Opinie o Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. w Mroczeń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. w Mroczeń

Na fb firmy jest nagranie z dostawczakiem stojącym, jak wynika z podpisu, w Wiedniu. Czy to znaczy, że meble są wysyłane transportem firmowym po całej Europie? Zaciekawił mnie jeszcze wpis (chyba) klienta, pytającego, czy w firmie jest ktoś mówiący po angielsku. To nie jest on wymagany u kierowców?

Tomek Nowy wpis

Bardzo dobre meble wytrzymałe jakość idealna

Co tak dawno żadnej oferty nie było, tylko widzę na kierowcę międzynarodówki sprzed 8 lat ostatnią? Faktycznie nie ma miejsc czy przestali informować w sieci, że szukają? Dajcie znać, czy da się tam w ogóle teraz z zewnątrz do pracy dostać. Doszły jakieś wymogi w ogóle poza oczywistym prawkiem, motywacją i "odpowiedzialnością"?

Ronald

Pracuje na zbijaniu szkieletów, fajny zakład, rodzinna atmosfera. Nie jak okoliczne molochy w którym ludzie są traktowani jak zwierzęta

Adrian123 Nowy wpis
@Ronald

Stawki godzinowe czy akord ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Witam. Jak wyglądają zarobki w tej firmie? Na olx znalazłem ofertę i są tak podane zarobki na rękę: pakowacz 5000 netto, krawcowa 4500zl netto itp. Faktycznie tyle dostaje się na start ? Ile godzin dziennie się pracuje i jak z sobotami?

Podpinam
@Kandydat

To samo pytanie ,coś to zaladnie wygląda na ogłoszeniu a ze wcześniejszych wpisow wychodzi ze płaci 18 zl/h

Ronald
@Kandydat

Soboty są wolne, od pon - pt 10 godzin, wszystko na liście jak powinno być.

Radzio 1980

Polecam ROPEZ-a pracuje na stolarni i warunki pracy są naprawdę na wysokim poziomie, czysto, nowe maszyny itd.

Janusz

No właśnie. Inne komentarze też są dość pozytywne. Daleko dojeżdżasz do pracy? Firma organizuje jakiś transport dla pracowników czy samemu to trzeba ogarniać?

Mateusz

Nowy zakład, nie ma mocnej presji, praca bardzo w porządku patrząc na konkurencję z okolicy.

Beata

Czyli firma według was z nikim nie konkuruje? Nawet w wynagrodzeniach? To jakie stawki w końcu mogą oferować? Ludzie na forum już pytali ale nikt napisać nie chce. Każdy ma inaczej negocjowane i dlatego?

Arnold

Wszystko w porządku, nie ma na co narzekać. Chociaż są tacy co choćby było idealnie to i tak coś im się nie podoba jak widać

@Arnold

z perspektywy którego stanowiska to piszesz? jaką stawkę masz?

Malwina

Byłam zadowolona z pracy w tej firmie, jednak mąż wyjechał do Niemiec i musiałam jechać za nim. Polecam.

Ryszard

Polecam, praca mi się bardzo podoba.

Marian

Polecam, najważniejsze że jestem ubezpieczony od tego co zarabiam. Byłem na L4 pół roku i nie musiałem się martwić jak związać koniec z końcem.

@Marian

No tak, zawsze coś. A praca sama w sobie? Piszesz o stanowisku biurowym czy jakim?

Roman

Polecam, pracuje na stolarni już kilka lat i mam nadzieję że będę pracował do emerytury.

@Roman

Uuu, to rzeczywiście musi być dobrze, czyli z pensji jesteś zadowolony?

Halo romano
@Roman

Jakie stawki orientacyjne ?

@Halo romano

Myślisz, że im dłuższy staż tym lepsze zarobki? Ciekawe o ile co roku zwiększają

Młody pracownik 19 lat, kasa na dobry początek dla tapicera 8000, jestem mega zadowolony.

@Marcin

Ale to już chyba spore doświadczenie trzeba mieć? I za ile godzin pracy to?

Krystyna

Witam. Polecam tego pracodawcę, praca poukładana, idzie się dogadać o godne stawki z Szefostwem. Myślę że nie ma co narzekać na warunki pracy i firmę. Pozdrawiam.

@Krystyna

To fajnie, a jest też normalna umowa o pracę?

Mirosław

Jeden z lepszych zakładów pracy w okolicy. Miałem okazję pracować w kilku, złego słowa jak na razie nie powiem.

@Mirosław

A jakbyś miał wymienić dwa najważniejsze plusy pracy tutaj, to co by to było?

Marzena

Polecam prace

Radek

Polecam pracodawcę. Pracuje w tym zakładzie od 12 msc. i podoba mi się. Wysokie zarobki, dobre warunki pracy. Na nic nie czekasz, wszystko masz pod ręką. Jestem tapicerem i pracowałem wcześniej w kilku zakładach w okolicy, powinny brać przykład z Ropeza bo nie ma na co narzekać.

Krzysiu

Polecam, pracuje prawie od początku otwarcia tego nowego zakładu. Zarobki wysokie porównując do okolicznych firm, oczywiście trzeba na nie zapracować, ale po to chyba chodzimy do pracy. Kiedyś był mały bałagan ale po zmianie kierownictwa wszystko idzie w dobrym kierunku. Szczerze polecam, pracownik jest szanowany.

@Krzysiu

To fajnie! A ile godzin dziennie pracujesz? Jest jakiś system zmianowy?

K01

Zakład w Mroczeniu?

Janusz
@K01

No raczej tak, bo przecież tam jest firma. Masz jakieś obiekcje co do adresu czy chodzi ci o coś innego?

Syntia
@Janusz

pewnie o coś innego :)

Urszula
@Krzysiu

A ile wynosza te wysokie zarobki? :D Możesz podac kwotę, chociażby w widełkach? ;)

Paulina

Super firma badzo szybka realizacja zamowienia jakosc mebli super bardzo polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. - Mroczeń

• Jak się pracuje w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 108 lok. A
    63-604 Mroczeń
  • NIP: 6191000852 KRS: 0000078322

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.