Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Karma Wraca

Długi weekend, wielu ma teraz też urlopy... Może czas na rachunek sumienia? Często wydaje nam się, że jak ktoś nam coś powie czy usłyszymy coś o nas, że są to kłamstwa i jest inaczej, a w rzeczywistości faktycznie tak jest tylko nie dopuszczamy tego do siebie. Zastanówmy się czy jesteśmy dobrymi ludźmi, postarajmy naprawić te błędy które popełniliśmy i które dalej popełniamy. Przeprośmy za swoje grzech tych których skrzywdziliśmy, naszą rodzinę, znajomych czy współpracowników. Już dawno zapomnieliśmy o tych trzech słowach jakimi są dziękuję, przepraszam i proszę, a wypowiedzenie ich nic nie kosztuje. Warto o tym pamiętać dużo wcześniej, a nie jak dojdzie do jakiejś tragedii i będzie już za późno. Drogie panie i panowie, pamiętajcie, że to nie zawiść, a często być może ostatnie koło ratunkowe gdy coś usłyszymy/przeczytamy, bo niestety los odpłaca i to czasami jest nokaut.

Karma Wraca
@Karma Wraca

„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Antyrud
@Karma Wraca

Właśnie, czy ruda plotkara to czytała? Czy nadal zajęta szukaniem winnych rozwodu?

Ahh
@Antyrud

Lepiej niech patrzy na siebie ,czy taka idealna

Ktoś

Hej. A czy ktoś, coś wie na temat zwolnień na starym landku?

Informator
@Ktoś

maja przenosic na inne projekty a nie robow zwolnic :)

@Ktoś

Niech po przenoszą na macana i zrobią 3 zmianę na kaszerowaniu dużych części bo nie wyrabiają i robią już ze 2 tygodnie 12-nastki i soboty

Sch

Jak wygląda u was sytuacja z maseczkami? Musicie je ciągle nosić czy już odpuścili

@Sch

Możesz być spokojny, dobrze jest jeśli chodzi o maseczki

ada

@Parownik Idziesz na wojnę czy rozejm?

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

@Parownik '' asinus asinorum''

Parownik
@ada

Na twoim miejscu bym uważał bo z łaciny to tobie mogę lepiej napisać????

Parownik

Ciebie za to nauczyła plot i buractwa.

Shock

Nową halę dotknęły roszady i ewidentny brak ludzi. Karma wraca ,i teraz samemu trzeba będzie popracować brygadzisto. Nie szanowanie pracowników to największy grzech, a może ktoś z góry dostrzeże w czym tkwi błąd i w kim. Nie pozdrawiam.

Ktoś
@Shock

Jak to w czym tkwi problem? W wyborze brygadzistów. Nie wybierać po znajomości tylko z kompetencjami i tyle w temacie

Pozytyw
@Ktoś

Dokkladnie. A nie lizusów i piesków a przede wszystkim staż powinienem się liczyć no inwiedza oczywiste.

jobo

Hej chetnie odkupię punkty z benefit system, jesli ktos jest zainteresowany proszę o kontakt jobo2021@o2.pl

W 213

Witajcie , Jak tam , czy ktoś wie co się dzieje z nasza panią W ? podobno bardzo chora jest i jej prędko nie zobaczymy , a jak przyjdzie to możemy jej nie poznać ponieważ zmieniła image.

Nie wierzę
@W 213

Też mi zalazła za skórę w życiu,ale praca i to co w tym temacie to jedno i tu zdania nie zmieniam ,ale kim trzeba być żeby mimo wszystko robić z czyjegoś nieszczęścia szopkę,ploty czy mieć ubaw z takich spraw dno totalne!!!! Nawet jeśli ktoś był nie fair to nie życzy się źle paskudo.

Olik
@Nie wierzę

(usunięte przez administratora) Rak nie wybiera a żeby Ciebie buraku spotkało coś gorszego..I może też będziesz musial zmienić swój image..z Twojej parszywej gęby...zastanów się a jeśli masz coś do powiedzenia na forum to śmiało może prosto w twarz też starczy Ci odwagi..!! Co za bezmyślni ludzie tutaj się przewijają...czasem zanim coś komuś powiecie to 2 razy się zastanówcie...Bo nigdy nie wiadomo czy i Was to nie spotka albo inne choróbsko...

ada

co tam na zakładzie słychać

Kto wie czy Niemcy dalej strajkują bo odziwo Porshe i macan pracują

Pracownik produkcji

Porsche zawsze pracuje. Szczególnie wykrawanie.

Pracownik Macana

Na razie chyba nie strajkują ale strajkowali przez 3 tygodnie po jednym dniu albo dwa i jak na razie to żeśmy w maju tylko jeden pełny tydzień przepracowali

Wykrawanie
@Pracownik produkcji

Wykrywanie ma piątek wolny jak większość działów

PRACOWNIK

Sama jak jest to lubi sie bawić miałem okazję zatańczyć z Anią trochę temu jak była ze swoim ogrem to już inna była

Znajomy
@PRACOWNIK

A gdzie znią niby tańczyłeś

Nostradamus

Jak tam urlopy Mercedesiaki? Widzę pogoda dopisuje :) Ktoś wybrał Sandomierz? :P Nie martwcie się bo ponoć pogody w tym roku i tak ma nie być tak więc mała strata z tym lipcem czy sierpniem. U nas o tyle dobrze, że mamy elegancko poplanowane urlopy i ja ze swoją kobietą i bombelkami to w sierpniu do Hiszpanii lecę i pogoda cud miód będzie :) Pozdrawiam :)))

Nostradamus

Miło mi cię poznać Trolu.

@Nostradamus

To juz wiemy kim jestes! Kierownik W 231 ha,ha...taki (usunięte przez administratora) Hi,hi,hi...

@Robert

A co niby usunol administrator,jak nic nie napisalel prócz tego co jest napisane.?? Tu dziwne rzeczy sie dzieja....

@Robert

Napisałem"cwaniak".... to obrazliwe??? To musi byc on, skoro tak!

Joker
@Nostradamus

Panie KRZYSZTOFIE TROCHE SZACUNKU.....

Pracownik Macana
@Nostradamus

Nostradamus a paszport covidowy masz? U nas na macanie to już 3 tydzień po dwa dni pracujemy bo święta .Na początku maja nasze a po jutrze czwartek i piątek niemieckie ,poza tym Porsche w Niemczech już czwarty raz jutro strajkuje po jednym dniu. Urlop mamy w sierpniu a Mercedesiaki to mają przechlapane

@Joker

Ani Krzysztof ani z Mercedesa jak ktoś zasugerował.

Mercedes
@Nostradamus

Nostradamus żal ci tylek ściska, że urlop mają i pogodę też? Zazdrość to brzydkie uczucie.

PRACOWNIK

Niska Ania z Podg chodzi na imprezki ostatni raz była na 20 leciu firmy impera się rozkręcała to mężuś musiał ją zabrać a taka była fkur.. ze pszyjechał ponia więc napewno będziesz miał okazje

Nowy pracownik
@PRACOWNIK

Po jakim czasie można dostać awans

@Nowy pracownik

Po znajomości :P

Nowy??

Mam pytanko jestem nowy robię na mercedesie w231 jest tam taka Ania Hanka mówia na nią zna ja ktoś bo umuwił bym się na kawę ale niewiem czy jest szansa

Merc
@Nowy??

Nie znam takiego projektu. Myślę że jak ja zapytasz osobiście to będziesz wiedział. A tutaj skąd ktoś ma wiedzieć czy jest szansa?

@Nowy??

Pytaj dziewczyny a nie tutaj

Nostradamus

@Zorro. Dziwne jest to, że jeśli chodzi o brygadzistów to niewiele się przez te lata zmieniło, a według wielu jest jeszcze gorzej. Jednak co się dziwić skoro brygadzista dostaje odrobinę więcej do wypłaty i ci co coś potrafią to nawet się nie starają o "awans" bo taka odpowiedzialność i jeszcze się użeraj ze wszystkimi to się zwyczajnie nie kalkuluje. Jednak najgorsze jest to, że niektórym się wydaje, że naprawdę są mega super i w ogóle najlepsi, a często potrafią mniej niż pozostali pracownicy na projekcie i jeszcze pouczają.

@Nostradamus

Tak a do tego policzyć można na palcach jednej ręki tych faktycznie solidnie wykonujących obowiązki brygadzisty,większość boi się tylko o swoją nabytą funkcję oby jej nie stracić

Do
@Nostradamus

Bo mają wokół siebie takich co to potakują i nic poza tym i zapiepszają za nich

Haha odrobinę prawie 1k więcej

Jak dla ciebie prawie 1k więcej to bravo

@Haha odrobinę prawie 1k więcej

Koło 250 na rękę to według ciebie 1k? Ja nie wiem kto ci te kity wciska ale jest dobry.

Koksik
@Nostradamus

Chyba nie myślisz, że brygadzista ma 250zl więcej od pracownika produkcji? Obecna różnica to 800-900zl na rękę na korzyść brygadzisty.

Dokladnie
@Koksik

Jakieś 700-900zl mlodzi poniżej 26 l zarabiają więcej to tam różnica jest z 500.. nie wciskajcie ludziom kitów ze 250zl tylko różnicy.

@Nostradamus

Nie każdemu awans na brygadzistę do szczęścia potrzebny ,nie każdy się do tego nadaje i właśnie odpowiedzialność a poza tym niektórym jak mnie wystarczy tych dochodów które osiągam teraz i święty spokój na montażu który bardzo sobie cenię

Schrek
@Szeryf z Drexa

Jestem tu nowy. Brygadzista jest od tego zeby ,po pierwze umial kazde stanowisko i w razie braku ludzi cos tam zrobil,po drugie zebi umial z ludzmi zyc bo ludzie sie odegraja,wczesniej czy pozniej ,po trzecie musi stanac za ludzmi jak jest potrzeba a kierownik nie jest w stanie poznac wszystkich. Brygadzista MUSI zyc dobrze z zaloga,inaczej nie bedzie szlo nic!

Kama

Najlepiej by było gdyby ta strona jakimś cudem przestala istnieć.Te wiadra pomyj jakie ludzie na siebie wzajenie wylewają jest żenujące i poza wszelkimi normami moralnymi tu podobno ma być merytorycznie a jest jak w kiepskim teatrze.Jestem nowym pracownikiem i o tym forum dowiedziałam się w pracy i już wiem jedno tu jest okropnie i nie nie w pracy tylko tu na tym forum

Zdegustowana

Pani brygadzistko B z Mercedesa. Tak ty z Miko najlepsza przyjaciółko kierowniczki. Pracujesz po 12 godzin ale czy aby na pewno ciężko? No chyba, że ciągłe latanie po zakładzie i ploty są męczące to wtedy ok. No i przede wszystkim jeśli o ploty chodzi to polecamy przyjaźń z kierowniczką pielęgnować po pracy, a nie w jej trakcie i to często prawie na każdej rance w okolicach godziny 12. Dyrektor rozumiem, że wie i zezwala na takie praktyki? Praca jest od tego żeby pracować, a nie gadać ile się da i popijać kawki. Najlepiej wymagać od innych, a samemu dawać zły przykład. Później się dziwią, że są nielubiane przez pracowników i obgadywane.

W
@Zdegustowana

Mają temat trzeciej koleżanki nieobecnej od jakiegoś czasu,która też nie przepracowywala się na 12 stkach,ale szarpała 12 stki,niedziele i co tylko mogła,żeby dorobić i warto było?

@Zdegustowana

Napisał brygadzista o brygadziście pewnie,jeden zazdrości drugiemu

@Zdegustowana

Pracuje się mądrze a nie ciężko

@Szeryf z Drexa

Czyli jak ktoś według ciebie jest brygadzistą i nie ma nic do roboty to może przykładowo latać sobie 4 godziny dziennie po zakładzie i mieć gdzieś co jego pracownicy w tym czasie robią? Przecież wiadomo, że jak coś się stanie to każdy (usunięte przez administratora) potrafi obsłużyć telefon i zadzwonić na UR czy do IT. Ja od zawsze myślałem, że brygadzista to jest od tego żeby ludzi nadzorować i kontrolować czy jest wszystko zgodnie z planem, a nie tylko krzyczeć i wydawać rozkazy. Widocznie ja jak i autor i wiele innych osób mylimy się.

@Szeryf z Drexa

To trzeba powiedzieć innym, że jak ktoś może nadgonić robotę to niech tak robi i sobie idzie na palarnię posiedzieć czy na kantynę, a nie ściemnia z robotą skoro może pracować mądrze te 6 godzin zamiast 8 i dostanie te same pieniądze za 2 godziny nic nierobienia. Trzeba chyba będzie zmienić własny tok rozumowania.

Norbert
@Nostradamus

Już następni PO szkolą się na funkcję brygadzisty za nie długo jak tylko im się uda będziemy mieć kolejnych leserów bo tylko wśród nich takich widzę

@Norbert

To wystartuj na brygadzistę i pokaż jak to powinno wyglądać.

Syl
@Tomek

Jasne tylko wcześniej zainwestuj w wazelinę tak jak wszyscy co teraz są po a i jeszcze musisz umieć mówić jaki jesteś super a wszyscy inni nie a i jeszcze dużo plotów pozbieraj w zakładzie,żeby mieć co opowiadać bo nie samą pracą żyjemy przecież

Ol8nek
@Syl

Zawiść..jad..jedna wielka porażka..jakim trzeba być wrednym człowiekiem I zawistnym. Przecież jeśli ktoś chce zmienić stanowisko to bywają ogłoszenia pracy i można aplikować..nikt nikomu nie broni..każda praca jest inna i ma inny charakter.. Jeśli tak ciągle większości źle I narzekacie to są również inne zakłady. Pomyśleć wystarczy..a nie zionąć jadem dookoła i być chamskim.. naprawdę nie macie swojego życia ?

@Nostradamus

Widocznie macie kiepskich brygadzistów bo ja na swoją na macanie nie narzekam bo może i posiedzi czasem ale jak ludzi nie ma to robi i poza tym jest super . Nikogo nie ściga, nadzoruje jak trzeba , zawsze wszystkie informacje mamy na bieżąco i norma zawsze zrobiona

Do zdegustowanego
@Zdegustowana

A co ty kolego robisz codziennie kolo 12 i skad wiesz ze popija kawki ? Odchodzisz kolego od stanowiska pracy ,chyba za dużo czasu macie?? Chyba ze akurat codziennie chodzisz zapotrzeba chodzisz do toalety Ale to też daje do myślenia jak za to potrzeba chodzisz . Tak więc kolego albo koleżanko ale zdaje mi się ze jednak koleżanko. sama wymagasz przykładu od wszystkich z Góra wzięta samej co robisz??? Polecam sprawdzić tego pracownika jak i dla sprawiedliwego wyjaśnienia sprawy także owe wspomniane u góry osoby.Pozdrawiam Prokuratorxx

@Do zdegustowanego

Dokładnie. Najlepiej niech dyrektor się ludzi w około wypyta i będą wiedzieli co i jak.

Dziwna Historia

Ktoś wie co z Panią W? Długo jej niema, za długo...

Hmm
@Dziwna Historia

Może najwyższa pora by zająć się swoim nosem i życiem a nie szukać kolejnych tematów do plot Głupi buraku..Może czasem warto przemyśleć co się pisze nim się to napisze . Jak Cię tak bardzo interesuje to może zapytaj bezpośrednio..a nie tylko nakręcać sensacje..I jeszcze na forum. Wszyscy tacy odważni obsmarowywac by wszyscy widzieli a przyjdzie co do czego to się nawet nie odezwa. Rzeczywiście tematy by poruszać na cały świat.. żenujące a zarazem jak można być takimi szujami. I (usunięte przez administratora) powinno Ciebie to obchodzić..

Grzeczniej proszę
@Hmm

Może najwyższa pora na jakieś ziółka na uspokojenie? No chyba, że "kultury" nauczyli cię w domu to w takim wypadku raczej mało co pomoże

Konstanty
@Grzeczniej proszę

Chyba dla Was uprzejmi znajomi

Akceptujący
@Dziwna Historia

Najpierw wypadałoby pomyśleć czy może coś się stało..nim wypisywać na forum wszem i wobec.. Ludzie czasem pomyślcie..Bo sami nie zdajecie sobie sprawy ,że czasem naprawdę bywają różne sytuację a nie tylko zawiścią..

Obserwator
@Akceptujący

Nie znasz dnia ani godziny..I każdego może spotkać Taka sytuacja..taka prawda

Miko
@Dziwna Historia

Pytaj jej pseudo przyjaciółek brygadzistek,szczególnie jedna z nich udziela wyczerpującej odpowiedzi na ten temat,W ma zaufanie do tych co nie powinna mieć, gniazdo żmij

Katarina
@Miko

A reszta to niech zajmie się sobą i tyle. Każdego może to spotkać i nigdy nic nie wiadomo. Ale to nie powód by siać sensacje i obsmarowywac...taki podły zakład ,że ludzie tylko patrzą jak komu się noga powinie i by zadrwić..przykra sytuacja..ale to jest życie...nikt nigdy nie wie co go czeka.. I taka sytuacja może mieć miejsce wszędzie i u innych..więc czasem naprawdę trzeba się zastanowić nad tym co się napisze i powie.. I naprawdę najlepiej niech każdy zajmie się swoim życiem..a co do ludzi..to taka zawiść ludzka.. MIKO a Ty jakbyś była mądra/mądry to Również pewne info dla siebie a nie odrazu tutaj pisać..po co ? Komuś przyjemność to sprawia ? Ludzie naprawdę?!! Tylko na tyle Was stać...na tyle by tylko jechać po innych..I tyle jadu

Katarina
@Miko

W Tym zakładzie to co drugi jest fałszywym dwulicowym człowiekiem..no ale Cóż to świadczy o człowieku..widocznie większość na tyle tylko stać..

Serio
@Katarina

Serio,Ok sama prawda,ale no niestety tak już jest praktycznie wszędzie nie tylko tu,sensacja goni sensację a jeszcze jak ktoś kogoś nie lubi,to wtedy staje się literatem i daje tego upust na tym forum ha ha

Barbra
@Miko

Ta jej przyjaciółka, to tak z dobrego serca przekazuje dalej hm a sama nie wie co ją w życiu może spotkać i jaką może w przyszłości stać się sensacją

Neutralny
@Barbra

Ile Was jadu i zawiści..

Niedowierzanie
@Obserwator

Przykre to..☹☹

Tak
@Niedowierzanie

Tak,przykre zgadza się ale jeżeli mam wybierać między jedną a drugą,to zawsze wybiorę pracę z W,dla mnie zawsze była w porządku

Prawdziwie
@Tak

Przykra sytuacja jaka nastąpiła..ale dobrze że jeszcze Są ludzie którzy nie sieją jadem tylko i byle tylko ciągle obelgi w człowieka..

Kolega
@Prawdziwie

Raczej nikt tutaj nie pisze o tych co są w porządku a ona niestety nie była w porządku do ludzi,poszczególne jednostki tylko mogą o niej coś dobrego powiedzieć

psiapsiułka

Najbardziej fałszywą to jest brygadzistka B.W z FO6-montaż.Ta tej to nikt nie pobije fałsz, obłuda,brak kultury osobistej,poza plecami jedzie po swoim kierowniku.Leser i śmierdzi fajami.

Zorro.
@psiapsiułka

Jeśli o funkcji brygadzisty mowa ,to czy zawsze muszą być wybierani tzw.przysłowiowe faje .Teraz przybędzie kolejny na magazynie.Nie dość że youtuber to jeszcze brygadzista .

Ina
@Zorro.

A który to taki ?

@Zorro.

Dziwne wracać do postu z 2015 roku

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 180 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier