Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Nowy pracownik 5

Banda (usunięte przez administratora). Za plecami każdy pierwszy żeby (usunięte przez administratora) obobic ale w oczy to już nikt nie powie. Internetowi kozacy hahahaha

Patryk
@Nowy pracownik 5

CZAS PRZYWYKNAC PRACUJE DOPOERO 3 ROK TU JEDEN DRUGIEGO OBGADUJE A POZNIEJ UDAJE PRZYJACIELA CHODZI NA PIWKA ZWYMIOTOWAC IDZIE

Daro
@Nowy pracownik 5

Jestem tego samego zdania. Tylu pustych osób nigdy w jednym miejscu nie widziałem WIEŚNIAKI które, albo kogoś obgadują, albo śmieją się ze wszystkiego.Oczywiście nie tyczy się to wszystkich,poznałem tutaj również normalnych, wartościowych ludzi.

Beata

CZY to prawda że jest bankomat na zakladzue

Seba

Zamiast pisać bzdury lepiej powiedzcie kiedy impreza napiłbym sie juz czegoś

@Seba

Jutro na murku pod żabką, będziesz?

_/

Mi się wydaje ZE TO facet napisał a nie jakaś Ania

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Stary pracownik 1

Aniu morze chcesz się pobawić?

---

PO CO TE NERWY PRZECIEZ NIKT NIE NAPISAL O KOGO CHODZI TYLKO ZE WYMALOWANA SPOKOJ NAS URATUJE

Kania
@---

To niech Ania idzie i jej to powie,albo niech sklei piii z de i nie wypisuje tutaj bzdur ;)

Mickey

Co sądzicie o pracy w Siedlecinie ?.

Kolo
@Mickey

Siedlecin to lajt Zapraszam na wtryskarnie tu jest wesoło

To która to ta wymalowana tak przeklina w palarni z niskim IQ ostry makijaż przeklinanie i niskie IQ chyba wiemy o kogo chodzi

@Ania

Chyba wiem

@Tomek

Która to?

Witam. Jeżeli się zwolniłam z firmy 8 maja i 9 maja dostałam normalna wypłatę to czy na następny miesiąc mogę liczyć ze wypłaca ekwiwalent za zaległy urlop który nie wykorzystałam? Wiecie jak wypłacają zaległe urlopy? Dodam ze do maja nie wykorzystałam ani jednego dnia.

@Ania

W czerwcu powinni Ci wypłacić wypłatę za 8 dni maja i ekwiwalent za urlop z czterech miesięcy ponieważ tyle w tym roku przepracowałaś

Stary 12345

Witam. Co tam słychać na Pianie ?

Stary 12345

Co tam słychać na Pianie??

@Stary 12345

A co ma być słychać?

Ja je bie

Ludzie już od was łeb boli jak się to czyta :D

@Ja je bie

Bo wielu tu pisze głupoty a powinny być ważne informacje

A co ta się dzieje u Pana brygadisty z magazynu 05 wszyscy uciekają od niego jedni na chorobowe inni na inne projekty czyżby był za bardzo ambitny

Xxx

To ten z najkrótszym stażem na stanowisku brygadzisty ?

Yyy
@Xxx

Ten od dziwnych filmików na yt

Piorun
@Xxx

Ten najgłupszy w historii drexa czyli Pan MB

.ag

Tak samo jak u tego w okularach z mag 12. Co się dzieje z tymi ludźmi . Zero wstydu...

Pracuje w DR.Schneider Na3 zmiany , na rękę 2900/3000zł A ile płacą u was Ja Pracuje na wtryskarni , co tu gadać jest lipa

Prawa ręka
@Paweł

W DIP ludzie do tej pory nie otrzymali podwyżek a jest już połowa drugiego kwartału. Wstyd, Tfuu!

Kila
@Paweł

A kto jest tam skoczkiem.

Nowy /

Która to?

ilka

Hahahah. Ciekawe która to

Pracownik biurowy

Ogromna niesprawiedliwość. Pracownicy z większą wiedzą i umiejętnościami mają niższą stawkę niż nowo przyjęci. Na dodatek trzeba ich uczyć i robić swoją robotę i część ich pracy, a wydrążenie potrafi zająć kilka miesięcy. Polecam wybrać inny zakład. Może uda się nam zmobilizować cały dział z wypowiedzeniami i wyegzekwować jakieś podwyżki.

Bj
@Pracownik biurowy

Jak ich wdrĄżasz to faktycznie jesteś kompetentny..

A pracuje jeszcze ta ćpunka Laura czy jak jej tam ? Dalej wciąga?

@Paweł

Laura chyba pracuje ale Justynki nie widzę też jest dobra wiecie co mam na myśli

@.

A skąd to wiesz? Dała ci? A gdzie robi?

@.

????

CZARNY12

Praca w DWS Draexlmaier (usunięte przez administratora) taka piękna na filmikach i wizytacjach tak czyściutko miła atmosfera każdy pomocny hahahah śmiech na sali . (usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla człowieka mówisz że się źle czujesz albo że Ci słabo nie ważne (usunięte przez administratora)

Pracownik Jelenia Góra

Do dyrektora z tym

@CZARNY12

Tego pseudo kierownika jeszxze kojarzę z/jeleniej a kto jest tam brygadzusta ? Film to im sie udał żałosne jeśli to prawda

ABC
@CZARNY12

Jeżeli są takie sytuacje to powinna być skrzynka (usunięte przez administratora)i tam skargi składać lub do dyrektora zgłosić. A jak to nie da , to do naczelnego. Może ktoś w końcu wam pomoże.

@ABC

A wy to byście chcieli tylko siedzieć na dupier nic nie robić a zarobić nie!!!

Xxx
@Młody

Panie Mariuszu,proszę się uspokoić.

@Młody

Jak ten łysy z top padów pół mu zrobią a ten ześciepany że nie ma czasu stać nawijki z laską robić czerwony jak buraczysko jakby na świat obrażony nawet mi cześć nie odpowiedział najlepiej jakby mu całe zrobić i odwalić za niego robotę a gosciowa robi trzy rzeczy na raz a wyrzeł to dopiero gościu inspiracja bzyczy buczy (usunięte przez administratora) xD

Dyzio

Na tego co Ty nie dzięki :)

@Dyzio

Jasne. Nie jestem glopi żebyś wsypal go

@Młody

Wsypales już tego z macana to taki nie "glopi " a napisać nie umiesz słowa (usunięte przez administratora)

Antonio
@ABC

Na Spółdzielczej w Jeleniej jest taka skrzynka to i w Siedlęcinie powinna być

Łucja

100% prawdy.

@Łucja

Z czym 100% prawdy?

Madzia

6 godzinny dzień pracy w całej UE, Panie i Panowie, koniec z jednogodzinnymi dojazdami i odjazdami z pracy za które nikt nam nie płaci, koniec z brakiem czasu dla siebie, koniec z brakiem czasu na wychowywanie dzieci, koniec z brakiem czasu na rozwijanie pasji, kto się zgadza buźka w górę.

Lola
@Madzia

Ja jadę półtorej w jedną stronę

Whf
@Madzia

Serio? Masz dojazd za darmo i jescze chcesz żeby ktoś ci za to zapłacił?! Nie wierze.

@Whf

Przeczytaj jeszcze raz mój wpis, mam autko, (usunięte przez administratora) :)

I słusznie bo 1,5 godziny dojazdu to stanowczo za długo zwłaszcza za nasze wynagrodzenie

Kiedyś na kablach
@Madzia

Jakie 6 godzin w EU? Od 6 lat w Niemczech żyje i jakoś cały czas 8 godzin pracuje. Przerwy w większości zakładów bezpłatne. Zamiast siać ferment wyjedź, poza......laj i dopiero się wypowiadaj. 6 godzin Dobre w CH..

@Kiedyś na kablach

zarabiasz euro, i mieszkasz w niemczech, proszę nie wypowiadaj się

Kubala
@Madzia

Leszka więc żyje nie przelicza na złotówki jeśli myślisz o większej kwocie :D on t żyje za euro nie za złotówki na które by mógł przeliczać. To różnica niż pojechać na miesięcy wrócić wtedy możesz sobie mnożyć xd

@Madzia

Ja mogę cię zabierać po drodze

@Madzia

Madzia a ty ile zarabiasz?

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 180 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier