Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

@

Witam. Jak wygląda praca w Siedlęcinie,czym tam się zajmują,polecicie?

@@

Spytaj jednej dziewczyny jak wygląda praca chodzi w kratkę jak chce i jak jej się podoba może odpisze pani B.

Bbbbbb

Będziesz tak co pół roku, (usunięte przez administratora) mi (usunięte przez administratora) xd? Nawet nie masz odwagi się ukazać kim jesteś xd a kratkę to ja mam pustaku pod nogami w kabinie.

Obserwatorka

Bo taka prawda nie wiem czy masz jakieś układy z kierownikiem czy liderem bo na każde pstryniecie masz kobieto wolne później my musimy dłużej zostawać w pracy np po 12 godz. Bo trzeba przez ciebie nadrabiać tu ludzie mają rodziny. Ale ty tego nie wiesz i pewnie nie doznasz jak to jest...

@Obserwatorka

w Jeleniej tak samo ludzie przesadzają z robieniem sobie wolnego a przez takich są roszady po stanowiskach i stres ale zostawanie po godzinach żeby nadrobić to już gruba przesada

Bbbbbb

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jestes (usunięte przez administratora) i tylko tu umiesz kozaczyć. Nie zamierzam więcej tracić czasu. Wolę żyć w realnym świecie. I powodzenia na 12 ????

Wężogłowie

Po tych wypocinach to moim zdaniem nawet na Siedlęcin się nie nadaje. Nie dość, że nikt tam nie chce pracować, to jeszcze taka robi dodatkową "reklamę" i ośmiesza cały zakład. Jak ktoś ma namiary do któregoś z dyrektorów to niech robi screeny i mu wyśle bo na kierownika jak widać nie ma co liczyć.

O. C
@Wężogłowie

Co jak co ale akurat pracownikiem to ona jest bardzo dobrym. I nie mówię tego jako jej znajoma. Ale stara się dziewczyna jak może. I nadgania ile się da.

BEC
@O. C

Też się zgodzę, nie macie się do kogo i czego już przyczepić. Bardzo sympatyczna osoba. Uczyła mnie na początku, a byłam też na innych zmianach, i tak jak ona nikt mnie nie nauczył. Cierpliwa i bardzo pomocna, nie to co inne wredne dziewuchy. Pozdrawiam

Obserwatorka
@BEC

Ty chyba kobieto sama sobie odpisałaś i dałaś pozytywną odpowiedź. Dobry pracownik to taki który nie(usunięte przez administratora) liderowi i nie chodzi na L4 cały czas juz troszkę pracujesz to pewnie zaraz będzie jakieś zwolnienie bo święta się zbliżają. Szwagierka widać tez jakiś dobry (usunięte przez administratora) pozdrawiam was....

Daro

Jestem tego samego zdania

M. M.
@Obserwatorka

(usunięte przez administratora) Ah co ta zazdrość robi z ludźmi. Co was to o obchodzi czy ktoś jest na l4 czy też nie. Wam zabierają premie czy jej. Nie znam tej dziewczyny jakos dobrze ale tylko współczuć takich koleżanek.

Znawca
@M. M.

Może nie obchodzi ale za takie osoby muszą pracować obecni w pracy i czasem nadrabiać w soboty

Pająk
@Znawca

Chyba jesteś nie w temacie, iż ponieważ nie pracujemy już w soboty ani nie robimy 12. System 4 brygadowy na to nie pozwala.

Znawca
@Pająk

Ja pisałem o normalnym systemie a w systemie 4 brygadowym to przecież pracuje się w soboty i niedziele i na 12 on pozwala ale to wszystko to szukanie (usunięte przez administratora)

kandydat

jak zwykle same ploty

Stefan

LEPIEJ NIECH ŻONY PILNUJE BO ŚWIETA NIE JEST JESLI TO O TEGO CHODZI ?

Lula

Witam Proszę o opinie na temat Tesli

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Victoria

Gorszego bagna od tej firmy nie widzałam. Kierownictwo z manią wyższości, wyśrubowane normy, donoszenie fałszywych opini do kierownictwa i to że strony kobiet, nerwowa atmosfera i przeraźliwy upał na halach bez klimy. To są "warunki "w tej firmie

Stefcia
@Victoria

Nie (usunięte przez administratora) pracuje juz 20 lat i nie narzekam jak ktoś jest leniwy to tak jest

Mietek
@Stefcia

Całe szczęście,że są tu inne osoby,które całego życia nie spędziły w drexie i mają porównanie :) hajs marny, a frekwencja musi być 100 procent,mało wolnego a soboty za grosze, a raczej za darmo ;D

Patryk
@Mietek

Fajs chyba kredyt do spłacenia i pełno zadłużeń ty fajsu na oczy nie wiedziales

@Victoria

Nie narzekamy praca jak każda inna ,nikt na siłę nie trzyma .Duzo osob sobie chwali tylko trzeba chcieć. Nie robimy zamieszania ,nie wyciągamy brudow, nie donosimy i to nie tylko na produkcji.Troche życzliwości a Wszystkim nam będzie się lepiej pracować :D

@Victoria

Wyśrubowane normy to prawda , że upał na halach też prawda i kpiny z ludzi. Pora zacząć wietrzyć hale na macanie a nie wszystko pozamykane i na koniec zmiany co niektórzy bardzo żle się czują jak wychodzą z pracy bo nie ma czym oddychać. . Grupa pracowników powinna niezwłocznie udać się z tym na wysoki szczebel a i paragraf na to jest

@Mietek

Co kłamiesz. Jakie za darmo? Wzamian za dzień do odbioru. Jak nie odbierzesz to zostaje i możesz wykorzystać robiąc dłuższe wolne od świąt albo nie musisz wtedy korzystać z bezpłatnego jak urlopu nie masz. Były płatne jak i niedziele i święta które były płatne 300 procent ale osoba która zgłosiła do pip nie wiem co miała na uwadze że osiągnie jak ustawa mówi że niedziele i święta do odbioru. Więc zamiast 300 procent za taki dzień masz już do odbioru więc czasami kłapać jęzorem nie wypada bo sobie samemu możesz zaszkodzić

Jessika

Czy ktoś mi powie jak wyglądają testy kiedy przyjmują do pracy??

Zastanawiające

Coraz więcej wypowiedzeń na Tesli i to osoby które więcej potrafią. Teraz w najbliższym czasie wielu będą kończyć się umowy na okres próbny i zobaczymy ile będzie chciało zostać. Bardzo niepokojąca sytuacja.

Co słychać?

Jak pani Kierownik ?

sinus cosinus
@Projekt T

W sobotę ranka miała wolne, a popołudniówka pracowała. Coraz ciekawiej się dzieje.

@sinus cosinus

To niezgodne z prawem.. Powiadomić odpowiednio instytucje czy zgodne czy nie

Irena

Czemu niezgodne? Te popołudniowe to jakie godziny w przedziale?

@Irena

Jak idziecie potem na rano to jest mniej niż 35 godzin odpoczynku weekendowego i w dodatku wolne oddają nie wiadomo kiedy zamiast w następnym tygodniu

Czy w tym zakładzie orzeczenie o niepełnosprawności i posiadanie grupy zwalnia z pracy w godzinach nadliczbowych ? Zgodnie z prawem takie osoby nie mogą pracować w godzinach nadliczbowych, w godzinach nocnych i powinny pracować po 7 godzin ale chodzi tylko o to pierwsze

Czy może ktoś odpowiedzieć na pytanie?

Lucia

w tym zakładzie orzeczenie o niepełnosprawności i posiadanie grupy zwalnia

@Lucia

Nie zwalnia. Pracujesz normalnie i za to dostajesz też normalnie 30 dni urlopu jak mówią przepisy. Pracują tacy już także spokojnie

@Lucia

Spoko u mnie na zmianie pracuje taki fajny chłopak co mało mówi więcej na nogi bo jest z wadą słuchu ma aparaty dlatego jest trochę niemowa coś tam mówi ale to normalny chłopak fajny pomocny i bardzo pracowity

@Marcin

Na migi * sorki za słownik, on wie lepiej co chce napisać :D

@Misia

Ja chcę pracować bez godzin nadliczbowych i sobót a nie tylko więcej urlopu

Projekt T

Obgadywanie, donosy. Najlepiej z nikim nie gadać i nie wchodzić w bliższe relacje, robić swoje.

Projekt T

Karanie notatkami, po premii, a jak komuś źle to może się zwolnić. Świetne podejście do tematu. Gdyby nie to, że idzie zima i nie wiadomo jak będzie z pracą to by się wypowiedzenia sypały ostro

@Projekt T

Bezrobocie chyba Jeleniej nie grozi chociaż na wysokość pensji ono wpływu nie ma

Szeryf

Co tydzień sobota pracująca to lekka przesada i 6 dni w tygodniu to za dużo ale jak gawiedź się na to potulnie zgadza zamiast protestować to tak jest. Podobno podobno cała firma szykuje się na postój i macan ciśnie jak najwięcej ale czy to prawda? A może by tak biuro w soboty zatrudnić na produkcji

@Szeryf

My też w tą sobotę pracowaliśmy ale poprzednia była prawie trzy miesiące temu, więc nie każda jest pracująca.

@Szeryf

Stawka za prace w weekendy wynosi 200% czy ile?

@Kandydat

Za soboty jest dzień do odbioru, a za niedzielę 200% i dzień do odbioru.

@Kandydat

Teraz zapłacili za ostatnie soboty bo się skończył okres rozliczeniowy który sobie wydumali zamiast rozliczać lub oddawać wolne na bieżąco i wyszło jakieś 100 zł netto więc mniej niż za zwykły dzień bo bez premii a to wszystko to kpiny jakieś

Paulina

To na jakim dziale tak jest, że te soboty nie są tak często pracujące? Ważne to dla mnie jest, bo jakbym się zatrudniła u Was, to ja tak nie za bardzo mogę pracować w soboty... ;/

@Paulina

Ale się teraz ludzie wygodni robią...

@No nie mogę

Na początek trzeba odróżnić wygodę od szacunku do samego siebie. Jeśli soboty nie są płatne tylko do odbioru w ramach urlopu to co mi po tej sobocie jak dalej będę biedny? Ludzie, którzy chodzą w sobotę do pracy a nie dostają za to pieniędzy to (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Takie w PL wprowadzono prawo żeby pracodawcy mogli sobie zaoszczędzić kosztem pracownika i paragraf zmuszający ludzi do pracy w godzinach nadliczbowych również jest niedorzeczny ponieważ nikt nie powinien robić niczego wbrew sobie

Pracownik produkcji
@Kandydat

Co p szacunku jak za nie przyjście w sobotę zabierają z wypłaty takich mamy kierowników

@No nie mogę

Niektórzy nie mogą pracować w godzinach nadliczbowych ze względów zdrowotnych i stawiają rodzinę na pierwszym miejscu a nie dlatego że są wygodni

To polecam pracę zdalną.

TEMPERATUTA NA HALI NIE MOZE WYNOSIĆ WIECEJ NIŻ 19 STOPNI C TO NOWA USTAWA! CZEKAMY NA WYKONANIE!

No nie mogę

Przy niższych temperaturach maszyny lepiej działają, a i ludzie szybciej się ruszają żeby im cieplej było :)

Witam, chciałbym spytać jakie są zarobki w Draxlmaier Jelenia Góra na stanowisku Pracownik produkcji i Operator wózka widłowego, czy mógłby ktoś udzielić takiej informacji?

Krzysiek

A CO TO ZA AKCJA BYLA POD ZAKLADEM W TYGODNIU DWIE UKRAINKI SIE NAPARZALY TARGALY ZA WLOSY JA P.....LE ALE KLIMATY JEDNA DRUGIEJ OCZY BY WYDRAPALA

Error
@Krzysiek

W Dr. Schneider takie akcje są na porządku dziennym i to nawet na Hali montażowej gdzie zazwyczaj dochodzi do rękoczynów.

@Error

Przecież za takie rzeczy powinno być zwolnienie dyscyplinarne i wydalenie z Polski

Irena

I nie ma możliwości, żeby cokolwiek przeoczyć? Bo myślałam, że każdy raczej na sobie się skupia

Marko

Uwaga dzisiaj 3.09 nocka będzie nalot z narkotestemi i alkomatami, sprawdza pracowników a przede wszystkim Damiana Wrzyszcza, dostali cynk

@Marko

Tak obiektywnie to pracowałem blisko niego teraz na nocach i nie wydaje mi się aby był pod wpływem czegoś

Marko
@Pracownik Macana

On tak ma, wystarczy spojrzeć na jego zachowanie. Jak totalna (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)więc nie dziwię się, że ludzie na niego chcą nasłać z testami

@Pracownik Macana

Nikt o zdrowych zmysłach się tak nie zachowuje zero szacunku wieczne chamstwo honoru brak każdego wyzywa a jak staje z tą osobą twarzą w twarz to słodzi. Tchórz który ma nierówno pod kopułą, (usunięte przez administratora) z nim gada i śmieje się z kogoś jak napierdala potem też patrzą w twarz tym ludziom. Żenada level hard

Misia

No ja na kogoś takiego bym nigdy nie zrwocila uwagi i jak on chodzi i rozgaduje z jakimi małolatami pisze .... Wstyd. Ale normalnej dziewczyny nie znajdzie tylko małolatę za które już mu kilka razy prokurator by mógł siedzieć na (usunięte przez administratora) Po co kobiecie dziecko jako facet jak może mieć dziecko które urodzi i od małego go nauczy wartosci

Pracownik Macana

Może młodych i tak traktuje ale ja jestem dużo starszym od niego ojcem nastoletnich córek więc trudno aby do mnie podskakiwał

@Pracownik Macana

Andrzejku nie przejmuj się on nie raz się z Siebie naśmiewał. Bo on nie umie w oczy on woli za plecami.

@Pracownik Macana

Andrzejku nie przejmuj się on nie raz się z Ciebie naśmiewał. Bo on nie umie w oczy on woli za plecami.

@Pracownik Macana

Poza tym co to za stworzenie... Jeździ z jakimś gościem potem idzie i do innego tego gościa oszmalcuje od tępaków i nie normalnych. On się nie kryje z tym co i komu gada. Nie zdaje sobie sprawy że ktoś może komuś powiedzieć co on mówi. To nie jest zachowanie normalne. Chodzić po projekcie, wyzywać od(usunięte przez administratora)ta starsza babkę z małych części. Ona już jest nawet babcia bo ma wnuki. Myślisz że to jest w porządku? On nie ma szacunku i koniec. Chodzenie popisywanie się że on (usunięte przez administratora) Kaśce która jest jego brygadzistka a jak ktoś mu powie że jej idzie powiedzieć to no weź nie mów. Chore zachowanie chorego człowieka które musi się zakończyć u specjalisty.

Boss
@Pracownik Macana

Andrzej ty tak serio? To że jesteś od niego starszy to niczego nie zmienia bo ten pajac nie ma szacunku do nikogo. Nie ważne czy jesteś starszy czy młodszy, kobietą czy mężczyzną. A ten (usunięte przez administratora) lubi młodsze więc nie zdziwił bym się jakby za twoimi córkami się oglądał. Wtedy też byś miał o nim takie zdanie? Nie wydaje mi się. On ewidentnie ma nie równo pod sufitem. Jestem ciekaw czy swoją matkę też traktuje bez szacunku i kultury. Czy też mówi o niej tak jak o tych swoich ciziach. Ja się zastanawiam dlaczego z nim jeszcze nikt porządku nie zrobił skoro pracowity jakoś też nie jest. Wiecznie stoi wypięty jakby na coś czekał a jak na horyzoncie pojawia się brygadzista to rzuca wszystko i udaje że wielce zapracowany jest. Swoją drogą to gdzie brygadzisci i kierownik mają oczy? Ale już wiem że na macanie mają tak że lepiej udawać ze się czegoś nie widzi niż rozwiązać problem

Odpowiedzianla
@Boss

Dokładnie miałam pisać to samo z tymi córkami... Jakiś czas temu pisałam, że moja siostra nie miała ukończone 15 lat, całkiem niedawno, może jeszcze znajdziecie na tym forum mój wpis. Pisał do mojej siostry, potem wysyłał jej zdjęcia swojego małego, dokładnie widać na screenach, które ma nasz ojciec policjant, że prosiła go żeby nie wysyłał i tak nie pisał do niej, że nasz tata pracuje gdzie trzeba to kazał od razu jej screeny porobić i wszystko trzyma

Odpowiedzianla
@Pracownik Macana

Tak poza tym Ty byłeś podobno na L4 a w kwietniu policja go wyprowadziła z zakładu , miał przeszukiwana szafkę, jak myślisz... Narkotyki, dalej myślisz że zachowuje się ok?

Misia

Nikomu nie wolno życzyć źle ale nie obrazę się jak ktoś go dorwie na mieście. Bo takiemu zawsze się upiecze. Ostatnio (usunięte przez administratora)dostał, był wrzask na cały projekt i co... Zabrać mu premie a nie kolejny raz w miesiącu ustępować

Młody
@Misia

Jak dobrze podpierała to nic mu nie zrobią

Miłosierny

Dr. Schneider ciężko zachorował. Zastosowana radykalną terapię. Módlmy się za to, żeby wszystko dobrze się skończyło.

Wirus

Nawet pracownicy w Niemczech dowiedzieli się o tym dopiero 7.09.2022r. ⤵️ Co dalej z polskim zakładem Grupy Dr. Schneider? (usunięte przez administratora)

Woj

Siemka na macanie na hohmelcie ten nowy gościu? No ja pizgggaam jadę sobie spokojnie a tu głosny piszczący smiech na całą halę. Taki jak dosłownie kwoka co zniosła dopiero jaja szkoda że nie złote mało nie (usunięte przez administratora) w repaka wozkiem

Kubala

Andreo do pracy nie na forum

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 180 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier