Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

robotnik za grosze

Tak zatrudniają ukraińców bo pozwalniali na początku roku około 200 ludzi! Teraz zbierają plony z tego co sami sobie zasiali! Nic dziwnego ze nikt tu nie chce robic jak tu jest takie podejscie do pracownika

Rekrut

Rozważam zatrudnienie się w tej firmie. Czy ktoś z obecnych na forum mógłby opisać obecną sytuację w firmie? Jaka atmosfera panuje? Czy zarobki są w porządku? Słyszałem o zatrudnionych ukraińcach czy to znaczy ze jest az tyle pracy? Prosze o konkretne odpowiedzi to dla mnie wazne

zainteresowany

Możecie coś powiedzieć o pracy na stanowisku ślusarza ? jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie zarobki ?

e4e
@zainteresowany

8 godzin na gitarze

Stary

(usunięte przez administratora) Polecam przeczytać. Co prawda mowa tu o Pesie i o nowych pojazdach ale nie zapominajmy, że również jesteśmy jej częścią...

@Stary

Admin usunął wypowiedź prezesa PESY o tym, że nadchodzi wielki kryzys w branży, po zakończeniu obecnej perspektywy unijnej. Wywiad z nim mozna znaleźć na necie.

p1-n
@Stary

gdzie to znajde? nie widze zanych info na ten temat w sieci.

@p1-n

Strona inforail i rynek kolejowy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
rekrut

Zatrudniają w logistyce?

fred
@rekrut

Tak.

Robole z miernymi pensjami

Jaki zakład i kierownicy - tacy pracownicy !!! Pięknym za nadobne ! Szczerość boli co ?

marian

najgorsza rzecza jest peresonalne ponizanie na forum, do innej rzeczy sluzy ta strona - mamy podnoscic tematy zakladopwe a nie personalne jak wyzej. Jednym słowem chamstwo i złość sie z was wylewa. Przykre.

olaboga

ładne i pracowite dziewczyny

P1W

jasne, już rok temu pozwalniali wszystkie fajne, ładne i pracowite dziewczyny a ją zostawili ! zbieg okoliczności ? Nigdy nie zejdzie na produkcję i niczym się nie zainteresuje a jest planistą i ma to w obowiązkach ! Biega tylko do magazynu na plotki. Gratulujemy gustu Robercikowi !!!

kuba

bo w tym zakładzie jest i był mobing ! liczą się tylko plecy i znajmości. Dlaczego stara janka dalej jest na górze a inni planiści musieli się wyniesć ? jakby siadła w mistrzowni to może by tak mordy nie darła na wszystkich !

Misiek
@kuba

Jeżeli nie wiesz nic na ten temat to lepiej się nie wypowiadaj . Z tego co wiem Janka chciała przejść na mistrzownię ale komuś było to nie na rękę . Poza tym , w tym zakładzie jak się nie wrzaśnie to nic się nie zadzieje. Ma rację , przynajmniej nie daje wejść sobie na głowę .

gracjan

Kierownik działu P1N Pan W. nie pozwolił ludziom w wielki piątek przyjść wcześniej na drugą zmianę aby wcześniej skończyć argumentując to tym że jest to normalny dzień pracy i ludzie w marketach pracują do 22. Szkoda że nie porównywał pracy w ZNTK do pracy w sklepie kiedy to było trzeba przyjść w święta do pracy albo jak pracowaliśmy po 12 godzin, tu można by było przytoczyć wiele przykładów. Wstyd Panie kierowniku, wstyd...

Gałązka na drzewo

Zobaczcie jak musi byc źlee skoro Biliego wciągnęli do Zarządu. Zawsze był miernotą i mściwy człowieczkiem.

Mobbingowany

Niech się pochwalę kierownictwem które zamiast wiedzy stosuję mobbing

mały

Tylko taki gruby nie pomyśli że później będzie mógł pracować z tymi ludźmi bo całe życie nie będzie brygadzista

www

W tym zntku to same sprzedawczyki !!!

laki

Co tam się stało u krzywego kopyta na przygotowaniu? Chłopaka sprzedał?

www

Jak w (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z obecnych na forum moze powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Obiektywnie, bez bluzgów i pseudonimów których nie zna osoba z zewnątrz? Chodzi o p1n i brygady elektryków? Jacy sa pracownicy, przełożeni?

Krzywy nick

Jakieś nowe ploteczki Panowie? ^^

p1w

Tez slyszalem cos o podwyzkach, mam nadzieje ze cos bedzie. Aktualnie mamy glodowe pensje :( zwiazki powinny bardziej atakowac zarzad aby zwiekszyc nam pensje!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki