Opinie o Kaufland w Siedlce Sokołowska 113

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kaufland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kaufland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Siedlce Sokołowska 113

Klient Nowy wpis

Chciałabym się odnieść do jakości warzyw oraz owoców byłam 6 dni temu na zakupach . To co zobaczyłam totalny szok winogron na promocji z pleśnia i to parę opakowań plus cebula z meszkami i molami spożywczymi tak samo było z innymi warzywami pełno meszek przez ten syf nie mogę pozbyć się moli z domu radzę uważać co kupujecie . Ja już nie będę klientem tego sklepu wolę pójść na rynek i sobie kupić

Czy w Kaufland poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Miły Pan Nowy wpis

Pani blondynka w okularach na kasie to porażka.. nie miła i nie pomocna.. siedzi tam jak za kare . Usłyszeć co mówi graniczy z cudem bo ma chyba wadę wymowy..nie polecam zakupów u tej Pani.

Sławomir Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy dla sprzedawcy kasjera. Tylko na 3/4 etatu ale zastanawiam się jak jest ułożony grafik? Na tyle elastycznie że można połączyć koniec studiów z pracą w sklepie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klientka

Bardzo miła obsługa na wszystkich stoiskach, rzyczliwe i pomocne kasjerki. Ludzie którzy pracują w Siedlcach w Kaufkandzie mają bardzo dużą cierpliwość i empatię to klientów.

TK

Jestem stałym klientem u którego Kaufland stracił dobrą opinię przez pracownika wykładającego owoce do sprzedaży. Pracownik tak opużniał wykładanie towaru że wydłużyl mi zakupy o 1 godzinę. W tych czasach jest niedopuszczalne takie zachowanie. Wspomnę żę na moje prośby nie reagował.

Przemek

@Xx To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają te wpisy?

zyczliwy

na plus mozna uznac napewno umowe o prace . Na poczatku dostajesz 3 mce a potem na czas nie okreslony. na minus...i tu zaczyna sie litania...: godziny pracy: niby pracuje sie 8,15 ale w rzeczywistosci wychodzi wiecej. nadgodzin oczywiscie nie mozna wpisywac na liste... sa 'niby do odbioru'...ale kto Ci uwierzy ze masz jakiekolwiek nadgodziny skoro nie mozna ich wpisac na liste?? pominmy fakt ze nigdy nie ma kiedy ich odebrac ... pracownicy sa generalnie od wszystkiego :stanie na kasach, towarowanie polek, 'robienie za ochrone' ... ile czlowiek by nie zrobil , ile by nie zostal po godzinach to wraz bedzie wszystko zle.... ale czego sie spodziewac po korporacji.. . szkoda ze zarobki nie sa adekwatne do wlozonej pracy...

Xx
@zyczliwy

Nie miła obsługa a ochrona do niczego nie przyjemy Pan okropny ham.Nie polecam tego sklepu produkty stare nie sprawdzane daty.

Gregor

Szanowni klienci zanim zostawią swoje uwagi może sprawdzaliby czy zostawiają je we właściwym miejscu ponieważ akurat to forum jest dla pracowników.

XyX

Obsługa z działu mięsnego jest do niczego. Panie, które obsługiwały dzisiaj powinny przejść szkolenie jak uśmiechać się do ludzi i zwracać się z grzecznością, a nie z niechęciach ludzi do zakupów.

Aw
@XyX

Może panie już są zmęczone. Trochę wyrozumiałości nikomu nie zaszkodziło. W tym trudnym okresie bądźmy szczególnie wyrozumiali. Panie w sklepach są teraz bardzo narażone na zarażenie się wirusem a klienci nie przestrzegają zasad. Pozdrawiam

Mam dosc

Tragedia z dnia na dzień coraz gorzej degraduja pracowników a każą dalej to sama pracę wykonywać za mniejsze pieniądze co chwilę dają aneksy do umowy zwiększające zakres obowiązków ludzie nosami się popierają a i tak zle bylym kierownikpm sie wydaje ze wladza im zostala i pomiataja ludzmi brak pracowników mam nadzieję że nie długo ich nie będzie ludzie trzymajcie się jak najdalej od siedleckiej kauflandu bo to kauszfidz

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Siedlce

Kaufland