamkną mordę ;-D czytając tak te wasze wypociny to uśmiałem się bardziej niż na niejednej dobrej komedii :D

@one.million

To nie pomawianie tylko wyrażanie własnej opinii.

Zbyszko z ZNTKU

Brygadziści wcale nie są lepsi szczególnie ci młodzi karierowicze. Np w brygadzie u elektryków ten harlejowiec MZ.

ona
@Zbyszko z ZNTKU

Z niego to jest lepszy cwaniak a z pozoru taka ciapa ą,ę :)

Leoś
@ona

Może i coś w tym jest bo ostatnio trochę ludzi od niego ucieka. Podobno już drugi jego najbliższy współpracownik (brygadzista zmianowy)zrezygnował z współpracy z nim. Przypadek...? Oceńcie sami.

wujek dobra rada
@Leoś

Nie wierzę w takie przypadki.

arek
@wujek dobra rada

Nadal czyszczenie magazynu?

lizuś
@arek

O co chodzi z tym czyszczeniem?

@lizuś

Idź się zapytaj na magazyn. :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Witam słyszalem że w Zntk znów jest zapotrzebowanie na pracowników potrzebują technologów i serwisantow czy ktoś z Was może przybliżyć jak pracuje sie w tych działach?

eros
@Nowy

To zależy jak się ustawisz.

@eros

Jesteś w stanie potwierdzić, że rzeczywiście firma ZNTK Mińsk Mazowiecki poszukuje obecnie technologów oraz serwisantów? Znasz może wymagania, jakie należy spełnić, aby móc aplikować na powyższe stanowiska? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam do podzielenia się informacjami.

nienawidzepseudokoleszków
@Paweł

nwm jak z technologami ale jeśli chodzi o serwisantów musisz wyglądać tak samo albo i bardziej żenująco jak pan (usunięte przez administratora)) na produkcji nic nie potrafił kompletne 0. Ciekaw jestem jak radzi sobie w roli "serwisanta" :-D

dart

Panie kierowniku Marcinie kim jest pan Sylwester jak ma wiedze stolarska ,w Katowicach pisali za niego meile bo on nie umie a własciwie co on umie WIELKIE NIC

inspektorek
@dart

Ładny prezent robisz mistrzowi w jego imieniny;););). A tak serio to chyba każdy wie dzięki czemu się utrzymuje na stanowisku: ZWIĄZKI ZAWODOWE. Chyba nikogo to nie zaskoczyło.

GOŚC

Największe zero w ZNTK to pewien Paweł zapewne to czyta pijąc 200ml i browka

Sprzątająca babka

Magazynierowi chłopcy po prostu dobrze sobie radzą, nie czepiajcie się ???? Maja okazje to niech rąbią póki jest okazja... nie zazdrościć. Lis i tak ma na oku kilka osób jak on tak mówi to jest coś na rzeczy. Trzeba bardziej uważać na stróża prawa - Tyle.

slawko
@Sprzątająca babka

Lisek chytrusek.:)

uczciwy

Zachęcam do dania kciuka w górę pod komentarzem słowika. Dajmy Panu kierownikowi do zrozumienia co myślą o nim podwładni.

olek z uk

już nie ma dobrych mistrzów ktorzy stana murem za pracownikiem jak kiedys.

Panowie, czy ktoś z was może napisać na jakie zarobki można liczyć w obecnej sytuacji? Myślę, że to jest jedna z najistotniejszych rzeczy.

@Nowy

marne

Co takiego zauważyłeś? Jest to informacja, którą można podać na forum publicznym, czy raczej wolałbyś tego nie robić? Może jeżeli wspomniałeś już o magazynie stalowym, to napiszesz nam, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu? Każda sobota jest pracująca, czy tylko wybrane? Podziel się z nami, jak to wygląda w przypadku pracy w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki.

kulfonik

haha i właśnie tak to wygląda w tym zakładzie wszedzie kazdy węszy i podyyyyyydala za plecami. stolarzyk możesz docinać deseczki pod swój wymiar bo pamietaj z kazda taka wypowiedzią sam sobie wbijasz gwózdz do trumny i to Ty te deseczki sobie w całość zbijasz :-)

kulfonik

Drogi Pawełku czy mógł byś zamknąć buzie>?:) twoje pytania dotyczące atmosfery wypłat przyjęć nie mają sensu. Nie gryzie cię sumienie że mógł byś kogoś zachecić do zatrudnienia w tym zakładzie? przecież to jest harówa jakich mało i to za praktycznie 2 tys zł. w dzisiejszych czasach cieć śpiący w budzie tyle zarabia. Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy tam pracują jest przecież tyle pracy w lepszych warunkach o mniejszym wysiłku i za te same pieniądze. Pracowałem i żałuje bo jak już tam wpadniesz to albo bd harował jak robol ile się da bez możliwości rozwoju ,awansu czy nawet rozejrzenia się za inna pracą. KONKURENCYJNA firma z tej samej branży oferuje 1000000x lepsze warunki i zarobki jeśli chodzi o pociągi ;-)

dżepetto

co to za błazen ten cały Paweł

@dżepetto

Proszę, aby w żaden sposób nie obrażać nikogo na forum publicznym gowork.pl. Nie wiem, czy zapoznawałeś się z regulaminem forum, który dokładnie w swojej treści mówi o tym, aby wypowiadać się na tematy związane z firmą, której dany wątek dotyczy. Proszę o wypowiedzi tylko i wyłącznie zgodne z tematem, czyli opiniami na temat pracy w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki.

Twój wpis jest bardzo niezrozumiały i nie wiem, czy ma kompletnie jakiś związek z pracą w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki? Mógłbyś napisać, co chciałeś przekazać swoim komentarzem? Zachęcam do sprecyzowania tej wypowiedzi.

Znajomy

Ktoś mi powie co się dzieję, dyrektor produkcji chodzi z blotnikiem po Topolowej ?

mr.Harylama

HAHA ;D nie polecam tego zakładu :D zarobki bardzo marne a nawet gorzej a ten ich cały system płac to porażka jakiś dziwny akord premiowany przez ludzi którzy chyba siebie tylko nagradzają. Warunki ciężkie wymagania wysokie to mój ostatni tydzień w tym zakładzie, postaram się aby mnie zapamiętano :-)

....

Kurła, co za wypłaty. Nie mam już miejsca na koncie w banku... A wy co robicie z nadwyżka kasy?

Tańczący z karpiami

Ludzie na mieście mówią, że od końca listopada macie dostać zamiast akordu 10cebulionow na godzinę brutto w ramach stawki godzinowej. Szykuje się sytuacja tak jak w matce firmie lesie tzn masowe wypowiedzenia

...

Czy to prawda, że lis jeździ bez prawka?

hetmanowski
@...

Prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki